Zavrieť

Porady

Intimny problem

Mam taky problem o ktorom sa mi trosku tazsie hovori. A niekomu to mozno ani nebude pripadat ako problem...

Dovod preco sem pisem je nasledovny, uz davnejsie som si vsimol ze moja koza na penise je na jednej strane kratsia(netusim preco), co som spociatku ignoroval, nepokladal som to za problem ale po case asi aj vdaka nocnym erekciam a kozy, kt. je na prvaej strane kratsia, sa zacal aj moj penis na tu stranu tvarovat a navyse aj zalud trochu vytacat, co mi neprijde velmi esteticke, funkcnost je vporiadku no obavam sa ze vdaka tomuto problemu to bude cim dalej tym markantnejsie. Preto by som velmi rad pocul vase nazory a rady, teda neviem ci to podla vas mam vobec riesit a urolog by ma mozno tiez poslal kadelahsie ale na sebadovere mi to nepridava.

O obriezku nestojim ak by to vobec dokazalo pomoct...no zvazoval som ze keby som mal, ehm, predkozku vzadu tak potom to je volne a nie je problem ze by ma to obedzovalo, len sa obavam ze keby som to takto nosil dlhsie ze by doslo k prilisnemu znizeniu citlivosti. Budem vdacny za kazdy nazor.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Lepsi krivy ako makky.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zanetth Pozri príspevok
http://www.zdravie.efekt.sk/rady/fimoza.html

Ale teda nie som si istá, či ide v tvojom prípade o tento problém.
Nie,nie-to je iné- toto sa robí u detí...
0 0
zanetth zanetth

zanetth je offline (nepripojený) zanetth

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nie,nie-to je iné- toto sa robí u detí...
Myslela som si. Tie kúpele zo slezu nebadaného by mu možno nepomohli, ale určite by mu neuškodili.
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

No kamoš Marduk, ak si myslíš, že do budúcna by si mal mať problémy, návštevu urológa neodkladaj. Veď ťa nemusí hneď rezať, on má aj mastičky na uvoľňovanie kožtičiek
2 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Počúvaj chlapče, ty chceš penis funkčný, alebo estetický? Lebo to zvyčajne neslúži na výstavu, ale občas na potešenie. Tak nelamentuj, a šetri si ho. Lebo tým vykrúcaním zľava doprava stratíš smer.
0 0
zanetth zanetth

zanetth je offline (nepripojený) zanetth

Tiež sa prikláňam k názoru, že pokiaľ je to len estetický problém -ak nemáš žiadne iné zdravotné alebo sexuálne problémy - neriešila by som to.
0 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

A čo Tvoja partnerka? Už si to vôbec všimla?
Ako sa ona k Tvojmu problému stavia? Možno si to nevšimla, je to v Tvojej hlave.
Ak o tom vie, čo Ti poradila ona?
0 0
Marduk87 Marduk87

Marduk87 je offline (nepripojený) Marduk87

predtym som to velmi neriesil a momentalne som single takze nie je velmi koho sa spytat, preto otravujem vas

ja viem ze to nie je ziadna tragedia a tiez som pisal ze vam to mozno nebude pripadat ako problem, vpodstate sa tym ani ja nejak velmi netrapim, len mi to proste vadi a preto rozmyslam ci by som s tym nemohol nieco spravit alebo sa na to definitivne vykaslat ... mozno k tomu urologovi teda zajdem, vsak za pokus nic nedam...ale este ma zaujima vas nazor na to druhe riesenie ktore ma napadlo, to ze by som si nechal kožu vzadu, cim by bola volnejsia, myslite ze by to bolo nevhodne?

ak je to podla vas tiez blbost a urolog povie ze je to ok, tak to necham tak, len by som v tom mal rad jasno .... a dakujem vsetkym za prispevky, aj za tie zabavne
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Marduk87 Pozri príspevok
predtym som to velmi neriesil a momentalne som single takze nie je velmi koho sa spytat, preto otravujem vas

ja viem ze to nie je ziadna tragedia a tiez som pisal ze vam to mozno nebude pripadat ako problem, vpodstate sa tym ani ja nejak velmi netrapim, len mi to proste vadi a preto rozmyslam ci by som s tym nemohol nieco spravit alebo sa na to definitivne vykaslat ... mozno k tomu urologovi teda zajdem, vsak za pokus nic nedam...ale este ma zaujima vas nazor na to druhe riesenie ktore ma napadlo, to ze by som si nechal kožu vzadu, cim by bola volnejsia, myslite ze by to bolo nevhodne?

ak je to podla vas tiez blbost a urolog povie ze je to ok, tak to necham tak, len by som v tom mal rad jasno .... a dakujem vsetkym za prispevky, aj za tie zabavne
0 0
Marduk87 Marduk87

Marduk87 je offline (nepripojený) Marduk87

stanco007 Pozri príspevok
ze by som si nechal stiahnutu predkozku na stalo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sa mi zdá, že si trošku posadnutý svojou "vecou" prepáč, ale mať tvoje problémy.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať