Zavrieť

Porady

Nové hodnotenie príspevkov a užívateľov

admin
Dnes spúšťam do testovania nové hodnotenie príspevkov a užívateľov.

Testovanie, pretože to ešte nie je úplne dokončené či už z hľadiska plánovaných funkcií alebo Vašich pripomienok.

Cieľ nového systému:

Sprehľadnenie témy, jednak aby sme vedeli čo je užitočné na čítanie a aby sme nemuseli čítať neužitočné veci.

Získanie prehľadu o užitočných a neužitočných témach

Presun moderovania na všetkých, všetci (momentálne teda tí ktorí majú aspoň 10 bodov) môžu hodnotiť príspevok a následne ak príspevok získa dostatočný počet bodov, budú lepšie rozoznateľné užitočné a neužitočné až nevhodné príspevky a členovia.

Podrobnejšie hodnotenie užívateľov, podľa počtu bodov užitočných, neužitočných a nevhodných. Zavádzame aj mínusové body, ktoré sa počítajú za neužitočné a nevhodné príspevky. Mimotémy príspevky a zábavné sú neutrálne.

Momentálne funkčné:
- tlačítka na označovanie príspevkov a počítanie bodov (užitočné, zábavné, mimotémy, neužitočné, nevhodné)
- najlepšia odpoveď (zadávateľ otázky/témy môže označiť jeden príspevok za najlepšiu odpoveď). Najlepšia odpoveď automaticky získava 3 body.
- limity bodov na jeden príspevok (užitočné: max.3 bodov + 3 ak je najlepšia odpoveď;neužitočný max: -3b; nevhodný max: -3b); mimotémy a zábavné sú bodovo neutrálne
- rozdelenie bodov podľa jednotlivých rubrík
- hodnotiť môžu len užívatelia nad 10 bodov s výnimkou zadávateľa otázky/témy (ten môže vo svojej téme hodnotiť príspevky aj bez požadovaného počtu bodov)
- každý môže dať len jeden typ hodnotenia (napr. ak dá že zábavné tak už nemôže neužitočné)


Plánované funkcie:
- zobrazovanie bodov v profile užívateľa podľa jednotlivých typov hodnotení a rubrík
- zbaľovanie mimotémy, neužitočných a nevhodných príspevkov
- vyberanie najlepších tém a užívateľov za určité časové obdobie (najlepšie odpovede a témy mesiaca)
- možnosť presunúť témy členmi, ktorí majú viac ako XY bodov
- pochvaly (doteraz sme mohli napísať individuálne pochvaly popri oceňovaní, chcem na to vymyslieť niečo nové)

Rušíme doterajšie ocenenie príspevku a tzv. lampičkovanie, resp. palec hore alebo dolu.


Viem že sú to nové veci a každé nové veci sú najprv ťažko stráviteľné, ale toto je ďalší pokus ako spraviť Poradu prehľadnou a zároveň si udržať úroveň kvality príspevkov bez toho aby to stále len na moderátoroch.
Porada je "spolu vieme viac". Snáď takýto princíp môžeme využiť aj pri moderovaní a hodnotení.
Doterajší spôsob palec hore a dole nemal dostatočnú výpovedaciu schopnosť aj preto sa možno nie príliš používal. Verím že súčasný systém je dostatočne adresný (užitočné, zábavné...) a jednoduché nato aby sa to začalo používať.

Predpokladám že počet bodov začne rapídne narastať, preto musím prehodnotiť VIP členstvo, ktoré sa prideľovalo automaticky po získaní 40 bodov.

Vaša názory ako vždy uvítam, je to všetko ešte rozrobené a prípadné zmeny zvážim. Diskusie bude asi dosť

Doplnenie:
Prečo existujú limity?
Je to snaha o obmedzenie efektu získania veľkého množstva bodov za "populárne" otázky/odpovede. Stačí aby bola otázka populárna a relatívne jednoduchá odpoveď by bola ocenená užitočnými bodmi neúmerne voči menej "populárnej" ale o to náročnejšej otázky.
Pri použití limitu má počet bodov väčšiu úmernosť voči námahe ktorú užívateľ musí vynaložiť na ich dosiahnutie.
Naposledy upravil Richard : 06.05.10 at 22:48
Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Petra Nová Pozri príspevok
Ja Ti neberiem Tvoju pravdu, ani pravdu nikoho druhého. Ale tiež nerozšírim rady montérskeho fanklubu, nech bude mať aj toho najlepšieho hovorcu.
Nemyslím, že by tu mal Laco fanklub a že má dákeho hovorcu. Ale konečne to vyplávalo, že sú tu kasty.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

...ale no...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
sito Pozri príspevok
Laco má tej pravdy viac, možno to tým čo mu brali body vadilo. Nie len.
Tak s týmto Tvojim tvrdením ja musím súhlasiť takto verejne!
P.S. Vieš, čo je na priateľstve najvzácnejšie? Keď priatelia neopľujú Tvoj osobný, a najmä verejne prezentovaný názor. A najmä keď neopľujú Teba. A teraz aj mňa. Neviem, ako Ty, no ja sa teším, že vyjdem nasucho.
6 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Danila Pozri príspevok
Tak s týmto Tvojim tvrdením ja musím súhlasiť takto verejne!
P.S. Vieš, čo je na priateľstve najvzácnejšie? Keď priatelia neopľujú Tvoj osobný, a najmä verejne prezentovaný názor. A najmä keď neopľujú Teba. A teraz aj mňa. Neviem, ako Ty, no ja sa teším, že vyjdem nasucho.
A ja zas veľmi súhlasím s Tvojim P.S. Možno by som k tomu doplnila, že nielen verejne neopľujú, ale ani súkromne.
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Petra Nová Pozri príspevok
Sito,..... ja by som Ti bola veľmi povďačná (dám Ti zato aj 100 zelených bodov v priebehu mesiaca), ak sa na to podujmeš a vysvetlíš montérovi to, o čom píšeš. TAK, ABY TO POCHOPIL. A nepochybujem, že sa pridajú aj ďalší ( v zelenom oceňovaní), lebo také účinné vysvetlenie by bolo UŽITOČNÉ stonásobne.

A aké nové možnosti ? O čo sa to snaží? Tomu som celkom v Tvojom príspevku nerozumela. Ale dôležité je, že Ty rozumieš.
sito Pozri príspevok
Laco má tej pravdy viac, možno to tým čo mu brali body vadilo. Nie len.
jozka56 Pozri príspevok
...ale no...
Danila Pozri príspevok
Tak s týmto Tvojim tvrdením ja musím súhlasiť takto verejne!
P.S. Vieš, čo je na priateľstve najvzácnejšie? Keď priatelia neopľujú Tvoj osobný, a najmä verejne prezentovaný názor. A najmä keď neopľujú Teba. A teraz aj mňa. Neviem, ako Ty, no ja sa teším, že vyjdem nasucho.
Petra Nová Pozri príspevok
A ja zas veľmi súhlasím s Tvojim P.S. Možno by som k tomu doplnila, že nielen verejne neopľujú, ale ani súkromne.
Som na PORADE krátko, ale už dlhšie. Tiež som mal svoje predstavy, ktoré zmenil čas a môj názor. Tiež mi bola položená otázka "za koho kopem"? Našiel sa člen, ktorý napísal "nemyslím si, že sito za niekoho kope", také veci sa nezabúdajú.

Tiež som sa zastal, Zituldy, keď na ňu kydali. Napísal som, že by jej mali v dome ruky bozkávať a za tým si stojím. Kto si prečítal par jej príspevkov, nemôže byť proti.

Vd1 sa sťažoval na pleseň v byte. Vyprával so sa sním cez vebkameru, takže som videl o čo sa jedná. Jeden člen mu napísal, "že až také kliny do hlavy" po pár príspevkov som napísal, členovi, ak pochopil tie príspevky, má si vytiahnuť kliny, aby mu netlačili na mozog. A za tým si tiež stojím.

Laco mal napísaný príspevok, prečo mu bol vymazaný článok a zároveň jeho opakovanie, že pracovné voľno pri úmrtí môže byť naviac dohodnuté so zamestnávateľom. Dal som mu bod. Spätnou kontrolou som zistil, že zmizol Lacov príspevok, aj môj a aj bod Lacovi. Napísal nový, znova som ho bodnul a išiel som na zákonník práce. Keď som sa vrátil, téma bola uzavreté v hajzly. A to určite nespravil administrátor. A za tým si tiež stojím.

Vždy mám svoj názor, zatiaľ! A svoj názor si hájim.

A každý má svoje hranice chápania.

K tomu pľuvaniu, kto pľuje na Laca? Priatelia? Na porade nemá ešte nikoho registrovaného.

Neviem, ako Ty, no ja sa teším, že vyjdem nasucho. Danila, ani ja nebudem na sucho, predsa kvôli niekomu nebudem dehydrovaný.

K tomu bodovaniu: Žeby Nová bola nová vo fanklube montérov???

Môj názor:Laco má tej pravdy viac.

Danila tvoj názor: Tak s týmto Tvojim tvrdením ja musím súhlasiť takto verejne!

Tvoj názor ocenili: jacekova, 2009, terezamaria, Petra Nová, eulalia.

Dá sa to pochopiť???
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pre upokojenie rozhádaných: ja si z tohto bodovania ťažkú hlavu nerobím . Pokiaľ sa mi niektorá odpoveď, alebo príspevok páči, alebo sa s nim stotožňujem, tak to aj ohodnotím. Pokiaľ sa mi niečo nepáči, tak to napíšem otvorene (s Lacom-monterom sme mali tiež "výmenu" názorov na tri sety , ale v slušnosti!) - a dialo sa to verejne. Pritom Laco niekedy napíše dosť nezmyselne, ale niekedy jeho rady majú úroveň (odbornú)!. Nie je potrebné zatracovať.

Pokiaľ by sa tu na Porade začala za osobné názory robiť selekcia - tak potom by to už nebola Porada.
Ľudkovia - tu má (aspoň dúfam) každý právo vyjadriť svoj názor (ovšem v celkovej slušnosti), poradiť, ale aj pýtať rady a pomoc. Jediná cenzúra by mala byť vo vyjadrovaní sa formou vulgarizmov hrubého zrna, ale mala by tiež fungovať autocenzúra.

Mne osobne je jedno, či mi niekto pridelí, alebo nepridelí bod. Dôležité je, či moja (alebo iného) rada pomôže, alebo nie. Veď od toho je tu táto Porada - radiť si a pomáhať!!!!! Toto je hlavným cieľom!!!
9 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
sito Pozri príspevok
Som na PORADE krátko, ale už dlhšie. Tiež som mal svoje predstavy, ktoré zmenil čas a môj názor. Tiež mi bola položená otázka "za koho kopem"? Našiel sa člen, ktorý napísal "nemyslím si, že sito za niekoho kope", také veci sa nezabúdajú.

Tiež som sa zastal, Zituldy, keď na ňu kydali. Napísal som, že by jej mali v dome ruky bozkávať a za tým si stojím. Kto si prečítal par jej príspevkov, nemôže byť proti.

Vd1 sa sťažoval na pleseň v byte. Vyprával so sa sním cez vebkameru, takže som videl o čo sa jedná. Jeden člen mu napísal, "že až také kliny do hlavy" po pár príspevkov som napísal, členovi, ak pochopil tie príspevky, má si vytiahnuť kliny, aby mu netlačili na mozog. A za tým si tiež stojím.

Laco mal napísaný príspevok, prečo mu bol vymazaný článok a zároveň jeho opakovanie, že pracovné voľno pri úmrtí môže byť naviac dohodnuté so zamestnávateľom. Dal som mu bod. Spätnou kontrolou som zistil, že zmizol Lacov príspevok, aj môj a aj bod Lacovi. Napísal nový, znova som ho bodnul a išiel som na zákonník práce. Keď som sa vrátil, téma bola uzavreté v hajzly. A to určite nespravil administrátor. A za tým si tiež stojím.

Vždy mám svoj názor, zatiaľ! A svoj názor si hájim.

A každý má svoje hranice chápania.

K tomu pľuvaniu, kto pľuje na Laca? Priatelia? Na porade nemá ešte nikoho registrovaného.

Neviem, ako Ty, no ja sa teším, že vyjdem nasucho. Danila, ani ja nebudem na sucho, predsa kvôli niekomu nebudem dehydrovaný.

K tomu bodovaniu: Žeby Nová bola nová vo fanklube montérov???

Môj názor:Laco má tej pravdy viac.

Danila tvoj názor: Tak s týmto Tvojim tvrdením ja musím súhlasiť takto verejne!

Tvoj názor ocenili: jacekova, 2009, terezamaria, Petra Nová, eulalia.

Dá sa to pochopiť???
Teda poviem Ti na rovinu, štátnicu som uhrala ľavou zadnou. Ale z tohoto idem prepadnúť. Nedáš mi šancu na reparát? Lebo nerozumiem ani za mačný mak. Je to nad môj rozmer chápania. Fakt neviem, čo si odprezentoval. Ale jedno viem, nenaučil si sa ma čítať. Alebo ma lepšie čítaš, ako sa ja chápem? Ale mne to neva, magor som už bola na Porade xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxkrát. Len mi, prosím nezačni vyťahovať všetkých mojich oceňovačov, lebo sa zrúti server.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Danila, misoft to napísal jednoduchšie.

misoft Pozri príspevok
Pre upokojenie rozhádaných: ja si z tohto bodovania ťažkú hlavu nerobím . Pokiaľ sa mi niektorá odpoveď, alebo príspevok páči, alebo sa s nim stotožňujem, tak to aj ohodnotím. Pokiaľ sa mi niečo nepáči, tak to napíšem otvorene (s Lacom-monterom sme mali tiež "výmenu" názorov na tri sety , ale v slušnosti!) - a dialo sa to verejne. Pritom Laco niekedy napíše dosť nezmyselne, ale niekedy jeho rady majú úroveň (odbornú)!. Nie je potrebné zatracovať.

Pokiaľ by sa tu na Porade začala za osobné názory robiť selekcia - tak potom by to už nebola Porada.
Ľudkovia - tu má (aspoň dúfam) každý právo vyjadriť svoj názor (ovšem v celkovej slušnosti), poradiť, ale aj pýtať rady a pomoc. Jediná cenzúra by mala byť vo vyjadrovaní sa formou vulgarizmov hrubého zrna, ale mala by tiež fungovať autocenzúra.

Mne osobne je jedno, či mi niekto pridelí, alebo nepridelí bod. Dôležité je, či moja (alebo iného) rada pomôže, alebo nie. Veď od toho je tu táto Porada - radiť si a pomáhať!!!!! Toto je hlavným cieľom!!!
Nová, prehlási, že nevstúpi do fanklubu montérov, ale nepriamo ho podporuje. Za užitočné pokladá to, že niekto súhlasí verejne s Lacom - montérom.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

sito Pozri príspevok
Danila, misoft to napísal jednoduchšie.



Nová, prehlási, že nevstúpi do fanklubu montérov, ale nepriamo ho podporuje. Za užitočné pokladá to, že niekto súhlasí verejne s Lacom - montérom.
Buď taký láskavý a prestaň ma vťahovať do Tvojej debaty o montérovi. V tej predchádzajúcej som povedala všetko, čo som mienila.

Keby si si neplietol pojmy s dojmami, tak by si také starosti s chápaním nemal. A to čo robí Nová, sa nesnaž za ňu interpretovať. To nechaj na ňu.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
sito Pozri príspevok
Danila, misoft to napísal jednoduchšie.



Nová, prehlási, že nevstúpi do fanklubu montérov, ale nepriamo ho podporuje. Za užitočné pokladá to, že niekto súhlasí verejne s Lacom - montérom.
Ja si myslím, že v prvom rade sa tu oceňuje hodnota príspevku. Ak je dobrý, je jedno, kto to napísal. Ale je pravda, že keď dá bod nováčik, tak to nemá takú váhu, ako keď ho dá kto má veľa bodov. A ak je to podložené odkazmi alebo paragrafmi, tak to tiež vyzerá dôveryhodnejšie. Ale ak to má byť osobný názor(a v kaviarenských témach to tak zvykne bývať), tam by sa bodovať nemalo, alebo by tie body mali byť zvlášť zaradené.
5 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Petra Nová Pozri príspevok
Buď taký láskavý a prestaň ma vťahovať do Tvojej debaty o montérovi. V tej predchádzajúcej som povedala všetko, čo som mienila.

Keby si si neplietol pojmy s dojmami, tak by si také starosti s chápaním nemal. A to čo robí Nová, sa nesnaž za ňu interpretovať. To nechaj na ňu.
Ty si začala, ty končíš. Ja tiež. Ďakujem za tvoje príspevky.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
sito Pozri príspevok
Ty si začala, ty končíš. Ja tiež. Ďakujem za tvoje príspevky.
Netušila som, že je na Porade recenzent. Prepáč, ale nechápem, ako moderátor mohol ponechať Tvoju recenziu akýchkoľvek príspevkov a predovšetkým príspevkov Petry Novej. Môj príspevok, ktorý si citoval si ani v najmenšom nepochopil. Ja Ti ho prezradím. Petra a Eulália sú mojimi priateľmi. A v absolútnom protiklade boli naše názory na Laca-montéra. Prečítaj si ešte raz môj príspevok a konečne pochopíš jeho obsah. Za útočnosť na Petru Novú v tejto téme z Tvojej strany vyslovujem verejne, že stále tu platí : Čo je dané B....., nie je dané v..... A to nie je bohviečo.Mal si byť mazaný, ale si nebol, lebo si mazaný.....
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Danila Pozri príspevok
Netušila som, že je na Porade recenzent. Prepáč, ale nechápem, ako moderátor mohol ponechať Tvoju recenziu akýchkoľvek príspevkov a predovšetkým príspevkov Petry Novej. Môj príspevok, ktorý si citoval si ani v najmenšom nepochopil. Ja Ti ho prezradím. Petra a Eulália sú mojimi priateľmi. A v absolútnom protiklade boli naše názory na Laca-montéra. Prečítaj si ešte raz môj príspevok a konečne pochopíš jeho obsah. Za útočnosť na Petru Novú v tejto téme z Tvojej strany vyslovujem verejne, že stále tu platí : Čo je dané B....., nie je dané v..... A to nie je bohviečo.Mal si byť mazaný, ale si nebol, lebo si mazaný.....
Ale to je v poriadku, že ste priatelia, aj to, že máte protikladný názor na Laca - montéra. Každý môže mať naňho svoj názor, aj odsúdiť, alebo podporiť jeho názor, príspevok. Ale likvidovať to čo je dobré? A kvôli tomu sa zbehla tá debata. Misoft napísal, "Nie je potrebné zatracovať". Ani Laca, ani nikoho iného. Vulgarizmi áno. A ďakujem za kompliment, prajem veselú Veľkú noc. Vždy s .
2 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Učili ma, že ak ma niekto pochváli alebo inák ocení, slušné je poďakovať. Ako mám však poďakovať, keď neviem komu? Mám azda ísť od príspevku k príspevku a hľadať toho komu mám poďakovať? Predošlé hodnotenie sa mi videlo prehľadnejšie.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

tutiola Pozri príspevok
Učili ma, že ak ma niekto pochváli alebo inák ocení, slušné je poďakovať. Ako mám však poďakovať, keď neviem komu? Mám azda ísť od príspevku k príspevku a hľadať toho komu mám poďakovať? Predošlé hodnotenie sa mi videlo prehľadnejšie.
Nastavenia (hore) -klikni a zroluj dolu-tam to vidíš kto ti dal bod,aj v ktorej téme . (ak klikneš na tému, tak ti otvorí tvoj obodovaný príspevok, takže nemusíš prácne hľadať )
Naposledy upravil arizona : 04.04.10 at 13:35
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
arizona Pozri príspevok
Nastavenia (hore) -klikni a zroluj dolu-tam to vidíš kto ti dal bod,aj v ktorej téme . (ak klikneš na tému, tak ti otvorí tvoj obodovaný príspevok, takže nemusíš prácne hľadať )

Neviem kedy si naposledy takto zisťovla pridanie bodov, ale dnes som zistila, že pravdepodobne mi včera pribudli 3 body, ale v nastaveniach ich nemám. Teda neviem kto a za čo mi ich pridelil. V čase zaregistrovania , myslím že si to bola ty, si poradila ísť do "moje nastavenia", potom do ďalšie nastavenia a tam mám prehľad o bodoch. Takto to fungovalo, ale od 31.3. mi pribudli 3 body a niet záznamu od koho a za čo.
Naposledy upravil tutiola : 04.04.10 at 14:39
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
tutiola Pozri príspevok
Neviem kedy si naposledy takto zisťovla pridanie bodov, ale dnes som zistila, že pravdepodobne mi včera pribudli 3 body, ale v nastaveniach ich nemám. Teda neviem kto a za čo mi ich pridelil. V čase zaregistrovania , myslím že si to bola ty, si poradila ísť do "moje nastavenia", potom do ďalšie nastavenia a tam mám prehľad o bodoch. Takto to fungovalo, ale od 31.3. mi pribudli 3 body a niet záznamu od koho a za čo.
Želám pohodové popoludnie.

Skús si pozrieť, či v niektorom svojom príspevku nemáš vyhodnotenú odpoveď ako najlepšiu odpoveď . Najlepšia odpoveď automaticky získava 3 body.
2 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

tutiola Pozri príspevok
Neviem kedy si naposledy takto zisťovla pridanie bodov, ale dnes som zistila, že pravdepodobne mi včera pribudli 3 body, ale v nastaveniach ich nemám. Teda neviem kto a za čo mi ich pridelil. V čase zaregistrovania , myslím že si to bola ty, si poradila ísť do "moje nastavenia", potom do ďalšie nastavenia a tam mám prehľad o bodoch. Takto to fungovalo, ale od 31.3. mi pribudli 3 body a niet záznamu od koho a za čo.
Ale veď to tak stále funguje. Moje Nastavenia, Ďalšie Nastavenia - tam sa ukazujú bodíky, kto Ti pridal a v akej téme.
2 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
zdenka131 Pozri príspevok
Želám pohodové popoludnie.

Skús si pozrieť, či v niektorom svojom príspevku nemáš vyhodnotenú odpoveď ako najlepšiu odpoveď . Najlepšia odpoveď automaticky získava 3 body.

O tomto bodovaní, resp. označení odpovede som netušila a zatiaľ ani nevidela. Mala si pravdu, mám takto označenú odpoveď. Keďže som to načala, vieš aj to kto určuje, že práve táto odpoveď je najlepšia?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

tutiola Pozri príspevok
Neviem kedy si naposledy takto zisťovla pridanie bodov, ale dnes som zistila, že pravdepodobne mi včera pribudli 3 body, ale v nastaveniach ich nemám. Teda neviem kto a za čo mi ich pridelil. V čase zaregistrovania , myslím že si to bola ty, si poradila ísť do "moje nastavenia", potom do ďalšie nastavenia a tam mám prehľad o bodoch. Takto to fungovalo, ale od 31.3. mi pribudli 3 body a niet záznamu od koho a za čo.
...funguje mi to stále...ak by to nefungovalo, tak Ti to neradím
tutiola Pozri príspevok
O tomto bodovaní, resp. označení odpovede som netušila a zatiaľ ani nevidela. Mala si pravdu, mám takto označenú odpoveď. Keďže som to načala, vieš aj to kto určuje, že práve táto odpoveď je najlepšia?
Prečítaj si hned prvý príspevok v tejto téme od admina, tam vysvetľuje novinky

Momentálne funkčné:
- tlačítka na označovanie príspevkov a počítanie bodov (užitočné, zábavné, mimotémy, neužitočné, nevhodné)
- najlepšia odpoveď (zadávateľ otázky/témy môže označiť jeden príspevok za najlepšiu odpoveď). Najlepšia odpoveď automaticky získava 3 body.
- limity bodov na jeden príspevok (užitočné: max.6 bodov + 3 ak je najlepšia odpoveď;neužitočný max: -3b; nevhodný max: -6b); mimotémy a zábavné sú bodovo neutrálne


Príloha: máš 2 možnosti, ako sa dostaneš pozrieť na svoje bodíky
Naposledy upravil arizona : 04.04.10 at 16:14
T.jpg  
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať