Zavrieť

Porady

Najvačšie a najdrzejšie reklamné oblbovačky ľudí...

Neviem,ale za posledných pár rokov sme si zvykli na všelijaké primitívne "akcie", keď Vám akože niekto dáva niečo zadarmo,alebo za dobrú cenu a samozrejme,že nič nieje zadarmo a dobrá cena je len keď niečo splníte,čím tu vašu "výhodu" 5 krát preplatíte-zvykol som si velmi dobre čítať malé písmenka , ale dnes ma úplne vytočila PSS,a.s.- ponúkajú úver s bombastickym reklamným sloganom na bilboardoch, v tv a pod.,že "úver za 1,99%"-keby aspoň mali toľko slušnosti v sebe,že čo ja viem dali by to naoko na prvé tri roky alebo tak-ale oni to majú garantované prosím pekne do konca tohto roku,potom je to štandardná úroková sadzba-to už fakt robí niekto zo Slovače úplných blbečkov???- mám také nervy, na takéto klamanie spotrebiteľa,že hneď aj idem písať podnet či sa nejedná o klamlivú reklamu a toho je tu na SVK viacej- každý druhý je podvodník-reklamujú čo nedodržia,resp. sa to vzťahuje na 5 ľudí zo 100...
Usporiadat
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

jar88 Pozri príspevok
To nevadí.
Už tu chýba len reklama na voľby strán.
Kto bude voliť našu stranu, bude zaradený do žrebovania o auto.
---------------------------------------------
Napríklad voľte SaS žrebujeme o Kiu 1.4 tdi
Ponuka Smer.....................BMV
Ponuka KSS...................žrebujeme o Audi
HZDS.........................u nás sa žrebuje o RR
Potom príde aj SaS...............že oni dajú do talónu 2 krát Mercedes a s plnou nádržou.
---------------------------------------------------
A tak ďalej. Možno by sa našla ponuka aj na vysnívaný bytík.
Pokračujem :

Kto bude voliť ĽUPTÁKOVCOV ............ dostane po papuli
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

BUCHAČ Pozri príspevok

Ta tu co trepete

Kazu Pozri príspevok
Odkiaľ beriete to, že ja som automrom príspevku? Si už druhá, ktorá prilepila iný príspevok ako môj. Fakt asi tu fungujú AKTY X.
Tweety Pozri príspevok
Ja čumííím jako puk. Naozaj tu niečo nevysvetliteľné v lufte visí. Pozri kto mi zobral z huby moju reč
Vtedy je dobré posadiť sa

Zorro Pozri príspevok
pre úplnosť, kto citujete prísevok typu akty X, prosím priadjte na koniec citácie (predtým než budete odpovedať) ešte jednu končiacu značku
a bude to v poriadku [/QUOTE]

Zorro Pozri príspevok
Tweety ťa chcela pôvodne citovať potom prešla na niekoho iného a zabudla vymazať script, ktorý jej tam ostal z predchádzajúcej citácie. Hi bol to počítačový škriatok vieš?
AKO UKÁŽKA. TERAZ Tweety PˇIŠE TVOJÍM NICKOM. Prepáč Tweety..
Volá sa to :
1, multicitácia
2, MIXcitácia
Naposledy upravil kokolačík : 13.05.10 at 18:53
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kokolačík Pozri príspevok
Vtedy je dobré posadiť sa

a bude to v poriadku
Volá sa to :
1, multicitácia
2, MIXcitácia
Aj inak by sa dalo ...

k...c..a.........

A bude to v úplnom poriadku ....
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

buchač Pozri príspevok
Aj inak by sa dalo ...

k...c..a.........

A bude to v úplnom poriadku ....
Keď už si tu skoro každý dáva politiku, tak táto sa mi zdala aspoň vtipná.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kokolačík Pozri príspevok
Keď už si tu skoro každý dáva politiku, tak táto sa mi zdala aspoň vtipná.
Nááááááááááááááááááádhera ......

Dobrý začiatok dňa , teda ten fór ...dlho som sa tak nepobavil !!!

Ten ksicht , hm , to je už o niečom inom ...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

calawen Pozri príspevok
Už ani originál bryndza nie je bryndza z ovčieho mlieka. Svokor bol v Zvolenskej Slatine v bryndziarni kúpiť májovú bryndzu (tá by mala byť z čisto ovčieho mlieka) a tam sa dozvedel, že už všade (až niekde na malé salaše (skúsime či aj Krajinka)) sa robí aj májová bryndza v pomere 50:50 kravské a ovčie mlieko. Toto ma riadne nas.alo Tak najprv bojujeme za národný výrobok a potom ho takto zhovadíme
Keď som pracoval vo Vašom regione , často som chodil na baraní guláš , alebo na bryndzové halušky na salaš Hron pri Kováčovej.

najlepší salaš a najchutnejšie jedlá v celom okolí !
0 0
Dana7 Dana7

Dana7 je offline (nepripojený) Dana7

"kancelárska sivá myš" ...viac
wagner Pozri príspevok
To si zaslúži najmenej 100 bodov, plne súhlasím. Žiaľ, zas musím dodať, že slovenský národ je nepoučiteľný. Tmavším bratom zas nasľubujú a budú ich voliť. A po voľbách si utrú huby
Súhlasím, až na to, že huby si asi utrieme skoro všetci, aj tí čo ich voliť nebudú. /Až na pár "rovnejších", keď už sme si všetci rovní./
0 0
jipro jipro

jipro je offline (nepripojený) jipro

reklamou nám vymývajú mozgy, ja ako náhle počujem slovo "zadarmo" otáčam sa, utekám ,prepínam, proste končím. Ľudia by mali hlavne spozornieť pri tomto slovíčku
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

jipro Pozri príspevok
reklamou nám vymývajú mozgy, ja ako náhle počujem slovo "zadarmo" otáčam sa, utekám ,prepínam, proste končím. Ľudia by mali hlavne spozornieť pri tomto slovíčku
Oblbnú ťa o 100 a potom ti "zadarmo dajú " 20 .
0 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
V reklame na nete ponúkajú telefón SAMSUNG C3050, ale na obrázku je SAMSUNG S5620 Monte.
Najväčší mobilný operátor sa zase ukázal.

Reklama
http://www.orange.sk/web/prevas/paus..._6_centov.html

SAMSUNG C3050
http://www.google.sk/images?q=Samsun...e&ved=0CBMQ_AU

SAMSUNG S5620 Monte
http://www.google.sk/images?q=samsun...e&ved=0CBMQ_AU
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mne sa v poslednej dobe " veľmô " páčia reklamy rôznych výrobkov alebo predajcov ...všetko na jedno kopyto ...

Ide o to , že ako sa blížia MS vo futbale , tak sa v reklamnom spote objaví , že ...."" pri kúpe budete / môžete ....blá , blá .../ zaradení do zlosovania o také , alebo onaké / už aj VIP so začul / vstupenky na zápasy do dejiska v Južnej Afrike ...""
Keď si tak vezmeme , že takéto reklamy bežia v širokom a ďalekom okolí , tak mi v podstate vychádzajú tieto skutočnosti :

- tie štadióny sú už asi takpovediac obsadené potencionálnymi výhercami
- možno sa aj všetci nepomestia

- a najkrajšie na tom všetkom je to , že tie lístky , akože zlosovateľné , sú už v držbe majiteľov , managerov , vedúcich pracovníkov / na názve funkcie nezáleží ../ , ktorí ešte aj fasa odmeny zlíznu za wery well biznis ....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Za najdrzejšie reklamné oblbovačky považujem SMS-ky z čísla 444 a pod., kde len za NEUVERITEĽNÚ JEDINÚ SMS-KU (v cene vyššej než bežná cena SMS, čo si však asi málokto prečíta) môžem vyhrať dom, byt (Bytobranie na Markíze), auto, dovolenku atď.
Po prvé im na takéto ceny zvysoka kašlem.
Po druhé, kde berú tú drzosť ma s takými kravinami obťažovať? Kto im dal právo zneužívať moje číslo na takéto blbosti?!
Ak niekto viete, ako sa proti takýmto nevyžiadaným SMS-kám brániť, poraďte. Díky.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Llívia Pozri príspevok
Za najdrzejšie reklamné oblbovačky považujem SMS-ky z čísla 444 a pod., kde len za NEUVERITEĽNÚ JEDINÚ SMS-KU (v cene vyššej než bežná cena SMS, čo si však asi málokto prečíta) môžem vyhrať dom, byt (Bytobranie na Markíze), auto, dovolenku atď.
Po prvé im na takéto ceny zvysoka kašlem.
Po druhé, kde berú tú drzosť ma s takými kravinami obťažovať? Kto im dal právo zneužívať moje číslo na takéto blbosti?!
Ak niekto viete, ako sa proti takýmto nevyžiadaným SMS-kám brániť, poraďte. Díky.
Bytobranie bolo na číslo 123.

Ako sa brániť? Nič neposielať. Došlé ponuky jednoducho zmazať. AJ tak sa vždy nájdu takí, čo budú takéto súťaže kŕmiť SMSkami.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Chobot Pozri príspevok
Bytobranie bolo na číslo 123.

Ako sa brániť? Nič neposielať. Došlé ponuky jednoducho zmazať. AJ tak sa vždy nájdu takí, čo budú takéto súťaže kŕmiť SMSkami.
Ale aj tak ma to rozčuluje. Na čo si platím utajené číslo ak ma tam reklamy akéhokoľvek druhu obťažujú
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Chobot Pozri príspevok
Bytobranie bolo na číslo 123.

Ako sa brániť? Nič neposielať. Došlé ponuky jednoducho zmazať. AJ tak sa vždy nájdu takí, čo budú takéto súťaže kŕmiť SMSkami.
Nič neposielať nezaberá. Jediné "platené" SMS-ky som posielala na Deň narcisov a Hodinu detí. Tak odkiaľ majú moje číslo, a kde to môžem zrušiť?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak ja som spravila poriadny cirkus v Orangi a dala som si zastaviť reklamné SMS.Ale ten cirkus musím každých pár mesiacov opakovať,aby pochopili,.že to myslím vážne.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

BXLmiami Pozri príspevok
Tak ja som spravila poriadny cirkus v Orangi a dala som si zastaviť reklamné SMS.Ale ten cirkus musím každých pár mesiacov opakovať,aby pochopili,.že to myslím vážne.
1. Cirkus - osobne na pobočke alebo písomne?
2. Zastavenie posielanie reklamných SMS - je to spoplatňované?
3. Majú tie SMS-ky nejaký názov (reklamné, súťažné)? (Aby som vedela, čoho posielanie si mám dať zastaviť.)
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Myslím, že k najdrzejším oblbovačkam možno zaradiť aj reklamu Hornbachu, že má všetko najlacnejšie...

Blud nad bludmi...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Llívia Pozri príspevok
1. Cirkus - osobne na pobočke alebo písomne?
2. Zastavenie posielanie reklamných SMS - je to spoplatňované?
3. Majú tie SMS-ky nejaký názov (reklamné, súťažné)? (Aby som vedela, čoho posielanie si mám dať zastaviť.)
Skúste si skontrolovať FA.
A s tým opakovaným cirkusom tiež súhlasím.
Vtedy mi tieto sms zrušili, ale teraz znovu začali chodiť.
Pozri staršiu tému : http://www.porada.sk/t113681-chodia-...-na-mobil.html
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

arizona Pozri príspevok
Skúste si skontrolovať FA.
A s tým opakovaným cirkusom tiež súhlasím.
Vtedy mi tieto sms zrušili, ale teraz znovu začali chodiť.
Pozri staršiu tému : http://www.porada.sk/t113681-chodia-...-na-mobil.html
Ďakujem za radu. Faktúry nemám - mám mobil na kredit.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať