Zavrieť

Porady

výpočet zdravotného poistenia-MRP

Ahojte, poprosim o radu, od septembra je nejaká zmena vo výpočte preddavku na zdravotné poistenie? dnes mi doslo z MRP, ze sa to ma počítať na každého zamestnanca osobitne...vy co robite v MRP ako ste to riesili? dakujem velmi pekne
Usporiadat
smejočka smejočka

smejočka je offline (nepripojený) smejočka

ahojte, teraz prechádzala zamestnankyňa z materskej dovolenky na rodičovskú dovolenku, do SP som dala RLFO, ukončenie MD a začatie RD a v zdravotnej poisťovni som dala ukončenie MD, začatie RD a odhlášku zamestnankyne tak ako mi poradili v zdravotnej no ak si dám v dochádzke v MRP, ukončenie MD a začatie RD do výkazu zdravotnej poisťovne mi ju aj tak dáva no nemala by tam byť, do výkazu SP má ale s nulovým výkazom, ako toto docieliť, aby mi takto robilo výkazy? ďakujem
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

neprevádzaš výpočet mzdy
do ZP - pri tlači neodfajkneš doplniť zamestnancov bez vystavenej mzdy
do SP - pri exporte sú parametre tlačiť poistencov bez vystavenej mzdy
0 0
renata_k renata_k

renata_k je offline (nepripojený) renata_k

smejočka Pozri príspevok
ahojte, teraz prechádzala zamestnankyňa z materskej dovolenky na rodičovskú dovolenku, do SP som dala RLFO, ukončenie MD a začatie RD a v zdravotnej poisťovni som dala ukončenie MD, začatie RD a odhlášku zamestnankyne tak ako mi poradili v zdravotnej no ak si dám v dochádzke v MRP, ukončenie MD a začatie RD do výkazu zdravotnej poisťovne mi ju aj tak dáva no nemala by tam byť, do výkazu SP má ale s nulovým výkazom, ako toto docieliť, aby mi takto robilo výkazy? ďakujem
Prever si v ZP, či zamestnankyňa mala byť naozaj odhlásená. Podľa mojich skúseností nemala byť odhlásená, stačilo oznámiť koniec MD a zároveň začiatok RP a na mesačných výkazoch má byť uvedená s nulami. Ja mám tento postup odporučený VšZP Košice.
0 0
smejočka smejočka

smejočka je offline (nepripojený) smejočka

to mi povedali vo VšZP v piatok že mala byť ohlásená že to je novela z mája tohto roku v prípade, že nastúpi do zamestnania čo i len na jeden deň tak ju musím prihlásiť. moje informácie boli tiež také, že treba iba oznámiť ukončenie MD a začiatok RP a že nulové výkazy za ňu no už to neplatí podľa novely zákona.

zuzanar ďakujem krásne za pomoc
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nemá figurovať vo výkazoch do ZP, tak to mám aj ja tak, treba odhlásiť. Nulové budú výkazy za ňu iba v SP.
Pôjdeš na prac.pomer zamestnanca, klikneš na poistné, zdravotné a tam nastavíš dátum ukončenia platenia poistného do zp.
Ja som túto záležitosť riešila tiež so zp.
3 0
smejočka smejočka

smejočka je offline (nepripojený) smejočka

ako sa dostanem k výkazu preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie pre účely ročného zúčtovania poistného? v upgrade píše že by to malo tam byť kde to nájdem ? ďakujem
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

smejočka Pozri príspevok
ako sa dostanem k výkazu preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie pre účely ročného zúčtovania poistného? v upgrade píše že by to malo tam byť kde to nájdem ? ďakujem
Výstupy - RZZP a na konci tabuľky: Výkaz na účely RZZP (2011)
5 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Prosím vás, aké je minimálne zdravotné poistenie pre samoplatcov tohto roku a aké je minimálne dôchodkové poistenie pre samoplatcov? vďaka
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
posúvam....
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

bettylou Pozri príspevok
Prosím vás, aké je minimálne zdravotné poistenie pre samoplatcov tohto roku a aké je minimálne dôchodkové poistenie pre samoplatcov? vďaka
ZP 47,58 a SP http://www.socpoist.sk/tabulky-plate...istneho/31487s
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať