Zavrieť

Porady

Zbohom Jarka

milí poraďáci,

s hlbokým smútkom a so súhlasom rodiny našej Jarky L, a s nesmiernou bolesťou v srdci ,Vám oznámujem, že už nie je medzi nami, jej statočné srdiečko dobilo včera večer, tíško zaspala a odišla jej dušička tam, kam takéto silné a láskavé ako bola Jarka patria , verím, že do nebíčka, možno nášho-onkáčskeho, ako ho voláme my, možno iného, ale určite tam.
Kto Ste ju poznali či už osobne, alebo cez net úctite si prosím jej pamiatku a verím, že tak ako v mojom tak i vo Vašom srdci ostane navždy s nami....


Česť jej pamiatke....
Naposledy upravil VieraPopluharova : 03.12.11 at 16:10
Usporiadat
Téma je uzavretá.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Jarka, ostal po tebe smútok na Porade....viem, že by si to nechcela, lebo tvoj optimizmus, láska a odvaha boli nákazlivé, no na chvíľu sa zastavil čas....

Som ti vďačná za to,ako si s nami udržiavala dobrú náladu v téme ministretko Východ, pretože si sa hrdo hlásila ku nám.
Sľúbili sme si, že až sa ti polepší, prídeš, zahráš nám na gitare a zaspievame si spolu...
Sľuby sa majú plniť, preto s buchačovou pomocou prikladám tento link a spievam s tebou, aj keď môj spev sa tvojmu nevyrovná a žiaľ mi sťahuje hrdlo.



PS: dúfam, že to nikomu nebude prekážať,ale takto by som si chcela uctiť moju vzácnu priateľku s krásnym hudobným nadaním.....
28 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
Jarka, ostal po tebe smútok na Porade....viem, že by si to nechcela, lebo tvoj optimizmus, láska a odvaha boli nákazlivé, no na chvíľu sa zastavil čas....

Som ti vďačná za to,ako si s nami udržiavala dobrú náladu v téme ministretko Východ, pretože si sa hrdo hlásila ku nám.
Sľúbili sme si, že až sa ti polepší, prídeš, zahráš nám na gitare a zaspievame si spolu...
Sľuby sa majú plniť, preto s buchačovou pomocou prikladám tento link a spievam s tebou, aj keď môj spev sa tvojmu nevyrovná a žiaľ mi sťahuje hrdlo.

PS: dúfam, že to nikomu nebude prekážať,ale takto by som si chcela uctiť moju vzácnu priateľku s krásnym hudobným nadaním.....
....viď príspevok hnedoočky ...

http://www.upnito.sk/subor/2c4996aef...8d31e9d8e.html

Poznámka :
Ak by mal niekto problém ,že ako sa dostať k videjku , prikladám taký malý návod ...

- otvoriť link v novom okne ,alebo priamo na odkaz
- zrolovať na spodok
- počkať na čas
- klik na POKRAČOVAŤ
- Sťahujete súbor zadarmo, prosím počkajte pár sekúnd kým sa stiahnutie pripraví
- klik na stiahnuť
- ponuka možnosti ....otvoriť - uložiť -zrušit - nápoveda
- klik na svoju možnosť ....otvára priamo .....pri uložení je najprvstiahnuté do PC
23 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


Jarka odpočívaj v pokoji
22 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Odpocivaj v pokoji Jarka...
Budes nam tu chybat.
23 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Chvíľu som dúfala, že tá čierna stužka je tu omylom, že zlyhal server alebo Richard a je to tá istá, ktorú sem dal, keď sme sa lúčili s Dáškou, že ju tu len "zabudol"...Žiaľ, zlyhalo niečo iné - Jarkino zdravie... Dozrela pre večnosť - ako mi raz ktosi povedal...Toto ľudský rozum nikdy nepochopí a srdce sa s tým nikdy nezmieri - s odchodom našich najbližších a milovaných... Zvlášť v tomto predvianočnom čase... Veľmi dobre viem, čo prežívajú najbližší - zažila som stratu blízkeho človeka v predvianočnom čase i na prvý sviatok vianočný...

Neviem, či je to vhodné takto napísať, ale ak môžem túto ťažkú chvíľu trošku odľahčiť... Nik z nás nepozná odpoveď na otázku, prečo práve Dáška a Jarka... No nech je nám za nimi akokoľvek smutno, vyzerá to tak, že naše dievčence si založili vlastnú Poradu, na druhom svete a tam budú môcť spolu surfovať... A nám dávať rady do života s patričným nadhľadom...
Zbohom, dievčatá, bolo mi cťou sa s Vami stretnúť.
Úprimnú sústrasť Jarkinej rodine.
A veľa, veľa, veľa síl Vašim blízkym v tomto adventnom čase...
37 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Osud je občas veľmi krutý,
nevráti čo raz vzal...
Zostanú iba spomienky
a v srdci veľký žiaľ....


Úprimnú sústrasť celej rodine.
25 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

buchač Pozri príspevok
....viď príspevok hnedoočky ...

http://www.upnito.sk/subor/2c4996aef...8d31e9d8e.html

Poznámka :
Ak by mal niekto problém ,že ako sa dostať k videjku , prikladám taký malý návod ...

- otvoriť link v novom okne ,alebo priamo na odkaz
- zrolovať na spodok
- počkať na čas
- klik na POKRAČOVAŤ
- Sťahujete súbor zadarmo, prosím počkajte pár sekúnd kým sa stiahnutie pripraví
- klik na stiahnuť
- ponuka možnosti ....otvoriť - uložiť -zrušit - nápoveda
- klik na svoju možnosť ....otvára priamo .....pri uložení je najprvstiahnuté do PC
Juraj a Valika,

nie myslím, že to nikomu nebude prekážať, a ak dovolíte poprosila som Richarda, aby nám všetky príspevky presunul do samostatnej témy venovanej len spomienke na našu Jarku, tak ak si ich v tejto téme nenájdete, nedala som ich vymazať len presunúť a link včas sem pridám.
Ďakujem Valika, i v mene Jarky, zaslúži si to.
19 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

VieraPopluharova Pozri príspevok
Juraj a Valika,

nie myslím, že to nikomu nebude prekážať, a ak dovolíte poprosila som Richarda, aby nám všetky príspevky presunul do samostatnej témy venovanej len spomienke na našu Jarku, tak ak si ich v tejto téme nenájdete, nedala som ich vymazať len presunúť a link včas sem pridám.
Ďakujem Valika, i v mene Jarky, zaslúži si to.
Som sa s manželkou dnes rozprával a pojdeme na pohreb...
14 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Myslim si, ze to rozlucenie vhodne je. Jarka mala k vela z vam blizko a vy k nej a myslim, ze tu cerpala aj vela psychickych sil, ked jej nebolo dobre a vela ludom aj silu dodavala, ked potrebovali. Ak je dusa, tak ju to iba potesi, ak sa v mene poradakov s nou rozlucite.
18 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Zbohom Jarka, odpočívaj v pokoji.


22 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

VieraPopluharova Pozri príspevok
Poprosím Vás, ak by Ste mi tieto info mohli poslať ss-kou, kto pôjde a neviem či je vhodné krátke rozlúčenie v mene poradakov,
ospravedlňujem sa ..... viem .....
To by nebolo zlé- ale ja neviem, podujala by si sa na to? Lebo ja nemám bohvieaký slovný prejav...
8 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

R.I.P.
20 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To by nebolo zlé- ale ja neviem, podujala by si sa na to? Lebo ja nemám bohvieaký slovný prejav...
...niekto, kto ju poznal? Viem, že je to ťažké.... Ja osobne som taká citlivka, že hoci sme sa osobne nepoznali, dnes som sa po ss-ke od Vierky rozplakala a večer pri správach opäť (to je ale o inom....). Inak, myslím, že prečítať nemusia tí, čo to napíšu (myslím na to, že "nemáš bohvieaký slovný prejav", ale hádam prečítať by si to zvládol....)
7 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

a ja si myslim ze netreba ani dlhy prejav-bolo by to uz nevhodne.
malo by to byt len velmi strucne opomenutie,ze skratka je tu okruh ludi,ktori si na nu tiez s laskou a smutkom spomina,a ktore by blizkym vyjadrilo sustrast .zaroven by ste boli vo vedomi pozostalych,no neputali by ste pozornost len na seba.ziadne velke prednesy-akokolvek,nie sme rodina,"iba " poradaci,mnohi sa osobne nepozname.
malo by to byt len velmi decentne.

nemyslela som si ze Jarka je na tom az tak zle.aj ja som plakala,hoci ani netusim,aka bola,co robila,poznala som ju ako poradacku,ale len veeeelmi kratucko.je mi to velmi luto,citim s pozostalymi.
16 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Jednoducho neviem najst pismenka. Vzdy ked niekto odide, citim uzkost a bezmocnost. tak aj teraz...
19 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

... včera som tu nebola ... a dnes ma "privítala" čierna stužka ...
... Jarku som poznala hlavne z tejto témy, ale prehodili sme pár slov aj o štrikovaní ...
... vďaka za videjko - a vďaka aj Tebe, Jarka, za symbolický odkaz:
"To zvládnem!"

Úprimnú sústrasť!
... a nech sa bolesť a smútok i spomienky na Jarku postupne pretavia do sily a odhodlania každého z nás bojovať ďalej svoje boje,
žiť svoj život lepšie, kým ho ešte môžme žiť ...

... lebo ...
... "nepýtaj sa, komu zvonia do hrobu - zvonia Tebe" ...

23 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

posledný odkaz od Jarky pre všetkých

14 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
och, úprimnú sústrasť najbližším,...............
10 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dovoľujem si Vám oznámiť, že

posledná rozlúčka s našou drahou Jarkou L bude dňa 7.12.2011 (streda) o 14.45 hod.v Bratislavskom krematóriu pri Zahorskej Bystrici.
Prosím zapáľte sviečku vo vašich príbytkoch v tento deň.

Ďakujem Vám i v mene pozostalej rodiny.....
25 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

úprimnú sústrasť
18 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať