Zavrieť

Porady

ofotené bločky??

dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či si v JÚ môžem ofotiť niektoré bločky(VPD), ktoré "strácajú farbu". môžem potom založiť takéto ofotené bločky?
Usporiadat
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Čo v nebíčku , ale poraďáci Ťa už majú ako radi
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Muška
Čo v nebíčku , ale poraďáci Ťa už majú ako radi
Muška moja zlatá však ja ich tiež mám rada a dúfam, že pri tých sviečkach zabudneme na starosti a budeme mať len slniečko v duši
0 0
hana57 hana57

hana57 je offline (nepripojený) hana57

Nestihla som si precitat, co ste popisali cez vikend, ale urcite docitam, ale zhodou okolnosti som bola za priatelkou v praci/v stavkovej kancelarii/, a tam prisiel tipujuci s tiketom z inej pobocky. A tiez tento problem, tiket bol mierne nastastie mierne vyblednuty. Tak som sa jej pytala, akym sposobom to riesia, ked to vybleda, ved to tiez nebude citatelne, tak oni to faxuju na dispecink kde im to bud odobria, alebo zakazu vyplatit.
Tak preco nie, tak si urobim kopiu tohto vybledajuceho bloku a kopiu s prilepeny originalom zanesiem na danovy urad, aby videli, ze je to suhlasi s kopiou.
Ale nemoze nam nikdo nadavat, ved by sme mozno znizili aj nezamestnanost, pretoze pochybujem, ze by to stihalo tolko uradnikov kolko ich tam je.

Majte sa.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Som rada, že "moja rada" má uplatnenie aj v stavkových kancelariách. Tam by som tie výherné bločky /tikety/ nahrievala s radosťou... :p
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

slavica
Vyčítala som jeden návrh a tak ho chcem spropagovať, lebo som ho vyskúšala a zdá sa mi to celkom dobrý nápad. Zrealizovala som ho a myslím, že k tomuto nemôže žiaden daňovák oponovať.
Takže: nahriala som bločik nad sviečkou /opatrne/ a v prílohe prinášam výsledok. Nikto nech mi nepovie, že lístok nemože byť čierny a neuznateľný...a stojí ma to menej času ako fotenie, alebo skenovanie.Náklady minimálne... Skúste to a napíšte mi svoj názor

pozrite sa na prílohu...
dúfam to bude vidiet ... ešte jedna rada, druhý krát neohrievať, znovu vybledne -nenávratne :p
na podobnom princípe funguje aj tá pokladňa- LEN OPAČNE. , stačí ak to urobíte len na doklade, ktorý vybledol a ktorý chce daňovák vidieť, aj na starom niekoľko rokov. FUNGUJE TO!

Tak a doplnila som kompetný návod na použitie .......Copyright Slavica
Táto pani alebo slečna by mala byť nominovaná na Nobelovu cenu za nápad so sviečkou!
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ninnka, ďakujem za bodík aj nomináciu na taku cenu , možno by bolo lepšie nominovať niekoho na "daňovu pechotu"
0 0
hana57 hana57

hana57 je offline (nepripojený) hana57

Oni ich nenahrievaju, ak si precitas oni ich faxuju na ustredie, a tam im to bud odobria, alebo im to zakazu vyplatit.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

...ale však to som napisala ako srandu, inak je to ja píšem o učtovných veciach... ja fax nemám a skener mi nič nenaskenuje keď je už biely ... a celý čas sa tu píše o tom, že je zbytočný náklad a práca s kopírovaním- a aj tak ti to nemusia uznať, jasne, že sa to da skopírovať, ale ak ti úpne vybledne, tak s čím tu kópiu porovnáš? tak som nepochopila tvoj prispevok...
Naposledy upravil Halli : 23.01.07 at 10:24
0 0
hana57 hana57

hana57 je offline (nepripojený) hana57

Ano a ja som ale pisala, ze oni to faxuju na ustredie a ze by ma zaujimalo, co by robili, keby sme si to tam chodili potvrdzovat, ze nam sedi kopia s originalom.
Ale inak mas super napad ale chce to vela trenovat, lebo ked pri danovej kontrole zhori doklad za 60 000 co pak? Ja poviem danovemu kontrolorovi, ze drzal zle sviecku takze znehodnotil on danovy doklad, tak myslite ze to len tak prejde?

Skor by som privitala keby sme to mohli riesit inak aby sa zakon upravil, ale viem nato sme mali pani.
Tak sa maj
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

hana57
Ale inak mas super napad ale chce to vela trenovat, lebo ked pri danovej kontrole zhori doklad za 60 000 co pak? Ja poviem danovemu kontrolorovi, ze drzal zle sviecku takze znehodnotil on danovy doklad, tak myslite ze to len tak prejde?
co pak? nic. ked na blocku uz naozaj nic nie je vidno, je ti na nic. ked ho skusis reinkarnovat svieckou, mas nejaku nadej. ked ti zhori, nic sa nedeje, aj tak na nom nic nebolo vidno a kontrola by ho aj tak vyhodila.

trosku sa to tu zobralo do humornej roviny na odlahcenie temy (danovy kontrolor so svieckou) a ty si to zobrala vazne
0 0
hana57 hana57

hana57 je offline (nepripojený) hana57

duficek
a ty si to zobrala vazne
Vies ja uz si predstavim snad vsetko, ono taky nic moc, ked nekomu mas vysvetlit, ze ked nieco zauctujes a po roku sa na to podivas a nic, tak tam ide vsetka sranda prec. Jasne pokat sa jedna o par korun slak to tref.

Tak aby ste nepovedali, ze kazim naladu, tak vam napisu vtip:
Prídu záhoráci do Bratislavy a už na vstupe do mesta, na konci diaľnice, sa stretávaju s prvým semafórom. Otec vodič zastaví a hovorí:
"Aha deti, svieti červená."
No za chvíľku naskočí oranžová, potom zelená a zase červená. Na to otecko:
"Môžeme ísť, to už sme videli!"

Príde montér na jednotku intenzívnej starostlivosti, chvíľu pozerá na pacientov, všetci na prístrojoch, a hovorí:
- Poriadne sa nadýchnite, budem meniť poistky!

Dobrovolné príspevky do kostolnej pokladničky veľmi klesli, a tak sa pán farár odhodlal k ráznemu opatreniu. Počas kázne vyhlásil:
- Bratia a sestry, robím to veľmi nerád, ale nemám iné riešenie. Je medzi nami muž, ktorý má hriešny pomer s manželkou jedného nášho cirkevníka. Ak sa v kostolnej pokladničke na milodary do večera neobjaví 500 korún, zverejním jeho meno.
Keď po omši farár počítal peniaze v pokladničke, našiel tam 25 pätstokorunáčok a jednu dvestokorunáčku s pripnutým lístkom:
- Pre lásku božiu, otče, počkajte mi do večera, tie tri stovky niekde zoženiem.

Dufam ze sa uz nehnevate.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Hani je to tak ako píše duficek, ono je jasné bločik v takej hodnote si radšej ešte pre istotu prefotím... či mi to už pomôže alebo nie? . Aj tak si myslím, že toto sa má riešiť úplne inde a je smutné, že tí ktorí schvália také pokladne potom neakceptujú to čo z nich vylezie... ale my sme národ šikovný a poradíme si napríklad aj takto pekny den ti prajem.


si ma predbehla...nehneváme -jasnééé
dík za vtipy...najviac sa mi ale páči ten tvoj výrok :"Jasne pokat sa jedna o par korun slak to tref." xi
Naposledy upravil Halli : 23.01.07 at 12:41
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

[QUOTE=slavica]nahriala som bločik nad sviečkou /opatrne/[/COLOR] a v prílohe prinášam výsledok. Nikto nech mi nepovie, že lístok nemože byť čierny a neuznateľný...a stojí ma to menej času ako fotenie, alebo skenovanie.Náklady minimálne... Skúste to a napíšte mi svoj názor [/SIZE][/FONT]

a neurobí tú istú službu žehlička....tam je menšie riziko požiaru
vyskušala som a funguje to aj so žehličkou nemusíte kupovať sviečky, žehličku ma každý
Naposledy upravil emily : 23.01.07 at 16:12
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Vždy píšete, že je to potrebné robiť pred kontrolou. Prečo? Správne chápem, že ani to nahriatie dlho nevydrží? (alebo vyžehlenie)

Lebo ak by to vydržalo, tak by som si to narobila dopredu a kontrola si môže prísť kedy chce...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Správne chápeš.
0 0
hana57 hana57

hana57 je offline (nepripojený) hana57

A vobec, preco my, my to na tom blocku vidime aj ked to tam nie je, ale oni nie, tak nech si nicia vlastne zehlicky a kupuju vlastne sviecky a opaluju vlastne prsty.

Ospravedlnujem sa za obcasne pouzitie zahoractiny, to samo.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Hanka súhlasím. Včera som to skúšala so sviečkou. Všetci sa na mňa pozerali, akože čo stváram. Hovorím im no čo idem chodiť so sviečkou na daňový úrad. Výsledok pokusu: podarilo sa bločok čitateľný.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Janka6685
Vždy píšete, že je to potrebné robiť pred kontrolou. Prečo? Správne chápem, že ani to nahriatie dlho nevydrží? (alebo vyžehlenie)

Lebo ak by to vydržalo, tak by som si to narobila dopredu a kontrola si môže prísť kedy chce...
Janka pisala som , že ešte nemám odskúšané či nezmizne ta černota z celého bločku, - nebol na to čas, mám ich tak založené, čierne asi týždeň, zatiaľ su v poriadku. Nechce sa mi robit tri roky dozadu, lebo neviem na čo budem mať kontrolu. Nemala som ju ešte, nebojím sa jej , ale hlavne že viem ako si prípadne poradím.Niekto mi vravel, že ak niečo skontrolujú, roky predtým už nekontroluju neskôr...neviem či je to pravda...
0 0
MIŠO T MIŠO T

MIŠO T je offline (nepripojený) MIŠO T

Simonab
Hanka súhlasím. Včera som to skúšala so sviečkou. Všetci sa na mňa pozerali, akože čo stváram. Hovorím im no čo idem chodiť so sviečkou na daňový úrad. Výsledok pokusu: podarilo sa bločok čitateľný.
ale pozor !!!! aby nevznikol nedostatok sviečok v obchodoch !!!! pre ich nadmernú spotrebu
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ekosped
ale pozor !!!! aby nevznikol nedostatok sviečok v obchodoch !!!! pre ich nadmernú spotrebu
Ekosped, jedna sviečka ti vystači na 125820 bločkov...mám to odskušané
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať