Zavrieť

Porady

Čo je to za rastlinu?

Zdravim vsetkych, prosim Vas, pomozte mi zistit, ako sa vola rastlina na prilozenych fotkach. Je polihava, ci popinava s oporou, kvitne tmavoruzovymi, lievikovitymi kvetmi a na zimu vraj musi dnu. Jediny rozkvitnuty kvet som nestihla odfotit, odpadol, na fotke su puky. Chcela by som vediet, ake ma tento kvet poziadavky na stanovisko a tak. Ospravedlnte horsiu kvalitu zaberov, k dispozicii bol iba mobil. Dakujem!!!
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kuk tu pôdopokryvné rastliny
0 0
LesnáVíla LesnáVíla

LesnáVíla je offline (nepripojený) LesnáVíla

No ja som bola u sesternici po dlhej dobe na návšteve,a tam som si hneď všimla jeden kvietok,neviem ako sa volá,ale pripomína mi to čínsku ružu,len táto má obrovské kvety a je to ako krík,nové stonky vyháňa z koreňov. Viete mi poradiť ako sa to volá?Rastie jej to vonku pred domom.
P8050141.jpg  
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

To by som aj ja rada vedela. Ja mám tento kvet už niekoľko rokov a voláme ho "ten americký", lebo semienka nám doniesla jedna pani, keď sa vrátila z pobytu v Amerike, mali ho v záhrade jej domáci. Je veľmi pekný.
Naposledy upravil JarkaL : 07.08.09 at 17:28
0 0
aviator aviator

aviator je offline (nepripojený) aviator

slovenský človek v kristových rokoch ...viac
Je to druh Ibišteka, Hibiscus. Druh je asi mutabilis, ale može byť aj moscheutos. Treba sa mrknúť na google obrázky a urobiť si vlastný názor
Videl som na vystave v Tullne, o chvilu bude zas po rocku. Mali tam tuším aj cca dvojmetrové
Naposledy upravil aviator : 07.08.09 at 18:27
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
vyzerá to na ibištek, aj ja mám niečo také, existuje veľa druhov aj farieb a čínsku ružu mám plnú
DSC02281.JPG  
čínska ruža.jpg  
ibištek 7.2009.jpg  
1/1
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
môj syn zasadil na jar kôstku z avokáda a toto je výsledok!
avokádo od Petra.JPG  
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Nachtigal Pozri príspevok
môj syn zasadil na jar kôstku z avokáda a toto je výsledok!
Gratulujem! Ja som to skúšala asi dva krát, a nič mi nevyšlo.
Ale z kôstok z ďatlí mám asi dvojmetrové palmy.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Žabinka Pozri príspevok
Gratulujem! Ja som to skúšala asi dva krát, a nič mi nevyšlo.
Ale z kôstok z ďatlí mám asi dvojmetrové palmy.
palmy som sadila kedysi aj ja! Ale napadli mi ich tie puklice či ako sa to volá.
Môj syn mi povedal, že treba nechať kôstku najskôr vyschnúť a potom zasadiť.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Je toto kvetina, alebo burina? Rastie mi to na záhrade a neviem čo s tým. Vyhodiť?
Snímka184.jpg  
Snímka185.jpg  
Snímka186.jpg  
1/1
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

LesnáVíla Pozri príspevok
No ja som bola u sesternici po dlhej dobe na návšteve,a tam som si hneď všimla jeden kvietok,neviem ako sa volá,ale pripomína mi to čínsku ružu,len táto má obrovské kvety a je to ako krík,nové stonky vyháňa z koreňov. Viete mi poradiť ako sa to volá?Rastie jej to vonku pred domom.
Vyzerá to na ibiš americký, má oveľa väčšie kvety ako náš ibiš, už asi 2-3 roky som ho videla na výstave v Nitre.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

wagner Pozri príspevok
Je toto kvetina, alebo burina? Rastie mi to na záhrade a neviem čo s tým. Vyhodiť?
Veď je to veľmi pekné a dekoratívne. Nepoznám čo to je, ale vyhodiť by bolo rozhodne škoda
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Valčake Pozri príspevok
Veď je to veľmi pekné a dekoratívne. Nepoznám čo to je, ale vyhodiť by bolo rozhodne škoda
Mám to zasadené na záhrade. Teraz neviem, či je to mrazu vdorné, alebo nie. Kto mi vie povedať viac?
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

No, či je to mrazuvzdorné, alebo nie to neviem, ale snáď aviator by mohol pomôcť alebo zistíš to na budúci rok
0 0
aviator aviator

aviator je offline (nepripojený) aviator

slovenský človek v kristových rokoch ...viac
Valčake Pozri príspevok
No, či je to mrazuvzdorné, alebo nie to neviem, ale snáď aviator by mohol pomôcť alebo zistíš to na budúci rok
Ďakujem za dôveru . Už som to niekoľkokrát videl, ale nezapamätal som si názov. Myslím, že je to mrazuvzdorné.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ale mne to vôbec nekvitlo, je to stále také zelené, ako je to na fotkách. Mne sa nezdá, že by to mal byť ten ibištek bahenný. No neviem, ja si názvy rastlín málokedy zapamätám.
0 0
JOSCH JOSCH

JOSCH je offline (nepripojený) JOSCH

Je to sandevila naozaj krasne vyrastie prezimuje aj na schodiskach vo vykurovanych bytoch.Potrebuje ale svetlo a netreba ju strihat. Vydel som aj v zltej farbe.Je to parada.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

JOSCH Pozri príspevok
Je to sandevila naozaj krasne vyrastie prezimuje aj na schodiskach vo vykurovanych bytoch.Potrebuje ale svetlo a netreba ju strihat. Vydel som aj v zltej farbe.Je to parada.
Josch,
v tejto téme sa už spomínalo viacero rastlín.
Pri odpovedi používaj tlačítko "cituj " , aby bolo zreteľné, na ktorú otázku odpovedáš
0 0
JOSCH JOSCH

JOSCH je offline (nepripojený) JOSCH

arizona Pozri príspevok
Josch,
v tejto téme sa už spomínalo viacero rastlín.
Pri odpovedi používaj tlačítko "cituj " , aby bolo zreteľné, na ktorú otázku odpovedáš
Moja odpoved ( kusok vyzsie) sa tykala prvej otazky. Tak sory (musim sa stale ucit)
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

JOSCH Pozri príspevok
Je to sandevila naozaj krasne vyrastie prezimuje aj na schodiskach vo vykurovanych bytoch.Potrebuje ale svetlo a netreba ju strihat. Vydel som aj v zltej farbe.Je to parada.
A je to mrazuvzdorné? Pretože to mám zasadené na záhrade - na otvorenom priestranstve.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať