Zavrieť

Porady

Ako riešiť velkosklady?

Dobry den,

ked si chcem otvorit eshop ako sa daju riesit velkosklady? Musim ten tovar najprv kupit a potom predat ci sa to da aj tak ze mi pride platba predom a ja zavolam do velkoskladu a odtial to poslu oni mne a ja zakaznikovi?

Dakujem pekne.
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

niekto má úspešný obchod tak, že má v blízkosti vhodný veľkosklad a nemá problém si zabehnúť aj pre jeden kus.
Lebo nie je problem len v tom, ze za kus máš horšiu cenu, ale naviac, keď nie si blízko skladu, tak doprava ti cenu zase zvýši.

Doposielanie (dropshipping) je fajn, ale vtedy tiez mozes byt naviazaný iba na jeden veľkoobchod.

No a potom je riešenie - mať aspoň minimálny sklad. Ten nakoniec vlastne vznikne skoro vždy - lebo občas sa stane, že zakazník tovar vráti, nepreberie, reklamuje....

Stále som ale presvedčená, že keď robiť elektronický obchod, tak by to mali byť veci, ktoré vás bavia, zaujímajú, máte o nich vedomosti. A nie len také, čo vynášajú
0 0
bbecks bbecks

bbecks je offline (nepripojený) bbecks

hej hej ja som presne nadtym uvazoval ze chcem robit s niecim co ma bavi a do coho sa vyznam tak to aj tak zrealiazujem dufam
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať