Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Od dnešného poobedia máme v rodine nového malého chlapiska!
Volá sa Damián, meria 51 cm a váži 4200g a má krásne iniciálky "DD".
Tak ho vítam v našom klane!
9 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tak Vám idem napísať, že pred chvíľou sa už Zitulka aj zasmiala do telefónu, žalúdok s pažerákom ešte moc neposlúcha, ale už to je trošičku aspoň pooperačne lepšie, dnes bola na stehy....samozrejme zničená, veď ani sa nedivím, taká zoslabnutá a 10 kg schudnutá. To schudnutie to by bolo fajn, len keby prestali problémy, ktoré momentálne má. Pozdravuje naozaj všetkých, veľmi sa na Vás teší a teší sa, že bude môcť sama písať, ako jej je za Vami smutno. Vždy jej prečítam, čo ste napísali..... pre pepsi odkazuje, že kávičku len vonia, že len slabý čajík skúša a všetkým želá veľa zdravia.
Naposledy upravil terezamaria : 16.08.12 at 20:45 Dôvod: zmena slova ostatným na všetkým
9 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

konečne kafa jak sa patrí

hlásim prílet z bulharska, šťastne sme odleteli aj prileteli, aj by som dlhšie zostala, veľmi dobre bolo
zajtra - pozajtra capnem nejaké foto, keď bude čas, hlavne zo strany manžela stiahnuť cca 1468 fotiek z Canonu do PC - pracuje na tom

a musím si manžela pochváliť - každý - každučký deň nám robil raňajky podľa našej trojchuti
ranostaj - naučený vstávať skoro ráno - t.j. okolo 05:00 , potichúčky sa nás spýtal, čo budeme raňajkovať, ak niečo zachýbalo, behol do obchodu, prichystal raňajky , aj kávičku a kakavko nám uvaril, riady poumýval
no ideál manžel na dovolenku - vraj si to vychutnával, lebo doma na to nemá čas
9 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám niečo na čítanie k rannej kafici pre strašneskorovstávajúcich..

V istom časopise bola uverejnená anketa, v ktorej sa pýtali detí, čo to je LÁSKA... ako by vysvetlili toto slovo. Ich odpovede sú nádherné... Myslím, že nikto z dospelých by to nevysvetlil jednoduchšie a krajšie. Tu sú niektoré z ich výroko
v...

"Láska je to, čo ťa rozosmeje, keď si unavený."Terri, 4 r.

"Keď vás niekto ľúbi, vyslovuje vaše meno iným spôsobom. Viete, že vaše meno je v jeho ústach v bezpečí." Billy, 4 r.
"Moja mamička ľúbi ocina, preto mu dáva najlepší kúsok z kurčaťa."Elaine, 5 r.

"Láska je, keď moja mama urobí kávu pre ocina a trochu z nej odpije, než mu ju dá, aby si bola istá, že chutí dobre." Danny, 7 r.
"Láska je, keď sa ideš s niekým najesť a dáš mu väčšinu svojich hranoliek bez toho, aby si chcela tie jeho."Chrissy, 6 r.

"Láska je, keď ti tvoje šteniatko olíže tvár, aj keď si ho nechala samé celý deň." Mary Ann, 4 r.

"Keď sa chcete naučiť ľúbiť lepšie, začnite od niekoho, koho neznášate."Nikka, 6 r.

"Láska je, keď sa dievča navonia voňavkou a chlapec si dá na seba vodu po holení a potom idú spolu von a navzájom sa voňajú."Karl, 5 r.

"Keď sa majú dvaja radi, zostanú spolu, aj keď sú z nich malá starenka a malý deduško. Napriek tomu, že sa poznajú tak dobre."Clare, 5 r.

"Láska je, keď mamina uvidí ocina spoteného a smradľavého, a aj tak ho považuje za krajšieho ako Roberta Redforda."Chris, 8 r.

"Sú dva druhy lásky: naša a Božia. Ale Boh ľúbi obidvoma spôsobmi."Jenny, 4 r.

"Keď dostala moja stará mama artritídu, nemohla sa zohnúť a nalakovať si nechty na nohách. A tak jej ich potom stále lakoval dedko, aj keď neskôr tiež ochorel na artritídu. To je láska."Rebeca, 8 r.


9 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

niečo malé pod zub.....
9 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Trošku na dobrú naladu:

Černoške sa narodil chlapček s ryšavými vlasmi...
Prosí doktora, aby to vysvetlil čakajúcemu oteckovi, lebo ten ju inak zabije.
Doktor vyšiel na chodbu a tam sedel nervózny, obrovský černoch...
"Tak ako pán doktor?"
"Máte krásneho syna, akurát mám jednu otázku....Ako často ste mávali sex s manželkou?"
"Tak raz do mesiaca, prečo?"
"No poďte sa pozrieť, čo ste s tou hrdzavou cicinou urobili!
9 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dzurinda namočil Radičovú: Ona mi zariadila stretnutie s Haščákom
Aha ho, aký gentleman! Ktovie, či pokračuje v tej svojej predvolebnej kampani vo vlaku a stretáva sa s občanmi... Ja by som ho strčila rovno do parnej lokomotívy uhlie nahadzovať - a teta Radičová by mohla robiť sprievodkyňu... A vlak by bol špeciálne vypravený - čo vozeň, to jedna vláda + všetko skorumpované... A posledný vagón - dobytčí, by bol pre finančných žralokov... Aby skúsili, ako sa žije ožobračenej slovači. Doživotne by cestovali po Slovensku a skladali účty voličom na každej štreke. To by bol taký náš slovenský Orient Expres.
8 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Bóže, ja som si myslela, že pepsi nespí preto, že ju bolia ruky. Včera mi zvesila 3 dvere a podbíjala ich teňučkým pásom koberca malinkými klinčekmi. Konečne mi neťahá z chodby zima do kuchyne, spálne, obývačky. A pepsi aj napriek tomu, že ju bolia ruky, zasa spravila dobrý skutok.
/ To majster , čo mi robil plávajúcu podlahu do chodby, tak zrezal dvere, čo pod ne fúkalo, sem - tam ho titulujem ./
Tak poviem Vám, veľmi ma to potešilo, i keď som sa zľakla, keď som ráno videla, že písala v noci. Ešte raz pepsi ďakujem.
Všetkým želám príjemný deň, i keď dnes veru nebudeme vedieť, čo je slniečko.
Ku kávičke, čo navarila pepsi si dajte aj zákusok.
8 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Včera sme boli na Všzp v Trenčíne ohľadom elektr. komunikácie. Večer som si stiahla certifikát a dnes ráno som prvý raz poslala mesačný výkaz z Pohody, išlo to úplne jednoducho a bez problémov, výkaz je odoslaný a ja sa teším, že som to zvládla bez cudzej pomoci
8 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

takú strašnú radosť mám...moja staršia dcéra dnes urobila skúšku z anatómie na LF .......taký mi padol zo srdca kameň, až ho bolo určite počuť.....
8 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak máme doplesané, hlásim príchod domov! Nohy bolia ako fras, ale dobre bolo...

V tombole žiadny úlovok, iba starý vyhral šminky. Tie som zabavila v prospech mňa, lebo som si všimla, že on sa nejak nemaľuje
8 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Vám každdému - priateľkám, priateľom aj ostatným poraďákom prajem krásny deň a iba úsmev na perách nad všetkým
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
evuš Pozri príspevok
...Juraj, ja nechápem... ráno som si prečítala Tvoj včerajší príspevok, na ktorý som zareagovala, o pár hodín nato .... nevediac o tom, že dnešný deň bude pre mňa tak strašne ťažký.... Kolegovi zostalo v práci zle /112 a nemocnica/, je to nielen kolega ale najmä môj osobný priateľ /priateľ !/, takže to, čo som napísala ráno mi dnes dalo TOTÁLNE ROZHODNUTIE..... že budem už milovať len ľudí a živé bytosti a je mi jedno, ak budem bývať pod mostom alebo budem jesť len suchý chlieb....revem...revem..trasú sa mi ruky..................................... PREČO, PREČO. prečo práve môj najlepší priateľ ??????????????????????????????????????
..

..mojušík, preto, lebo nešťastie chodí po ľuďoch a väčšinou po tých, ktorí sú dobrí a milovaní..neplač, dúfajme , že priateľovi sa polepší, myslím na teba...
...milovať ľudí a živé bytosti je dôležité, lebo len ľudia môžu byť účastní, keď nás niečo bolí a je nám zle,a prítulnosť a oddanosť živého tvora pomáha liečiť dušu svojou blízkosťou, keď človek práve nie je po ruke...
8 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Pekné predpoludnie moji milí poraďáci.
Viem, že tento môj príspevok sem nepatrí, ale som práve to dostala emailom od dcéry, ktorá to dostala priamo.
Myslím, že to bude mnohých zaujímať a určite mnohí o tom nevedia a termín je hraničný...preto nezmeškajte.

Dobrý deň,


Od 11.03.2012 bola znížená cena plynu o 5.24% priemerne. Preto Vás žiadam nahlásiť aktuálny stav spotreby plynu, STAV PLYNU resp. údaj v čiernom poli z meradla PLYNOMERU na t.č. 0850 111 363. Je potrebné stav nahlásiť do 19.03.2012 aby sa Vám počítala cena plynu za nižšiu sadzbu. Najlepšie je volať na zákaznícku linku počas obedňajších hodín, alebo večer od 18.00 kvôli návalu volajúcich. Na kontakt s pracovníkom je potrebné si pripraviť zákaznícke číslo, ktoré je uvedené na faktúre a začína číslom 51.

Zákaznícka linka SPP je v prevádzke každý pracovný deň od 7:00 do 20:00 hod.

V prípade, že údaj z plynomera nenahlásite bude sa Vám počítať priemerná cena, čiže väčšia za kubík resp. za kwh. Prosím podať informáciu všetkým zainteresovaným.

S pozdravom

Ing. Maroš Michalík
SPP
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ten tmavší je nám nový bibiško
20120303_7.JPG  
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kuk...
Snímka2235.jpg  
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som kukla na fackáč a tam Valika mala dobré motto:

Chovaj sa ako princ, keď chceš mať doma princeznú.
Pretože iba na vola čaká doma krava...
8 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

hubatá Pozri príspevok
Vďaka Pepsi, je krásne keď človek človeku je bratom a pozve ho v tejto zime na kávu. Záhradkári ma prestali dráždiť, lebo sedia aj oni doma a zúfajú si čo bude vysadeným šalátom a kalerábom a ja zasa zúfam že nemám záhradu. Na raňajky k mastnému chlebu som mala namiesto topinambur klíčky zo starej cibule (mňam!).
Všetkým želám taký úsmiaty deň ako má ten smajlík od Pepsinky.
však sa realizuj na balkóne okrem kvietkov môžeš mať aj iné .. pozri moja vlaňajšia úroda (foto len mobilom )
a už aj teraz okopávam na okne moje priesadky .. zápalkou


Naposledy upravil Katy a R : 31.03.12 at 10:43
nokia stara 240.jpg  
nokia stara 241.jpg  
nokia stara 243.jpg  
1/1
8 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Chcel som aj ja niečím duchaplným prispieť do tohoto názorovo rozháraného fóra, ale akosi neviem čo by som mal napísať.
To, čo sa mne zdá že by bolo akurátne, to sa inému nemusí páčiť. Preto sa iba ticho a s prekvapením čudujem, aké vášne sa tu prelievajú.
Ako keby ste všetci zabudli, že takáto komunikácia je veľmi nedokonalá, pretože neumožňuje vidieť a cítiť. Takže potom vznikajú konflikty, ktoré by pri slovnom podaní pravdepodobne vôbec nevznikli.
Mať názor, môcť ho vysloviť, nie je trestné, teda aspoň si myslím. Urážanie sem nepatrí, mnohí sa poznáte aj osobne. Ja som, aj keď som tu už tiež nejaký čas, akási sivá postava a teda neznáma, napriek tomu sa snažím nikoho neuraziť.
Neviem čo viac k tomu napísať.
Príjemné prežitie sviatkov jari všetkým.
8 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

...to sa teda dejú veci...! Pár dní som tu nebola a včuľ sa nestačím čudovať...
(A začínam mať strach, že keď sa po Veľkej noci vrátim z chalupy, nenájdem tu už ani Poradu...


To už radšej takto:

Korbáč, vodu, kraslíc moc nech prinesie Veľká noc.
Šťastie, zdravie, smiechu veľa zo srdca Vám všetkým želám!

8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať