Zavrieť

Porady

výživné

clovek
Chcem sa spýtať, či mi viete poradiť, do kolkych rokov dietata je rodic povinný platit nan výživne? V Zákone o rodine sa totiž píše, že dokiaľ nie je schopný sa sam uzioviť a pripravuje sa na povolanie. A čo ked bude študovať dve, tri vysoké školy, potom treba platiť aj do 30, 35 rokov?


pituka
Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

polod Pozri príspevok
Ahojte všetci poradaci.... :-)))
čítam...hladám ale márne asik...

Ja mám starosť opačného charakteru ktory sa tu rieši...
Mam 22 ročného syna ktory sa vykašlal po 3 rokoch na školu a rozhodol sa zarabať korunky :-)))... "na naše dôchodky"..
..no a pointa celeho je že ja este stale nanho platim vyživné...
Tak by som bol velmi vdačny keby mi vedel niekto poradiť...či musim osloviť sud aby ma zbavil platenia...alebo len jednoducho prestanem platit a hotovo... Ja mam totiž rad vo veciach jasno ... sudy policajtov a podobne naničh. inštitucie najradšej obchadzam z velkej dialky.(vééélmi zlé skusenosti)...podotýkam že slušne platim vyživne od kedy bolo tak rozhodnute...

Tak vam vopred pekne dakujem za akukolvek dobru radu...
asi si hľadal zle http://www.porada.sk/t75321-zrusenie...ebo-sudom.html
0 0
kalista111 kalista111

kalista111 je offline (nepripojený) kalista111

Ahoj poradaci !

Potrebovala by som radu , ako donutiť exmanžela aby platil aj zameškane vyživne .
0 0
kalista111 kalista111

kalista111 je offline (nepripojený) kalista111

Ahoj poradaci !

Potrebovala by som radu , ako donutiť exmanžela aby platil aj zameškane vyživne . A ak posiela tak bez zameškaneho dlhu a aj s dvojmesačnym meškanim no po dvoch mesiacoch pride len časť bez dlhu.Ako postupovať ? Dakujem
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

kalista111 Pozri príspevok
Ahoj poradaci !

Potrebovala by som radu , ako donutiť exmanžela aby platil aj zameškane vyživne . A ak posiela tak bez zameškaneho dlhu a aj s dvojmesačnym meškanim no po dvoch mesiacoch pride len časť bez dlhu.Ako postupovať ? Dakujem
navrhom na exekuciu...
0 0
betka127 betka127

betka127 je offline (nepripojený) betka127

dobry den,vedel by mi niekto pomoct,ci sa mi oplati poziadat na sud o zdvihnutie vyzivneho,nakolko ex plati na 1dieta 50 eur /mam s nim 2 deti/ a on ma mesacny prijem 85000,-sk.a ak by mi vedel niekto pomoct zo vzorom na ziadost o zvysenie vyzivneho.moc krat dakujem
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

betka127 Pozri príspevok
dobry den,vedel by mi niekto pomoct,ci sa mi oplati poziadat na sud o zdvihnutie vyzivneho,nakolko ex plati na 1dieta 50 eur /mam s nim 2 deti/ a on ma mesacny prijem 85000,-sk.a ak by mi vedel niekto pomoct zo vzorom na ziadost o zvysenie vyzivneho.moc krat dakujem
Tu nájdeš vzor, aj zopár rád : http://www.porada.sk/t32182-zvysenie-vyzivneho.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať