Zavrieť

Porady

Svokrovci

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Skúsenosti, rady, odporúčania, poučenia...
Usporiadat
zu1301 zu1301

zu1301 je offline (nepripojený) zu1301

ormika
Dobre som sa pobavila!!!! Tvoj manžel je tiež jedináčik?
nie je. ale je ten syn, ktory skace tak ako oni piskaju. a nie je to moj manzel. iba cakatel
0 0
Mikolajova Mikolajova

Mikolajova je offline (nepripojený) Mikolajova

Ak sa mozem pridat ja som sa vydala 11.06. a ziskala som aspon si myslim super svokru dufam ze to ostane pri tom.
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Ja mam zase pocit, že mna majú vcelku radi (nechcem aby to smrdelo samochválou) ale ked si doviedla jeho staršia sestra hocikoho domov, nikto im nebol dobrý. A u nás chcu aby sme si nadstavili. Je to asi preto, že nebyť mňa (možno) tak by sa flákal, míňal prachy, robil blbosti s chalanmi a doma nič neurobil. A takto keď sa s nim dohodnem, tak spolu porobíme, terazky sa napríklad (na môj povel :-)) chystáme vymaľovať ich izbu, lebo už je to strach a hrúza ...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dievčatá a dámy onoho času som robila také štatistiky a takmer.- podotýkam takmer(t.j. sú aj výnimky) žiadna nevesta nie je dosť dobrá pre jej syna, mala by byť pracovitejšia , milšia, lepšia, krajšia.
Dokým si muž sám pupočník s maminkou nepretne... veru pokoj nezavládne!
Ale ak sa o to pokúsi sama žena.. môže prísť o manžela a t.j. =rozvod a rozchod.
0 0
zu1301 zu1301

zu1301 je offline (nepripojený) zu1301

Bionda
Dievčatá a dámy onoho času som robila také štatistiky a takmer.- podotýkam takmer(t.j. sú aj výnimky) žiadna nevesta nie je dosť dobrá pre jej syna, mala by byť pracovitejšia , milšia, lepšia, krajšia.
Dokým si muž sám pupočník s maminkou nepretne... veru pokoj nezavládne!
Ale ak sa o to pokúsi sama žena.. môže prísť o manžela a t.j. =rozvod a rozchod.

ked ten moj idem ku mamke a niekto sa ma spyta kde je, tak odpovedam, isiel na ciciky
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ormika
Ešte vám poviem jednu pikošku. To, že je svokra zlá, tak to priznáva aj ona sama. A dorazila ma touto vetou: "Ja sa z toho zla raz do mesiaca vyspovedám v kostole!" Tak aj takýchto máme kresťanov!
Tu sa mi rozum zastáva.
0 0
Žanet Žanet

Žanet je offline (nepripojený) Žanet

Téma svokrovci je dobrá. Tých mojich tolerujem nieje to až také zlé.Stavím sa, že ani zo mňa najlepšia svokra nebude. Viete ako to chodí- napr. moja dcéra sa dobre vydala lebo jej manžel všetko robí a naopak syn sa zle oženil lebo musí všetko robiť. To sú bežné úvahy rodičov o svojich deťoch.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Žanet
Téma svokrovci je dobrá. Tých mojich tolerujem nieje to až také zlé.Stavím sa, že ani zo mňa najlepšia svokra nebude. Viete ako to chodí- napr. moja dcéra sa dobre vydala lebo jej manžel všetko robí a naopak syn sa zle oženil lebo musí všetko robiť. To sú bežné úvahy rodičov o svojich deťoch.
My ľudia sme už raz takí. Každý si vyberie svoj uhol pohľadu a ten je zlý, alebo dobrý, podľa toho, ako mu vyhovuje. Ale to je normálne. Len si treba uvedomiť, že treba byť objektívny a spravodlivý.
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

No tým naším či už svokrovcom, alebo potenciálnym svokrovcom čakateľom sa ale musí štikútať :-)
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Vera
No tým naším či už svokrovcom, alebo potenciálnym svokrovcom čakateľom sa ale musí štikútať :-)
Asi áno. Ale musíte uznať, že aspoň máme o čom hovoriť. Nie že by nebolo o čom...ale aj to je téma na rozhovor a zamyslenie. A ešte sa pri tom dá aj pobaviť.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Janka6685
Asi áno. Ale musíte uznať, že aspoň máme o čom hovoriť. Nie že by nebolo o čom...ale aj to je téma na rozhovor a zamyslenie. A ešte sa pri tom dá aj pobaviť.
Jani, súhlasím, moja slobodná kámoška má neuveriteľnú túžbu počúvať historky o mojich svokrovcoch (lepšie povedané o svokre). Keď sa stretneme, tak zahlási: "no! rozprávaj, čo nové!"

ale aj tak si myslím, že svokrovcov si nevyberieš ... každé manželstvo, a hlavne svokrovci sú iní a nejaké univerzálne rady ako vychádzať so svokrovcami asi nie sú ... tu sa iba môžme čudovať, čo všetko tie stvory nevymyslia, aby nám "spríjemnili" manželstvo
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
No dievčatá! Ja by som vás rada videla ako svokry! Ja som už 15 rokov svokrou, mám super zaťka, občas ho doslova vyhecujem, aby sa vedel brániť, lebo by si nechal na hlave aj drevo rúbať, keď idem k lekárovi, ide on so mnou, keď som bola vážne chorá, videla som ako trpí, a že on nie je herec, to mi verte! A keď niečo urobím zle, viete ako ma zjazdí! A vtedy som rada, viem, že sa vie občas aj brániť! Keď potrebujem pomoc pri varení, tak určite je naporúdzi. Ale mám aj syna, tam som svokra čakateľka, a jeho frajerku som dopredu upozornila, že skôr, než si ho zoberie, nech si všimne, aký je bordelár. Ja už potom reklamáciu späť nepríjmem, tak nech si dobre prezrie tovar vopred!

A čo vás dievčatá, tiež si vás oťukali svokry vopred? Budete lepšie ako sú svokričky, alebo im budete oveľa viac konkurovať?! Ja si myslím, že konkurovať, keď teraz hundrete, že vám zoberú riad na umytie, nie? Aj vtedy hundrete, keď zavarujú deti, berú si ich na prázdniny, počas chorôb, keď napečú a navaria kým ste vy u kaderníčky, alebo kozmetičky? Idete občas aj do kina a deti opatrí opäť len svokra, teda ak je nablízku!
Viem, že sa hovorí, že najlepšia svokra je studená, ale nechcite byť studené hneď, ako sa svokrami stanete!
Želám vám tie najlepšie nevesty a najšikovnejších zaťov!
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Ale si nám vyčistila žalúdky :-) ale ja s tebou súhlasím. Som si vedomá, že aj mňa to raz čaká ... (teda pevne verím) a dúfam, že budem mať šťastie na tú druhú stranu
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
ondrejvla
No dievčatá! Ja by som vás rada videla ako svokry! Ja som už 15 rokov svokrou, mám super zaťka, občas ho doslova vyhecujem, aby sa vedel brániť, lebo by si nechal na hlave aj drevo rúbať, keď idem k lekárovi, ide on so mnou, keď som bola vážne chorá, videla som ako trpí, a že on nie je herec, to mi verte! A keď niečo urobím zle, viete ako ma zjazdí! A vtedy som rada, viem, že sa vie občas aj brániť! Keď potrebujem pomoc pri varení, tak určite je naporúdzi. Ale mám aj syna, tam som svokra čakateľka, a jeho frajerku som dopredu upozornila, že skôr, než si ho zoberie, nech si všimne, aký je bordelár. Ja už potom reklamáciu späť nepríjmem, tak nech si dobre prezrie tovar vopred!

A čo vás dievčatá, tiež si vás oťukali svokry vopred? Budete lepšie ako sú svokričky, alebo im budete oveľa viac konkurovať?! Ja si myslím, že konkurovať, keď teraz hundrete, že vám zoberú riad na umytie, nie? Aj vtedy hundrete, keď zavarujú deti, berú si ich na prázdniny, počas chorôb, keď napečú a navaria kým ste vy u kaderníčky, alebo kozmetičky? Idete občas aj do kina a deti opatrí opäť len svokra, teda ak je nablízku!
Viem, že sa hovorí, že najlepšia svokra je studená, ale nechcite byť studené hneď, ako sa svokrami stanete!
Želám vám tie najlepšie nevesty a najšikovnejších zaťov!
Nemusím ani veľmi premýšľať, aby som vedela, že toto všetko je pravda. Ja nemôžem hovoriť nič zlé, lebo ako som už písala, ja mám super svokrovcov. A čo sa týka mojich rodičov, tak oni toho môjho doslova zbožňujú.

Keďže som zakladateľka tejto témy, tak by sa pre tých, čo nie sú v obraze patrilo vysvetliť, že v inej téme, ktorá bola o inom, sme sa rozhovorili o tejto téme, a tak ma napadlo, že by nebolo na škodu, založiť takúto tému, lebo sa nám celkom dobre kecalo. To len, aby si nikto nemyslel, že ja mám zlé skúsenosti.
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Ja tiež nemôžem nadávať na svojich svokrovcov čakateľov, som si vedomá, že každý má svoje muchy (veď ani ja nie som dokonalá). Len uvidím ako to bude, keď sa tam nasťahujem, lebo priateľ to chce. U nás by to bolo v pohode, keďže som jedináčik, ale naši sú v rozvodovom konaní a tak atmoška u nás je dosť dusná :-( a tak by asi fakt bolo lepšie keby som ja vypadla. Oni mi nepovedia, že nie...(teda, že nemôžem byť u nich)
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Vera
Ja tiež nemôžem nadávať na svojich svokrovcov čakateľov, som si vedomá, že každý má svoje muchy (veď ani ja nie som dokonalá). Len uvidím ako to bude, keď sa tam nasťahujem, lebo priateľ to chce. U nás by to bolo v pohode, keďže som jedináčik, ale naši sú v rozvodovom konaní a tak atmoška u nás je dosť dusná :-( a tak by asi fakt bolo lepšie keby som ja vypadla. Oni mi nepovedia, že nie...(teda, že nemôžem byť u nich)
Tak neváhaj, lebo, ako som už spomínala, je naozaj nádherné, ak ráno prvé čo vidíš je krásna tvár tvojho milého.
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

To je fakt, to poznám, on býval u nás no keď to tak počítam s prestávkami skoro aj dva roky...ale prečo odišiel som už spomínala. Za tých 7 rokov, čo sme spolu sme si toho riadne preskákali ...
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ondrejvla
No dievčatá! Ja by som vás rada videla ako svokry! ...
tuším sa téma mala volať svokrovci z pohľadu nevesty/ženícha ... alebo lepšie iba z pohľadu nevesty, lebo mne sa zdá, že iná je svokra nevesty a iná svokra ženícha

Vlasti, nepochybne si super svokrou a máš super zaťka a možno budeš mať aj super nevestu, ale super svokier je fakt málo
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Vera
To je fakt, to poznám, on býval u nás no keď to tak počítam s prestávkami skoro aj dva roky...ale prečo odišiel som už spomínala. Za tých 7 rokov, čo sme spolu sme si toho riadne preskákali ...
No my sme mali minulý mesiac výročie 3 roky a bývame spolu oficiálne, tak že to mám aj v OP, od septembra. Ale už skoro od začiatku som tam prespávala, lebo jeho mama stále, že: načo idem domov takto večer, a že zajtra aj tak prídem a stále si vymýšľala výhovorky, aby som tam ostala. Doteraz neviem prečo, lebo ja som ten druh ľudí, čo si myslí, že každému len zavadzia.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
vladan
tuším sa téma mala volať svokrovci z pohľadu nevesty/ženícha ... alebo lepšie iba z pohľadu nevesty, lebo mne sa zdá, že iná je svokra nevesty a iná svokra ženícha

Vlasti, nepochybne si super svokrou a máš super zaťka a možno budeš mať aj super nevestu, ale super svokier je fakt málo
No Vlastu za svokru by asi chcel každý. Aspoň podľa porady...že sa prejavuje ako milý človek a aj podľa toho, čo napísala na túto tému. Takých by malo byť viac, no nie? Dúfam, že aj Vlastin zať a buduca nevesta majú rovnaký názor. Ale vážne...určite majú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať