Zavrieť

Porady

cdcp cenné papiere

žena
Dobrý den potrebovala by som poradit,ale neviem kam to mám zaradit,dnes prišlo na dedkovú adresu z centrálneho depozitára cenných papierov šek za vedenie účtu,dedko je už 14 rokov mrtvy čo stým, babka nemá ani potuchy čo by to malo byt ,lebo ona vraj niečo zrušila ,ale papiere už žiadne nemá kam sa mám obrátit
Usporiadat
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Áno a samozrejme živiť svojimi poplatkami notára a okresný súd. Akože inak ? Treba dať na banány.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

hubatá Pozri príspevok
Áno a samozrejme živiť svojimi poplatkami notára a okresný súd. Akože inak ? Treba dať na banány.
ja si myslím, že nemusi či?
0 0
daduc daduc

daduc je offline (nepripojený) daduc

Ahojte, mne prišiel šek na zaplatenie vedenia účtu a mám tam Slovnaft 18 ks, Trens 8 ks, 1. garantovaná 5ks, čo stým ? previesť alebo ponechať ?
0 0
peterknazeje peterknazeje

peterknazeje je offline (nepripojený) peterknazeje

daduc Pozri príspevok
Slovnaft 18 ks, Trens 8 ks, 1. garantovaná 5ks, čo stým ? previesť alebo ponechať ?
osobne by som sa rozhodol takto:
- slovnaft: ponechat, slusna dividenda,
- trens: (okamzite) predat na burze po 18 eur,
- garantovana: darovat fnm,
1 0
sanny237 sanny237

sanny237 je offline (nepripojený) sanny237

Moja stará mama zomrela v r.2004, teraz dostala tiež výpis, že vlastní 6 ks družstevných podielnických listov a má zaplatiť 9,60€. Asi na 25-krát sa mi podarilo dovolať na Centrálny depozitár v Ba, kde som sa spýtala, čo s tým, pretože dedičské konanie už bolo a nikto netušil, že ona má nejaké podielnické listy. Pani mi povedala, že áno, obnoviť dedičské konanie, to je jedna možnosť a potom existuje ešte jedna, tak som sa spýtala aká? Jej odpoveď: "Nech si niekto vymáha poplatok od niekoho, čo už dávno nežije"!!! Tak sme si vybrali druhú možnosť a nechali tak.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahoj pozerala som si akcie akú majú hodnotu ešte minulý týžden mali hodnotu jedna 34 eur teraz som sa tam zase pozrela a čo nevidím tie akcie sú zrazu mrtve pozrela som si aj toho dotyčného, ktorý nám akcie predal a 6.2.firma zanikla ale hned si otvoril niečo iné takže moje akcie sú asi v čudu to isté je aj s dedkovími akciami ešte minulý týžden mali hodnotu no už dnes sú tiež mrtve
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Bola som osobne na pobočke /30km/... kde sa to dá previesť, zamrežované dvere , klapka na telefon,?...ani náhodou nedvíhali, na pevnej linke mi dali termím 14.9 ...toto je tu fakt humus prvej triedy...
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Halli Pozri príspevok
Bola som osobne na pobočke /30km/... kde sa to dá previesť, zamrežované dvere , klapka na telefon,?...ani náhodou nedvíhali, na pevnej linke mi dali termím 14.9 ...toto je tu fakt humus prvej triedy...
a čo tých 95 % ľudí, čo sa ešte ani nezbadalo Myslím, že strana, ktorá do svojho volebného programu odstránenie tejto hlúposti, by mohla chytiť veľké percentá
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

JAJA11 Pozri príspevok
a čo tých 95 % ľudí, čo sa ešte ani nezbadalo Myslím, že strana, ktorá do svojho volebného programu odstránenie tejto hlúposti, by mohla chytiť veľké percentá
No to som zvedavá ako to stihnú tí ostaní do konca roka, ak ja som na september....všetko je to vedome takto riadené, tí zdochliaci s nami točia a otravujú nám život...volala som na depozitár, na 12x som sa dovolala a hrala mi hudba 3 minuty, pri telefone mladá hlupaňa, cmúľala nahlas cukrík, až jej sliny zabiehali a mlela stále dookola to isté...
Akoby nestačilo poslať namiesto toľkých papierov ľuďom splnomocnenia, overila by som si ho, podpísala že sa chcem zbaviť tých bezcených sra.... a vydieračských šekov a nech mám s nimi pokoj!!
1 0
Peha76 Peha76

Peha76 je offline (nepripojený) Peha76

Prosim Vas,ako je to s SK1110000140 Regionfond SLSP? Mama je v tom,ze ma akcie Allianzu,no ten ma iny ISIN.Dakujem
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Halli Pozri príspevok
No to som zvedavá ako to stihnú tí ostaní do konca roka, ak ja som na september....
však keď nestihnú, budú vlastniť aj ďalej http://www.porada.sk/t121239-bezcenn...cenné+papiere
inak, času bolo dosť (aj bea doporučila už v roku 2009)
0 0
peterknazeje peterknazeje

peterknazeje je offline (nepripojený) peterknazeje

Peha76 Pozri príspevok
Prosim Vas,ako je to s SK1110000140 Regionfond SLSP? Mama je v tom,ze ma akcie Allianzu,no ten ma iny ISIN.Dakujem
Na obchodnú spoločnosť Poliklinika Vidiek, akciová spoločnosť Košice prešli všetky práva a záväzky obchodnej spoločnosti, Investičný fond REGIONFOND Slovenskej poisťovne a.s., zrušenej zlučením podľa zmluvy o fúzií zo dňa 28. mája 1998.
Poliklinika Vidiek, akciová spoločnosť Košice zmenila v roku 1998 nazov na PV Invest, a.s. Košice.
Rozhodnutie VZ spoločnosti zo dňa 4.10.2000 o zrušení spoločnosti s likvidáciou. Deň vstupu spoločnosti do likvidácie 4.10.2000. Deň zápisu vstupu spoločnosti do likvidácie 2.10.2001.
Likvidátor: Jan Procházka, Tomáše ze Štítneho 4007, Chomutov 430 01 Česko, dlhodobý pobyt na území SR: Kadnárova 17, Bratislava 831 52.
1 0
kavka123 kavka123

kavka123 je offline (nepripojený) kavka123

ako sa ti preboha podarilo dovolat do SCP?????Ja sa snazim uz 5 dni a zatial nic !!!!!Dovolala som sa len na bezpl.linku,kde mi vsak povedali,ze oni su fond nar.majetku a jedine o co sa staraju je ci a kolko cennych papierov im chcem darovat!!!!A ostatne ich nezaujima hehe.
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Prosím Vás, ako je to s VUB KUPON, právnym nástupcom sa stala spoločnosť Istrofin, ktorá je v konkurze, máte ešte niekto tieto akcie?
0 0
Peha76 Peha76

Peha76 je offline (nepripojený) Peha76

Takze sa toho Regionfondu co najskor zbavit?dakujem
0 0
peterknazeje peterknazeje

peterknazeje je offline (nepripojený) peterknazeje

Peha76 Pozri príspevok
Takze sa toho Regionfondu co najskor zbavit?dakujem
- najskor by som sa snazil zistit, ci a aky bude likvidacny zostatok,
- likvidator by mohol dat predbezny odhad (aj ked pri tak dlhej dobe likvidacie je otazna vyska likvidacneho zostatku),
- az potom sa rozhodol, co s akciami urobim,
0 0
popelka. popelka.

popelka. je offline (nepripojený) popelka.

pre Annu123 ja mám tiež VUB kupón. Vie niekto akú má hodnotu? Ďakujem.
0 0
matt66 matt66

matt66 je offline (nepripojený) matt66

pracujem v poisťovníctve od roku 1992 1992-1994 - Otčina poisťovňa a.s. / Uniqa poisťovňa - obchodná služba 1994-2000 - Slovenská Investičná poisťovňa a.s. / QBE Insurance ( Europe ) Limited - zástupca riaditeľa pobočky 2001-2005 - Univerzálna banková poisťovňa a.s. / Wustenrot poisťovňa a.s. - riaditeľ obchodného zastupiteľstva 2005 -trvá - licencovaný sprostredkovateľ poistenia - Allfin s.r.o. - regionálny riaditeľ ...viac
S VUB kupónom sa posledný krát obchodovalo ešte v roku 1998, potom bol vyradený a nástupca VUB Kuponu Istrofin skrachoval v 2004. Viac nájdete v článku :http://www.sme.sk/c/1459339/nastupca...in-zanika.html, takže len zrušiť účet.
Naposledy upravil matt66 : 09.02.12 at 12:53 Dôvod: chyba prepojenia
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mám 10 akcií Chirana Prema, a.s. je v konkurze od novembra 1998, nič som zatiaľ nezistila, čo s tým, nikto ma nikdy v minulosti neoslovil s ponukou na prevzatie. V ORSR je na konci text:
Uznesením Krajského súdu v Bratislave sp.zn. 1K 188/98 zo dňa 23.11.1998 bol na majetok CHIRANA-PREMA, a.s., Nám.Dr.Alberta Schweitzera 94, Stará Turá vyhlásený konkurz. Za správcu konkurznej podstaty bol ustanovený JUDr.Ján Havlát. Gorkého 6, 811 01 Bratislava.
Previesť na štát, či nie? Okrem toho mám už len 13 + 13 akcií OTP, nominálna hodnota jednej akcie je 3,98€. Predať na burze?
0 0
popelka. popelka.

popelka. je offline (nepripojený) popelka.

Matt66 ale na výpise ktorý došiel so šekom na zaplatenie poplatu tých 9,60 bolo uvedené za rok 2011 viac ako 600eur tak nerozumiem čo je to za sumu. Na www.bsse.sk je dokonca 70,-er za jednu akciu, no neviem, nerozumiem tomu. ale skôr verím že už ztoho nič nebude.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať