Zavrieť

Porady

kam v lete...

rozmýšlate už kam na dovolenku v lete? ja veru áno a intenzívne,nakolko som sa už 2x spolahla na last minute a nebolo to to "pravé orechové",tak chcem byť pripravená na leto .Hladám pobyt pri mori,je mi jedno kde,len by som privítala vaše tipy ,napr.kde ste boli vy a kde vám bolo skvele,aj hotel a služby také aké mali byť...Snívam o Sicílii,Kalábrii,Kréte...dakujem za vaše tipy H.
Usporiadat
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

helicka Pozri príspevok
..tak neviem ako vy ...ja už mám tú svoju dovolenku vybratú..vyhla som sa Tunisku a Egyptu,vyhrala Kréta Rethymno 13 dní...nech už je júl...
Si ty šťastné dieťa, už máš vybraté, ja som sa zamerala na Turecko, ale čo ma zaujalo je dosť drahé, /hotel Titanic/ musím sa tomu ešte viac povenovať, ale keď už som nevybrala dovolenku do konca januára, keď boli dosť veľké zľavy, nechám to na neskôr, takisto minulý rok som vyberala dovolenku mesiac pred odletom, a celkom dobre som vybrala, chce to čas a ten momentálne nemám, tak nech si tú dovolenku užiješ.
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Možno sme s manželom konzervatívni, ale prvých dvadsať rokov spoločného života sme chodili do Chorvátska, pobehali sme ho od hora dole. Ďalšiu dvadsaťročnicu sme začali dovolenkami v Grécku-Sarti, boli sme tam posledné tri roky, a boli sme veľmi spokojní.
1 0
helicka helicka

helicka je offline (nepripojený) helicka

dakujem..pokúsim sa niečo pekné nafotiť.. aj vám všetkým pekné leto nech ste kdekolvek Helka
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Neviem na porade nič podobného nájsť.Mailom som dostal ponuku.Máte niekto skúsenosť s niečím takýmto.To je dovolenka podľa všetkých predstáv mojej polovičky ,mňa to síce moc neláka ale?!!!...Bol už niekto z vás na takejto plavbe prípadné skúsenosti http://www.ictour.cz/morske-plavby/f...ici-stredomori
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

220870 Pozri príspevok
Neviem na porade nič podobného nájsť.Mailom som dostal ponuku.Máte niekto skúsenosť s niečím takýmto.To je dovolenka podľa všetkých predstáv mojej polovičky ,mňa to síce moc neláka ale?!!!...Bol už niekto z vás na takejto plavbe prípadné skúsenosti http://www.ictour.cz/morske-plavby/f...ici-stredomori
s týmto ti neporadím, na plavbe som nebola , ale ani ma to neláka, ja radšej len tak..lážo...plážo...
4 0
helicka helicka

helicka je offline (nepripojený) helicka

ahoj...nuž foto krásne len tá predstava,že si celú dovolenku niekde "zavretý bez možnosti úniku",ale ak je lod dostatočne velká/a táto veru je/ určite sa nudiť nebudeš,len pozor na morskú nemoc...myslím že jeden týžden by sa dal zvládnuť...ak sa rozhodneš pre takýto druh dovolenky,daj vedieť ako bolo...a ešte dúfam,že tá lod bude skutočne taká ako na foto ...Helka
0 0
ACCNT ACCNT

ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

vsak nebude zavrety, kazdy den lod kotvi niekde inde.

kukal som si tie obrazky v tom linku a tiez by som nesiel. ved tam budu sami ludia a sam budes maximalne na zachode a v kajute. bazeny budu urcite preplnene.
jedine co sa mi pozdava, ze kazdy den si v inom meste.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

My tento rok chceme spoznat Slovensko. Hladam uz dlhsie na nete nejaku peknu chatu, oplotenu a vonkajsim bazenom na plavanie, kde by nas nikto nerusil. Nio je tazke nieco take najst. Dcerka uz k moru nechce, nudi sa a takto by sme robili vylety a oddychovali v pokoji so psami.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

alaya, chata a plavanie , to dokopy moc nejde, nemyslíš ???
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Indeed, nemyslim.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

alaya ty maš zapnutú notifikaciu pre nové prispevky ???
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

mam zapnutu hlavu a hlavne, oci.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať