Zavrieť

Porady

Najvačšie a najdrzejšie reklamné oblbovačky ľudí...

Neviem,ale za posledných pár rokov sme si zvykli na všelijaké primitívne "akcie", keď Vám akože niekto dáva niečo zadarmo,alebo za dobrú cenu a samozrejme,že nič nieje zadarmo a dobrá cena je len keď niečo splníte,čím tu vašu "výhodu" 5 krát preplatíte-zvykol som si velmi dobre čítať malé písmenka , ale dnes ma úplne vytočila PSS,a.s.- ponúkajú úver s bombastickym reklamným sloganom na bilboardoch, v tv a pod.,že "úver za 1,99%"-keby aspoň mali toľko slušnosti v sebe,že čo ja viem dali by to naoko na prvé tri roky alebo tak-ale oni to majú garantované prosím pekne do konca tohto roku,potom je to štandardná úroková sadzba-to už fakt robí niekto zo Slovače úplných blbečkov???- mám také nervy, na takéto klamanie spotrebiteľa,že hneď aj idem písať podnet či sa nejedná o klamlivú reklamu a toho je tu na SVK viacej- každý druhý je podvodník-reklamujú čo nedodržia,resp. sa to vzťahuje na 5 ľudí zo 100...
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

220870 Pozri príspevok
Prečo sa potom sťažujete?Systém ohnúť chrbáť držať hubu a krok vytvorila predsa vaša generácia.On nemôže za váš nízky dôchodok za ten môže vaša generácia,vaša generácia živila komunizmus dobrovolne posielala peniaze na Kubu,ZSSR,Vietnamu ,Angoly.Sa pozrite späť ako vyzeral tento štát pred 20 rokmi,témy tu na to sú.Vodcovia z vašej generácie teraz vládnu(rozkrádajú ho(Mečiar,Slota ,Čarnogurský,Kováč....) tomuto štátu.Na ich účtoch je váš dôchodok.Oficiálny prepočet organizácií zaoberejúcich sa korupciou tvrdí že ročne tý vaši oblúbenci rozkradnú v tomto štáte takú sumu že by stačila na štvornásobné zvýšenie dôchodkov všetkým dôchodcom.Dokážete si to vôbec predstaviť?Čo by to urobilo ekonomikou ak by táto suma skončila na účtoch slovenských dôchodcov a nie v karibiku?Nezabudnite voliť Mečiara.
Nuž aby ste Vy neboli prekvapení kde skončia peniaze na Vaše dôchodky
A vieš v čom je o.i. problém? Vo volebnej účasti, mladí nechodia voliť /myslím tých úplne mladých voličov, ktorí to majú na háku/.....a potom len kritizujú....a možno by to hneď ináč vyzeralo...
1 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

evina Pozri príspevok
tak a píšte o tých reklamách....
Ešte nie som ani 2 mesiace SZČO a MRP (asik majú dobré info ) mi ponúka 50 % zľavu (od 11.-14.5. v NR) na účtovné / výrobné / reštauračné/ishopové programy.
Asik majú blbé info, lebo ja som v energetike a správcovstve (a bez zamestnancov / skladov / výroby ).
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

truch Pozri príspevok
Reklama na magio TV je tiež výborná, 85 programov, na celé 2 roky len 9€ mesačne / zabudli povedať že len základný balík,asi 6 programov, tie ostatné len na 2 mesiace/. Tak isto som sa nachytala na internet za 6€, tiež to platilo iba pol roka a teraz platím a budem platiť ešte rok a pol po 12€ mesačne
My sme tak naleteli pred 2 rokmi. Magio + internet + pevá linka, malo to stáť do 1.000 SKK. Nakoniec to mesačne vyšlo do 1.500 SKK
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

evina Pozri príspevok
Nuž aby ste Vy neboli prekvapení kde skončia peniaze na Vaše dôchodky
A vieš v čom je o.i. problém? Vo volebnej účasti, mladí nechodia voliť /myslím tých úplne mladých voličov, ktorí to majú na háku/.....a potom len kritizujú....a možno by to hneď ináč vyzeralo...
Ja som mladá, na háku to nemám, ale voliť nepôjdem, lebo nemám koho (takže po voľbách s čistým svedomím môžem kritizovať hoci koho z vlády ). A dôchodok ma vôbec netrápi, lebo toho môjho sa nedožijem a zdediť ho asi najskôr nebude mať kto (alebo sa to nebude dať).
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Som to odštartoval, tak to i končím. Pokračujeme prosím ďalej v téme, ktoré sa venuje reklamám....
Toto je pomyslená deliaca čiara.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Llívia Pozri príspevok


Ja som mladá, na háku to nemám, ale voliť nepôjdem,
A to je práve chybou. Každý by mal to svoje právo využiť, tých práv máme tak málo.
Naposledy upravil Chobot : 13.05.10 at 09:19
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tweety Pozri príspevok


Ja som mladá, na háku to nemám, ale voliť nepôjdem, QUOTE]

A to je práve chybou. Každý by mal to svoje právo využiť, tých práv máme tak málo.
Tweety, tvoja citácia môjho príspevku je vytrhnutá z kontextu, tak ju pridávam celú:

Llívia Pozri príspevok

Ja som mladá, na háku to nemám, ale voliť nepôjdem, lebo nemám koho (takže po voľbách s čistým svedomím môžem kritizovať hoci koho z vlády ). A dôchodok ma vôbec netrápi, lebo toho môjho sa nedožijem a zdediť ho asi najskôr nebude mať kto (alebo sa to nebude dať).
Až bude možnosť voliť, že "NEVOLÍM", tak pôjdem.
(Doteraz som to svoje právo voliť využila vždy, keď boli parlamentné voľby a bolo mi to na dve veci...)
Naposledy upravil Chobot : 13.05.10 at 09:18
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Llívia Pozri príspevok

Až bude možnosť voliť, že "NEVOLÍM", tak pôjdem.
To má aký význam? nevidím v tom žiadnu logiku.
Naposledy upravil Chobot : 13.05.10 at 09:18
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

prepac mi to zabavne, chcela som dat uzitocne
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..je velkou chybou, ze mladi ludia nemaju zaujem ist volit, ale stazovat si na vsetko a mudrovat, to vedia...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Martin Mocko Pozri príspevok
Som to odštartoval, tak to i končím. Pokračujeme prosím ďalej v téme, ktoré sa venuje reklamám....
Toto je pomyslená deliaca čiara.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Máš pravdu. Dnes som si bola v Žiline a "zdravila" som sa tam so všetkými čo chcú moje dobro, pravdu hlásať a lacné lieky predávať. Konečne som si tie pútače pozrela naživo. Hmm... krásne reči, samé kecy a mňa napadlo, že doma mi na bicykel prší. Škoda toho plechu, mohla byť z neho pekná šopa na ten môj bicyklíček a nemala by som mokrú r.ť.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tweety Pozri príspevok
To má aký význam? nevidím v tom žiadnu logiku.


No, bol by hlasovací lístok "Nevolím" (alebo "Nemám koho voliť", alebo niečo podobné) a bolo by vidieť, že ľudia majú záujem o voľby, ale nemajú koho voliť. Tak by sa dalo aj presnejšie zrátať, kto sa na voľby fakt vyflákol a kto tak ako ja jednoducho nemá koho voliť.
Naposledy upravil Chobot : 13.05.10 at 09:19
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Dnes večer bola reklama na Actimel 4ks za 1,59 EUR.Tak len aby ste vedeli za čo vyhadzujete peniazehttp://ekonomika.sme.sk/c/5063923/br...en-jogurt.html
niet nad dobré domáce kyslé mlieko alebo acidko zo Sabi
Naposledy upravil pivko : 13.05.10 at 06:01
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

pivko Pozri príspevok
Dnes večer bola reklama na Actimel 4ks za 1,59 EUR.Tak len aby ste vedeli za čo vyhadzujete peniazehttp://ekonomika.sme.sk/c/5063923/br...en-jogurt.html
niet nad dobré domáce kyslé mlieko alebo acidko od agromilku
Najprv zabijú celú škálu baktérii, čo tam (od prírody) je a potom naočkujú svoje - a to niečo stojí / aj tú reklamu vari nebudú manageri platiť zo svojho .
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

pivko Pozri príspevok
Dnes večer bola reklama na Actimel 4ks za 1,59 EUR.Tak len aby ste vedeli za čo vyhadzujete peniazehttp://ekonomika.sme.sk/c/5063923/br...en-jogurt.html
niet nad dobré domáce kyslé mlieko alebo acidko od agromilku
A veď si stačí dať úúúúplne jednoduchú otázku :
Má firma niečo z toho, ak budú ľudia zdravší / ak budú kupovať jej výrobok ?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ten Stano má cit pre ohňostroj. Nie je téma, ktorú založí, aby sa v nej neiskrilo.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Llívia Pozri príspevok


Ja som mladá, na háku to nemám, ale voliť nepôjdem, lebo nemám koho (takže po voľbách s čistým svedomím môžem kritizovať hoci koho z vlády ). A dôchodok ma vôbec netrápi, lebo toho môjho sa nedožijem a zdediť ho asi najskôr nebude mať kto (alebo sa to nebude dať).
Llívia Pozri príspevok

No, bol by hlasovací lístok "Nevolím" (alebo "Nemám koho voliť", alebo niečo podobné) a bolo by vidieť, že ľudia majú záujem o voľby, ale nemajú koho voliť. Tak by sa dalo aj presnejšie zrátať, kto sa na voľby fakt vyflákol a kto tak ako ja jednoducho nemá koho voliť.
Tak to počujem, čítam prvý raz, že nie je záujem o koryto v parlamente.
Naposledy upravil Chobot : 13.05.10 at 09:16
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

sito Pozri príspevok

Tak to počujem, čítam prvý raz, že nie je záujem o koryto v parlamente.
Sito, ten citát z príspevku, ktorý si vybral nie je môj.
Naposledy upravil Chobot : 13.05.10 at 09:16
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Tweety Pozri príspevok
Sito, ten citát z príspevku, ktorý si vybral nie je môj.
To nevadí.
Už tu chýba len reklama na voľby strán.
Kto bude voliť našu stranu, bude zaradený do žrebovania o auto.
---------------------------------------------
Napríklad voľte SaS žrebujeme o Kiu 1.4 tdi
Ponuka Smer.....................BMV
Ponuka KSS...................žrebujeme o Audi
HZDS.........................u nás sa žrebuje o RR
Potom príde aj SaS...............že oni dajú do talónu 2 krát Mercedes a s plnou nádržou.
---------------------------------------------------
A tak ďalej. Možno by sa našla ponuka aj na vysnívaný bytík.
Naposledy upravil Chobot : 13.05.10 at 09:16
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

jar88 Pozri príspevok
To nevadí.
Už tu chýba len reklama na voľby strán.
Kto bude voliť našu stranu, bude zaradený do žrebovania o auto.
---------------------------------------------
Napríklad voľte SaS žrebujeme o Kiu 1.4 tdi
Ponuka Smer.....................BMV
Ponuka KSS...................žrebujeme o Audi
HZDS.........................u nás sa žrebuje o RR
Potom príde aj SaS...............že oni dajú do talónu 2 krát Mercedes a s plnou nádržou.
---------------------------------------------------
A tak ďalej. Možno by sa našla ponuka aj na vysnívaný bytík.
Hmm, myslíš, že ľuďom by vyhoveli? Ja napríklad by som mala záujem o to BMV, ale prečo ho musí ponúkať zrovna Smer???
Naposledy upravil Chobot : 13.05.10 at 09:16
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať