Zavrieť

Porady

Prvotné príznaky tehotenstva zmizli

Ahojte, chcem sa poradiť. 23/08 som mala poslednú menštruáciu. 29/09 som si urobila dva tehotenské testy a boli pozitívne. Boleli ma prsia, bolelo ma v podbrusku, menstruacia mi uplne vynechala. Citila som vykyvy nalad. Zajtra sa chystam k lekarovi.
Dnes rano ako som sa zobudila, zistila som, že prsia ma už takmer vôbec nebolia a brucho už nemám napäté. Pravdu povediac, prestala som sa ako tehotná cítiť. Niaktoré príznaky som ani vôbec nemala, ale tak to bolo aj pri prvom dieťati. Nemám ranné nevoľnosti, nie som unavená, bradavky mi ešte neztmavli, nemám problém s pachmi, mám len zvýšený výtok. Nemohla som o dieťatko prísť? Nekrvácam, ale veľmi sa bojím. Je možné, že mi príznaky tak veľmi poľavili, že skoro nič necítim?? Nemôže ísť o mimomaternicové tehotenstvo? Ďakujem za rady.
Naposledy upravil Dav : 28.06.10 at 14:26
Usporiadat
books books

books je offline (nepripojený) books

maryann.b Pozri príspevok
Ahojte, slubila som, ze sa ozvem, ked budem mat vysledky z amniocentezy.
Tak, vysledky boli v poriadku a potvrdili mi, ze to bude dievcatko Vsetci traja sa na malu Miu tesime Sestra mi cez vikend darovala kocik. Velmi ma tym prekvapila.
Maja
To je super.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

maryann.b Pozri príspevok
Ahojte, slubila som, ze sa ozvem, ked budem mat vysledky z amniocentezy.
Tak, vysledky boli v poriadku a potvrdili mi, ze to bude dievcatko Vsetci traja sa na malu Miu tesime Sestra mi cez vikend darovala kocik. Velmi ma tym prekvapila.
Maja
Majka to su vyborne spravy.dufam ze uz nas od teba necakaju ziadne nepekne prekvapenia-co sa tvojho stavu tyka.uz bude mala len priberat a rast.....az kym ju neobjimes a nezovries pevne v naruci.bude to iste nadherne.

ja som tiez konecne absolvovala prehliadku po kyretazi-3 mesiace ubehli ako voda,ani sa mi verit nechce.....takze som zahojena a tento tyzden sa utekam objednat na operaciu,nech uz mam cim skor za sebou toto hrozne obdobie beznadejnych pocati.dufam,ze potom uz budem aj ja konecne matkou.
0 0
Ivka161172 Ivka161172

Ivka161172 je offline (nepripojený) Ivka161172

Ahojte!Majka tak gratulujem a nech všetko dobre dopadne a nemáš žiadne problémy do pôrodu. Teším sa s Tebou.

Osky, tak je to už tri mesiace?Ako ten čas rýchlo letí. Držím palce nech Ťa rýchlo dajú do poriadku a budeš aj Ty tehotná.

Ja mám akurát mesiac od potratu. Pomaličky sa z toho dostávam. Je to stále ťažké ale čo už. Život ide ďalej. Nevzdávame sa.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Osky, držím palce, nech tá operácia dopadne dobre!

Ivka, hlavu hore, si silná žena, treba veriť.

Baby, ďakujem Vám za podporu, ktorú mi po celý čas dávate. Ani si neviete predstaviť, ako si to cením. Dajte potom vedieť novinky.

Maja
0 0
dadulka300 dadulka300

dadulka300 je offline (nepripojený) dadulka300

ahojte tehuľky, nevedela som kam to mám túto otázku pichnúť do akaj témy.. ja.. chcela by som sa len spýtať či je solárium v 18tt tehotenstva moc nebezpečné?Prosím aby ste mi odpovedali čo najrýchlejšie. Ďakujem veľmi pekne. Daniela
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

dadulka300 Pozri príspevok
ahojte tehuľky, nevedela som kam to mám túto otázku pichnúť do akaj témy.. ja.. chcela by som sa len spýtať či je solárium v 18tt tehotenstva moc nebezpečné?Prosím aby ste mi odpovedali čo najrýchlejšie. Ďakujem veľmi pekne. Daniela
Solárium v tehotenstve nie je zakázané ale sa neodporúča pretože pokožka je vystavená nefiltrovaným UV lúčom, pokožka môže rýchlo zareagovať pigmentovými škvrnami, je to zapríčinené hormonálnymi zmenami v tehotenstve.
0 0
dadulka300 dadulka300

dadulka300 je offline (nepripojený) dadulka300

ďakujem, a ešte by som chcela vedieť či to nemôže nejako ublížiť bábätku?
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

dadulka300 Pozri príspevok
ďakujem, a ešte by som chcela vedieť či to nemôže nejako ublížiť bábätku?
Tak na túto otázku neviem zodpovedať, viem len, že solárium v tehotenstve nie je vhodné. Nie je dokázaný negatívny vplyv na plod, ale nie je ani vylúčený.
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

dadulka300 Pozri príspevok
ahojte tehuľky, nevedela som kam to mám túto otázku pichnúť do akaj témy.. ja.. chcela by som sa len spýtať či je solárium v 18tt tehotenstva moc nebezpečné?Prosím aby ste mi odpovedali čo najrýchlejšie. Ďakujem veľmi pekne. Daniela
Ahoj, ja by som to na Tvojom mieste neskúšala. Alebo už si sa slnila a nevedela si, že si tehotná?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mozno budem trochu kruta,ale myslim ze je to tak-zeny ktore bezproblemovo otehotneli,alebo este nepotratili .....skratka nemaju komplikacie v tehotenstve,stale spekuluju,ako nieco pohnojit.vidim to casto a len krutim hlavou.mna by ani vo sne nenapadlo ist do solarka a pod.
keby si sa pytala na nieco,bez coho sa neda alebo da len s tazkostami zit,bolo by to ine.ale myslim ze taketo veci nemaju co hladat u tehotnych zien.ked sa fajciarka dokaze zriect cigarety len aby svoje dieta priviedla na svet zdrave,preco ty pokusas osud,ked vies ze solarko je neprirodzena vec.mala by si mysliet viac na to co nosis pod srdcom ako na taketo hluposti.prepac.
0 0
LauraL LauraL

LauraL je offline (nepripojený) LauraL

ludmilla Pozri príspevok
Tak na túto otázku neviem zodpovedať, viem len, že solárium v tehotenstve nie je vhodné. Nie je dokázaný negatívny vplyv na plod, ale nie je ani vylúčený.
Ano, asi tak! Tiez sa najskor roky nevedelo o negat. vplyve RTG na plod a vsetci sa veselo rentgenovali, kym na svet neprisli stovky zbytocne poskodenych deti...
0 0
ajkaben ajkaben

ajkaben je offline (nepripojený) ajkaben

ahojte dievcata...
... dnes som bola u lekarky. podla poslednej menstruacie by som mala byt 5+4tt. na ultrazuku lekarka videla v maternici vacok aj zltko, nevidela ale plod. je to normalne?? nemam ziadne bolesti ani spinenie, uzivam maternu. na kontrolu mam prist o tyzden... asi do vtedy umrem od strachu...
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

Ahoj, aj ja som tam na zaciatku mala len vacok. Dr. mi kazal prist tusim za dva tyzdne. Povedal mi len, ze je to este velmi mala tehotnost, ale ze je v maternici. Bala som sa, aby to nebolo mimomaternicove tehotenstvo. No a potom uz bolo vidiet akciu srdiecka. A teraz uz akciu, ale noh, pocitujem a poriadne! Mala by mala mat cca 1400g.

A kedy ides lekarovi opat? Napis, ako si dopadla.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

to ze je tam zltok,je dobry signal.az v siestom tyzdni je vidiet akciu srdca,skor nie,takze nestresuj sa este.na to mas dost casu aj neskor.

ak si si precitala vsetky prispevky tejto temy,potom vies,ze podobnou situaciou som presla aj ja a napokon to nedopadlo priaznivo,ale bolo to sposobene vadou,ktoru mam na maternici.takze naozaj sa nestresuj,bud trpezliva a pokojna!!!!!!
okrem toho,moje nove spravy:v utorok,23.3. podniknem konecne svoj zakrok na odstranenie problemu,ktory zapricinil dve neuspesne tehotenstva.po tomto zakroku by som uz nemala mat ziadne problemy.tak mi drzte palce,nech sa konecne zbavim tejto nocnej mory.

majka,som rada ze babo sa ma k svetu-prave som myslela ze si sa dlho neozvala.o to viac ma potesila tvoja dobra nalada.drzkaj sa.
0 0
ajkaben ajkaben

ajkaben je offline (nepripojený) ajkaben

maryann.b Pozri príspevok
Ahoj, aj ja som tam na zaciatku mala len vacok. Dr. mi kazal prist tusim za dva tyzdne. Povedal mi len, ze je to este velmi mala tehotnost, ale ze je v maternici. Bala som sa, aby to nebolo mimomaternicove tehotenstvo. No a potom uz bolo vidiet akciu srdiecka. A teraz uz akciu, ale noh, pocitujem a poriadne! Mala by mala mat cca 1400g.

A kedy ides lekarovi opat? Napis, ako si dopadla.
... mam prist na kontrolu buduci tyzden vo stvrok...
mame doma 4rocnu dcerku a velmi by sme chceli druhe babo, ked som si nasla n ababy teste druhu ciarku - od radosti som to vykecala svojim najblizsim... a teraz...snad to dobre dopadne...
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

okrem toho,moje nove spravy:v utorok,23.3. podniknem konecne svoj zakrok na odstranenie problemu,ktory zapricinil dve neuspesne tehotenstva.po tomto zakroku by som uz nemala mat ziadne problemy.tak mi drzte palce,nech sa konecne zbavim tejto nocnej mory.

Osky, to je perfektne. Tesim sa s Tebou a verim, ze po zakroku uspesne otehotnies. Kedy sa potom mozete opat zacat snazit?

A teraz z trochu ineho konca. Mam strasne zlatu kamosku. Je vydata, minuly rok dostavali dom. Ma strasne rada male deti, s manzelom su perfektny par. Je taka skromna a vzdy napomocna.
Teraz boli uz na poslednom, tretom oplodneni, no ani teraz im to nevyslo. Je mi to hrozne luto, pretoze prave oni dvaja patria k ludom, ktory by si dieta fakt zasluzili a verim, ze by sa o neho ukazkovo postarali ... a take soplane, si rodia deti na zachodoch v skole, cele tehotenstvo uktyvaju a dieta potom zabiju ... je to hrozne nespravodlive.
Ale aby ste si nemysleli, ze som nejaka moralistka. A napriklad by som asi ani nebola dost silna, postarat sa o postihnute dieta ... ani moj manzel.

Este taz Osky, drzim palce. Ozvi sa potom. Maja
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

ajkaben Pozri príspevok
... mam prist na kontrolu buduci tyzden vo stvrok...
mame doma 4rocnu dcerku a velmi by sme chceli druhe babo, ked som si nasla n ababy teste druhu ciarku - od radosti som to vykecala svojim najblizsim... a teraz...snad to dobre dopadne...
Este sa nestresuj. Nehladaj odpovede na internete. Budes cela pomylena. Skus na to nemysliet. Urob si nejaky program s rodinou, aby Ti rychlo presiel cas ... ja som bola taka ista. Tych 9 mesiacov je plnych neistoty. Potom, ked moc citam, vsetko si na sebe vsimam a hladam na sebe aj to, co tam nie je. Niekedy je lepsie vediet menej. Drz sa, vydrz, nestresuj sa. Skus sa neviazat citovo na ten maly zarodok, aby si nebola sklamana. Aj ja som to roztrubila rodine. Nedalo sa inak. Na dietati sme "pracovali" rok a mesiac a ja som sa musela s tou spravou s niekym podelit. Sama som tomu nemohla uverit. Pa, ozvi sa. Maja
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

A teraz z trochu ineho konca. Mam strasne zlatu kamosku. Je vydata, minuly rok dostavali dom. Ma strasne rada male deti, s manzelom su perfektny par. Je taka skromna a vzdy napomocna.
Teraz boli uz na poslednom, tretom oplodneni, no ani teraz im to nevyslo. Je mi to hrozne luto, pretoze prave oni dvaja patria k ludom, ktory by si dieta fakt zasluzili a verim, ze by sa o neho ukazkovo postarali ....


Majka,ako dlho su uz ti tvoji znami spolu?
mozno ked to nechaju volne bezat sa im to podari,poznam vela takych ludi.prirpda je niekedy nevyspytatelna.

jedna kamoska bola vydata 7 rokov a nic.vyskusali vsetko mozne a nic.
potom z nicoho nic-tehotna,dcerka ma uz 5 rokov-paradox je vsak v tom,ze pokial nemali dieta,stali pri sebe a lubili sa,a ked mala mala 2 roky,rozviedli sa pre kamoskinu neveru....dofrasa,neviem co este chcela,

dalsim prikladom je moja spoluziacka.3 roky po sobasi sa nepodarilo nic a po vysetreni zistili,ze muz ma malu pohyblivost spermii a preto jej urobili take polovicne umele oplodnenie-vstrekli jej muzove spermie priamo do maternice,ked tam uz vajicko bolo.narodila sa z toho nadherna dcerka.muzovi povedali ze s takou pohyblivostou sa mu to normalne nepodari nikdy!a tak spoluziacka nebrala tabletky,nedavala pozor na plodne dni....a sup.chybicka se vloudila-malinka bola este v sportovom kociku a ona uz nosila pod srdcom svoju druhu dcerku.dnes su uz obe skolkarky..

no a najcerstvejsim prikladom tohto je moja sesternica,novopecena mamicka dvoj-tyzdnovej Sasky.
5 rokov po sobasi sa s muzom snazili a nic.prefukovali jej vajecniky,brala hormony....
doktor zrazu ochorel,podstupil operaciu a dlhsie marodil.no a ona sa tym prestala zaoberat,nechcela to riesit s jeho zastupcom.
podarilo sa to raz -dva a dnes ma mala Katka 4 roky a sesternica uz stiska v naruci svoju druhu dcerku.
pre mna je to emocionalne silne preto ,ze sme boi prave obe tehotne-1. aj 2.raz.no a ja som o obe deti prisla.tak sa na tie jej divam trosku cez slzy.

takze,mozno motyka predsalen vystreli,nech sa este nevzdavaju
0 0
maryann.b maryann.b

maryann.b je offline (nepripojený) maryann.b

U nich je to tak, že on má spomalené spermie a ešte aj ona má nejakéhormonálne výkyvy, tak ju musia "nakopávať" tabletkami. Ale myslím si, že sú hlavne pod stresom, tým osobným, aj pracovným. Dúfam, že to ich láska prekoná. Nepoviem Ti presne, koľko sú spolu. Obaja sú tridsiatnici.
Keď sa zákrok druhý krát nepodaril, bolo to zrovna v tom čase, keď sa mne podarilo otehotnieť. Rada by som ju navštívila, ale bojím sa, že by jej moje rastúce bruško neurobilo dobre. Viem, že sa jej na tehotné zle pozerá. Potom preplače celú noc. A s kočíkom to asi nebude lepšie ... Neviem, ako jej mám pomôcť. Keď sa o tom rozprávame, iba jej jatrím rany
0 0
lenkam68 lenkam68

lenkam68 je offline (nepripojený) lenkam68

Poznám manželský pár, ktorý sa snažil o splodenie dieťatka 16 rokov a nedarilo sa. Aj keď pani otehotnela, (po umelom oplodnení aj prirodzenou cestou), vždy v prvých troch mesiacoch potratila. Až keď sa pomaly začala zmierovať s myšlienkou, že nikdy mať vlastné deti nebudú, otehotnela, narodilo sa jej krásne dievčatko a v priebehu ďaľších troch rokov mala ďašie dve, o ktoré sa ani neusilovali. Nádej zomiera posledná ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať