Zavrieť

Porady

ofotené bločky??

dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či si v JÚ môžem ofotiť niektoré bločky(VPD), ktoré "strácajú farbu". môžem potom založiť takéto ofotené bločky?
Usporiadat
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Zuzka
Len aby sme pri opalovaní tých bločkov neskončili a klinike popálenín. Nezabúdať na ochranné pomôcky a odev pred "opekaním" bločkov.

... no a aby sme potom neskončili doobliekané ako kozmonauti, v skafandroch a nakoniec aj nevyleteli ako oni na tryskový pohon.
No Zuzi však ty nevyzeráš taká nešika , a čo chceš prežiť svoj krásny život pri kopírke?... však toto je súčasť romantiky :p , možeš si vybrať sviečky s ,možstvom vôní, len drž listok v primeranej vzdialenosti a uvidíš aká budeš nadšená
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Zuzka
Len aby sme pri opalovaní tých bločkov neskončili a klinike popálenín. Nezabúdať na ochranné pomôcky a odev pred "opekaním" bločkov.

... no a aby sme potom neskončili doobliekané ako kozmonauti, v skafandroch a nakoniec aj nevyleteli ako oni na tryskový pohon.
Zuzka, nam sa tie skafandre zidu aj do toho lesika co sme spominali
ale jednoduchsie by bolo obliect do toho danovakov, predstavte si zvlast priestor a v nom by ocakavali v skafandroch kontrolu blockov
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Zuzka
Len aby sme pri opalovaní tých bločkov neskončili a klinike popálenín. Nezabúdať na ochranné pomôcky a odev pred "opekaním" bločkov.

... no a aby sme potom neskončili doobliekané ako kozmonauti, v skafandroch a nakoniec aj nevyleteli ako oni na tryskový pohon.
No však nič, dakedy, počas éry strednej školy sme pri pití z jedného pohára mali prúpovídku - stretneme sa na kožnom. Tak teraz zavádzam prúpovídku porady - stretneme sa na popáleninách...
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

to s tou svieckou je užasny nápad
0 0
d0d0 d0d0

d0d0 je offline (nepripojený) d0d0

Pripomína mi to mníšky...
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

d0d0
Pripomína mi to mníšky...

0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

d0d0
Pripomína mi to mníšky...
... radšej ohrievať bločky nad sviečkami , ako sa potom modliť pri kontrole
Naposledy upravil Halli : 20.01.07 at 21:40
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Po zahriatí už nevyblednú, alebo je to zas len dočasné ?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

To je definitívne.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zuzka
To je definitívne.
najmä ak prípadne vzbĺknu
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

adam
Po zahriatí už nevyblednú, alebo je to zas len dočasné ?
Adam, pisala som, že zatial treba skusiť tie bločky čo nepotrebuješ a až keď príde ku kontrole je to forma dôkazu, zatiaľ ich netreba opekať a samozrejme prefocovať a zvyšovať si náklady... ak chce daňovák dôkaz tak mu ho predvedieš, daj mu do ruky sviečku a ty ohrievaj- keď zhorí bude to na ňom. ... ale bez srandy, mne sa podarilo obnoviť 4ročne bločky, úplne nečitateľné- tak niet o čom...

priložím ho, nič tam nebolo vidieť, ....a po nahriati to vyzerá takto, keď ďaňovak bude chcieť nahrejem ho celý
Naposledy upravil Halli : 23.02.07 at 08:04
nahriaty blocik.JPG  
DSC00191.jpg  
1/1
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Slávka, no
to som chcela vedieť, či si to vyskúšala aj na starých blokoch, na ktorých už nebolo vôbec nič vidieť.
Keď som písala , že mi zhorel,.... tak to som skúšala, keď to tu niekto už písal asi pred pol rokom, a držala som to nad zapaľovačom.....a pekne mi zbĺkol, takže ozaj treba byť opatrný.

Ale páči sa mi to ako riešenie pri problémoch pri daňovej kontrole, ak to funguje aj na starých blokoch.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Tuším by sa mala táto téma vyslať mailikom priamo šéfstvu daňového ústredia .....keď sa na ich stránke medzi často kladenými otázkami vyjadrili: doporučujeme kopírovanie....tak tam možno pripíšu: resp. napaľovanie.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Ja som skúšala nalepiť bloček na kanc. papier, zaúčtovala som ho a potom som spustila tlač. Nevypisujem ručne doklady ale tlačím ich s programu. Do tlačiarne som dala papier s bločkom. Prešiel cez tlačiareň, stmavol a bolo vidno čísla ako pri nahriatí. Ale stalo sa mi, že stmavol tak, že už nebolo na ňom vidno nič.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
slavica
Adam, pisala som, že zatial treba skusiť tie bločky čo nepotrebuješ a až keď príde ku kontrole je to forma dôkazu, zatiaľ ich netreba opekať a samozrejme prefocovať a zvyšovať si náklady... ak chce daňovák dôkaz tak mu ho predvedieš, daj mu do ruky sviečku a ty ohrievaj- keď zhorí bude to na ňom. ... ale bez srandy, mne sa podarilo obnoviť 4ročne bločky, úplne nečitateľné- tak niet o čom...

priložím ho, nič tam nebolo vidieť, ....a po nahriati to vyzerá takto, keď ďaňovak bude chcieť nahrejem ho celý
Slávka ,už si si dala patentovať vynález. Prefocovači Ťa začnú nenávidieť,kazíš im kšeft.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

slavica, tento tvoj objav je neocenitelny, keby som mohol, udelim ti aspon 50 bodov....takto udelujem aspon jeden cestny odo mna
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Dufičeeeek ďakujem ti pekne, vieš je to na smiech pre naších daňovákov a na našu "smolu", ale mali by sa nad tým všetkým zamyslieť... je to tak trošku moj protest proti "blbý a blbejší" a ich zákonom...
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

slavica
Dufičeeeek ďakujem ti pekne, vieš je to na smiech pre naších daňovákov a na našu "smolu", ale mali by sa nad tým všetkým zamyslieť... je to tak trošku moj protest proti "blbý a blbejší" a ich zákonom...
predovsetkym perohryzy tam hore by sa mali zamysliet, vyvetrat uzemie zamorene oprdenymi stolickami a pouzit konecne hlavu...

ale kym my, bezni smtelnici danovnici, poriadne nezatrasieme stromom, aby nam popadali pekne jablcka, budu nam padat iba hniloby sfuknute vankom...

a tvoj vynalez by som prirovnal k tomu, ze ty si z tych hnilych jablcok vypalila dobru jablckovicu
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Melnick
Slávka ,už si si dala patentovať vynález. Prefocovači Ťa začnú nenávidieť,kazíš im kšeft.
....Majuška začnú ma mať radi v nebíčku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať