Zavrieť

Porady

SLOVENSKO KAM KRÁČAŠ?

Remeselník,stavbár.
K založeniu tejto témy ma vedie ekonomická negramotnosť slovače,vymývanie mozgov masovokomunikačnými prostriedkami, kde je národu neschopnému akejkoľvek svojej myšlienky , podsúvaná polopravda a lož.Chcem vás všetkých vyzvať neverte všetkému tomu čo počujete v TV a čítate v Novom Čase atd .Vždy sa pýtajte prečo je to tak ,prečo je to a to napísané tak ,ako je.Neverím ,že by Fico, alebo Dzurinda získali vo voľbách stovky tisíc preferenčných hlasov ,ak by všetci vedeli čo sú to za ..... ,kde mohlo byť Slovensko ,nebyť korupcie a zahmlievaniu skutočného stavu masovokomunikačnými prostriedkami ,ktoré vlastnia finančné skupiny Penta a J&T.
Ak máte pocit ,že vás masmédiá klamú pozrite si nezávislé internetové spravodajstvo.To čo sa udialo na Slovensku pred ,počas volieb a ešte sa len udeje bude výsmechom do tváre práve tých nachudobnejších ,ktorý si v dobrej vôli zvolili toho čo ich má ochrániť pred zlom.
Nechcem vás búriť proti niekomu .Chcem, aby sme sa vzdelávali lebo vzdelanú rozhľadenú osobu tak ľahko neoklamú.
Nemajte mi za zlé ,že to sem stále pchám.Ďakujem.
http://www.youtube.com/watch?feature...=bJY-IyJ4SAc#!


Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88- na aké vlastné riziko ho otestujú, nože povedz, kde si to vyčítal ???

Podľa mňa to práve testujú na riziku druhých ľudí, nie na vlastné riziko...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon Pozri príspevok
Jar88:

.... garantuje mne ako veriteľovi žltý melón návratnosť všetkých finančných prostriedkov, ktoré "požičiam" cez nich vrátane úroku ???????

- ak nie, tak je to presne rovnaké ako keby som si dal inzerát že:
"Požičiam 5000 eur s úrokom X p.a. na obdobie X rokov HOCIKOMU.

- ak chcú konkurovať bankám, nech berú na seba aj riziko podvodov, insolventnosti, straty bonity klienta a tak ďalej, pretože ináč mám k tomu asi takú dôveru ako ku každému cudziemu človeku na ulici...

- ak berú províziu iba za to, že nejaký ANAL-ytik urobí v exceli určitú "kalkuláciu bonity klienta" spoza stola zhromažďovaním údajov, ktoré im klient naťuká dvoma prstami do klávesnice, kde obrazovka podobne ako papier znesie všetko, tak je to zas jedna "zbytočná" firma typu MLM.
Určite si to nečítal a ani si sa nad tým nezamýšlal. Nepochopil si pointu systému a samozrejme si mu priradil vlastnosti, ktoré nemá a zároveň od neho požaduješ, aby konal niečo čo nemusí a čo máš vlastne konať ty. Zas požaduješ, aby ti niekto garantoval to, čo si máš garantovať sám.
---------------------------------------------
Nikto ťa zákonom nenúti, aby si do toho investoval a zároveň ti nikto nezakazuje, mať na to taký názor, aký máš. Práve to je pointou slobodného svetu, mať slobodu rozhodovania. Jednoducho mať možnosť poučiť sa na konaní iných. Ak urobia chybu, neopakovať ju a ak urobia dobrý krok, mať možnosť odkukať to a slobodne to urobiť tiež.
---------------------------------------------------------
Jediný rozdiel medzi tými samostatnými a nesamostatnými bude v tom, že za predpokladu úspechu, budeš zas o niečo pozadu. Zas budeš bláboliť, že je to nespravodlivé a že aj ty by si, keby si bla, bla, bla vedel a oni určite vedeli, lebo, lebo, lebo.....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jar88 Pozri príspevok
Určite si to nečítal a ani si sa nad tým nezamýšlal. Nepochopil si pointu systému a samozrejme si mu priradil vlastnosti, ktoré nemá a zároveň od neho požaduješ, aby konal niečo čo nemusí a čo máš vlastne konať ty. Zas požaduješ, aby ti niekto garantoval to, čo si máš garantovať sám.
---------------------------------------------
Nikto ťa zákonom nenúti, aby si do toho investoval a zároveň ti nikto nezakazuje, mať na to taký názor, aký máš. Práve to je pointou slobodného svetu, mať slobodu rozhodovania. Jednoducho mať možnosť poučiť sa na konaní iných. Ak urobia chybu, neopakovať ju a ak urobia dobrý krok, mať možnosť odkukať to a slobodne to urobiť tiež.
---------------------------------------------------------
Jediný rozdiel medzi tými samostatnými a nesamostatnými bude v tom, že za predpokladu úspechu, budeš zas o niečo pozadu. Zas budeš bláboliť, že je to nespravodlivé a že aj ty by si, keby si bla, bla, bla vedel a oni určite vedeli, lebo, lebo, lebo.....
jar88: nemohol by si mi požičať 10 litrov na 5 rokov? daj podmienky
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon Pozri príspevok
mne stačí si iba prečítať prvé 3 vety s tých ich reklamných dristov na ich stránke...
Ináč zaujímavé že jar88 sa začína pekne vyfarbovať, podľa mňa bol jeden z tých čo v 80-tich rokoch vekslovali a predávali BONY...
Nuž máš pravdu, niekedy aj bony.
Niekedy Marky a niekedy Rifle. Inokedy autá, cement, tehly, kachličky a tak podobne.
Jednoducho som sa snažil pomáhať ľuďom dostať sa k túžbam, ktoré im režim odopieral.
-----------------------------------
Píšeš o tom, ako keby to bolo niečo zlé.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

srska Pozri príspevok
jar88: nemohol by si mi požičať 10 litrov na 5 rokov? daj podmienky
Ak sa na tom dohodneme, nieje problém.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jar88 Pozri príspevok
Ak sa na tom dohodneme, nieje problém.
šak daj podmienky
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

jar88 Pozri príspevok
Určite si to nečítal a ani si sa nad tým nezamýšlal. Nepochopil si pointu systému a samozrejme si mu priradil vlastnosti, ktoré nemá a zároveň od neho požaduješ, aby konal niečo čo nemusí a čo máš vlastne konať ty. Zas požaduješ, aby ti niekto garantoval to, čo si máš garantovať sám.
---------------------------------------------
Nikto ťa zákonom nenúti, aby si do toho investoval a zároveň ti nikto nezakazuje, mať na to taký názor, aký máš. Práve to je pointou slobodného svetu, mať slobodu rozhodovania. Jednoducho mať možnosť poučiť sa na konaní iných. Ak urobia chybu, neopakovať ju a ak urobia dobrý krok, mať možnosť odkukať to a slobodne to urobiť tiež.
---------------------------------------------------------
Jediný rozdiel medzi tými samostatnými a nesamostatnými bude v tom, že za predpokladu úspechu, budeš zas o niečo pozadu. Zas budeš bláboliť, že je to nespravodlivé a že aj ty by si, keby si bla, bla, bla vedel a oni určite vedeli, lebo, lebo, lebo.....
Presne tak.

Niekto koná a niekto reční v krčme nad pivom.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

srska Pozri príspevok
šak daj podmienky
šak ponúkni úrok
šak ponúkni záruky
šak
šak
šak
-----------------------------------------
No a na to, aby sme si vedeli vzájomne pomôcť a nemuseli sa takto handrkovať, lebo sme odkázaní len jeden na druhého, môže poslúžiť ten žltý melón.
------------------------------------------
Dúfam, že už chápeš.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

jar88 Pozri príspevok
šak ponúkni úrok
šak ponúkni záruky
šak
šak
šak
-----------------------------------------
No a na to, aby sme si vedeli vzájomne pomôcť a nemuseli sa takto handrkovať, lebo sme odkázaní len jeden na druhého, môže poslúžiť ten žltý melón.
------------------------------------------
Dúfam, že už chápeš.
jarko, pochop toto: tvoje sú love, ty dávaš podmienky - tak daj. ja som záujem prejavil. a nevyhováraj sa na nejaký žltý melón. ja ti mám ponúkať úrok? si sa s koňom zrazil?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takže aby som to uviedol na pravú mieru, ja si sám sebe garantujem že neprídem o svoje peniaze, vieš ako??

Jednoducho tak, že ich cez takéto "inštitúcie" nepožičiavam. Tak isto ako som nemal v BMG a AGW a ostatných tuneloch žiadne prachy iba pre svoj zdravý úsudok, takisto ma o ne neoberú nikdy takýto špekulanti.

A áno, vedel som, že nakoniec bude z teba nejaký priekupník a špekulant, vieš ako som na to prišiel už dávno ???
Tvoje KNOW HOW je veeeeeeeeeľmi primitívne /lacno kúpiť, draho predať/ a tváriš sa tu ako keby si mal patent na rozum, prípadne aspoň vynašiel liek proti rakovine...

Tvoja rétorika je totiž presne rovnaká ako rétorika obchodných zástupcov, ktorí tlačia do hlavy nezmysly a rétorika tých "obchodníkov" čo volajú do tých reštaurácií na obed a ponúkajú nezmyselné paplóny v hodnote pár stoviek eur za 10 x toľko chudobným a dôverčivým dôchodcom...
Misky-rýchlokysky - skoro som sa posral od smiechu, keď som videl na vlastné oči človeka čo dal za misku 400 korún, pričom jej hodnota je tak 40 korún a teraz sú ich plné 30-korunové /pardón 1 eurové/ obchody...

- Proste týchto ľudí hodnotím ako pouličných špekulantov zarábajúcich na nedostatku vedomostí cudzích ľudí...

A prosím ťa, nehovor mi, že si pomáhal druhým ľuďom, pretože toto hovorí každý jeden díler a každý jeden jehovista. V prvom a poslednom rade si pomáhal IBA svojej peňaženke, ľudí máš úplne u riti, takisto ako títo hajzlíci o ktorých píšem.
Oní sú schopní predať obyčajnej 80 ročnej dôchodkyni s dôchodkom 270 eur paplóny za 1 500 eur. Za to by ich mali vešať. Ale u teba to bude normálne, však je svojprávna a má sa vedieť obracať že?
Toto sú tí tebou uznávaní manažéri a vzdelaní odborníci s výučným listom pekára, prípadne mäsiara...
Naposledy upravil Nandrolon : 30.01.13 at 10:03
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

srska Pozri príspevok
jarko, pochop toto: tvoje sú love, ty dávaš podmienky - tak daj. ja som záujem prejavil. a nevyhováraj sa na nejaký žltý melón. ja ti mám ponúkať úrok? si sa s koňom zrazil?
Nuž čo s tebou, keď tak ťažko chápeš.
-----------------------------------------
Daj 30%, podpíš zmenku na dvojnásobok požičanej sumy, podpíš zabezpečovací prevod na byt, dom či pozemok, súhlas manželky (ak máte spoločné vlastníctvo) atd.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ps: ľudí ako ty považujem za parazitov rovnako ako cigánov, pretože na základe informácii od teba - /nikdy som nebol zamestnanec od roku 1989/ si myslím že si nikdy neodviedol ani cent do štátneho rozpočtu rovnako ako dežo z Luníka IX.
A nehovor mi, že človek čo pol života robí iba špekulatívne obchody a vekslovanie s tovarom a valutami sa zrazu stane človekom odvádzajúcim poctivo dane...
Dal by som si ťa na black list, ale ak budem mať zlú náladu, chcem sa smiať na tvojich výkaloch z tvojej chorej hlavy.
Prepáč.

ps: to mu chceš akože tou úžerou 30 % p.a. /predpokladám/ pomôcť hej ?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon Pozri príspevok
A áno, vedel som, že nakoniec bude z teba nejaký priekupník a špekulant, vieš ako som na to prišiel už dávno ???
Tvoje KNOW HOW je veeeeeeeeeľmi primitívne /lacno kúpiť, draho predať/ a tváriš sa tu ako keby si mal patent na rozum, prípadne aspoň vynašiel liek proti rakovine...
Ale nevrav, že si vedel, lebo vedieť a myslieť sú dve.
Naviac som to tu o sebe už dávno písal.
------------------------------------------
Tiež som tu písal, že ľudia nevedia čo má akú cenu a tiež som tu písal, že hociaká babka, ktorá má samozrejme aj deti, napríklad 45 až 50 ročných synov, predá za pusinku polia. Nuž ale tieto podmienky v ktorých sú bežní ľudia doslova bezmocní, som tu nevytvoril ja.
------------------------------------------
Vytvoril ich tento, akože sociálny štát a na to, aby ich mohol vytvoriť, potreboval podporu takých, ako si ty.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

stačí keď si ich využíval na úkor druhých.

A o pomáhaní moc nepíš, pretože poznám viac takých ľudí ako ty a môžem povedať že si mýlia slovo pomáhanie a o*ebávanie.

Už vidím ako si niekomu ZADARMO pomohol. Čo ja si môžem povedať o sebe, nepotrebujem verejnosť, ale môžem si to povedať sám pre seba, narozdiel od teba.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon Pozri príspevok
ps: ľudí ako ty považujem za parazitov rovnako ako cigánov, pretože na základe informácii od teba - /nikdy som nebol zamestnanec od roku 1989/ si myslím že si nikdy neodviedol ani cent do štátneho rozpočtu rovnako ako dežo z Luníka IX.
A nehovor mi, že človek čo pol života robí iba špekulatívne obchody a vekslovanie s tovarom a valutami sa zrazu stane človekom odvádzajúcim poctivo dane...
Dal by som si ťa na black list, ale ak budem mať zlú náladu, chcem sa smiať na tvojich výkaloch z tvojej chorej hlavy.
Prepáč.

ps: to mu chceš akože tou úžerou 30 % p.a. /predpokladám/ pomôcť hej ?
Zas, ako inak, si vedľa.
Ja som za obdobie v ktorom som podnikal odviedol tomuto štátu viac, ako 20 000 000 Sk.
-------------------------------
Nuž je slobodný a zodpovedný človek, naviac sa aj múdro tvári, (predpokladám) že ak nevyužil banku ani žltý melón, možno prispeje na môj spokojný život.
Naviac aj štátu z toho odvediem a poviem si, zaplať pánboh za tie dane.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

20 mil. SK, to môže povedať každý Dežo z Luníka, osobne ti neverím, ale to je jedno a žeby si odviedol aj daň z výnosu z tejto pôžičky /povedzme, že by reálne prebehla medzi tebou a srskou/, neverím.
To skôr uverím že Jozef Majský je ľudomil a všetko robil pre chudobné deti v afrike a trel biedu, celý život jedol suchý chleba s vodou a chodil autobusom.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon Pozri príspevok
20 mil. SK, to môže povedať každý Dežo z Luníka, osobne ti neverím, ale to je jedno a žeby si odviedol aj daň z výnosu z tejto pôžičky /povedzme, že by reálne prebehla medzi tebou a srskou/, neverím.
To skôr uverím že Jozef Majský je ľudomil a všetko robil pre chudobné deti v afrike a trel biedu, celý život jedol suchý chleba s vodou a chodil autobusom.
Máš pravdu, že je jedo či mi veríš, alebo nie, aspoň mne je to naozaj ľahostajné.
.................
No a k tomu, či by som odviedol daň z tej výnosnej pôžičky,
tak na to ber jed, že by som je poctivo odviedol.
Nie preto, že som ľudomil, či uvedomelý tĺk,
ale len preto, že niesom chumaj, čo urobí daňový podvod a ešte k tomu na papieri.
Ver či never, ale to sa mne stať nemôže.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Vymýšľať a kydať špinavosti vieš perfektne.
Si v tom jedinečný, ale to je čisto tvoja vec. Nezávidím ti to.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Vymýšľať a kydať špinavosti vieš perfektne.
Si v tom jedinečný, ale to je čisto tvoja vec. Nezávidím ti to.
--------------
Maj sa, mám nejaké neodkladné záležitosti.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

píšem iba svoj osobný názor, vieš niekomu sa moja NEstádovitosť nepáči, ale ja za to nemôžem... bohužiaľ nezapadám do kategórie "otrokov" na ktorých kde aký blbeček zarobí...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať