Zavrieť

Porady

kam v lete...

rozmýšlate už kam na dovolenku v lete? ja veru áno a intenzívne,nakolko som sa už 2x spolahla na last minute a nebolo to to "pravé orechové",tak chcem byť pripravená na leto .Hladám pobyt pri mori,je mi jedno kde,len by som privítala vaše tipy ,napr.kde ste boli vy a kde vám bolo skvele,aj hotel a služby také aké mali byť...Snívam o Sicílii,Kalábrii,Kréte...dakujem za vaše tipy H.
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

napríklad aj tu bolo dobre
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:35
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Prímorsko, Bulharsko. Príjemné more aj mestečko. Bolo mi tam veľmi dobre - bola som tam na svadobnej ceste
4 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

o Sicílii, Kalábrii snívam aj ja, ale som z rodiny a svojho okolia inak príbuzných kamarátskych duší jediná, tak asi mi zostane len to snívanie , preto ...
...my sme boli veľmi spokojné na Costa del Sol – Andalúzia – oblasť Marbelly, výborná strava a obsluha, čistá pláž, pekný areál v štýle andalúzskej dedinky plný stromov, kríkov, kvetov a kaktusov, ubytovanie (naše) vo veľmi dobre vybavenej vilke s teraskou so sedením, bez rušivých nočných vplyvov vo vilke (tichúčko), v hlavnej budove program-zábava ...
krásna krajina, návšteva Sevilly, svetoznámeho prístavu Puerto Banus (úžasné jachty, autá, promenády...), Gibraltáru (kvapľová jaskyňa s koncertnou sálou, voľne žijúce opice, nádherný výhľad na Afriku a španielske pobrežie ...) ...
hlavná budova.jpg  
vilky (1).jpg  
vilky (2).jpg  
pohľad z terasy hl.budovy.jpg  
pohľad z jedálne.jpg  

pláž (1).jpg  
pláž (2).jpg  
1/1
3 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Mám veľmi pekné zážitky z Egypta, tak by som sa tam chcela opäť pozrieť.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

odporúčam Chorvátsko, je tam krásné čisté more, super ľudia, dobré služby...
3 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Rada chodím na dovolenku do Tuniska, aj tento rok som plánovala ale teraz neviem, keď sú tam nepokoje...budem sa musieť poobzerať po niečom inom, do Turecka ma veľmi neláka, ale známi boli minulý rok a boli veľmi spokojní.
3 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Mária27 Pozri príspevok
Prímorsko, Bulharsko. Príjemné more aj mestečko. Bolo mi tam veľmi dobre - bola som tam na svadobnej ceste
dobrý nápad Bulharsko
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Keď som na prelome júla/augusta 2010 zistila, že "môj" apartmán na rovnaké obdobie roka 2011 je už obsadený, rýchlo som si zajednala poslednú augustovú dekádu. Takže ja už viem presne, kam idem: http://www.peljesac.wz.cz/index.php?...=1&col=3&fnt=3
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja aj tak ked idem tak vzdy na poslednu chvilu. Pozrime sa co je dnes v Tunisku, kazde leto su poziare v letoviskach, a rozne ine ropne skvrny v egypte ci kde, sopka na islande...

Ja idem vzdy na poslednu chvilu. Vzdy ked som planovala dlhsie dopredu, tak vzdy bol prave monzunovy dazdovy tyzden alebo iny tyzden

Ja sa radsej zobudim, pozriem predpoved na najblizsich 7 dni, pozriem spravy, a ked to vyzera fajn, natankujem do auta a idem
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
... sa máš, ak si spokojná kdekoľvek. Pozri mnou pridaný link, takmer celé leto - až na pár dní - obsadené.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Chorvátsko mám zamilované, nepoznáš Rozalka náhodou recept na ten ich šalát-čalamádu .. podávajú ho všade, aj sa dá kúpiť v obchode ale to zloženie neviem, má takú typickú chuť
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Rozalka Pozri príspevok
... sa máš, ak si spokojná kdekoľvek. Pozri mnou pridaný link, takmer celé leto - až na pár dní - obsadené.
Chodim vacsinou na privat a mimo sezony... zaciatok septembra... nie som spokojna kdekolvek, ale chodim na vlastnu past, takze ked nie som spokojna idem dalej... a vacsinou chodim tam kde neni vela ludi. mam ich plne zuby cely rok... chodim vacsinou na prazdne plaze, do kludu....
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

zk24 Pozri príspevok
Chodim vacsinou na privat a mimo sezony... zaciatok septembra... nie som spokojna kdekolvek, ale chodim na vlastnu past, takze ked nie som spokojna idem dalej... a vacsinou chodim tam kde neni vela ludi. mam ich plne zuby cely rok... chodim vacsinou na prazdne plaze, do kludu....
...začiatkom septembra by so nemala odvahu ísť , možno niekde južnejšie, keď chodíš sama, tak je to v pohode, ale s deťmi, to by som si netrúfla, ale môj synovec si zmyslí že ide a ide a to malo jeho dieťa 8 mesiacov, mňa chytali z toho depky, já to musím mať dopredu zabezpečené...
3 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Lubaba Pozri príspevok
...začiatkom septembra by so nemala odvahu ísť , možno niekde južnejšie, keď chodíš sama, tak je to v pohode, ale s deťmi, to by som si netrúfla, ale môj synovec si zmyslí že ide a ide a to malo jeho dieťa 8 mesiacov, mňa chytali z toho depky, já to musím mať dopredu zabezpečené...
kvoli comu nie? myslis akoze teplo? alebo? No v septembri uz nie je 37, vacsinou je príjemných 32

Vacsinou sa mi to podari spojit so sviatkom a vikendom... Vsetko je od vkusu. ja nemusim preplnene plaze, dokonca nechodim ani do hotelov... privat, restauracie, a trebars aj na tri miesta za tyzden... ale asi s detmi by to nebolo moc prijemne. chodim s priatelmi

Mna by zas chytali depky z toho, ze budem pol roka dopredu trpnut ci bude pekne pocasie
0 0
helicka helicka

helicka je offline (nepripojený) helicka

toto sa nám páči,môžeš mi povedať prosím s akou cestovkou si bola?fotku sú krásne...
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

s deťmi odprúčam hotel Narcis, my sme boli all inclusive, ponúka to tento hotel, sú tam bazény, zábava pre deti
http://www.maslinica-rabac.com/index...9&lang=hr&id=3
5 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

zk24 Pozri príspevok
kvoli comu nie? myslis akoze teplo? alebo? No v septembri uz nie je 37, vacsinou je príjemných 32

Vacsinou sa mi to podari spojit so sviatkom a vikendom... Vsetko je od vkusu. ja nemusim preplnene plaze, dokonca nechodim ani do hotelov... privat, restauracie, a trebars aj na tri miesta za tyzden... ale asi s detmi by to nebolo moc prijemne. chodim s priatelmi

Mna by zas chytali depky z toho, ze budem pol roka dopredu trpnut ci bude pekne pocasie
boli sme na prelome augusta a septembra, počasie nebolo nič moc, lebo ak nechceš cestovať dlho a ďaleko / kvôli deťom / tak počasie je približne také aké u nás, ale pravdu máš v tom, že keď niečo objednáš dopredu nikdy nevieš aké bude počasie... a zase si musíš aj dovolenku v práci nahlásiť, nie každý môže odísť kedykoľvek
4 0
helicka helicka

helicka je offline (nepripojený) helicka

dakujem všetkým za tipy,snád ešte niečo pribudne...zatial sa teším na výstavu o dovolenkách v Inchebe...lenže tam bude tolko ponúk a ludí,až sa bojím ...chytá ma čisté zúfalstvo...na last minute už nechceme,boli sme po dve sezony,a nie velmi spokojní../slabší výber,vlastne sme museli brať to čo bolo/...tak si chcem vybrať.Mne sa velmi páčil Rhodos/Lardos/ ale moja naj.dovolenka bola pred dvomi rokmi Korfu,hotel Iberstar regency beach,blízko Kerkyry...top dovolenka,na ktorú stále a rada spomínam....Helka
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
zk24 Pozri príspevok
kvoli comu nie? myslis akoze teplo? alebo? No v septembri uz nie je 37, vacsinou je príjemných 32

Vacsinou sa mi to podari spojit so sviatkom a vikendom... Vsetko je od vkusu. ja nemusim preplnene plaze, dokonca nechodim ani do hotelov... privat, restauracie, a trebars aj na tri miesta za tyzden... ale asi s detmi by to nebolo moc prijemne. chodim s priatelmi

Mna by zas chytali depky z toho, ze budem pol roka dopredu trpnut ci bude pekne pocasie
Posledných 6 rokov som bol v Tučepoch pod Makarskou každý , stále september a 32 som nezažil , max tak 26 a tento rok voda max 21 .
32 nebolo v Chorvátsku v septembri asi nikdy možno na slnku
Teplý začiatok septembra som zažil v r. 2005
Naposledy upravil pivko : 16.01.11 at 19:51
makarska M + S 2005 040.jpg  
2 0
amigo007 amigo007

amigo007 je offline (nepripojený) amigo007

v egypte je krasne,teple more....a hlavne pod hladinou mora krasne koraly,oblast Makadi bay je krasna....Turecko je celkom fajn,sluzby na vysokej urovni
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať