Zavrieť

Porady

KTORÝ OPERÁTOR JE VLASTNE NAJLEPŠÍ?

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac

Anketa: Ktorý operátor je naj???

Počet hlasujúcich
90. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • T-Mobile (ružový)

    8 8.89%
  • Telefonica O2 (modrý)

    69 76.67%
  • Orange (oranžový)

    11 12.22%
  • Pevná linka

    2 2.22%
Ktorý operátor je najlepší? Nie ste spokojní so svojím operátorom, ale neviete sa rozhodnúť kam prejsť? Viete s určitosťou povedať, že modrý operátor je lacnejší, pomarančový drahší, ružový lepší ako pomarančový. Existuje najlepší operátor? Komu dáte hlas?
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kvaka Pozri príspevok
Dnes som bola dohodnúť zmenu paušálu snov, ktorý mám ešte cca mesiac. Paušál bol za 13,35€ mesačne víkendy + 100 minút. Mám podpísanú žiadosť o zmenu účastníckeho programu na základný paušál za 0€, a chcem k tomu balík 100 minút do všetkých dostupných sietí SR a ČR za 10€. Je to bez viazanosti, určite to zmením o dva mesiace. Nerozumiem však tomuto textu:
Účastnícky program Základný paušál nie je možné aktivovať ani užívať na SIM karte, prostredníctvom ktorej sa účastník služieb zaviazal v akciovom Dodatku k Zmluve o pripojení po dobu určenú v Akciovom dodatku užívať služby spoločnosti Orange Slovensko, a.s., v rozsahu a/alebo štruktúre stanovenej v Akciovom dodatku, pokiaľ doba platnosti a účinnosti tohto záväzku už neuplynula. V prípade, že sa k SIM karte nevzťahuje záväzok uvedený v predchádzajúcej vete, je možné aktivovať Paušál na hlasovú SIM kartu (a užívať ho jej prostredníctvom), avšak v prípade, že sa účastník neskôr zaviaže plniť záväzok uvedený v prvej vete tejto poznámky prostredníctvom SIM karty, na ktorej je v okamihu podpisu Akciového dodatku obsahujúceho tento záväzok aktivovaný Paušál (alebo na ktorú sa po podpise Akciového dodatku aktivuje Paušál), pokiaľ účastník najneskôr v okamihu uzavretia dohody o tomto záväzku nepožiada o zmenu na iný účastnícky program, ktorého užívanie je v súlade s predmetným záväzkom, a k tejto zmene následne najneskôr k okamihu vzniku platnosti a účinnosti Akciového dodatku skutočne nedôjde, považuje sa užívanie Paušálu počas platnosti Akciového dodatku za porušenie dotknutého záväzku uvedeného v prvej vete tejto poznámky. V prípade podľa predchádzajúcej vety je spoločnosť Orange Slovensko, a.s., oprávnená (nie však povinná) nahradiť Paušál na predmetnej SIM karte iným ňou zvoleným účastníckym programom.

Neviete náhodou, čo tým chcel básnik povedať?
Základný paušál sa dá aktivovať až po skončení viazanosti.
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

220870 Pozri príspevok
Alla66 ja mám tiež štart a žiadnu sms mi zatiaľ neposlali .Asi ešte nenašli odvahu po tom ako som tam narobil "humbuk".
Mne zas prisla uz asi 3.sms, nech si aktivujem pausal, ktory mam od zaciatku
...asik tam maju chaos,alebo co
3 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ja som dal našim prvým dvom operátorom dosť zarobiť,600-eurové faktúry platiť nie je sranda.A výhody?Žiadne.
Teraz to mám za 55,- a mám pokoj.
3 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
katarina.j Pozri príspevok
Ktorý operátor je vlastne najlepší? žiaden...alebo všetci....ak si dáte námahu a obehnete všetkých operátorov, tak sú ochotní hustiť vám aj hodinu bez prerušenia do hlavy ich výhody na rok, na dva roky...ale potom zistíme, že realita je trochu iná....vôbec nemáme výhody ktoré sme mali mať, platíme aj za to, čo nevyužívame a pod....tak každý sa musí rozhodnúť sám...asi by bolo najlepšie nemať mobily-neriešilo by sa všetko tak rýchlo za pochodu s mobilom pri uchu....
Nechápem, z akého dôvodu je nutná návšteva každého operátora.
Hodiny prešľapovať v rade, kde deväť zákazníkov z desiatich zistí, že sami nevedia, o aké programy majú záujem a čo im personál v predajni ponúka. Po tridsiatich minútach aby mali pokoj, podpíšu zmluvu, bez rozmýšľania zoberú najlacnejší mobil a následne sa dva roky sťažujú na operátora, že platia za niečo, čo vôbec nepotrebujú.

V dnešnej dobe je všetko na internete, stačí poriadne otvoriť oči a čítať všetky dodatky, nenápadné poznámky. A v kľude si vybrať operátora, program, alebo telefón, ktorý bude pre každého jedinca najvýhodnejší.

Pred skončením viazanosti sa občas oplatí reagovať aj na SMS správy od operátora.

Nesúhlasím s názorom
...asi by bolo najlepšie nemať mobily-neriešilo by sa všetko tak rýchlo za pochodu s mobilom pri uchu....
....mobil je neoceniteľná pomôcka ........

Pikošky:
Aké máš číslo a operátora? Orange? T-Mobile? = Neviem
Máš paušál, alebo kartu na kredit? = Čo ja viem?
Aký máš program, koľko predplatených minút, smsiek? = Neviem, nepamätám sa
Kontroluješ si spotrebu? = Nie, to sa ako robí?
Chceš telefonovať lacnejšie? = Načo, však volám málo!...aj tak je to drahé
Jednoducho..... Komu niet rady, tomu niet pomoci
Naposledy upravil alla66 : 13.05.11 at 17:21
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

adi11 Pozri príspevok
Mam treti mobil z Orange a konci mi tento mesiac viazanost, tak som nabehla do predajne, ze zrusim zmluvu a budem si kupovat kredit. Operator mi navrhol bez viazanosti Pausal Start..volania za 12 centov atd. fakturovat budu len prevolane minuty..to by sa mi aj pacilo, lenze..ci v tom nie je nejaky hacik.....chcela som mat s nimi aj s fakturami pokoj..
Ja mám od nich bez viazanosti základný paušál + 100 minút do všetkých sietí SR/ČR. Je to za 10eur, ale po prevolaní 100 minút je to za 13 centov za minútu. Takže ak voláš 100 minút mesačne, tak je minúta za 10 centov, ak budeš volať 200 minút, tak minúta bude 11,5 centa.
3 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
adi11 Pozri príspevok
Mam treti mobil z Orange a konci mi tento mesiac viazanost, tak som nabehla do predajne, ze zrusim zmluvu a budem si kupovat kredit. Operator mi navrhol bez viazanosti Pausal Start..volania za 12 centov atd. fakturovat budu len prevolane minuty..to by sa mi aj pacilo, lenze..ci v tom nie je nejaky hacik.....chcela som mat s nimi aj s fakturami pokoj..
Ja mám štart tiež.Je to bezpochyby najlepší paušál od orange.Platíte len to čo prevoláte.Chodia mi od nich faktúry na 1-2 €.Dnes dorazila jedna na 1,57EUR.
3 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Pomarančistov musí z takýchto faktúr šľaktrafovať.Prajem im ich čo najviac.
faktura 001.jpg  
3 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

no .. zamachrujem aj ja .. je to faktúra za dva telefóny, ale manžel vlastne len prijíma hovory mám na 10 mesiacov balík 50 min všade (aj zahraničie) plus v O2 volám na tri čísla neobmedzene, zatiaľ "sadarmo". za to priložené obdobie boli všetky volané hovory spolu 3 hod a 10 min.
Inak takisto 13 centov (ak by som balík nemala, alebo po prevolaní). meniť si môžem aj každý mesiac (ak by sa mi chcelo).
Predchádzajúci mesiac som platila o 20 centov viac
3 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Katy a R Pozri príspevok
.. ešte keby tak telefón "za korunu" (euro) dávali
Telefonica prišla s novou službou O2 Mobil

  • telefón môžete získať formou mesačných platieb počas 12 mesiacov
  • výšku platieb si môžete dohodnúť v úrovniach 5 €, 7 €, 9 € a 11 €
  • službu Vám účtujeme vždy v jednej faktúre s telekomunikačnými službami
  • mobilný telefón môžete kedykoľvek predčasne splatiť bez úrokov
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som pred rokom prešla od oranžového k modrému s týmto mojim ťahom som spokojná. telefón som si u modrého kúpila 2roky do zadu na splátky bez navýšenia, čo je fajn a určite lacnejšie ako si zobrať dotovaný s dvoj ročnou nútenou viazanosťou.teraz v 12/2010 som sa opäť dala namotať ružovému, čo som už aj trochu oľutovala, ale čo už?nič
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alla66 Pozri príspevok
...máš problémy so sieťou? pre informáciu - V decembri boli zaznamenané výpadky
mám, ale ja to pripisujem miestom kde vykonávam svoju prácumusím mať voľbu siete ručnú pretože pri automatickej sa mi stalo, že napr. pri oranžovi som posielala sms cez rakúsku sieťa je možné že som x krát volala cez susedoveho operátora. problém mám v práci len s modrým ružový fičí ok.
kedysi keď som pracovala tiež v takej časti BA kde zase oranžový nemal pokrytie napriek tomu že mali reklamu že majú pokrytie pred ktorým sa neschováte , ale ja som sa schovala, celý deň som bola bez signálu a keď som išla domov tak na hl.ceste mi prišli všetky zmeškané hovory keď som sa sťažovala tak mi povedali, že nech si napíšem sťažnosť písomne tak som aj napísala priznali, že mám pravdu, ale kompenzácia samozrejme z ich strany žiadna. veď ako inak u nich
2 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Kvaka Pozri príspevok
No vidím, že zaujímavá téma, budem potrebovať radu. Sme v oranžovej firme na trojslužbu už od konca decembra 2009 a koncom marca nám teraz vyprší jej viazanosť, máme neobmedzený internet, vyše 100 staníc TV a 100 minúť do pevnej siete v SR, neobmedzené hovory medzi pevnými oranžovými linkami. Okrem toho jeden oranžový mobil neobmedzené volania svojim (víkend) + 100 minút (do všetkých sietí a na pevné do zahraničia). A ešte máme jednu predplatenú oranžovú primakartu. Používaná je najmä na sms zo zahraničia a na prijímanie hovorov doma. Spolu do konca marca 2011 zaplatíme v priemere aj s bonusmi za mesiac trojslužba 22€. Mobil je cca 14 € mesačne, primakarta 7 € za 90 dní.
Predtým sme mali 4 roky trojslužbu od UPC, boli však drahí, skoro 2x viac. Nemám prehľad o iných službách, viem len, že od apríla či mája budeme potrebovať mobil už dvaja, a zišiel by sa mi internet aj prenosný, ale denne využívame skype. Najradšej by som ostala u ružových, máme tam na mobil vernostnú zľavu viac ako 8 rokov, ale mohla by som vyskúšať aj zmenu. Naše potreby budú asi 500 minút do všetkých sietí, máličko aj do ČR na mobilnú sieť, určite skype denne, a neobmedzený internet. Začínam špekulovať s kombináciami oranžových a modrých, číslo primakarty previesť na modrých a skúsiť nejaké iné vhodné kombinácie voľných minút.
Za každú radu ďakujem dopredu.
Fibernet a Fibertel by som nechal a FiberTV by som hned zrusil a dal nieco ine (SkyLink ). Zariadenia k Orange Doma su pomerne draha zalezitost a okrem routra ich nevyuzijes u ineho operatora. Neobmedzeny FiberNet je podla dobra volba za slusny peniaz. Pevnu linku by som tiez nechal. Kto ti da 100 minut do vsetkych SK pevnych sieti a mimo spicky aj na Orange mobily za 3,30 €/mesiac? To mas 0,03 € za minutu. Na toto sa nechyta ani O2.
2 0
Dodkoo Dodkoo

Dodkoo je offline (nepripojený) Dodkoo

Xanti Pozri príspevok
No tak mi pošli link na taký telefon,
Napríklad http://www.dealextreme.com/p/tg3-2-0...va-black-50843

Alebo na 3

http://www.dealextreme.com/p/x3-2-0-...ght-grey-50207
2 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
Katy a R Pozri príspevok
.. a v O2 si ešte môžeš zvoliť každý mesiac iný balík .. ak chceš - podľa potreby - a hlavne bez viazanosti.
to malo byť k prísp 119 - nejako sa mi strany prehádzali
To iste aj v Orange, teraz to uz je jedno
2 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja som bol jeden najzarytejších fandov Eurotelu a jeho nástupcov odkedy som mal mobil, ale bohužiaľ-odkedy sa dali dokopy s Dedém, tak to s nimi ide dolu kopcom...
Včera som dal sťažnosť na jednu z pracovníčok,tak uvidím ako dopadnem...
Ale nieeeeeeee

Od 28.marca (pondelok) T-Mobile ponúka pre majiteľov Easy kariet ( Easy Team a Easy Nonstop ) nový program Easy Naj

- s volaniami do všetkých sietí v SR 0,1311 €/min (( sekundová tarifikácia (1+1)))

- SMS správami do všetkých sietí v SR 0,0605 €/SMS



Za zmenu profilu sa neplatí, stačí odoslať SMS na bezplatne číslo 12323 v tvare NAJ
zmena profilu na Easy Naj je aktívna až po príchode notifikačnej SMS spravy
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

medvedik21 Pozri príspevok
Jednoduchsie sa to da povedat ze ten zakladny pausal sa neda dat na viazane cislo iba neviazane - Akciovy dodatok znamena viazanost s mobilom.
alla66 Pozri príspevok
Základný paušál sa dá aktivovať až po skončení viazanosti.
Kvaka Pozri príspevok
Tak to je prvá polovica odseku, tak som to nejako aj prečítala, ale tá druhá polovica mi robí problém. Tá platí pre prípad, ak už budem mať aktivovaný základný paušál. Ak sa potom rozhodnem pre iný viazaný paušál a neviem kedy nepožiadam o zmenu na tento iný viazaný paušál, (a k tejto zmene následne najneskôr k okamihu vzniku platnosti a účinnosti Akciového dodatku skutočne nedôjde) tak mi dajú, čo budú chcieť?
No tak ma pekne obabrali. Kontrolovala som si náhodou po týždni spotrebu cez portál, teda voľné minúty na paušále snov a čumím neveriacky, mne už dávno beží namiesto paušálu snov nový základný paušál. Účtovali mi moje "neobmedzené víkendové volania" ako volania v základnom paušále. Pri podpise žiadosti o zmenu mi hovorili, že základný p. bude aktivovaný až o mesiac po skončení viazanosti paušálu snov. Nijaká sms ma neupozornila, že je aktivovaný základný paušál. Až neskôr, keď som im volala, že chcem k nemu aj tých 100 minút, tak mi prišli sms ky, že budem mať od budúceho mesiaca (apríl) aktivovaných 100 minút k základnému paušálu. Niečo teda zblbli, lebo je to o mesiac skôr, ako mal byť ZP aktivovaný, teda bol aktivovaný ešte počas viazanosti paušálu snov. Ale tých 100 minút, tie mi aktivovali až o ďalší mesiac. Podala som reklamáciu, lebo prvý víkend v marci som ešte volala v domnení, že "neobmedzene" zadarmo, ako som mala v platnom paušále snov, no bolo to už podľa základného paušálu. Reklamácia sa však vybavuje 60 dní, no a načo mne už potom bude dobré jej vybavenie, keď som vlastne celý mesiac nevedela, aký paušál vlastne mám. Teda mám ZP, čo mi príliš skoro aktivovali alebo budem mať čo vyreklamujem?? Nevyužila som preto ani voľné víkendy, ani mobilné volania do ČR. Lebo reklamácia by dopadla asi podľa toho, čo im hodí viac. Takže ak nájdem iného operátora s volaniami za 10 centov do všetkých sietí SR a ČR, odchádzam od nich. A od nového roku (po dvoch rokoch viazanosti) u nich skončím aj s fibernetom a fibertv. Lebo u nich ľavá ruka nevie, čo robí pravá. Len si vyžiadam písomne, kedy presne musím prísť vypovedať zmluvu, aby to zase nebolo príliš neskoro, a neúčtovali mi ešte v január, teda mesiac navyše za plné ceny.
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Mam treti mobil z Orange a konci mi tento mesiac viazanost, tak som nabehla do predajne, ze zrusim zmluvu a budem si kupovat kredit. Operator mi navrhol bez viazanosti Pausal Start..volania za 12 centov atd. fakturovat budu len prevolane minuty..to by sa mi aj pacilo, lenze..ci v tom nie je nejaky hacik.....chcela som mat s nimi aj s fakturami pokoj..
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

220870 Pozri príspevok
Pomarančistov musí z takýchto faktúr šľaktrafovať.Prajem im ich čo najviac.
..to sa tesim, dufam ze aj mne budu len taketo chodit..ved dochodca si to aj zasluzi..
2 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Ja mám už roky T-mobile, teraz mám 300 minút do všetkých sieti aj do zahraničia, akurát nemám sekundovú tarifikáciu. Ja to ani neprevolám, platím 7,90€ mesačne, to som mala akúsi kupónovú zľavu na program Podnikateľ 150 , teraz mi dali dvojnásobok minút a poplatok zostal rovnaký.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať