Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
advokát JUDr. Peter Weis
to je syn toho komunistického (SDĽ) politika ?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

neviem, nemám predstavu čo by sa mohlo ešte viec urobiť, počuť na vlastné uši, vidieť na vlastné oči, na to aby ľudia zmenili prístup, zmenili svoje rozhodnutie, svoj názor ....nestačia preplnené nemocnice? preplnené čakárne?, umierajúci ľudia na riadenej pľúcenej ventiláciácií?, nedostaok zdravotníckeho personálu? .......... nestačí ????

personál - zdravotníci, čo tu ostali pracovať sú unavení, sú často pacientmi, príbuzními napádaní, nielen verbálne ale i fyzicky , sú nenávidení., nenávidia ich pacienti, príbuzní,, pýtam sa prečo? prečo toto robia? pacienti si nevvážia ľudí, kt. sa chcú o nich starať, ľudí, kt. majú záujem pomôcť druhým, často i nezištne, len preto, lebo sú zdravotníci telom i dušou???...., zdravotníci si zaslúžia trochu úcty zo strany ošetrovaných, rodiny .......ale nie u nás dostanú minimálne dvojitú dávku hejtu,.........
i keď vieme, že sme najhorší na svete so stavom covid 19, ľudia umierajú na základe bludov, demagógií- prekrúcania faktov , osočovania ,strašenia a pod. , pýtam sa, lebo nerozumiem, nechápem že sa toto deje v 21. storočí, že taký spôsob správania, konania, komunikácie dokáže dokonalý, rozumný človek ?????

poznámka: je málo pracovníkov v nemocniciach, prihlásila som sa ako dobrovoľníčka, naša okresná nemocnica je neziskovou organizáciou (t. j.je to organizácia tretieho sektora, mimovládna spoločnosť), chcela by som ísť pracovať do očkovacieho, popr. testovacieho tímu, môžem pracovať cez víkendy, ktoré mám teraz zvyčajne voľné, ale ako dobrovoľníčka, bez nároku na odmenu za vykonanú prácu, proste len tak zadarmo.......

zároveň opätovne Ž I A D A M p. J. L., aby nereagoval na moje príspevky spôsobom , ktorý je mu asi blízky (stále útočí, uráža, jeho písomný prejav je často expresívny)..... , prosím nevšímajte si ma, tak ako si ja nevšímam Vás (reagujem iba na Vaše príspevky, kt. sú útočné voči mojej osobe) .......
Naposledy upravil Mila123 : 27.11.21 at 17:41
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
OT

Mila123
spôsobom , ktorý je mu asi blízky (stále útočí, uráža, jeho písomný prejav je často expresívny).....
Každý má svoj spôsob vyjadrovania. Ten môj je môj a rozhodne ho nemienim meniť....a ja sa zásadne bavím s každým tak, ako si zaslúži...
Naposledy upravil buchač : 27.11.21 at 19:04
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Včera pohreb v neďalekej dedine, hneď po tretej dávke zomrela 65 ročná žena, manžel skolaboval tiež.
2 2
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

pre zdravie som dnes urobil ešte to, že som teraz dojedol v našej reštike pečené rebrá a čašníčka mi načapovala pivečko ako hrom, aj dobrý pocit a také to "pochutnání" je zdraviu prospešné
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
Ktorý lekár vie niečo o mojom zdraví ak ma nevyšetril?
Ak sú dvaja lekári, jeden vakcínu odporúča, druhý nie, ktorý má pravdu? Ten podchytený Pfizerom?
Vakcínu odsuniem na vedľajšiu koľaj...pýtam sa všeobecne.

Ak sú dvaja lekári, jeden odporúča zákrok (postup, vyšetrenie....liek, operáciu) a ten druhý nie, ktorý ma pravdu ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
predaný, ten, ktorý vakcínuje v ordinácii po vyšetrení a nie ten, ktorý vakcínuje v Kauflande na chodbe
Máš problém s čítaním ???

Očkovanie som momentálne opomenul.
Takže odpovedaj k veci.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hádžeš výhybku za výhybkou, už si celý vykoľajený.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

marleau
pre zdravie môžem urobiť aj to, že sa vyhnem vakcíne
Toto je Tvoje rozhodnutie,kľudne ho realizuj.Ale prosím ťa nezabudni niekedy na sedliacky zdravý rozum.Ako nás to učili?Na pravú stranu pozitíva na lavú negatíva.Výber čo je lepšie.Vakcína contra covid.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Ty osamelý(sám si to povedal) jedinec.
Už si si prečítala linky ?

Tiež som povedal aj iné,t.j.....na mňa ty nikdy mať nebudeš...neexistuje.
...a čo si zažila ? Holt, v kuríne toho veľa nepochytíš.
A čo ty kohútisko? Ty si mimo kurína!? Ty chodíš len tak po dvore a kikiríkaš. To veľa osohu nenarobíš.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

BXLmiami
marleau
pre zdravie môžem urobiť aj to, že sa vyhnem vakcíne
Toto je Tvoje rozhodnutie,kľudne ho realizuj.Ale prosím ťa nezabudni niekedy na sedliacky zdravý rozum.Ako nás to učili?Na pravú stranu pozitíva na lavú negatíva.Výber čo je lepšie.Vakcína contra covid.
pre každého iné, nejaký priemer daný konkrétnym človekom, ktorý má svoje ciele, je irelevantný
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
A môžeš zas mínuskovať, to je u teba asi najúčinnejšie proti stresu a celkovej frustácii.
Povedala pridrbaná sliepka a išla znášať vajcááá...
Ty si nedáš pokoj až kým nebudeš mať na krku TO za kyberšikanu?
1 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Kto sú zaočkovaní a kto nezaočkovaní:
Vakcínu prijali oveľa častejšie liberáli, vzdelanejší a voliči koalície (DN)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Darina1234
To o čom je príspevok - výpovedná hodnota autora
Veľmi dobrý postreh....ALE čo môžeš očakávať od liberálneho denníka DenníkaN ???

Poďme dávať prieskumy podľa rôznych kritérií...podľa povolania, podľa veku, podľa vierovyznania...a trebárs aj podľa počtu a farby vlasov.

Ale to najhlavnejšie sa nespomenie skoro nikde.
Že najviac sú očkovaní ľudia v mestách a priľahlejších obciach...a čím ďalej od nich, tak je to o trte, nakoľko doprava a nazad je trochu náročnejšia na čas a aj peniaze.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

buchač
Darina1234
To o čom je príspevok - výpovedná hodnota autora
Veľmi dobrý postreh....ALE čo môžeš očakávať od liberálneho denníka DenníkaN ???

Poďme dávať prieskumy podľa rôznych kritérií...podľa povolania, podľa veku, podľa vierovyznania...a trebárs aj podľa počtu a farby vlasov.

Ale to najhlavnejšie sa nespomenie skoro nikde.
Že najviac sú očkovaní ľudia v mestách a priľahlejších obciach...a čím ďalej od nich, tak je to o trte, nakoľko doprava a nazad je trochu náročnejšia na čas a aj peniaze.
a ľudia tam žijú zdravším spôsobom života, "sedláci"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
anet
a vypočula si si aj to, že dôrazne odporúča očkovanie? Na začiatku rozhovoru aj na konci? Ako jedinp účinnú prevenciu
zavedieme prohibíciu na ivemectin a " dováža sa individuálne zo zahraničia(alebo sa užije konský) ľudia si ho dávkujú sami bez dohľadu lekára" o dobrých skúsenostiach dnes v správach slovensko 1 o 22.00 prof Torok. MUDr Janeková
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zamestnankyňa bola minulý týždeň na pfizera, dnes strašná bolesť klbov vraj prechladla nikdy ju neboleli, myslíte že jej spravíme diagnózu na nete ? poslal som ju k obvodnému
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

iba taká obyčajná štatistika, vo svete je cca 80 % idiopatických ochorení , (etiológia je neznáma, liečia sa následky ochorenia) ale teraz ako tak vidím, percentá idiopatie klesajú....... a prečo? lebo Pfizer.........
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

neskoro ale predsa.....
https://spravy.rtvs.sk/2021/11/kolik...ggPee9hHXkdJD4
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

anet
A kde je tam to tvoje slovo JEDINA? Inak mohli by sme polemizovat aj o tom, preco neockuje covid aj vo svojej ambulancii, mala by to lepsie platene ako liecenie pacientov.
no ale veď hovorí, že očkuje "očkujem a aktívne presviečam ľudí, aby sa očkovali."

naviac, pokiaľ si spomínam, tak obvodní lekári sú platení podľa kapitácie, t.j. ľudí, ktorých majú vo svojom obvode.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať