Zavrieť

Porady

NEPREBRATIE ZASIELKY, prosim o vyriesenie mojej situacie....

Dobry den,
mam nasledovny problem.
Objednala som si tovar z jednej foto spolocnosti 9. decembra. S tym, ze to mali byt vianocne darceky a pani mi telefonicky potvrdila, ze balik urcite do Vianoc pride, kedze doba dodania je 10 dni od vytvorenia objednavky. Mala to byt dobierka 122 €.
23. decembra prisiel nejaky poskodeny igelit na moje meno. Volala som do spominanej spolocnosti, ze sa asi balik poskodil a prisiel mi len kus obalu. Povedala som, ze som to potrebovala na Vianoce a kedze to neprislo, tovar si idem dat vyhotovit do inej spolocnosti. Tymto som objednavku zrusila. 30. decembra prisla dalsia cast balika. Isla som na postu, postarka mi balik ukazala, tiez nebol kompletny, tak som na zasielkovy - dobierkovy listok, napisala, ze zasielka poskodena - nepreberam. Nasledne mi prisiel mail zo spolocnosti, ze preco som zasielku neprebrala. Tak som napisala, ze bol poskodeny a kedze je to davno po termine, na ktory som ja tovar potrebovala, tento tovar si uz neprajem a prosim zrusit objednavku. 1. februara sa mi ozvala jedna pani z tejto spolocnosti prostrednictvom mailu, ze kompletna zasielka bola vyhotovena a odoslana na moju adresu. Teraz caka na poste. Prosim poradte mi, musim to prevziat. Ja ten tovar uz naozaj nepotrebujem a uz je to skoro tri mesiace, odkedy som si tovar objednala...Dakujem za vsetky rady. Katarina
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    olga88 je offline (nepripojený) olga88

    olga88
    Ak doba dodania je ako uvadzas 10 dni od vytvorenia objednavky v zmluve ,Tak samozrejme, ze tovar nemusis prebrat. Dodavatel nedodrzal lehotu dodania.

    NEPREBRATIE ZASIELKY, prosim o vyriesenie mojej situacie....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.