Zavrieť

Porady

začiatočnik v programe olymp

som záhradník aj učtovník zároveň ...viac
Pekný deň .Poprosím o radu .Zaučam sa v programe olymp .Chcem sa opýtať ,ako živnostník budem prijímať zamestnancov na dohodu ,vedených na Urade práce .V programe Olymp v v kolonke podnik potrebujem zadať odvody .sadzba urazového poistenia je 0,8% a soc fond je 0,6% je to správne .Mám zafajknuť aj príspevok v nezamestnanosti? Chcela by som to mať správne vyplnené .Ďakujem
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

mondes Pozri príspevok
Tak potom prečo Paula písala, že ak nebolo žiadne ročné zúčtovanie za rok 2012....
Myslela som si, že ak sa urobí RZD, tak sa to uvedie v prehľade ale asi som zle myslela.
..a to, že RZD sa nepodáva na DU, to je pre mňa novinka, som myslela, že je to ako DP typ A.
V Prehľade sa uvádzajú nedoplatky, príp. preplatky, nárok na zamestnaneckú prémiu. Ale nemusí to byť v januárovom ...

Mondes, investuj do tej publikácie, stojí za to ... Aj na Drakovi ešte stále šetríš, už sa ti mohla investícia vrátiť bezplatnou účasťou na seminári p. Mihála.
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

K druhej otázke - dnes sa mi už písať nechce,[/QUOTE]

Ale niekedy mi to napíšeš, však? A za všetky odpovede veľké ďakujem.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

mondes Pozri príspevok
K druhej otázke - dnes sa mi už písať nechce,
Ale niekedy mi to napíšeš, však? A za všetky odpovede veľké ďakujem.[/QUOTE]
Požičiam ti radľšej tú publikáciu
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

veronikasad Pozri príspevok
V Prehľade sa uvádzajú nedoplatky, príp. preplatky, nárok na zamestnaneckú prémiu. Ale nemusí to byť v januárovom ...

Mondes, investuj do tej publikácie, stojí za to ... Aj na Drakovi ešte stále šetríš, už sa ti mohla investícia vrátiť bezplatnou účasťou na seminári p. Mihála.
Nad Drakom som už rozmýšľala, ale teraz neviem, či tú publikáciu, aleb Draka. Obidve by bolo asi nateraz veľa.
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Ahojte, skúsim aj tu sa opýtať. Ak posielate výkazy do ZP z olympu, tak Vám ich bez problémov zoberie? Idem prvýkrát podať elektronicky, ale mi vypisuje, že vraj ten formát nie je podporovaný či čo. Aj som volal do ZP, ale mi povedali, že to bude problém v Olympe. Pomôžete mi s tým? Aký je postup podania výkazu do ZP z Olympu? Exportovala som si ho do počítača. A prihlásila som sa do ZP. A ďalej? Vďaka.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

v príslušnej ZP si dáš podacie miesto a podáš...vyhľadať dokument...podpísať....
nedávno som podávala neboil problém.
Do ktorej ZP podávaš ?
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Do VšZP. Ale mne sa tam okienko na podpísanie vôbec neobjaví. Prosím ťa, napíš mi presne, na čo mám kliknúť.
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Prosím Vás, vypisuje mi, že typ elektronického dokumentu sa nepodarilo identifikovať.Ide o nepodporovaný typ dávky, alebo súbor nezopovedá požadovanému formátu. ....
Prosím Vás, čo to znamená?
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Keďže sa moja otázka týka aj Olympu, tak zadám môj problém aj tu. Takže skúsim sama:

cez Prihlásenie sa prihlásim
kliknem na podacie miesto, potom na podanie, dám prehľadávať, potom vložiť, a tu mi píše toto

Upozornenie



  • Typ el. dokumentu sa nepodarilo identifikovať! Ide o nepodporovaný typ dávky alebo súbor nezodpovedá požadovanému formátu! Povolené typy dávok pre platiteľa D514, D601, D580, D590, . Čo to znamená?
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Tak, už som na to prišla (asi). Ale mi vypisuje chybu, číslo platiteľa poistného. Prosím Vás, odkiaľ ho mám získať a ako ho mám vpísať, aby sa mi dostalo do výkazu? Ďakujem pekne.
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Prosííím Vás pekne, ako zadám v Olympe číslo platiteľa poistného tak, aby sa mi premietlo do výkazu?
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

mondes Pozri príspevok
Prosííím Vás pekne, ako zadám v Olympe číslo platiteľa poistného tak, aby sa mi premietlo do výkazu?
Nikto nevie?
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

mondes Pozri príspevok
Prosííím Vás pekne, ako zadám v Olympe číslo platiteľa poistného tak, aby sa mi premietlo do výkazu?
??? Pýtam sa nejakú blbosť? Jednoducho nechce mi zobrať mesačný výkaz do ZP, lebo mi hlási chybu, že nemám číslo platiteľa poistného. A neviem, kde ho v olympe zadať, aby mi ho vygenerovalo do výkazu. Vďaka.
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

mondes Pozri príspevok
??? Pýtam sa nejakú blbosť? Jednoducho nechce mi zobrať mesačný výkaz do ZP, lebo mi hlási chybu, že nemám číslo platiteľa poistného. A neviem, kde ho v olympe zadať, aby mi ho vygenerovalo do výkazu. Vďaka.
Prosíím, neviem sa ´dalej pohnúť. Má to niečo spoločné s olympom, alebo to číslo mám vpísať v elektr. pobočke?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

mondes Pozri príspevok
Prosíím, neviem sa ´dalej pohnúť. Má to niečo spoločné s olympom, alebo to číslo mám vpísať v elektr. pobočke?
Máš nahratý účet pre prísl.zdr.poisťovňu ? Generovala si prevodný príkaz ?
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

veronikasad Pozri príspevok
Máš nahratý účet pre prísl.zdr.poisťovňu ? Generovala si prevodný príkaz ?
Hmm, ani jedno, ani druhé. Ako mám pri tom postupovať? Vďaka.
0 0
Airamz Airamz

Airamz je offline (nepripojený) Airamz

Pre čísla účtov Sociálnej poisťovne pripájam link : http://www.socpoist.sk/cisla-uctov-p...okladnici/719s - neviem, ktorú pobočku máš. Pre mesačný výkaz, ako aj pre výkaz poistného a príspevkov bude rovnaké číslo účtu, aj variabilný symbol, ale musíš presne definovať ešte špecifický symboll - prikladám tiež zo stránky "socpoist.sk".
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Prosím Vás, ak som omylom dala generovať výplatu zamestnankyni, ktorá je na MD, tak ako ju stornujem, aby mi nevchádzala do výkazu? Včera som posielala výkaz do ZP a hlásilo mi takúto chybu. V Olympe som dala vymazať mzdu, ale aj tak ju vo výkaze do ZP mám. Ďakujem.
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

...má vôbec figurovať žena na MD vo výkaze ZP alebo nie?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pracovníčka je na materskej alebo rodičovskej dovolenke ? Nahlásila si zmenu do ZP ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať