Zavrieť

Porady

Hľadanie nového softvéru

zuzi zuzi

zuzi je offline (nepripojený) zuzi

také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac
Hľadáme nový softvér na účtovníctvo. Môžete mi nejaký osvedčený doporučiť, hlavne aby stíhal reagovať včas na legislatívu.
Usporiadat
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Robila som s MRP, MoneyS3, ale najlepšie sa mi osvedčila Pohoda. Som s ním maximálne spokojná. Máme v tom všetko - sklady, mzdy ... atď. Prvý rok máš aktualizácie zdarma. Ďalšie sú už spoplatňované. Zatiaľ včas reagovali na zmeny. Niektoré aktualizácie sú uverejňované aj na ich www stránke.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
marika1 marika1

marika1 je offline (nepripojený) marika1

My robíme s MRP DOS , máme jednoduché, podvojné účtovníctvo, mzdy. Sme s nim spokojné. Asi preto, že s ním robíme roky.
Neviem ako sa s ním posielajú výkazy do SP lebo som to ešte nerobila.
0 0
porfin porfin

porfin je offline (nepripojený) porfin

Súhlasím, že POHODA je veľmi dobrá a prehľadná i rýchlo sa naučí.
Momentálne máme NAVISION - to je úplná pohroma TEN URČITE NIE!!!!!!!!!!!
0 0
porfin porfin

porfin je offline (nepripojený) porfin

Súhlasím, že POHODA je veľmi dobrá a prehľadná i rýchlo sa naučí.
Momentálne máme NAVISION - to je úplná pohroma TEN URČITE NIE!!!!!!!!!!!
0 0
David David

David je offline (nepripojený) David

Ahoj Zuzi

my máme BarIS, a sme s ním veľmi spokojní, keď chces dam ti na nich kontakt.
Legislatívu zvládli, aj intrastaty, je to dobrý systém, aj pre veľké spoločnosti.

David
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Ja používam DATALOCK. patrí do kategórie finančne drahších softvérov. Ale dá sa naň spoľahnúť, najmá na verziu W.
0 0
zuzi zuzi

zuzi je offline (nepripojený) zuzi

také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac
David, buď taký pošli mi kontakt na tú spoločnosť. Vďaka.
0 0
juko juko

juko je offline (nepripojený) juko

štátny zamestnanec
Nájsť vhodný software pre svoju prácu v dnešnej dobe je základ úspechu. Človek by mal mať možnosť podiskutovať s ľuďmi, ktorí ten či onen software používajú a či je vhodný pre ich firmu. Verím , že nie každému vyhovuje ten istý program. Vo veľkej miere záleží na odporúčaní kamarátov a kolegov a hlavne od ich skúseností s používaním týchto programov.

Ja osobne som začal tento rok robiť na odporúčanie v programe OBERON. Zatiaľ mzdy a JÚ. Spokojnosť na 80%.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Slovenský trh je prepchaný konkurenciou, ale žial tentoraz na škodu samotného užívateľa :-( Spoločnosti lepia čo sa dá, podpora minimálna, ceny trúfalé.
Keď hľadáte nový softvér a skúšate demo, manuály su hrozné, možnosti vyskúšania obmedzené.... Pri niektorých demoverziách mám pocit, že demo urobili preto aby ste to nekúpili.
0 0
David David

David je offline (nepripojený) David

Ahoj zuzi
maju stranku www.baris.sk, a tel 02/57202010

David
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

My mame Datalock W. Uctujeme v PU, je dobre prepojeny na skladovu evidenciu, reaguju rychlo na zmeny v legislative. Je to prehladne, dobre sa v programe orientuje.
Mame od nich aj mzdy-tam to maju katastrofalne v tlacovych zostavach. Strasne neprehladne!!
Ale vykazy im to robi slusne.
0 0
zuzi zuzi

zuzi je offline (nepripojený) zuzi

také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac
Ďakujem pekne, David.

Zuzi
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

ja pri praci pouzivam JU - STEP - som spokojna, aj ked mam vyhrady
na PU BW SOFT a tiez aj na mzdy, knihu jazd...
BW soft naviac je aj pre neziskove org. ci spolocenstva

Uzivala som predtym Alfu, Polysoft, MRP - to uz radsej nieeeeee a o POHODE ma kolegynka informovala a bola s nou nadsena

ostatne som skusala cez demo...hm, nie je to celkom ono, akosi to nie a nie prirast k srdcu, ked v tom nemusis robit
0 0
Viera J Viera J

Viera J je offline (nepripojený) Viera J

Záleží koľko chceš investovať do softwaru ale Softip ma programy, ktore su aktualizovane v zmysle platnej legislativy.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Ja používam MBM je to skôr pre menšie fa a reagujú celkom rýchlo na zmeny. Majú program aj pre väčšie fa požíva ho aj Jednota-obchodná sieť.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Všetko závisí od toho, čo človek od SW chce a koľko môže investovať. Kým som bola zamestnaná, robila som na SPIN-e od datalocku. Bol to komfortný program (ale aj tam som mala nejaké výhrady), ale pre mňa ako živnostníčku nezaplatiteľný. Viem, že aj ich účtovnícky SW pod Windowsom je dobrý (vraj mzdy dokonca lepšie), ale pre mňa je to drahé. Preto som sa rozhodla po odporúčaní pre POHODU. Aj keď som bola zvyknutá na niečo iné, tento SW sa mi za tú cenu zdá dobrý.
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Podľa mňa pre účtovníka, ktorý účtuje viacero malých firiem je dobrý aj MRP (pod Win.) - mzdy aj účto, aspoň mne vyhovuje, účtujem v ňom piaty rok. Je cenovo výhodný, v prípade, že sa vyskytnú nejaké problémy, vždy mi promtne a ochotne poradili, dokonca opravili a mailom poslali v priebehu dvoch dní moje opravené súbory, ktoré sa mi "zmršili" pri zamrznutí počítača.
0 0
Lenka Lenka

Lenka je offline (nepripojený) Lenka

som "blazniva" baba, milujuca zivot a svoju rodinku:))))) ...viac
Caute "kolegovci", neuctuje niekto nahodou v ceskom softweri "i6" od fi Cybersoft?.....
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Ja mam tiez MRP - tomu by som sa vyhla zdaleka, snazim sa presvedcit vedenie, nech objedname iny...
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

pohodu nepoznam, ale nazor na Navision súhlasný s Vami!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať