Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bóžinku - tu je veselo. Také krásne slová tu lietajú - no jednoducho aj Oskarko sa sem - tam cez obláčiky prederie. A to hneď tak zrána - ľudia, ľudia - kde sa to vás berie.
to Dav: SPAMrobots - jednoducho začne vytvárať nicky (všimni si, že niektoré majú rovnakú kombináciu reťazca - wordstring), no nepošlú (neodošlú jediný príspevok, takže Nahlás príspevok v tomto prípade je pasé.
Jedine ho v jeho profile označiť za neželaného. A záleží na moderátorovi, čo s tým urobí (no pri množstve niekoľko desiatok útokov a registrácií je to neustály boj - jedine blokovací filter pre slová).
2 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

milé, originálne ...., viac k videjku tu http://www.topky.sk/cl/13/1312201/Zi...ruku-na-svete-




2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...dám večerné dolče gusto a aj horalku na šírku, pokrájanú, ak by niekto mal chuť...lebo v poslednej dobe sme na tuším diete..luíí, nemáš zmrzku?..u nás je zavreté...a od TN sem niekto poslal mračná, tak hádam aj zaprší, sucho je...len zelina rastie...
..a tak vám prajem pohodu na celý večer...
máááám....
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...waaaw, dobré ráno vám, hub aj Indy,aj všetci nedeľní strašneskorovstávajúci...takže káva je už na stole, to je super,tak ja pridám nejaké jedlojedlé, čajík pre Vieroč a pošlem pozdrav alabutovi..

...

..no, len také male raňajočky...

...neviete, prečo každý trsík trávy vonia inak?..všetky vyzerajú rovnako,ale šarkan pri každej trávičke, zelinke,lopúchu postojí, počuchá,pošušky reč prehodí a tuším pomaly budeme na tej lúke aj spávať...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
čistí magori.....
........hm ........

Tok informácií v Polícii SR

Pokyn krajského riaditeľa PZ svojmu námestníkovi:
"Zajtra o 10:00 hod je zatmenie slnka, teda niečo čo sa každý deň nevidí. Všetci policajti nastúpia v pracovnom odeve na dvor, kde im pri pozorovaní tohoto zriedkavého javu podám príslušný výklad. Ak bude pršať potom nebude nič vidieť a v tom prípade pôjdeme do zasadačky."

Pokyn námestníka krajského riaditeľa PZ vedúcim Územného odboru:
"Na pokyn riaditeľa bude zajtra o 10:00 hod zatmenie slnka. Ak bude pršať nebude to možné na dvore v pracovnom odeve vidieť. V tom prípade sa prevedie zatmenie slnka v zasadačke, teda niečo čo sa každý deň len tak nevidí."

Pokyn vedúceho ÚO svojim zástupcom:
"Na pokyn riaditeľa dôjde zajtra o 10:00 v zasadačke k zatmeniu slnka v pracovnom odeve. Riaditeľ dá pokyn či má pršať, čo sa každý deň nevidí.

Pokyn zástupcov vedúceho ÚO vedúcim svojich útvarov OOPZ:
Ak bude zajtra v zasadačke pršať, čo sa každý deň nevidí, zmizne zajtra o 10:00 riaditeľ v pracovnom odeve.

Pokyn vedúcich jednotlivých útvarov a OOPZ radovým policajtom:
"Zajtra bude náš riaditeľ v pracovnom odeve, a o desiatej zmizne. Škoda, že sa to nedá vidieť každý deň.

Radoví policajti medzi sebou:
"Nech idú do riti všetci aj s riaditeľom na čele. A môžu aj v domácom odeve...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
ešte že majú "pomáhať a chrániť"
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
moja šestnástka sa práve na svet díva z veľkej výšky - z Eiffelovky

volala, že posiela fotku, ak sa podarí, pricapnem
...uhm ...volala mi a aj foto poslala ....teraz MMS došla ..

2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Štuplíky nebolo treba
Aj keď na mňa skoro priskočilo, keď hasiči zatrúbili asi dva metre odo mňa

Organizovalo sa to cez obecný úrad, ale hlavnú zásluhu na celom tom majú veľmi šikovní chlapci z Auto- Moto-klubu, ktorí to vymysleli od A po Z. Veľa bolo aj sponzorov, ľudí čo pomáhali, s čím mohli...
Takáto akcia ešte u nás nebola, ani čo sa týka návštevnosti, ani veľkosti... až sa čuduje, pretože u nás veľmi záujem o akcie nie je...
Dúfam, že si chalani zachovajú takéto dobré tradície aj do budúcna no a my im radi pomôžeme
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pekné ráno všetkým,

Pepsi vďaka za čajík, dnes som ho našla, zanietením klikačom odporúčam kuk do miniporady klikanie na linky od priateľov je otvorená a jeden tam pribudol i o dieťa roka a máme tam jedno zo Spišskej Novej Vsi ak by niekto nevedel nájsť nech si niekde uloží http://diteroku.maminka.cz/vysledek-...%C5%A1&search= meno Alex Bigoš, komu sa to nepáči nech si tento príspevok nevšíma.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Potešilo ma, že konečne sme sa v baráku rozhýbali, znegovali sme všetkých nepriateľov pokroku a rozvoja( najma babušky a dedkovci sú dosť neprisposobiví) a začíname robiť kopility na schodisku a oknách-teším sa.- lebo síce máme dobrých susedov a velké byty ale barák vyzerá ako ovracaný, tak konečne sme sa rozhýbali
A potešilo, aj to že polku platí Fico...
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
tak to sa nie vždy podarí....tak to maxi vydarený víkend.... je fajn odtiaľto vypadnúť a byť trošku v inom "svete"....myslím - dúfam že telo registruje takýto relax.... veľa možností nie je
no dufam ze aspon mesiac vydrzi - potom idem zase k rodicom na vychod a tam budem dobijat baterky na zahrade ... uz teraz sa tesim ... ked som bola decko, som zahradu neznasala, lebo to bola povinnost ... ale teraz uvazujem aj o navrate. lenze dcera je v tej Prahe, tak asi este nejaky cas vydrzim na pol ceste v BA
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

decko moje z Paríža zas len prezvonilo však maminka zavolá - aj zavolala
a výhľad z Eiffelovky je vraj neuveriteľný, to sa nedá opísať, treba zažiť
fotky budú po návrate, z foťáku
lebo fotené mobilom je fotka o, ničom, fakt to pripadalo ako z nášho podkrovia nejaká konštrukcia na dvore stojaca, železná hrdzavá odfotená
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
môžeš aj horalku aj mafin a aj bez orieškov, dnes to zas vidím na dlhú noc, jedno decko v paríži, druhé spí v svojej izbe a sb na týždňovke a ja tu sama, ešte spln k tomu -
..

..proti splnu je najlepšie dať si kávu na balkáne, hodiť reč s mesiačikom,aj cigu by som dala..aj dve, u nás je zatiahnuto, takže spln za mrakmi..pošlem ti tmu?..mám dosť, any svetlá nesvietia..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pekný deň všetkým,

ahojky Pepsi, vďaka za čajík, bo u nás je zima -fuj, hnusné počasie ani poplopsovi sa nechce von, leží pod paplonom a sladučko spinká, mrcha jedna tvári sa ako neviniatko, nechce sa mi no musím dnes pracovať ....to je hrozné však.....
..

..Vieroč, no to fakt teda, nič horšie , ako robota, ťa dnes nemohlo stretnúť...(mrcha, je všade!!)...šteky poplopsovi, aj šarkan (bol už 2x kontrolovať lúku a vynadal rýchlej rote), teda aj šarkan drichme,až chrápe....na gauči..že dnes sa mu nič nechce!...vonku teplo a dusno..
Naposledy upravil pepsikova : 05.06.12 at 07:54
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

wagner Pozri príspevok
Som poriadne nasratá. Včera som bola na kožnom a tabletky ktoré mi lekár predpísal, robia iba v bojnickej nemocnici. S receptom som prišla o 11,15 a ujo lekárnik povedali, že on už má všetko umyté a že také tabletky môžu robiť iba jedny za deň Asi sa opýtam kto im vydal také nariadenie.
Ja mám staršiu a veselšiu príhodu. Od očnej som šla s receptom na očné kvapky, tesne pred záverečnou. Ukázali mi na ceduľku s otváracími hodinami, že je zavreté . Ja som si ukázala na oči,zažmúrila ich, pokrútila hlavou a pricapila na sklenené dvere recept. Začali sa smiať, odomkli a kvapky mi dali.
Naposledy upravil Dav : 05.06.12 at 22:35 Dôvod: preklep
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
Iví - týchto tvoja šestnástka myslela?
...hudba strašná.....text celkom " ujde ".......

One Thing

Snažili sme sa hrať to cool
Dievča, keď sa na teba pozriem
Nikdy nemôžem byť odvážny
Pretože spôzobuješ môjmu srdcu kolaps

Vystrel ma do neba
Si môj kryptonit
Robíš ma slabým
Som ako zamrznutý a nemôžem dýchať

Niektoré veci sa musia povedať nahlas
Pretože ak nie, nebudeš vedieť že sú
Že potrebujem ťa tu teraz so mnou
Pretože ty máš jednu vec

Tak vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostaň sa do môjho náručia
Neviem, neviem, neviem čo to je
Ale potrebujem jednu vec
A ty máš tú jednu vec

Šplhám sa po stenách
Ale ty nemusíš všetko vedieť
Som mimo svojej mysle
Celý deň a celú noc

Niektoré veci sa musia povedať nahlas
Pretože umieram túžbou vedieť tvoje meno
A potrebujem ťa tu teraz so mnou
Pretože ty máš jednu vec

Tak vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostaň sa do môjho náručia
Neviem, neviem, neviem čo to je
Ale potrebujem jednu vec

Tak vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostaň sa do môjho náručia
Neviem, neviem, neviem čo to je
Ale potrebujem jednu vec
A ty máš tú jednu vec

Máš tú jednu vec

Vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostanú sa do mojich rúk miesto

Tak vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostaň sa do môjho náručia

Tak vypadni, vypadni, vypadni z mojej hlavy
A dostaň sa do môjho náručia
Neviem, neviem, neviem čo to je
Ale potrebujem tú jednu vec

Vypadni, vypadni, vypadni z mojej mysle
A Tak poď, vstúp do môjho života
Neviem, neviem, neviem čo to je
Ale potrebujem tú jednu vec
A ty máš tú jednu vec
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Katy a R Pozri príspevok
no neviem, ako bude dopredu nahlasovať môj sused lebo po príchode domov - v nočných hodinách (tak okolo jednej, druhej) zvykne vyspevovať, že "biéély kvet ..." a tiež "na kráľovej holi .." spieva síce celkom pekne - len neviem, či aj v takúto nočnú hodinu mu to povolia
Zo záhrady nášho suseda sa zvyklo periodicky /po návrate z týždňovky/ ozývať "V dolináááááách..." Ale predčasom s tým prestal. Len netuším, z akých dôvodov : či zo zdravotných, alebo dostal rozum, alebo faktúru od Repčíka... Ty kokso, keď som ho videla včera v telke, to ako hlboko spadol, že účtuje deťom Mikuláša ako hudobný koncert? Kedysi riaditeľ Markízy /aj keď len taký dosadený / a dnes mu je dobré aj 63 eurové výpalné od chudáka starostu z Pohorelej... Ten teda pohorel!
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Nechcem Vás zase naštvať,ale jediné čo dosiahnete bude,že prestane rozpisové lieky robiť aj táto lekáreň a lekár dostane tiché avizo aby prestal blbnuť s pracnými a finančne nezaujímavými magistra liter a písal lieky už spravené firmou tak ako je to všade vo svete a ako to pomaly/alebo skôr rýchlo/ ide aj u nás.
..

..keď som bola pred tromi rokmi v Hirschwangu, bolo treba zarobené lieky pre dieťa, tak som šla do lekárne s receptom..povedali, aby som šla domov, že oni lieky privezú zadarmo, lebo práve nemali zarobené...lenže to sa u nás nestane, lebo sme tristo rokov pred opicami a aj to nič, čo je tu ešte dobré,sa pomaly ničí..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...fuha!...ako je tu rušno!...aj kávu popoludňajšiu som zmeškala,aj zmrzka sa iste dávno roztopila...nič tu!...
..tak aspoň fajn večer vám prajem...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nič...žiadna zmrzka tu?
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať