Zavrieť

Porady

Čo všetko nám príde v mailoch ....

Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Verím,
že mnoho z nás dostáva denno denne maily. Mnohé sa dajú označiť za spamy na mnohých sa pobavíme.
Čo takto to hodiť do jednej témy. Aby sme vedeli čo momentálne letí v mailovej korešpondencii?

Mne dnes prišiel napríklad tento link ..

http://xman.idnes.cz/pet-nejstrasnej..._xman-styl_fro

Musím pripojiť varovanie.
Pozor nie je to vhodné pre slabšie žalúdky
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Čína - ženská vojenská prehliadka

3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No v tých ružovučkých a červenučkých uniformičkách - vyzerajú pekne - len proti komu ich použijú?
Červené proti komoušom asi nie, ružovučké možno voči lesbám a gayom..... ako maskovanie.....
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Sexy policajtky, ktovie ako by v tých minisukniach a bielych rukavičkách kontrolovali hulákajúcich na Luníku, Plaveckom Štvrtku a Malackách na Družstevnej..... kto by ich opral?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

hubatá
Sexy policajtky, ktovie ako by v tých minisukniach a bielych rukavičkách kontrolovali hulákajúcich na Luníku, Plaveckom Štvrtku a Malackách na Družstevnej..... kto by ich opral?
O čistotu by som sa nestaral - šak ihneď nové dostanú ...... Made in China..... - celé kontajnery sem prúdia....
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

CESTOPISNÉ FILMY z celého světa.....
Tak tohle je něco, CESTOPISNÉ FILMY z celého světa....
Krásný den plný pohody přeji a posílám něco úúúúúžasného.
Klikni na odkaz a ukáže se Ti obrázek světadílů. Klikni třeba na Asii a nabídne Ti to asi 73 filmů.
V pravém okně si myší najdi třeba Thajsko, klikni a už tam máš krásné filmy o Thajsku.
Prostě paráda. Vše komentované v češtině. Nebo se mrkni na Ameriku.
Tak si to užij a ještě jednou krásný den!(A hlavně - z křesla obýváku uvidíte tamní zajímavosti bez nutnostitrmácení se po cestách - necestách (v parnu, v prachu, v dešti, v zimě, žízniví, hladoví a také s velmi pravděpodobným rizikem ohrožení zdraví i života).

http://www.bushmanfilm.com
2 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

BABIČKY JSOU CHYTRÉ
Všem babičkám.
Toto je nejroztomilejší článek o babičkách jaký jsem kdy četla.
Doufám, že se ti bude také líbit!
BABIČKY JSOU CHYTRÉ

Byla jsem na procházce s vnukem. Zvedl něco se země a dával si to do pusy. Sebrala jsem mu to, řekla ať to víckrát nedělá. "Proč?" zeptal se vnuk.
"Protože to bylo na zemi, nevíš kde to bylo, je to špinavé a pravděpodobně plné bacilů. Bacily často způsobí že malí chlapci onemocní a necítí se dobře"odpověděla jsem.
Můj malý vnuk se v tom okamžiku na mě podíval s obdivem a prohlásil.
"Babi, jak to všechno víš? Ty jsi tak chytrá!"
Rychle mi to zapřemýšlelo a odpověděla jsem:
"Všechny babičky takové věci znají. Je to na babičkovském testu. Musí to vědět, jinak se nemohou stát babičkou."
Šli jsme vedle sebe vtichu několik minut. Vnuk se evidentně zabýval novou informaci, kterou ode mne obdržel.
"Aha...už jsem na to přišel! Rozzářil se. Takže když ten test neuděláš, je z tebe dědeček." "Přesně tak,"odpověděla jsem s širokým úsměvem na tváři.

Až se přestaneš smát, přepošli to nějakému známému dědečkovi!!!
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Peggynka
Tu zistíte,či je váš mozog starší (resp.mladší) ako vy:
Zde máte unikátní příležitost si zkontrolovat dle japonské studie stáří vašeho mozku,tak se snažte ,aby ty mozky byly mladší,než vaše tělo...
1. Kliknout na start
2. Počkat až odstartuje 3, 2, 1
3. Zapamatovat si postavení čísel, která se objeví na obrazovce,dále klikat na kolečka podle pořadí od nejmenšího do největšího (0-9)
4.Na konci hry Vám počítač řekne stáří Vašeho mozku

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html
jasné, ale nie každý má zrakovú pamäť, tí so sluchovou pamäťou z toho vyjdú ako penzisti
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou
Peggynka
Tu zistíte,či je váš mozog starší (resp.mladší) ako vy:
Zde máte unikátní příležitost si zkontrolovat dle japonské studie stáří vašeho mozku,tak se snažte ,aby ty mozky byly mladší,než vaše tělo...
1. Kliknout na start
2. Počkat až odstartuje 3, 2, 1
3. Zapamatovat si postavení čísel, která se objeví na obrazovce,dále klikat na kolečka podle pořadí od nejmenšího do největšího (0-9)
4.Na konci hry Vám počítač řekne stáří Vašeho mozku

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html
jasné, ale nie každý má zrakovú pamäť, tí so sluchovou pamäťou z toho vyjdú ako penzisti
Asi na tom niečo bude, ja som vizuálny typ. Dobrá pripomienka.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
No v tých ružovučkých a červenučkých uniformičkách - vyzerajú pekne - len proti komu ich použijú?
Červené proti komoušom asi nie, ružovučké možno voči lesbám a gayom..... ako maskovanie.....
a biele rukavičky a čižmičky........to je vychádzková uniforma,asi špeci pre tú prehliadku....ale pekné sú........
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

6 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Netřeba mít iluze. Každej vztah potkává stejný nástrahy. Jednou se pohádáte, podruhý cukrujete. V každém vztahu potkáte někoho třetího, kdo vás uhrane. Jednou příjde moment, kdy na sebe nebudete mít čas a ve spěchu zapomenete, že se vlastně máte rádi. Jednou budete tiše sedět a nebudete si nic chtít říct, protože slova vám tolik ublížili, že s nimi radši chcete šetřit. V každé lásce přichází mimo krásných slov i milosrdné lži. Důvěra střídá nedůvěru. A pokud jste si moc jisti svým protějškem, je to špatně. A to je dobře. I když se zdá, že vlastně neni o co stát, tak ale je. Není to sázka do loterie. Je to maraton. Vztah totiž není zadarmo. Vztah nikdy nebyl pro všechny. Většina to po pár letech vzdá, protože vymění hračku za novou. Vztah byl vždycky jenom pro ty, co jsou si natolik jistí, že dokážou potlačit cizí sympatie, zničit společné problémy a hlavně mít společnej cíl a chtít za něj bojovat. Vztah se nerovná chození. Je to něco mezi běháním. Čím dýl strávíte na trati, tím dýl na ní další den vydržíte. Není to slepá loajalita, kdy jste posledním bojovníkem u padající pevnosti. Je to hlavně o tom, vědět za co bojuju. Vědět, proč jsem v tom nejlepším týmu na světě, i když se mu zrovna nedaří. Je to o tom, umět cítít a vcítit se do člověka, který se zavázal provázet vás v tom dobrém i zlém. Říkat všechno ošklivé hezky a vyzdvihovat to nádherné nad ošklivým. To je to místo, kde můžete sundat masku a bejt svým skutečným já. A trvá to. Budou to třeba roky, než dojdete k tomu, že něco vás tak hluboko uvnitř chytlo, že prostě nejde jít o dům dál. A tyhle věci nejde najít. V lidlu nebude týden supervztahů. Neexistujou v instantním sáčku a neschovávají se v nové podobě tý hezky usmívající se blondýny. Tyhle věci se pěstujou pomalejma krokama, nepříjdou hned a milionkrát ještě ta trpělivost zabolí. Ale na konci stejně leží něco, kvůli čemu tady všichni jsme. Něco o čem tak nějak i přes ty všechny držkopády pořád sníme. Ten moment, kdy skutečně žijeme.
8 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Statická elektrina a havo

2 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

chúďa pesko na tom vídeu...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zitulda
chúďa pesko na tom vídeu...
Ale veď mu to neublíži..... i tebe sa to môže stať s vlasmi.... a budeš pankáčka ....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
A tu mi vysvetlite,odkiaľ ten havo má toľko moču:
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
A tu mi vysvetlite,odkiaľ ten havo má toľko moču:
Päť pív a je to.....
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
[QUOTE="misoft"]
Peggynka
A tu mi vysvetlite,odkiaľ ten havo má toľko moču:

Päť pív a je to.....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Oj,ale som sa pobavila...(tá WC misa nemá chybu).Nejako sa mi uľavilo,niekedy som si myslela,že vnímam veci,ktoré iné ženy nevnímajú a aha ho:
http://refresher.sk/20163-Zasadne-ro...vtipne-zaroven
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať