Zavrieť

Porady

VŠEMvs - pokračovanie

Nakoľko túto tému uzavreli, tak som chcela v nej pokračovať.. Je tu niekto, kto stále študuje na tejto škole - nech si vieme dopĺňať nové informácie - ďakujem
Usporiadat
fem fem

fem je offline (nepripojený) fem

máš nejaký meil?... radšej napísať na ten ako takto verejne...
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

mirka.vaskova@gmail.com - dííík
0 0
sonja1234 sonja1234

sonja1234 je offline (nepripojený) sonja1234

Ahojte,
najde sa tu niekto z IKS ZM - 4.rocnik???
Je to surne!!!
0 0
brbloš brbloš

brbloš je offline (nepripojený) brbloš

ja, čo treba? ak je to teda ešte aktuálne
0 0
picture picture

picture je offline (nepripojený) picture

prepracovany clovek
Ahojte, nema niekto vypracovane otazky z LOGISTIKY? 4.rocnik (prof. K.Viestova)
ydi@pobox.sk
0 0
leva11 leva11

leva11 je offline (nepripojený) leva11

je tu niekto z IKS Cadca alebo Presov. 1. rocnik??? Potrebovala by som nieco na marketing. Dakujem.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

ahoj z IKS Čadca nie, ale IKS PO, ale 2 ročník, čo by si potrebovala, ak to už nie je neskoro?
0 0
leva11 leva11

leva11 je offline (nepripojený) leva11

Ja by som potrebovala nejakeho prvaka bud z IKS Cadca alebo Presov, ktory mal marketing s Brezaniovou. Neposkytla nam nic, len nam hovorila, iba sme sa ucili zo vsetkeho mozneho len nie z ucebnice co mame na e/skriptach. V pondelok mame skusku a neviem ako na to. Mozno im nieco hovorila a dala im nieco,???? A podla mojho vedomia mali uz aj skusku. Tak keby sa nasla nejaka dobra dusa.
Ddakujem
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

fuuuha, to neviem, ale napíš mail - môžem ti poslať skripta z minulého roku ... mirka.vaskova@gmail.com
0 0
Moničulienka Moničulienka

Moničulienka je offline (nepripojený) Moničulienka

Ahojte ... nemá niekto poznámky pre odbor manažmant ...1. ročník NZ....ďakujem
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

nestretol sa niekto s témou bc práce: Sociálne bývanie a zdroje financovania? Ďakujem
0 0
leva11 leva11

leva11 je offline (nepripojený) leva11

Napis konkretne co potrebujes. A dopis kontakt na seba /mailovu adresu/.;-))
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

ahoj, nejakú dobrú odbornú literatúru, pretože je jej pomerne málo :-(
mirka.vaskova@gmail.com
a dík
0 0
Moničulienka Moničulienka

Moničulienka je offline (nepripojený) Moničulienka

Ahojte nemá niekto poznamky z práva, marketingu a manažérstvo rizika? pre 1. ročník ... ďakujem ( moni.kova.81@gmail.com ) dakujem ešte raz
0 0
iva2711 iva2711

iva2711 je offline (nepripojený) iva2711

chodím do 4.ročníka na Mgr do Blavy,ozvi sa ak chodíš do Prešova,NZ,Trenčina alebo do iného IKS.Mohli by sme si navzájom pomahať.Napís na esprit1111@azet.sk
0 0
brbloš brbloš

brbloš je offline (nepripojený) brbloš

emá niekto na predaj Romančíková Ekonomia a životné prostredie? dakujem mail na n.holeckova@gmail.com
0 0
leva11 leva11

leva11 je offline (nepripojený) leva11

Je tu niekto II. rocnik IKS Zlate Moravce, Topolcany, Presov, Lucenec, Cadca????
0 0
Mona Lisa Mona Lisa

Mona Lisa je offline (nepripojený) Mona Lisa

leva11 Pozri príspevok
Je tu niekto II. rocnik IKS Zlate Moravce, Topolcany, Presov, Lucenec, Cadca????
Ja by som sa zas chcela spytat ci je tu niekto kto mal z marketingu skusku - 1.roc. BC. Nemam predstavu ako to asi bude a ci je naozaj potrebne zvladnut celu knizku "Zaklady marketingu", keby sa tu niekto nasiel a vedel ake boli otazky v predchádzajucom roku.....
Vdaka. Je to prva skuska co ma caka a nemam predstavu.
0 0
leva11 leva11

leva11 je offline (nepripojený) leva11

A kto vas uci
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

Ahoj, aj mňa by zaujímalo, kto vás učí. Tento predmet si treba aj tak dobre pozreiť, lebo je to štátnicový predmet. My sme mali na skúške 4 otvorené otázky, teda museli sme rozpisovať - myslím, že sme mali Definovať pojem marketing, jeho cieľ a podstata, Maticu BCG + jej znázornenie, Maslowova hierarchia (ten trojuholník), distribučný kanál - popísať. produkt, tovar , životný cyklus produktu, ...., marketingový mix - ostatné si moc nepamätám - vieš, to boli dva roky dozadu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať