Zavrieť

Porady

REFERENDUM 2010

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Nakoľko možno neprajníci témy , ktorá bola na Porade otvorená ju 3x vyriešeným uzavreli , tak otváram novú tému , kde sa chcem vyjadriť , že som riadne sklamaná z obyvateľov Slovenska .Každý má len plné ústa nespokojnosti a keď sa im ponúkla možnosť za niečo zahlasovať , tak to nevyužili .Nebudem môcť od tejto chvíle akceptovať reči nespokojnosti , že koľko to stálo REF 2010 daňových poplatníkov , nakoľko si myslím, že týmto momentom sa prešustrovali peniaze na refendum aj vinou nezúčastnených občanov.

Neželám si aby mi v tejto téme niekto klikal , že vyriešené , nakoľko požiadam opätovne o otvorenie témy.

Je to téma pre ľudí , ktorí majú čo povedať a nie pre tých , ktorí hája záujmy jednostranne a chceli by vyvolať nejaké hašterenie .

Myslím, že určite je možnosť diskutovať v kľude bez vášní.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Aj keď bolo referendum neúspešné, čakám na ďalší ťah SaS a to, že body referenda sa dostanú na rokovania národnej rady.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Kukučka, Ty sa nezdáš, ale napísala si to veľmi filigránsky.
Len neviem, koho tváre si si to želala vidieť?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

presne toho, koho myslíš
a koho posledné príspevky tu na Porade som hľadala v noci pred referendom a mali dosť starý dátum, toho
a teraz vážne, všetkých, najmä lídrov
0 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

kukučka Pozri príspevok
presne toho, koho myslíš
a koho posledné príspevky tu na Porade som hľadala v noci pred referendom a mali dosť starý dátum, toho
a teraz vážne, všetkých, najmä lídrov
Existuje jeden silný nastroj ovplyvňovania verejnej mienky a volá sa PROPAGANDA.

Viac na www.chelemendik.sk
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

kukučka Pozri príspevok
Obidve skupiny - občania aj politici - v tomto referende ukázali, ako druhou skupinou opovrhujú.
No zatiaľ čo jeho neúspech je politikom k prospechu, o občanoch sa to povedať nedá. Zase len budú nálepkovaní nelichotivými prívlastkami atď.
Veľmi som si priala vidieť ich tváre, ak by bolo úspešné.
Ja by som bol zvedavý, skôr na tvoju tvár po úspešnom referende.
Hlavne na to, ako by si kukala, keby ti povedali, že výsledok zapísali do zbierky a viac ich to nezaujíma.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Holder Miro Pozri príspevok
Existuje jeden silný nastroj ovplyvňovania verejnej mienky a volá sa PROPAGANDA.

Viac na www.chelemendik.sk
Celemendika sem neťahaj.
Robíš len neomalenú PROPAGANDU.
0 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

Ja som si pozrel videa na tejto stranke od Chelemendika,kde rozoberá vysledky volieb, a myslím si, že má pravdu.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Holder Miro Pozri príspevok
Ja som si pozrel videa na tejto stranke od Chelemendika,kde rozoberá vysledky volieb, a myslím si, že má pravdu.
Prečo by si si nepozrel, keď si za to zaplatil? Čítala som tam o nejakých platených zónach. Ten link, nie je to tiež PROPAGANDA?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

jar88 Pozri príspevok
Ja by som bol zvedavý, skôr na tvoju tvár po úspešnom referende.
Hlavne na to, ako by si kukala, keby ti povedali, že výsledok zapísali do zbierky a viac ich to nezaujíma.
jak puk, ale tak niekedy kukam aj na tvoje príspevky

to vieš, dôchodkyňa
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

skoda, ze nasa politicka kultura nie je vyssie, ze strana nie je znacka prezentujuca urcitu filozofiu, zastava hodnoty.

my stale hlasujeme podla sympatii, pocitov

uz koncim, je velmi spravne, ze na porade je zakazana politika
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

day Pozri príspevok
skoda, ze nasa politicka kultura nie je vyssie, ze strana nie je znacka prezentujuca urcitu filozofiu, zastava hodnoty.

my stale hlasujeme podla sympatii, pocitov

uz koncim, je velmi spravne, ze na porade je zakazana politika
Ala ved kazda strana reprezentuje take hodnoty a filozofiu, aki ludia stoja na jej cele - co je na tom cudne?
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

uz nepisem k politike, sam vies odpoved.

ked bude politicka kultura u nas ako v skandinavii,
bude potrebna dalsia rubrika na porade, zial este ju nepotrebujeme.

(idem pozerat futbal Barca hra v Madride )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
day Pozri príspevok
uz nepisem k politike, sam vies odpoved.

ked bude politicka kultura u nas ako v skandinavii,
bude potrebna dalsia rubrika na porade, zial este ju nepotrebujeme.

(idem pozerat futbal Barca hra v Madride )
MŠK Sp. Podhradie – FK Barca 1:1

...trt v Madride ....šak sa pozri , kde hrali ...už aj výsledok viem ...

http://www.futbalvsfz.sk/node/454
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

tak potom mozme pokracovat,
buchac zozen mi listok na buduci zapas, ja to pozeram stale len v tv
0 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

day Pozri príspevok
skoda, ze nasa politicka kultura nie je vyssie,

je velmi spravne, ze na porade je zakazana politika

Ktorým pravidlom, nariadením alebo zákonom, je na porade zakázana politika ??
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Holder Miro Pozri príspevok
Ktorým pravidlom, nariadením alebo zákonom, je na porade zakázana politika ??
Právom admina
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

m.hladka Pozri príspevok
Nič v zlom.
Aj ja som za vyriešenú tému klikla a to z toho dôvodu, že tam bola veľmi ostrá a nepríjemná debata a tiež myslím si, že táto téma nepatrila na stránku porady, pretože aj keď to už dávno tak nevyzerá, ale vždy budem túto stránku považovať za našu starú stránku porady - ekonómov a účtovníkov.
"Zita5" napísala: "Neželám si aby mi v tejto téme niekto klikal , že vyriešené, nakoľko požiadam opätovne o otvorenie témy." tak to rešpektujema už nebudem klikať...
veru, už to tak nie je
kuk sem:

http://www.porada.sk/1510120-post570.html
http://www.porada.sk/1140117-post9.html
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

toptom Pozri príspevok
Ja som sa referenda nezúčastnil preto, lebo aj ja chcem byť aspoň raz poslanec. Ak by sa znížil počet poslancov, mal by som menšiu šancu. Ak už budem tým poslancom, tak by som si aj ja chcel užiť imunitu a používať drahé limuzíny. A ako poslanca by ma vôbec nezaujímali nejaké koncesionárske poplatky. Vlastne by sme sa mali dohodnúť, aby sme sa na tom poste aspoň raz vystriedali všetci.
..."kto ešte nebol ministrom, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu." Július Satinský
Naposledy upravil Oliwa : 19.09.10 at 22:10
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

nič v zlom, bola som si odfajknúť referundum, ak keďže som stará "bosorka", tak som si vybosorkovala, že asi referendum nebude úspešné, pretože bude málo ľudí, ktorí sa ho zúčastnia a mala som pravdu....takže ľudia čo chcete, aj chcete aj nejdete, je jedno čo odkrížkujete, ale aspoň to málo by mal človek urobiť a mne to vychádza tak že keď nejdem tak...????
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Referendum je hlasovanie, ktorým voliči celého štátu alebo niektorej z jeho častí rozhodnú o prijatí alebo zamietnutí zákona, predpisu, návrhu alebo programu, ktoré boli predložené na posúdenie obyvateľstvu (a nie zákonodarnému orgánu). Je to jedna z mála zachovaných metód priamej demokracie.

Výsledky referenda sú platné, ak sa na ňom zúčastnila nadpolovičná väčšina oprávnených voličov a ak bolo rozhodnutie prijaté nadpolovičnou väčšinou účastníkov referenda.
Návrhy prijaté v referende vyhlási Národná rada Slovenskej republiky rovnako ako zákon.
- koniec citátov

A vraj politická téma... Ja nie som politik, ale občan áno. Preto si myslím, že téma o referende na stránku Porady patrí, pretože všetci poraďáci sú občania tohto štátu - z toho sa nevyzujú... Politikmi sa stali len niektorí...
Naposledy upravil Oliwa : 19.09.10 at 21:50
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať