Zavrieť

Porady

Cena-dobrá?

Zavolala som si majstra aby mi vyhodil jadro v byte.Za odstránenie umakart.jadra a postavenie nového zo siporexu chce 30 000,-Sk.Je to dobrá cena,alebo vela?

Prirodzene obklady,vaňu...to si musím kúpiť z vlastných peňazí( v cene je zahrnutý iba siporex,jedná sa o BA)Ja o tomto nemám ani šajn. Ďakujem,za každý názor,alebo skúsenosť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    no neviem, ja som zo Žiliny, ale mne sa to aj na Blavu zdá veľa. My ideme tiež na jar prerábať a zatiaľ hrubý odhad od "stavbárov" máme cca 25 tisíc aj s obkladom.
    Ale nenechaj sa odradiť, možno je naša ponuka zlá a ked pride na to, tak to bude ohodne viac.

    RenataS je offline (nepripojený) RenataS

    RenataS
    my sme prerábali pred mesiacom, robil to len jeden človek, síce to trvalo dlhšie, ale som spokojná. Ale zdá sa mi veľa, koľko pýta ten tvoj majster. Som síce z menšieho mesta, ale aj tak.

    RenataS je offline (nepripojený) RenataS

    RenataS
    momentálne som v práci, doma budem okolo siedmej-ôsmej, mám to všetko spísané, ak chceš, napíšem, nepamätám si to presne, máme také klasické jadro, kúpeľka 1,6x1,6, dávali sme sprcháč a wecko nechali oddelené

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    My sme to robili vlani (Košice), a cena bola pôvodne 30.000 Sk, ale potom sa to vyšplhalo na 48.000 Sk. Je pravda, že ešte prerobili elektrinu v 3 miestnostiach, postavili jednu murovanú skriňu na chodbe a vymaľovali 2 miestnosti a chodbu. Inak to bolo klasické prerobenie umakartového jadra, ktoré sme vyhodili a postavilo sa murované z YPORu, vrátane omietnutia, inštalácie sanity, napojenia práčky a umývačky riadu, položenie dlažby a obkladačiek v kúpelni a kuchyni.

    RenataS je offline (nepripojený) RenataS

    RenataS
    takže bolo to 26 000,- aj nejaké drobné vrátane obkladu. Mala som jadro s 3 pevnými múrmi, staval prednú stenu, predeľovaciu a na WC zadnú a dorovnával tie pôvodné. Záleží však aj na tom, ako chceš položiť dlažbu, obkladačky.

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Prestavovali sme pred rokom!! Nehccem ani spomínať teraz sa tomu už smejem.
    Demontáž jadra, demontáž stavaných skríň v kuchyni a na chodbe, postavenie kúpeľne, záchodu. Obklad kúpelňa, vaňa, WC, elektrina, voda, plyn, doba trvania 1 a pol týždňa= 31.000,-Sk bez materiálu /okolie BA/.
    Všetok odpad odviezli a zhruba upratali. Stenu z kuchyne sme museli ešte stierkovať a stropy malovať.
    Nechcem Ťa plašiť, ale od decembra do februára sme bývali na chalupe!

    Prajem Ti pevné nervy

    Hela

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    sklenkova
    Zavolala som si majstra aby mi vyhodil jadro v byte.Za odstránenie umakart.jadra a postavenie nového zo siporexu chce 30 000,-Sk.Je to dobrá cena,alebo vela?

    Prirodzene obklady,vaňu...to si musím kúpiť z vlastných peňazí( v cene je zahrnutý iba siporex,jedná sa o BA)Ja o tomto nemám ani šajn. Ďakujem,za každý názor,alebo skúsenosť.
    Zdá sa mi to dosť veľa....,

    V tejto chvíli prerábame v Blave Dúbravke byt - robí nám všetúčko 1 firma - dohodli sme si dobrú cenu (ak máš záujem pošli SS poviem ti ako) - ale išlo o komplet byt, majú dlažby, obklady, sanitu - dá sa vybrať aj dobré ceny a robia rýchlo - priložím ti kontakt - PPM TRADE s.r.o. prevádzka Moderný byt, Saratovská 28 BA, 02 644 61049. V OC SARATOV, telefon:majiteľ (ten sedí v Pertžalke): 0903 425 299.

    Ingrid G. je offline (nepripojený) Ingrid G.

    Ingrid G.
    My sme jadro prerábali toto leto. Umakart. jadro mužská časť rodiny odstránila, odviezla na skládku odpadu, potom navláčili siporex. kvádre a prišiel murár. Keďže som si vymyslela úplne zmeniť tvar kúpeľky a kuchyne, bolo to trochu zložitejšie, museli sa urobiť nové rozvody na elektriku, plyn, vodu, odpad.
    Murár vymuroval, obložil steny, dal dlažbu, bol u nás 6 dní (15 000,-), inštalatér - za dva večery 8 000,-, elektrikár (2 000). Neviem, či si zapýtali veľa alebo málo - všetci boli známi (nie kamaráti). Všetky práce trvali 10 dní aj s vymaľovaním. (okolie BA)

    oleo je offline (nepripojený) oleo

    oleo
    Ahoj mne sa to nezdá veľa,mám s tým bohaté skúsenosti,pozor na lacné ponuky,obyčajne sú to šuflikári ktorý to robia druhýkrát.Spýtaj sa na predchádzajúce práce,a nechaj si ukázať fotky,tí lepší majú digitály a fotia si svoje práce.Potom treba si zadať jasné podmienky,žiadne ustupovanie,už to niesú polobohovia tak nech si peniaze zaslúžia a ešte nedávaj žiadnu zálohu ,ak sú dobrí majú aj prevádzkový kapitál.Veľa štastia

    sea je offline (nepripojený) sea

    mama troch synov sea
    Ťažko povedať čo je dobrá cena - keď Ti to spraví rýchlo a kvalitne a všetko Ti z bytu "uprace" bez Tvojich ďalších starostí, myslím že tá cena je dobrá !
    A je to !

    sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

    sklenkova
    Velmi pekne Vám ďakujem,moc ste mi pomohli,asi tá ponuka nebola dobrá.Začali ma piatok presvedčovať (všetko mám vymalované-čerstvo)a nevedela som sa rozhodnúť.
    Rozvedená, matka dvoch detí Eva Farkasová
    sklenkova
    Zavolala som si majstra aby mi vyhodil jadro v byte.Za odstránenie umakart.jadra a postavenie nového zo siporexu chce 30 000,-Sk.Je to dobrá cena,alebo vela?

    Prirodzene obklady,vaňu...to si musím kúpiť z vlastných peňazí( v cene je zahrnutý iba siporex,jedná sa o BA)Ja o tomto nemám ani šajn. Ďakujem,za každý názor,alebo skúsenosť.
    No poznám kamošku, ktorá si to dala urobiť tu u nás a zaplatila 60 tis, tak ja myslím, že cena je to dobrá. U nás je totiž dosť malá konkurencia, tak berieme čo máme .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.