Zavrieť

Porady

povinnosť informovať rodiča dieťaťa

Dobrý deň, chcem sa opýtať, že či je možné zmeniť rozsudok súdu o tom, že mám povinnosť informovať otca dieťaťa a nechcem ho informovať, lebo nechcem mať s ním nič spoločné. On je vo väzení, on je kriminálnik, robil podvody, klamal mi, nehovoril pravdu. Značnú časť života strávil vo väzení. Strašne veľa krát bol odsúdený, a máme spolu syna, on ho nevidel ešte, syn má 2 roky, a pred jeho narodením ho zatkli. Ide o tom, že sním nechcem mať nič, ani ho informovať ani nič. Poradte mi čo mám robiť. ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pacutovaandrea pacutovaandrea

pacutovaandrea je offline (nepripojený) pacutovaandrea

chcem sa opýtať, že keď chcem požiadať o zvýšenie výživného, tak tam musia sa zmeniť podmienky, a že či to že mi podľa zákona znížili rodičovský príspevok z 256 na 190 môžem uviesť ako dôvod, aby mi zvýšili výživné, o otca sa nič nezmenilo on nemá príjem alebo len malý lebo je vo väzení, ďakujem za radu.
0 0
Róbert Ferko Róbert Ferko

Róbert Ferko je offline (nepripojený) Róbert Ferko

riccado ti presne napisal zákon. To ,ze si matka a mas v starostlivosti dieta nie je len o tom, ze mas prava. Ty mas hlavne povinnosti. To ze otec tvojho dietata bol odsudeny pravoplatne , nemeni nic na fakte ,ze ak mas ulozenu povinnost ho informovat, tak si povinná ho informovat. Ak to nebudes robit alebo popripade ho zavadzat a on to bude vediet preukazat ,tak sa moze stat ze si budete spolocne pisat... no najprv by musel vediet detailny postup o týchto veciach. Ja velmi pochybujem,lebo len pravnici otcovia poznaju tieto uskalia. Ja si nemyslim, ze takyto clovek by to dokazal a mimochodom z vezenia. Na to treba ovladat zakony a najmä treba vediet ucelne poukazovat na sud.. To nie su jednoduhce veci pre bezneho cloveka.
0 0
Róbert Ferko Róbert Ferko

Róbert Ferko je offline (nepripojený) Róbert Ferko

co sa týka vyzivneho , tam mozes kedykolvek poziadat o zvysenie, ak rok po pravoplatnom rozhodnutí si neziadala. pokial ide o otca, ktory je vo výkone trestu a pomery sa mu nezmenili,tak je velmi mala pravdepodobnost ze uspejes. a este pokial neplnis tu povinnost o informovani, tak bude argumentovat tym, a mozes to zatial zabalit. sud ti navrh zamietne!
0 0
Róbert Ferko Róbert Ferko

Róbert Ferko je offline (nepripojený) Róbert Ferko

na základe mojho vyssie uvedeneho odkazu som nezazil take nieco. a take nieco je protiprvne konanie ohrozujuce zdravy psychicky a dusevny vyvin dietata...je to zlocin!
0 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je teraz online kn-alka

Jarka jméno mé :)
Róbert Ferko - reaguješ na 3 roky starú tému - odvtedy to už určite poriešili
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

riešiš príspevok s pred troch rokov
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Opäť jeden z "holubov", čo sa na dátumy nepozerá, hlavné je, že sa mu zvyšuje počet príspevkov (i keď už od veci).
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať