Zavrieť

Porady

Montovaný alebo murovaný rodinný dom?

Dobrý deň,

zaujímali by ma výhody resp. nevýhody drevených montovaných rodinných domov oproti murovaným. Vopred ďakujem za všetky Vaše skúsenosti a znalosti.
Usporiadat
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

ciners Pozri príspevok
Mozno so mnou vacsina suhlasit nebude, ale kto pozna naklady na bezne bytove stavby, tak 700€/1m2 je dobra cena.
To záleží hlavne od plochy konštrukcií a použitých materiálov.
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

marleau Pozri príspevok
To záleží hlavne od plochy konštrukcií a použitých materiálov.
To je pravda, ale napriklad stvorec bytu v takej cene by nekupila ani na Ukrajine, ak trosku prezeniem
0 0
jamel196 jamel196

jamel196 je offline (nepripojený) jamel196

Zdravim...to je teda dobra cena na m2...mozem ta poziadat o link alebo referenciu na firmu, ktora ti to robila???
0 0
AdamDebnar AdamDebnar

AdamDebnar je offline (nepripojený) AdamDebnar

Poradca - montované domy
Ahojte, tu sme zosumarizovali nejaké informácie o montovaných domoch. http://prirucka-montovanedomy.sk/ čekujte.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

AdamDebnar Pozri príspevok
Ahojte, tu sme zosumarizovali nejaké informácie o montovaných domoch. http://prirucka-montovanedomy.sk/ čekujte.
Ste si jeden dali postaviť alebo ste ich už sto-stodvadsať postavili?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

AdamDebnar Pozri príspevok
Ahojte, tu sme zosumarizovali nejaké informácie o montovaných domoch. http://prirucka-montovanedomy.sk/ čekujte.
Rád by som zistil,čo je v tej príručke.....
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

precitaj a poreferuj
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Kde to mám prečítať,keď to tam nejde stiahnuť?
Asi lacná reklama.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nesťahuj stiahneš si virus.
0 0
andiablo andiablo

andiablo je offline (nepripojený) andiablo

stiahol som a žiadny vírus. Má to 14 strán. Pripadá mi to ale ako reklama pre nejakú spoločnosť. Ale je tak kopec známich vecí. Nič prevratné to nieje.
0 0
tommi_d tommi_d

tommi_d je offline (nepripojený) tommi_d

andiablo Pozri príspevok
stiahol som a žiadny vírus. Má to 14 strán. Pripadá mi to ale ako reklama pre nejakú spoločnosť. Ale je tak kopec známich vecí. Nič prevratné to nieje.
tak tak je to reklama, ale adamko sa tvári ako nám chce všetkým nezištne pomôcť
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Už som to prečítal.Lacná reklama.Ej bisťu,vidieť ich výrobu a napríklad spoje,to by bolo!No ja som múdrosť sveta nepojedol,ja som sa učil v praxi.
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Ja som to necital
Ale Adam chlapsky priznal, kto je a to sa rata. Aspon sa neskryva za nejaky nick s reklamou
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

ciners Pozri príspevok
Ja som to necital
Ale Adam chlapsky priznal, kto je a to sa rata. Aspon sa neskryva za nejaky nick s reklamou
Veď hej,to ale napríklad robím aj ja.A hlavne moj prvý príspevok na Porade nebola reklama na svoju firmu...
0 0
Jarka Č. Jarka Č.

Jarka Č. je offline (nepripojený) Jarka Č.

Aj na Modrej streche čítame túto príručku. :-) Asi invázia vo fórach...
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

marleau Pozri príspevok
Veď hej,to ale napríklad robím aj ja.A hlavne moj prvý príspevok na Porade nebola reklama na svoju firmu...
Myslel som to skor tak, ze casto firmy zakladaju temy, kde sa akoze pytaju na svoj vyrobok. Niekedy je to uplne ocividne.
0 0
AdamDebnar AdamDebnar

AdamDebnar je offline (nepripojený) AdamDebnar

Poradca - montované domy
Ďakujem za pripomienky a kritiku. Ak to na niekoho pôsobí negatívne. Veľmi ma to mrzí. Príručku sa budeme snažiť vylepšovať. Príručka je určená hlavne pre úplných začiatočníkov. Viem, že na tejto stránke je veľa expertov a som rád, každej pripomienke. Pekný deň Vám prajem.
0 0
AdamDebnar AdamDebnar

AdamDebnar je offline (nepripojený) AdamDebnar

Poradca - montované domy
marleau Pozri príspevok
Už som to prečítal.Lacná reklama.Ej bisťu,vidieť ich výrobu a napríklad spoje,to by bolo!No ja som múdrosť sveta nepojedol,ja som sa učil v praxi.
Ahoj, písal si, že by si chcel vidieť poriadne spoje. Si vítaný, každú sobotu o 16:00 robíme prehliadky, pri ktorých môžeš skontrolovať aj spoje.
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

prebehol som prirucku a myslim si ze sa to da urobit o hodne lepsie. to co tam je napise niekto kto trochu o stavbe vie za par hodin. Ak sa niekto prezentuje ako odbornik mal by sa prezentovat niecim, co je daleko profesionalnejsie. Ja byvam uz niekolko rokov v montovanom dome, poznam problematiku celkom slusne a myslime ze ani uplne v zaciatkoch by ma tato prirucka nezaujala a nepresvedcila o profesionalite firmy. Ale celkove si myslim ze to je dobre ponukat ludom informacie a nie len reklamu, ale informacie na urovni aby reprezentovali a presvedcili ze firma su naozaj odbornici.
0 0
ciners ciners

ciners je offline (nepripojený) ciners

Ludom sa ukazuje hotovy produkt a nie informacie. Nevidim dovod svoje know how nejako vycapovat na internet. takym stylom by firmy ako Mercedes ci Boeing skrachovali.




Dubak2000 Pozri príspevok
prebehol som prirucku a myslim si ze sa to da urobit o hodne lepsie. to co tam je napise niekto kto trochu o stavbe vie za par hodin. Ak sa niekto prezentuje ako odbornik mal by sa prezentovat niecim, co je daleko profesionalnejsie. Ja byvam uz niekolko rokov v montovanom dome, poznam problematiku celkom slusne a myslime ze ani uplne v zaciatkoch by ma tato prirucka nezaujala a nepresvedcila o profesionalite firmy. Ale celkove si myslim ze to je dobre ponukat ludom informacie a nie len reklamu, ale informacie na urovni aby reprezentovali a presvedcili ze firma su naozaj odbornici.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať