Zavrieť

Porady

Na nákup do Poľska

Ahojte,

chcela by som obnoviť tému nákupov v Poľsku. Neviete mi poradiť, či sa tam ešte stále oplatí ísť na nákup, napríklad detskej výbavičky?

Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    lenka1000 Pozri príspevok
    Ahojte,

    chcela by som obnoviť tému nákupov v Poľsku. Neviete mi poradiť, či sa tam ešte stále oplatí ísť na nákup, napríklad detskej výbavičky?

    Vďaka
    Leni, ja do Poľska chodím často. Už to síce nie sú tie časy, kedy sme nakúpili oveľa lacnejšie hociaké vecičky, no výber je omnoho lepší ako u nás- a hlavne pre detičky.Ja som tam ako doma.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ide o to co chces kupovat (pretoze dnes je vsetko s ciny (azie), bez ohladu na to v akom state to kupis).
    Ak si blizko od polskych hranic, tak vacsina polskych obchodov je aj v tvojom okoly.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Odporúčam vystinhúť dobrú akciu na letenku a ísť nakúpiť do UK - je to tam neskutočne lacné, veci si potom dať poslať kuriérom (cca 1,3 za kilo).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.