Zavrieť

Porady

Zmluva o prenájme mot. vozidla

Sisa Sisa

Sisa je offline (nepripojený) Sisa

Súrne by som potrebovala vzor zmluvy o prenájme dopravného prostriedku. Môžete mi ho prosím niekto poskytnúť?? Ďakujem.
Usporiadat
cicianna cicianna

cicianna je offline (nepripojený) cicianna

Dakujem za zmluvu o prenajme motoroveho vozidla velmi mi pomohla. Este raz dakujem...
0 0
dumax dumax

dumax je offline (nepripojený) dumax

potrebujem návrh zmluvy na prenájom osobného auta v osobnom vlastníctve.
Dumax
0 0
Alexandra777 Alexandra777

Alexandra777 je offline (nepripojený) Alexandra777

Ahojte, neviete mi prosím Vás poradiť, či môže byť nájom dohodnutý aj v Eurách?
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

Vie mi niekto poradiť ako napísať ukončenie zmluvy. Zmluva je na dobu neurčitú, je tam napísané, že zaníka 30 dní od doručenia výpovedania zmluvy. Ako napíšem také vypovedanie zmluvy. Poradí niekto? ďakujem
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

nevie mi nikto poradiť, či to môže byť len pár viet, alebo to musí mať formu zmluvy?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Pru Pozri príspevok
Vie mi niekto poradiť ako napísať ukončenie zmluvy. Zmluva je na dobu neurčitú, je tam napísané, že zaníka 30 dní od doručenia výpovedania zmluvy. Ako napíšem také vypovedanie zmluvy. Poradí niekto? ďakujem
Stačí listom doporučene zaslať:
Vec: Výpoveď Zmluvy o prenájme vozidla

Na základe Zmluvy o prenájme vozidla zo dňa ....... Vám týmto dávame výpoveď ku dňu 31.12.2008.
Uvedené Vám dávame na vedomie a ostávame s pozdravom
0 0
dengab dengab

dengab je offline (nepripojený) dengab

prosim ked budeš mať tu zmluvu možeš mi ju poslať aj ja to potrebujem diky
0 0
SRaF SRaF

SRaF je offline (nepripojený) SRaF

konateľka firmy
Zdravím. Som nová na porade a prešla som si viacero zmlúv ohľadom o prenájme mot.voz. Ja by som potrebovala vzor zmluvy o bezplatnom prenájme mot.voz. podľa Občianského zákonníka, nakoľko za prenájom sa nebude platiť len symbolicky 1EUR na rok. Ďakujem
0 0
Tita Tita

Tita je offline (nepripojený) Tita

mysimis Pozri príspevok
Stačí listom doporučene zaslať:
Vec: Výpoveď Zmluvy o prenájme vozidla

Na základe Zmluvy o prenájme vozidla zo dňa ....... Vám týmto dávame výpoveď ku dňu 31.12.2008.
Uvedené Vám dávame na vedomie a ostávame s pozdravom
Ahoj poraďáci, nadviažem na túto, síce už staršiu tému...ale myslím že stále to funguje rovnako...
1.3.2010 sme uzavreli zmluvu o nájme dopr.prostriedku medzi sro a jej konatelom
teraz na základe tejto rady som napísala výpoved k 28.12.2010, nakolko máme dohodnutú výpovednu dobu 3 dni a chcem aby zmluva k 31.12.2010 bola ukončená.
Moja otázka je:
Ak sme dávali na DU oznámenie o vzniku daň.povinnosti k dani z MV a teraz túto zmluvu ukončujeme a od 1.1.2011 bude zmluva o používaní súkr. vozidla na firemné účely..tak musíme poslať na DU oznámenie o zániku dań. povinnosti k dani z MV aj ked ju aj za rok 2011 budeme ako sro platit???
0 0
collectioner collectioner

collectioner je offline (nepripojený) collectioner

Dobry den,
chcela by som Vas poprosit ci nemate niekto Zmluvu o prenajme MV medzi sro a sro, obe firmy su platcami DPH. Faktura za prenajom MV musi byt s DPH ak obe firmy su platcovske a dohodli by sa ze budu fakturovat bez DPH? Sro ako vlastnik MV bude platit dan z MV za r. 2011 aj ked bude mat MV v prenajme, alebo to musi nahlasit na DU - myslim tym zanik a prenajimatel by nahlasil vznik dan. povinnosti a on by platil dan za MV? Kto si bude uplatnovat naftu, opravy, servis?
Dakujem za prispevky.
0 0
Luci Luci

Luci je offline (nepripojený) Luci

collectioner Pozri príspevok
Dobry den,
chcela by som Vas poprosit ci nemate niekto Zmluvu o prenajme MV medzi sro a sro, obe firmy su platcami DPH. Faktura za prenajom MV musi byt s DPH ak obe firmy su platcovske a dohodli by sa ze budu fakturovat bez DPH? Sro ako vlastnik MV bude platit dan z MV za r. 2011 aj ked bude mat MV v prenajme, alebo to musi nahlasit na DU - myslim tym zanik a prenajimatel by nahlasil vznik dan. povinnosti a on by platil dan za MV? Kto si bude uplatnovat naftu, opravy, servis?
Dakujem za prispevky.
Tiež by ma toto zaujímalo...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať