Zavrieť

Porady

faktura za registraciu...pravna pomoc pre mna

Dobry den,

prosim Vas o radu, ak je to mozne, niekedy neviem kedy som sa prihlasila asi na slovenskom sale4you, teraz mi poslali fakturu na uhradu cca. 80eur a tiez odkaz na webstranku SOI, kde informuju o spoplatneni stranky...evidentne baziruju na tom, ze si clovek neprecita podmienky do konca a automaticky zaskrtne suhlas ako na vsetkych webstrankach... viem, ze je to len moja chyba, ale prosim Vas, myslite, ze sa s tym da nieco robit, alebo je to nutne zaplatit. Som na materskej dovolenke cakame, druhe babo a bude to dost problem uhradit tolko eur a hlavne za nieco, co som nepouzivala, za nic.


Dakujem velmi pekne za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    andamante Pozri príspevok
    kde tu?
    napr. tu, rovnake podvodne stranky,kde sa ludia zeregistrovali a zacali im chodit FA na uhradenie
    http://www.porada.sk/t123235-problem...ne-portal.html
    http://www.porada.sk/t147766-vyzva-k...ms-2010-a.html

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Pokial je to s tej stranky, ktoru uvadzas nereaguj na to ide o podvod!!!

    andamante je offline (nepripojený) andamante

    andamante
    jooj, kiez by si mal pravdu ... ty s nimi mas nejake skusenosti? som pisala aj na SOI, tak som zvedava, co mi oni odpisu ..

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    andamante Pozri príspevok
    Dobry den,

    prosim Vas o radu, ak je to mozne, niekedy neviem kedy som sa prihlasila asi na slovenskom sale4you, teraz mi poslali fakturu na uhradu cca. 80eur a tiez odkaz na webstranku SOI, kde informuju o spoplatneni stranky...evidentne baziruju na tom, ze si clovek neprecita podmienky do konca a automaticky zaskrtne suhlas ako na vsetkych webstrankach... viem, ze je to len moja chyba, ale prosim Vas, myslite, ze sa s tym da nieco robit, alebo je to nutne zaplatit. Som na materskej dovolenke cakame, druhe babo a bude to dost problem uhradit tolko eur a hlavne za nieco, co som nepouzivala, za nic.


    Dakujem velmi pekne za pomoc
    To isté sa rieši aj tu - čítanie na dosť dlhú chvíľu

    faktura za registraciu...pravna pomoc pre mna

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.