Zavrieť

Porady

Chov domácich zvierat - susedia

Je tu niekto, kto by mi vedel poradiť? Čiste teoreticky :-) - dajme tomu, že sa rozhodnem na svojom dvore chovať býka.Môj dom je tesne medzi inými rodinnými domami, dvor cca 200m2. Asi sa všade dookola bude šíriť zápach a všade dookola budú počúvať bučanie :-) Susedia budú pri posedení na svojich terasách okrem vône kávy vychutnávať aj iné vône, dokonca budú mať plný dom "čerstvého vzduchu" ak budú otvárať vlastné okná,ale nikto sa mi neodváži nič povedať.Alebo odváži...
A čo ja? Môžem takéto sťažnosti jednoducho ignorovať? Existuje nejaký zákon či predpis o chove domácich zvierat? Či si môže každý chovať čo chce,ako chce, kde chce? Ďakujem za odpovede.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

diana sa vyhrážala vymazaním komentárov,tak to NIEKTO vymazal........hovorím,že to je tá demokracia,sloboda slova
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nasrať na ten výmaz a preriedenie príspevkov ....

Ibaže ide o to , že ten výmaz dojesexoval celú tému , ktorá týmto zásahom stratila svoj význam samotného obsahu ....presnejšie povedané , začalo to príspevkom od Diany - tie staršie neriešim ...
Niektoré príspevky vymazané - k veci boli ...a tie iné ostali ...
Diana svoje odstránila , ten zvyšok má na svedomí niekto iný ...

Tu je ten markantný príklad " inteligentného " správania sa na netovej stránke .
Niekto sa zaregistruje , šmarí stupídnu otázku , žiada poradiť a keď sa mu nejakého rozumu dostane , tak sa nafučí ....myslí si , že len on má pravdu , že len jemu sa ubližuje , že ON je pupkom sveta .....a pritom tak isto prdí ako aj ostatní ...

Následne v štádiu frustrácie z nemohúcnosti a blízkeho bekotu baranov začne trieskať tie svoje hodnotenia a aj múdrosti v príspevkoch ...
Nevraviac už o tom klonovaní jednej osoby na viac nickov ....ovce boli prvé cicavce naklonované ...
3 1
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ako moderátor som dostal kopec hlásení k tejto téme, že sú tu nevhodné, urážlivé a mimo témy príspevky. Nemám čas ani chuť robiť policajta či vyšetrovateľa, kto s urážkami začal a prechádzať celú tému, preto som vymazal aspoň z posledných príspevkov tie, kde boli urážky, aj ironické, a tie, ktoré nemali k téme čo povedať. Ak si myslíte, že som vám neprávom vymazal príspevok, napíšte mi ktorý a ak to bude skutočne tak, tak vám ho obnovím.

Pre informáciu - boli vymazané príspevky od: alaya1, pavol54, Diana42, buchač, alexa242, kopretinka, misoft - aby ste si nemysleli, že nadržiavam niekoho stranu. Mne ide len o to, udržať tu poriadok a rešpektovanie sa navzájom. Vylúčil som jedine alexu242, lebo aj podľa mňa to bol účelovo založený člen.
Naposledy upravil Chobot : 13.08.13 at 15:37
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať