Zavrieť

Porady

Najvačšie a najdrzejšie reklamné oblbovačky ľudí...

Neviem,ale za posledných pár rokov sme si zvykli na všelijaké primitívne "akcie", keď Vám akože niekto dáva niečo zadarmo,alebo za dobrú cenu a samozrejme,že nič nieje zadarmo a dobrá cena je len keď niečo splníte,čím tu vašu "výhodu" 5 krát preplatíte-zvykol som si velmi dobre čítať malé písmenka , ale dnes ma úplne vytočila PSS,a.s.- ponúkajú úver s bombastickym reklamným sloganom na bilboardoch, v tv a pod.,že "úver za 1,99%"-keby aspoň mali toľko slušnosti v sebe,že čo ja viem dali by to naoko na prvé tri roky alebo tak-ale oni to majú garantované prosím pekne do konca tohto roku,potom je to štandardná úroková sadzba-to už fakt robí niekto zo Slovače úplných blbečkov???- mám také nervy, na takéto klamanie spotrebiteľa,že hneď aj idem písať podnet či sa nejedná o klamlivú reklamu a toho je tu na SVK viacej- každý druhý je podvodník-reklamujú čo nedodržia,resp. sa to vzťahuje na 5 ľudí zo 100...
Usporiadat
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
sito Pozri príspevok
Nie je politická, oficiálne tu žiaden politik neprispieva. Ale každý prispievajúci, alebo spievajúci má svojho sympatizanta. Ak môže, tak ho tu politický podporí, aj nepriamo. A to už zaváňa politikou, nie politikmi. Je, nie je?
Aha, a odkiaľ vieš, že nie?
Ale Tvoje argumenty mi práve naznačili, že môj guláš, ak som sympatizantom hovädziny, nie je guláš, aj keď zaváňa po guláši. Ja by som fakt bez tej Porady umrela celkom sprostá.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ešte neumieraj.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

opováž sa!
Ty a Stanko ste môj večerníček
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
220870 Pozri príspevok
Po prečítaní vašich príspevkov som prišiel na to ,že posledných 10 rokov čo takmer nesledujem televíziu som o nič podstatné neprišiel.Naopak.Pochvalujem si reklamné noviny z Kauflandu ,výborne sa s nimi zakuruje.
ponukam lepšie využitie sice to zavana pracou ale daju sa z nich pliesť pekne košiky a ine ozdoby
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

miky64 Pozri príspevok
ponukam lepšie využitie sice to zavana pracou ale daju sa z nich pliesť pekne košiky a ine ozdoby
Dnes som utrpela "veľkú stratu". Keďže riadne prší, všetky letáky v schránke zmokli. Napadlo ma, že z takejto "kaše" sa robia rôzne vecičky, len si nespomínam na odborný názov tejto techniky.
Naposledy upravil gilda : 15.04.10 at 17:47
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

miky64 Pozri príspevok
ponukam lepšie využitie sice to zavana pracou ale daju sa z nich pliesť pekne košiky a ine ozdoby
U mňa sú využité celú zimu - podkurujem s nimi. Len keby to tlačili radšej na novinový papier, ten dobre horí, ale niektoré nechcú ani horieť a rovno skončia v kuka nádobe.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

wagner Pozri príspevok
U mňa sú využité celú zimu - podkurujem s nimi. Len keby to tlačili radšej na novinový papier, ten dobre horí, ale niektoré nechcú ani horieť a rovno skončia v kuka nádobe.
Ja také čo zle horia poriadne zatočím do šuľka a potom v strede prelomím, aby sa nerozpadli. Vyzerá to ako polienko a aj tak dlho horí.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

cathyc Pozri príspevok
Ja také čo zle horia poriadne zatočím do šuľka a potom v strede prelomím, aby sa nerozpadli. Vyzerá to ako polienko a aj tak dlho horí.

Ale čo ide do ovzdušia...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

katalóg Pozri príspevok
Ale čo ide do ovzdušia...
a keď to dáš do zberu ide to do vody.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

[QUOTE=220870;1368583]Osobne poznám rodinu veľmi slušného človeka ktorému sa pred 20- timi rokmi pokazil televízor a nekúpil iný .Má recht ,načo!Prednedávnom ,kúpil TV len preto ,že to vyžadovali vnúčatá!Je to človek ktorý síce nemá miliardy ale má dosť , viac ako potrebuje, ako je schopný vo svojom živote minúť .[/QUOTE

Tých ľudí je viac ako by si človek myslel. Verejne spomínal svoju rodinu o.i. napr. Pastirčák.
Programový riaditeľ JOJ Tóth povedal v rozhovore na svojej stanici, že čím hlúpejší (chápem stupídnejší) názov filmu zaradia, tým je žiadanejší. A výborne sa na tom bavil. Stačí si pozrieť ich program, a je jedno či denný alebo večerný. Výsmech národa. Verím že sledovanie televízie ako takej sa nezúčastňuje, tak ako aj iní pracovníci týchto inštitúcií.
Biznis, ale tak devastujúci národ ako v súčasnosti snáď nič iné.
Všetky naše seriály sú len zárobkovou činnosťou zúčastnených. Vrátane manipulácie ľudí aj inými médiami. Odpútavanie od každodennej reality a problémov. Beztrestné zneužívanie človeka.
Oceňujem Sulíkovu snahu petíciou o zrušenie koncesionárskych poplatkov.
Moje deti sa odstrihli od TV úplne. Na internete človek nájde všetko čo ho zaujíma. Od hudby bez zaraďovania reklamy, až po kvalitné debaty a filmy v archívoch rôznych svet. TV v origináli. Majú čas na kurzy všetkých možných druhov. A kultúry si užijú určite viac..., takže dá sa, len si treba nájsť zmysluplné aktivity.
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ja najviac milujem, keď po celodennej robote si zapnem TV, aby som si pozrel tie skvelé reklamy a oni to prerušujú nejakým blbým filmom. Hrozné !!! Tie skvelé reklamy sú prerušované každých 10min., ale ešteže len krátkymi 5 minútovými úsekmi. Hlavne na vyššie spomínanej JOJ-ke sa dostal do vedenia asi nejaký nenažranec, pretože v poslednom čase tam idú nonstop reklamy. A stále to isté dookola.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

[QUOTE=katalóg;1383219]
220870 Pozri príspevok
Osobne poznám rodinu veľmi slušného človeka ktorému sa pred 20- timi rokmi pokazil televízor a nekúpil iný .Má recht ,načo!Prednedávnom ,kúpil TV len preto ,že to vyžadovali vnúčatá!Je to človek ktorý síce nemá miliardy ale má dosť , viac ako potrebuje, ako je schopný vo svojom živote minúť .[/QUOTE

Tých ľudí je viac ako by si človek myslel. Verejne spomínal svoju rodinu o.i. napr. Pastirčák.
Programový riaditeľ JOJ Tóth povedal v rozhovore na svojej stanici, že čím hlúpejší (chápem stupídnejší) názov filmu zaradia, tým je žiadanejší. A výborne sa na tom bavil. Stačí si pozrieť ich program, a je jedno či denný alebo večerný. Výsmech národa. Verím že sledovanie televízie ako takej sa nezúčastňuje, tak ako aj iní pracovníci týchto inštitúcií.
Biznis, ale tak devastujúci národ ako v súčasnosti snáď nič iné.
Všetky naše seriály sú len zárobkovou činnosťou zúčastnených. Vrátane manipulácie ľudí aj inými médiami. Odpútavanie od každodennej reality a problémov. Beztrestné zneužívanie človeka.
Oceňujem Sulíkovu snahu petíciou o zrušenie koncesionárskych poplatkov.
Moje deti sa odstrihli od TV úplne. Na internete človek nájde všetko čo ho zaujíma. Od hudby bez zaraďovania reklamy, až po kvalitné debaty a filmy v archívoch rôznych svet. TV v origináli. Majú čas na kurzy všetkých možných druhov. A kultúry si užijú určite viac..., takže dá sa, len si treba nájsť zmysluplné aktivity.
A najlepšia tv stanica je Markíza doma- čo titulok to trhák...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dantess Pozri príspevok
Ja najviac milujem, keď po celodennej robote si zapnem TV, aby som si pozrel tie skvelé reklamy a oni to prerušujú nejakým blbým filmom. Hrozné !!! Tie skvelé reklamy sú prerušované každých 10min., ale ešteže len krátkymi 5 minútovými úsekmi. Hlavne na vyššie spomínanej JOJ-ke sa dostal do vedenia asi nejaký nenažranec, pretože v poslednom čase tam idú nonstop reklamy. A stále to isté dookola.
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

truch Pozri príspevok
Ja si stále hovorím, že nebudem taká ako moji rodičia a svokra, ale ktohovie aká budem za pár rokov
Budeš taká, akú predstavu si o sebe vytvoríš. Vzory rodičov sú síce ošemetná
záležitosť a podľa psychológov aj keď im statočne odolávame po celý život (pokiaľ ich nepreberieme hneď), tak nás v určitom veku napriek naším vedomým snahám predsa len "dobehnú" a preberieme ich cca okolo 50-tky. To je podľa mňa poriadny paradox.
Ale keďže to vieme, snáď to dokážeme prekonať.
0 0
ottoke28 ottoke28

ottoke28 je offline (nepripojený) ottoke28

Chcem Vas upozornit na dve spolocnosti ktore klamlivou reklamov podviedli stovky ludi!!!!!!!!!!!

Su to spolocnosti Doorsec s.r.o na secovkskej ulici v kosiciach predavali bezpecnostne dvere zrazu su z nich uz len ocelove dvere
a Bf-trade s.r.o na Juznej triede 72 v kosiciach

Donedavna ponukali pri kupe okien nad 60 ooosk -2000eur dostanete bezpecnostne dvere zadarmo platite len montaz...
Teraz tie dvere oznacuju len ako vchodove ocelove dvere ...
To znamena ze stratite akukolvek istotu ze vlastnite kvalitne dvere nehovoriac o skutocnosti ze v pripade vykradnutia bytu nedostanete ani cent od poistovne nakolko prva podmienka poistky je : bezpecnostne dvere s atestom alebo bezpecnostny zamok co zamok ktory je v tychto dverach nie je !!!!
Dalsi fakt tiez zaraza - nad trojbodovy uzamykaci system musia mat povolenie od policie a oni ho nemaju!!!!!
Ako dalsia vec je ze dvere osadzuju do montaznej peny a nie do betonu ako by sa spravne mala zarubna osadzovat ...Dalsi dovod preco nedostanete z poistovne ani cent.
Upozornite aj svojich znamych ktory vyuzili ich ponuku na tieto skutocnosti!!!!!!!!!!!
Naposledy upravil ottoke28 : 06.05.10 at 20:23 Dôvod: chyba
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

ottoke28 Pozri príspevok
Chcem Vas upozornit na dve spolocnosti ktore klamlivou reklamov podviedli stovky ludi!!!!!!!!!!!

Su to spolocnosti Doorsec s.r.o na secovkskej ulici v kosiciach predavali bezpecnostne dvere zrazu su z nich uz len ocelove dvere
a Bf-trade s.r.o na Juznej triede 72 v kosiciach

Donedavna ponukali pri kupe okien nad 60 ooosk -2000eur dostanete bezpecnostne dvere zadarmo platite len montaz...
Teraz tie dvere oznacuju len ako vchodove ocelove dvere ...
To znamena ze stratite akukolvek istotu ze vlastnite kvalitne dvere nehovoriac o skutocnosti ze v pripade vykradnutia bytu nedostanete ani cent od poistovne nakolko prva podmienka poistky je : bezpecnostne dvere s atestom alebo bezpecnostny zamok co zamok ktory je v tychto dverach nie je !!!!
Dalsi fakt tiez zaraza - nad trojbodovy uzamykaci system musia mat povolenie od policie a oni ho nemaju!!!!!
Ako dalsia vec je ze dvere osadzuju do montaznej peny a nie do betonu ako by sa spravne mala zarubna osadzovat ...Dalsi dovod preco nedostanete z poistovne ani cent.
Upozornite aj svojich znamych ktory vyuzili ich ponuku na tieto skutocnosti!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!! POZOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DVERE čo sa nedajú VYLOMIŤ neexistujú !

Hodnotí sa len ČAS potrebný na ich prekonanie .

Odolnosť bezp.dverí na vlámanie sa počíta v minutach, v najlepšom pripade v desiatkách minut.

Príde magor z pevným krompáčom a za niekoĺko minut je vo vnútri aj keby ste mali neviem aké bezp.dvere.

Lenže tuto informáciu Vám povie málokto.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Taak..toto tu tu fakt musím zaradiť. Dnes cestou domov som si všimol bilboardy nášho pána priemera, kde je zobrazený so svojou najlepšou odborníčkou na sociálnu sféru s textom "Trinásty dôchodok...".
To naozaj bežné pracie prostriedky a podobné hlúposti sú úplne neškodná záležitosti, oproti tomuto
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja som si včera všimla predvolebné billboardy, ak by sa text napísal za sebou tak ako je, bolo by to celkom dobré sci-fi.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Ja som si včera všimla predvolebné billboardy, ak by sa text napísal za sebou tak ako je, bolo by to celkom dobré sci-fi.
Ja len dúfam, že to fakt nemyslí vážne. Jedine čo ma napadá..že by sa pán premiér spýtali pána George Papandrea (grécky predseda vlády), kde na to všetko vziať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
SMER najväčší vývozca banánov

Právo
Práve
Prehralo


S
emeno
a
S......
...a nenažranci odleteli na vlastných lietadlách ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať