Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

duves
Dezole sa nechávajú počuť, že vakcínu na Covid nechcú, lebo je to plné chémie. Možno toto im však nevadí. Obsah vyrobku z potr.reťazca. Ja to nejem, koli tej chémii.
Nevadi, no ved Pfizer tiez "navaril" ako prišlo https://www.bmj.com/content/375/bmj....BwkjxoP93gMCbI
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Prišla si po pani "doktorku" ASTRA-ZENECA PFIZERová !
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Česi už prestali s agitáciou, začali inú metódu.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/m...17_domaci_vank
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
Česi už prestali s agitáciou, začali inú metódu.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/m...17_domaci_vank
SLABOTA


Viedenský nevestinec ponúka očkovanie proti covidu, po ňom vstup zadarmo

Fun Palast sa rozhodol pomôcť s nízkou zaočkovanosťou v Rakúsku.

10. nov 2021

Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22781096/viede...t.html?ref=trz
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Týýýýý brďo - tak to je iný level
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Akurat pozerám spravy. Takže spadla klec a dezolatom sánky.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Jarka 1
buchy, poznám mladý pár, ktorý sa dal očkovať práve pre toto:

*nemusieť robiť PCR ani antigénové testy, aby som mohol ísť do kina, na koncert, do kaviarne či reštaurácie na cestovanie atď. ,

Od skončenia druhej vlny precestovali už aspoň 6 krajín a nebolo to vždy len hneď za prvými hranicami. Naposledy toť nedávno koncert v Maďarsku pre OTP. Na koncerte nikto nemal/nemusel mať rúška a rovnako potom v obchodoch boli všetci nakupujúci bez rúšok. Domov sa vždy vrátili bez testu, lebo očkovanci sa nemusia testovať. Už teraz špekulujú, kde pôjdu do zahraničia na vianočné trhy.

Ostatní z partie, čo nie sú zaočkovaní sedeli celý víkend doma na zadku.
Teda oni mohli roznášať covid a drují museli sedieť doma. Kde je logika?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

lujza.j
Kuk už pred rokom.....
Lui, vies co mna prakvapuje, ze ludia sa idu pototo z covidu, v kuse to vyblakuju v reklame (a to ja nemam telku) ale nikoho nenapadne si to co i len vyhladat. Netvrdim ze je to zazrak, ale tak aj kvapky do nosa si ludia kupuju pri nadche.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ty ta zubata je perfektne nakreslena ale heloween uz skoncil, prid az o rok
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bjuty smis
anet
Katy a R
len k tomuto by som - teba fakt niekto oberá o slobodnú vôľu? ... a kde? - tu na Porade? alebo ťa nútia k niečomu? Veď ty máš tu pomaly najviac príspevkov - kde pretláčaš svoj názor. A veď aj my ostatní chceme mať svoju slobodnú vôľu.
Katy, nesuhlasim. Pridam link, ale nikoho neosocujem vyjadreniami dezolat, hlupak a pod. ani naopak, nikoho nenazyvam ovcou. Nikomu nekazem hltat ivermectin a borovicku, ale ani nikomu nekazem sa ist ockovat.
teba snáď platí nejaká pohrebná služba.....
toto je dobré........
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
teba snáď platí nejaká pohrebná služba.....
akcie su az od februara
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

anet
Katy a R
len k tomuto by som - teba fakt niekto oberá o slobodnú vôľu? ... a kde? - tu na Porade? alebo ťa nútia k niečomu? Veď ty máš tu pomaly najviac príspevkov - kde pretláčaš svoj názor. A veď aj my ostatní chceme mať svoju slobodnú vôľu.
Katy, nesuhlasim. Pridam link, ale nikoho neosocujem vyjadreniami dezolat, hlupak a pod. ani naopak, nikoho nenazyvam ovcou. Nikomu nekazem hltat ivermectin a borovicku, ale ani nikomu nekazem sa ist ockovat.
keďže si ma citovala - vidíš v mojom príspevku to, čo si napísala??? Ja fakt nechápem, k čomu ťa tu na porade, alebo inde nútia? Len som chcela vedieť že kto a kde ťa oberá o slobodnú vôľu. Máš tu príspevkov až až...realizuješ sa koľko chceš ... tak fakt neviem... ???
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

lujza.j
To je voľba mojej mamy....
presne tak.... neviem o tom, žeby lekári niekoho nútili sa ísť očkovať ... nasilu . každý si môže vypočuť také či onaké odporúčania a rozhodne sa sám ..
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Jarka 1
Katy, nájdu sa aj takí lekári, ktorí sa vyhrážajú pacientovi, že ho nebudú liečiť, ak sa nezaočkuje. Toto teda je nasilu. Na šťastie nie sú všetci takí.
zatiaľ som v súčasnej dobe v mojich končinách nepočula ... ale spomnela som si - pred časom (keď sa porovnávame s AT) Prípad z Viedne - členka našej rodiny nesúhlasila s očkovaním dieťaťa (v AT nie je povinné) - tak veru si musela hľadať (a veľmi dlho) iného pediatra, ktorý na očkovaní netrval. To len pre info..
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ja teda neviem, o čo sa jedná, nerozumiem vašej diskusii a vlastne ani neviem kto ste, ale ak môžem k tomu niečo napísať: prskáte až sem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Mentálne sa nastaviť pozitívnym smerom.
Zarúbem ? ...a prečo by aj nie ?

Toto ty tu poniektorým nevysvetlíš. Na cintoríne/kare je veselšie, ako je to tu. Nie raz som na to poukázal...no nie jeden je vážnejší ako kilo soli.

Nech si negativisti prečítajú tému ...snáď pochopia, že prečo sme my (ktorí sme si prešli anabázou celého procesu) nastavení skôr opačne ako negatívne.
https://www.porada.sk/t140934-onkolo...ochorenia.html

Včul dávajú fotky z covidových oddelení...nie je nič pekné, to je fakt.
Ale vidieť na reál je to ešte horšie.
Alebo ležať na izbe pár hodín vedľa exnutého ???
To nie je ako počuť prenesenú informáciu...

By ich tie prázdne kydy a špekulovanie veľmi rýchlo prešlo.
1 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

majkii
Či je česká drsná kampaň "Mal svoju pravdu" s dusiacimi sa pacientami a modrými vrecami s telami obetí neetická? Neviem. Faktom ale je, že ukazujú reálnu, pravdivú situáciu, tú ktorú dennodenne vidia zdravotníci, rodinný príslušníci pacientov a často aj novinári, ktorí o tom píšu reportáže. Ak sa píše o situácii na kovid oddeleniach, otázka je v čom je iná obrazová a v čom textová reportáž? Tie fotografie v mnohom pripomínajú reportážne fotografie z vojen, či rôznych hladomorov, tiež šokovali verejnosť, ale zároveň verejnosť výrazne ovplyvnili a zmobilzovali. Uvidíme, či kampaň splní očakávania a zaočkuje sa ďalších 10 % obyvateľov ČR, skôr si myslím že nie.
Videla som rozhovor s autorom fotografii. Povedal, že mal súhlas príbuzných.

A jasne, keď to nevidíme, tak to neexistuje. Tak nám to neukazujte.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
Tie fotografie v mnohom pripomínajú reportážne fotografie z vojen, či rôznych hladomorov, tiež šokovali verejnosť, ale zároveň verejnosť výrazne ovplyvnili a zmobilzovali. Uvidíme, či kampaň splní očakávania a zaočkuje sa ďalších 10 % obyvateľov ČR, skôr si myslím že nie.
Myslíš, že ovplyvnili ? Vojny sú ďaleko od Európy a teda pokiaľ sa jeden nemá možnosť započuť do rachotu zbraní a svišťaní striel okolo vlastnej hlavy, tak to berie len ako informáciu, poniektorí dokonca ako akčný film.

„Konečne prichádza brutálna kampaň,“ vyhlásil ešte koncom minulého týždňa odchádzajúci premiér Andrej Babiš. Ako dodal, vláda sa inšpirovala výstražnými obrázkami z balení cigariet, píše agentúra TASR.
„Vyberali sme z niekoľkých stoviek fotografií, používať budeme asi 12 z nich. Kampaň bude v tlačených médiách, na sociálnych sieťach a počítame aj so zásahom v on-line médiách,“ povedal pre Český rozhlas hovorca ministerstva zdravotníctva Daniel Köppl. Pripravujú sa aj spoty v televíziách a rádiách.
Odborníci ale nie sú presvedčení, že práve kampaň spojená so strachom, ako je to pri fajčiaroch môže skutočne zmeniť presvedčenie ľudí. Naopak ich skôr môže presvedčiť o správnosti svojho postoja.
„Tento druh strachu nepohne ľuďmi, keď vedia, že existujú ľudia, ktorí mali COVID a nezomreli,“ povedal Scott Ratzan

Predsa už XX rokov sú na balíčkoch s cigami tie všeliaké foto...a áno, nie je na ne pekný pohľad. A na reál je ešte škaredší (mal som možnosť vidieť).
No fajčí sa až do het.
Ceny cigariet idú hore pravidelne, v obchodoch zarábajú na obaloch cigariet, ktoré si fajčiar do nich presunie z origo krabičky.
Divák má jednoduchšiu voľbu, stačí prepnúť kanál a nemusí sa pozerať na kampaň...veď aj dnes sa počas reklamy ide urobiť niečo iné, ako pozerať na tie stupídnosti.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

majkii
Či je česká drsná kampaň "Mal svoju pravdu" s dusiacimi sa pacientami a modrými vrecami s telami obetí neetická? Neviem. Faktom ale je, že ukazujú reálnu, pravdivú situáciu, tú ktorú dennodenne vidia zdravotníci, rodinný príslušníci pacientov a často aj novinári, ktorí o tom píšu reportáže. Ak sa píše o situácii na kovid oddeleniach, otázka je v čom je iná obrazová a v čom textová reportáž? Tie fotografie v mnohom pripomínajú reportážne fotografie z vojen, či rôznych hladomorov, tiež šokovali verejnosť, ale zároveň verejnosť výrazne ovplyvnili a zmobilzovali. Uvidíme, či kampaň splní očakávania a zaočkuje sa ďalších 10 % obyvateľov ČR, skôr si myslím že nie.
Všetko čo človek vidí, sa mu ukladá do pamäte.
Myšlienka vytvára realitu.

Myšlienka je energia.
Ku každej takejto kampani by sa mali vyjadriť odborníci, psychiatri, psychológovia, ale v každom prípade najmä vedomí ľudia.
.
Uvedomujete si, čo sa tou kampaňou podporuje? S tým môže niekto v dnešnej dobe ešte súhlasiť?
Čo priniesli obrázky na obaloch cigariet?


Preintelektualizované mozgy sa zasa pletú do niečoho, do čoho nemusia. A ešte v tom bude niekto vidieť aj umenie.
.
Lekári sú predurčení ľudia pre svoju profesiu. Majú iné vnímanie ako bežní ľudia.
.
Ako prispeli historické fotografie k ukončeniu vojnových konfliktov na svete? A máš odpoveď.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať