Zavrieť

Porady

podvod pri bazare - riesit cez policiu? (skoda 45 eur)

Ahojte, chcel by som vediet vas nazor ci riesit tuto vec cez policiu:

Kupoval som harddisk na inzerat, ktory som preberal od predajcu osobne. Podla inzeratu disk mal byt novy a nepouzity (vybraty z noveho notebooku). Na stretnutie som si zobral so sebou notebook a kabel kvoli otestovaniu. Disk som pripojil, vyzeral ze funguje, ale nedarilo sa mi overit dobu jeho pouzivania cez program - pripisoval som to tomu, ze na notebooku som mal linux, a velmi to este neovladam. Uz som chcel od kupy odstupit, nakoniec sme sa dohodli, ze disk si mozem odskusat doma a ak by bol problem tak ho vratit. Cena bola 45 eur.
Tak som aj urobil, no po pripojeni disku doma na pocitac s Win, som s hrozou zistil, ze disk ma nabehanych vyse 370 dni neustalej prevadzky a ma cez 1000 chybnych sektorov. Samozrejme predavajuci uz nereaguje (skusal som volat z viacerych cisiel).

Mam jeho meno, mailovu adresu, aj fotku (z facebooku). Pri kupe som bol s priatelkou, takze mam aj svedka. Otazka: riesit tuto vec cez policiu, alebo ked tam pojdem iba sa mi vysmeju a poslu ma kade lahsie?

Dakujem za odpovede
Usporiadat
Evickak Evickak

Evickak je offline (nepripojený) Evickak

Ahojte,ja som tiež dotycnej darovala 45€ a peniaze neposlala a uz sa s ňou nedá ani mailom spojiť zrejme ho zrušila
0 0
navstevnicka navstevnicka

navstevnicka je offline (nepripojený) navstevnicka

Evickak Pozri príspevok
Ahojte,ja som tiež dotycnej darovala 45€ a peniaze neposlala a uz sa s ňou nedá ani mailom spojiť zrejme ho zrušila
Ahoj, napis mi tvoj mail, spojime sa, uz je nas viac...
0 0
Evickak Evickak

Evickak je offline (nepripojený) Evickak

Ahoj,môj mail evickak@centrum.sk Vďaka
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....predpokladam,ze pani sa na bazare premenuje a bude dôverihodne predavat dalej...
0 0
navstevnicka navstevnicka

navstevnicka je offline (nepripojený) navstevnicka

lujza.j Pozri príspevok
.....predpokladam,ze pani sa na bazare premenuje a bude dôverihodne predavat dalej...
praveze k teme... Zistili sme, ze pani takto "predava" uz hodne dlho...
0 0
ivalienka ivalienka

ivalienka je offline (nepripojený) ivalienka

na menovanu pani som uz podala trestne oznamenie a podla mojich informácii , už ju navstivili aj policajti , len neviem ci vsetci kt. okradla sú akční ako ja
0 0
biaa biaa

biaa je offline (nepripojený) biaa

Dobrý deň, mňa tiež okradla,avšak ešte minule leto ("objednala" som si vs plavky za 43e ) a nič mi neprišlo, len sa vyhovárala a neskôr ani neodpisovala.V najbližších dňoch pojdem na policiu len by som bola rada keby ste mi dali vedieť či ste sa aj niekam pohli alebo či vam policia pomohla alebo či ona náhodou nevratila peniaze... mne pisala z mailu cincin123@centrum.sk ale peniaze nevrátila... a čo som pozerala tak po rôznych stránkach su na ňu stažnosti ... (potom mi prosim píšte do
sukromnych správ)
0 0
Didi Loren Didi Loren

Didi Loren je offline (nepripojený) Didi Loren

Pridávam sa k Vám, tá pani ma obrala o vyše 150€ dnes idem na políciu.
0 0
k_loren k_loren

k_loren je offline (nepripojený) k_loren

Dobrý deň. Aj my sme sa stali obeťou tejto pani Mazurovej...obiednali sme tovar (LW kabelky) v hodnote 180eur a dodnes nám nič neprišlo..včera sme podali trestné oznámenie a nevieme či nám peniaze budu vrátené...kto mam s tým skusenosti nech napíše Ďakujem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...vždy sa tu dobre zasmejem...ako sa ludia ulakomia na luj vitonové a iné akože značkoidné veci...pritom sú na nete seriózne stránky kde nehrozí, že človek príde o lóve a ešte sú to origoš veci....veľa šťastia
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Ale za tú cenu..
0 0
Martina Š Martina Š

Martina Š je offline (nepripojený) Martina Š

Ahojte, tiež by som sa rada pridala do zoznamu okradnutých p. Lucie Mazurovej. Takisto aj u mňa len obyčajné keci o posielaní, nakoniec keď som pýtala podacie číslo zásielky bola v práci a že mi ho na druhý deň pošle a odvtedy total ignorácia... Predpokladám, že svoj mail: shoes.usa@centrum.sk opäť zrušila a ďalej veselo okráda ďalších ....Prosím Vás skúsených, dajte mi vedieť ako postupovať a pre aspoň svoj lepší pocit posuniem info ďalej,dakujem

sandorova.martina@gmail.com
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať