Zavrieť

Porady

Nemam narok na nemocenske....

Viete mi niekto poradit? Akurat mi prislo rozhodnutie zo socialnej poistovne.
Od 29/3/2008 do 10/9/2010 som cerpala rodicoovsky prispevok a zaroven bola na materskej dovolenke. 9/92010 syn dovrsil tri roky cize materska mi skoncila a ja som mala nastupit do prace. Kedze som medzicasom o5 otehotnela so zamestnavatelom som sa dohodla ze bude lepsie ak sa necham vypisat na PN pretoze od 4/10/2010 som mala nastupit na dalsiu matersku a im sa po troch rokoch neoplati ma zaucat na tych par dni co pobudnem v praci. Tak sa aj stalo. Lekar ma vypisal, zamestnavatel vyplatil peniazky za prvych desat dni a teraz mi prislo rozhodnutie zo socialnej ze nemam narok na nemocenske pretoze som mala prerusene poovinne nemocenske poistenie z dovodu cerpania rodicovsej dovolenky...
Ako mam tomu rozumiet?
Kym som bola na rodicovskej nikto za mna neplatil nemocenske???
Keby nastupim normalne do rpace a po tyzdni si nedajboze polamem nohu a ostanem doma lezat tak nedostanem ani korunku lebo nemam narok? Ako je mozne ze zamestnavatel uhradil a socialka nie?
To teraz nebudem mat narok ani na matersku????
Usporiadat
Kessel Kessel

Kessel je offline (nepripojený) Kessel

skusala som hladat ci rd konci dnom ked dieta dovrsi tri roky alebo sa tento den povazuje este za rd ale nenasla som to nikde:/
0 0