Zavrieť

Porady

Eshop - obrat ???

Zdravím. Mám otázku na majiteľov eshopov...ako ste na tom s obratom v 5/2011...ja katastrofálne...toto som až v šoku....dnes napr. 2 objednavky, včera tiež len dve...to je katstrofa oproti tomu čo bolo predtým...čím to je? teplom? ludia si začínajú sporiť na dovolenku alebo čo? a kedy sa to znovu vráti do normálu?...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

Lucius-IL Pozri príspevok
Zdravim Orange, prosim ta mohol by si ma kontaktovat mailom na lucius-il@azet.sk ? Chcel by som sa nieco spytat a neda sa ti poslat ss. Dik
poslal som ti email...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange ako sa prejavil ten adwords?
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

adwords sa u mna nikdy nijako neprejavil takže ho už dlho nepouživam...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Orange123 Pozri príspevok
adwords sa u mna nikdy nijako neprejavil takže ho už dlho nepouživam...
tak tomu nerozumiem, vcera si pisal ze do neho vrazis a vyskusas a uricite ho vyuzivas, akoto ze nie???
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

ale dnes to bolo celkom slušne...a včera tiež...hádma zajtra bude tiež...
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

padro Pozri príspevok
tak tomu nerozumiem, vcera si pisal ze do neho vrazis a vyskusas a uricite ho vyuzivas, akoto ze nie???
pisal som že použivam reklamy od google? to nie...pisal som že som na prvich miestach v google a že som od toho čakal ovlea viac....svojho času som mal aj platene odkazy na google ale to už nie...teraz použivam jedine tak FB čo sa platených reklám týka.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
teraz som si to precital,.. nenapisal si konkretne adwords len reklamy ze das do nich tolko aby ti prislo niekolko tis. ludi... OK dal si?... a skoda ze som si screen shot adwordsu nespravil aby si mal dokaz
0 0
Orange123 Orange123

Orange123 je offline (nepripojený) Orange123

pod reklamy som myslel FB...a dnes prišlo vyše 2000 ludi...nič moc..ale apson niečo bolo...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
dam ruku do ohna za to ze ti sla reklama na adwordse ... inak vcera som mal taky den, ze v celom maji sa nenasiel taky den, ale zas som realista takze taky vyvoj som cakal a myslim ze ku koncu mesiaca to pojde zas dole.
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
Ja šlapem a Adwordse ... ale skúsil som na jeden shop etarget - kokso 2 eura etarget a toľko objednávok ako za 25 na adwordse ...

Možno náhoda - ešte len 2 dni ! :-)
0 0
Juhele Juhele

Juhele je offline (nepripojený) Juhele

U mňa je to v tomto roku veľmi slabé. Obrat mi klesol asi o 50%. Venujem sa aj veľkoobchodu a moji traja najväčší odberatelia prestali nakupovať takže je to asi aj preto. Ale máj 2011 u mňa historicky najnižší v celej mojej histórii. Za celý mesiac len 51 objednávok. Je to teraz veľmi slabé, ale október, november a hlavne december mi to vždy vynahradil, tak dúfam, že to tak bude aj tento rok.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
j.sch Pozri príspevok
Ja šlapem a Adwordse ... ale skúsil som na jeden shop etarget - kokso 2 eura etarget a toľko objednávok ako za 25 na adwordse ...

Možno náhoda - ešte len 2 dni ! :-)

no ono posledne 3 dni sa to pekne sype, hlavne vcerajsok bol vyborny, je zaujimave ze bud to ide alebo nie, a tusim bez ohladu na sortiment
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

j.sch Pozri príspevok
Ja šlapem a Adwordse ... ale skúsil som na jeden shop etarget - kokso 2 eura etarget a toľko objednávok ako za 25 na adwordse ...

Možno náhoda - ešte len 2 dni ! :-)
možno je zmena tá správna cesta pre teba. Chvíľu to, chvíľu aj niečo iné.
Ja by som ale povedala, že jún musí byť pre teba veľmi dobrý mesiac - keď si spomeniem na promócie. Alebo vtedy chodia všetci s kyticAmi s domu?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Dasa ja to skor vidim ze sa zvisil dopyt, napr u mna uz dnes tolko objednavok teraz rano ze som mal v poslednej dobe take dni ze za cely den tolko nebolo, ale nic som na reklame nemenil. proste ked to nejde tak to nejde a opacne
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
Dáša_ Pozri príspevok
možno je zmena tá správna cesta pre teba. Chvíľu to, chvíľu aj niečo iné.
Ja by som ale povedala, že jún musí byť pre teba veľmi dobrý mesiac - keď si spomeniem na promócie. Alebo vtedy chodia všetci s kyticAmi s domu?
promócie je problém doručiť , ked osobu nepoznáme /tel si v aule vypínajú/ a podobne ... už minulý rok som tam trochen "harašil" :-)

.......................................


To radšej pohreb .. tam sa to rieši načas a po jednom ! -
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
tak ako vam to ide? u mna po vybornych dnoch dnes slabsie ale da sa to prezit.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

padro Pozri príspevok
tak ako vam to ide? u mna po vybornych dnoch dnes slabsie ale da sa to prezit.

ja som v pohode, mam uz cca 50% júna minulého roku, takže OK.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
ja som v pohode, mam uz cca 50% júna minulého roku, takže OK.
v cislach to je aky obrat?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

padro Pozri príspevok
v cislach to je aky obrat?
185 položiek
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
185 položiek
no to su pekne cisla ak to nie su centove polozky to vyjde draho uctovnictvo ... nie ale tak som myslel ze ci tisice eur(stovky), lebo si pripadam taky neschopny ze ako to tebe ide bez reklamy a mne aj s reklamou take slabe
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať