Zavrieť

Porady

Aký vysávač?

nie som dokonalá
Poraďáci, a hlavne poraďáčky, pomôžete mi, prosím, vybrať nový vysávač? Ten starý /EIO/ práve doslúžil a Vianoce sa blížia... S akým ste Vy spokojní a koľko Vás približne stál? Vôbec neviem aké sú teraz výdobytky techniky. Ten náš slúžil 12 rokov a odvtedy sa časy zmenili. Ď a k u j e m .
Usporiadat
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

vasulka Pozri príspevok
Minulý rok som kúpila vysávač Vorwerk 135 a som s ním veľmi spokojná.Je drahší,ale po 20tich rokoch úmorného vysávaní s Etou som zainvestovala.
Mam koberce,dlažbu i laminát.podlahy.Leští,vysáva klasicky i s rotač.kefami,tepuje na sucho koberce i matrace a má klepač.Predávajú k nemu bohaté prislušenstvo,z ktorého sa dá vybrať na aké účely sa doma bude používať.Je tichý,skoro sám chodí po dlážke a nádherne voní .Pre mňa je nepostraďatelný.

Čo je podľa teba "drahší"? A ešte jedna otázka: dá sa ním čistiť aj ručne viazaný koberec?
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Ten môj komplet Vorwerk stál 29000SK.Neviem aké koberce myslíš? Také farebné behúne?

Prepáč mi,ja neviem aké sú ručne tkané koberce.Vysávač čistí i zapracováva čistič s rotačními kefami a myslím si,že by vyťahovali vlákna.
Ani strapce na koberci nečistím/tie ručne/. Pri vysávaní vypínam pri strapcoch kefy. Pekný deň. V.
Naposledy upravil vasulka : 27.03.08 at 09:27 Dôvod: Doplnenie
0 0
charonme charonme

charonme je offline (nepripojený) charonme

to ma prekvapuje ze v 5 strankovej diskusii o vysavacoch len jeden clovek spomenul HEPA filtre... ja by som asi chcel nejaky maly sackovy s hepa (laminat, 60m^2)

inak raz som skusal vysavat s vodnikom a na tu vec co sa v strede toci sa mi namotali vseliake vlasy, chlpy a ine snurky, cistilo sa to potom dost zle.
0 0
mr.key mr.key

mr.key je offline (nepripojený) mr.key

clovek
No ja som si objednal cez net rakosnicky klon prvej generacie robotickeho vysavaca Roomba, konkretne ide o model M-288C mal by prist v pondelok tak uvidim kolko vydrzi. Vysiel na 55GBP co je pri dnesnom kurze za babku. Ludia mali nan zatial dobre ohlasy.
0 0
charonme charonme

charonme je offline (nepripojený) charonme

objednal som electrolux zus 3385 p za nejakych 5 tisic, je to H13 hepa filter v asi najrozumnejsej cene aky som nasiel. dojde asi az v maji tak potom uvidim ake to je...
0 0
moncika:o) moncika:o)

moncika:o) je offline (nepripojený) moncika:o)

:oD
prosim vas mate niekto skusenost s vysavacom znacky zelmer?mne sa pozdava zelmer furio meteor a je lahucky.
alebo viete poradit nejaky iny?hlavne aby bol lahky a co najmenej hlucny.a tiez ktore vysavace su lepsie cyklonove alebo klasicke sackove?
vdaka
0 0
slandrea slandrea

slandrea je offline (nepripojený) slandrea

mr.key Pozri príspevok
No ja som si objednal cez net rakosnicky klon prvej generacie robotickeho vysavaca Roomba, konkretne ide o model M-288C mal by prist v pondelok tak uvidim kolko vydrzi. Vysiel na 55GBP co je pri dnesnom kurze za babku. Ludia mali nan zatial dobre ohlasy.
mr.key, chcela by som sa vas spytat, ako ste spokojny s kupou tohto vysavaca. Mame doma psich milacikov, takze vysavam kazdy den. Vyhladala som si tento vysavac na nete a asi by mi velmi usetril cas. Cez aku stranku ste si ho objednavali? Dakujem :-)
0 0
Monika V. Monika V.

Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

a tiez ktore vysavace su lepsie cyklonove alebo klasicke sackove?

My sme si kúpili cyklónový, ale nie moc drahý a strašne toho ľutujem. Teda teraz už nám ten cyklonový zaviadzia v garáži, lebo už sme aj kupili klasický sáčkový. Moj názor je, že cyklonové môžu byť dobré, ale len tie drahšie. Ten čo sme mali my, som stále musela umývať, pretože dobre nevysával, ale hlavne že mal veľkú nádobu na prach. Keď sme s ním išli do servisu, tak nám povedali, že filtre sa musia vymieňať každé 3 mes., čo nie je lacná investícia.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
betka Pozri príspevok
Mam ten isty problem. potrebujem kvalitny vysavac na 250 m2. Mali sme Zelmer Vodnik za 11 000,kt. vysava do vody. Mozem povedat, ze stal za prd. Narocna udrzba. Inac vydrzal iba 4.5 roka. Takze o nicom. Vcera som bola v Nay. Zenska sa vyznala perfektne do vysavacov. poradila mi, ze ak chcem najvyssiu triedu z tych, co tam maju, je tam super Elektrolux. Ze vraj tato znacka je tak ci tak najkvalitnejsia. Odporucila nam oxygen Z 5960 HP, na kt. je do 23. nov. akcia 10990. Tie nizsie triedy su tiez kvalitne. Uz som na 100 % rozhodnuta, ze to bude tato znacka. Maju tam mozno 30 druhov.
Je dobrý.Mám s ním skúsenosť.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ak som dobre pozerala, je to sáčkový vysávač a jeden sáčok stojí 190 Sk. Tým sa cena vysávača riadne predraží.
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

Charonmebjednal som electrolux zus 3385 p za nejakych 5 tisic, je to H13 hepa filter v asi najrozumnejsej cene aky som nasiel. dojde asi az v maji tak potom uvidim ake to je...

Charnome,
aké máte skúsenosti s Vašim vysavačom Eleltrolux ZUS 3385 P , kotrý ste kúpili v máji? Tiež sme sa preň rozhodujeme.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...najlepší je pracheeer.-))
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
ten starý zelmer čo si spomínala je aspoň ako taká kvalita na našom trhu, nakoľko väčšina značiek a to aj Eta je vyrábaná v číne a ako taký ho môžeš po záruke hodiť do koša, lebo sú tam lisované motory a taká oprava je nerentabilná, ale naopak ja zákazníkom doporučujem zelmeri, nakoľko tam sa dá všetko do šróbika vymeniť samostatne, ale samozrejme sa jedná o typy cenovo nad 3000,-.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
elektrolux je silný vysávač, ale po záruke sa nedoplatíš, napr.hepafilter stojí cc 940,-sk
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
elektrolux je síce výkonný vysávač, ale po záruke sa nedoplatíš,napr. hepafilter stojí cca 940,-Sk
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...najlepší je prachéééér:-)
0 0
ROBIN111 ROBIN111

ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

Zaujímavá stránka s cennými informáciami o vysávačoch: www.vysavace-domacnost.cz
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

bobino38 Pozri príspevok
...najlepší je prachéééér:-)
bobino38 Pozri príspevok
...najlepší je pracheeer.-))
KUkuk?! skúsil si už niekedy zobrať koberec, ktorý máš po celej izbe cca 3,6 x 5,75 m a uložený je pod nábytkom a dokonca si na to sám vyprášiť pracherom??? Skús a potom raď.
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

http://www.vysavace-domacnost.cz/znacky/

... podľa názvu nemá chybu Zepter Tutto Jebbo...!
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Zitulda Pozri príspevok
KUkuk?! skúsil si už niekedy zobrať koberec, ktorý máš po celej izbe cca 3,6 x 5,75 m a uložený je pod nábytkom a dokonca si na to sám vyprášiť pracherom??? Skús a potom raď.
No veru skúsil, dokonca som to vytiahol na čerstvo napadaný sneh a riadne vytrepal na snehu a potom na bránke na prášenie kobercov, perfektný pocit čistoty a sviežosti, ktorý po vysávači nebudeš mať:-)..ťažšie je to v lete:-))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať