Zavrieť

Porady

Neadekvátne zvýšenie poplatkov firmou KROS

para para

para je offline (nepripojený) para

Prosím vyjadrite sa k cenovej politike frmy KROS. Balík podpory na program ALFA na r. 2012 ponúkajú za 74,96€ čo predstavuje nárast oproti minulému roku o 22 %. Podľa môjho názoru firma skúša čo si môže dovoliť, alebo sú úplne odtrhnutý od reality.
Ďalej ponúkajú prechod na ALFA plus so 70% zľavou za 87,06 €. Sú tam niektoré vylepšenia ale si reba uvedomiť, že oproti r. 2011 to predstavuje nárast o 58 %.
Firma KROS si vôbec nevšimla, že je tu kríza a svoje poplatky si nehoráznym spôsobom zvýši o uvedené percentá, na druhej strane účtovníci ak si chcú udržať klientov nemôžu si dovoliť navýšiť svoje služby.

Prosím vyjadrite sa k uvedenému, prípadne spoločne apelujme aby firma KROS zreálnila svoje ceny za ponúkané služby.
Usporiadat
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Konečne sme sa dočkali info dokedy bude Kros podporovať starú Alfu.

http://www.kros.sk/11699


  • Program ALFA bude podporovaný minimálne do 31.12.2014 (HOTLINE,aktualizácie programu). V programe bude možné spracovať účtovníctvo a daňové priznania za účtovný rok 2014 (t.j. vrátane potrebných verzií vydaných v 1.Q 2015 napr. z dôvodu aktuálneho DPFO a DPMV).
1 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

takže ja zostávam zatiaľ v ALFE a dovtedy sa hádam aj vylepší alfa+, vychytajú sa "muchy" a snáď aj poplatok za prechod bude potom ešte stále pre starých zákaznikov nízky.
0 0
PRO-FIT PRO-FIT

PRO-FIT je offline (nepripojený) PRO-FIT

para Pozri príspevok
Prosím vyjadrite sa k cenovej politike frmy KROS. Balík podpory na program ALFA na r. 2012 ponúkajú za 74,96€ čo predstavuje nárast oproti minulému roku o 22 %. Podľa môjho názoru firma skúša čo si môže dovoliť, alebo sú úplne odtrhnutý od reality.
Ďalej ponúkajú prechod na ALFA plus so 70% zľavou za 87,06 €. Sú tam niektoré vylepšenia ale si reba uvedomiť, že oproti r. 2011 to predstavuje nárast o 58 %.
Firma KROS si vôbec nevšimla, že je tu kríza a svoje poplatky si nehoráznym spôsobom zvýši o uvedené percentá, na druhej strane účtovníci ak si chcú udržať klientov nemôžu si dovoliť navýšiť svoje služby.

Prosím vyjadrite sa k uvedenému, prípadne spoločne apelujme aby firma KROS zreálnila svoje ceny za ponúkané služby.
Dobrý deň,
Dá sa ísť aj inou cestou ako účtovné softvéry ktoré kupujete ako inštaláciu, radi by sme upozornili aj na možnosť účtovania online, bez inštalácie a bez nákladov na kúpu softvéru. Online softvér PRO-FIT si môžete vyskúšať jeden mesiac zadarmo na stránke www.pro-fit.eu/sk , je bez vstupnej investície a bez obmedzenia počtu účtovaných spoločností a počtu užívateľov. Ročný poplatok 59€ bez DPH obsahuje Aktualizácie podľa platnej legislatívy sú zadarmo a sú samozrejmosťou. A účtovníctvo si môžete pozrieť aj v mobile.

S pozdravom Pro-Fit Team.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

PRO-FIT Pozri príspevok
Dobrý deň,
Dá sa ísť aj inou cestou ako účtovné softvéry ktoré kupujete ako inštaláciu, radi by sme upozornili aj na možnosť účtovania online, bez inštalácie a bez nákladov na kúpu softvéru. Online softvér PRO-FIT si môžete vyskúšať jeden mesiac zadarmo na stránke www.pro-fit.eu/sk , je bez vstupnej investície a bez obmedzenia počtu účtovaných spoločností a počtu užívateľov. Ročný poplatok 59€ bez DPH obsahuje Aktualizácie podľa platnej legislatívy sú zadarmo a sú samozrejmosťou. A účtovníctvo si môžete pozrieť aj v mobile.

S pozdravom Pro-Fit Team.
daj si to do inzercie.

mimochodom - kde sú moderátori?
0 0
Ankaa7 Ankaa7

Ankaa7 je offline (nepripojený) Ankaa7

Balík podpory ALFA mi skončil 31.12. Čo mi odporúčate? Prejsť na ALFA +?
0 0
Cecilia Cecilia

Cecilia je offline (nepripojený) Cecilia

[QUOTE=srska;2218690] daj si to do inzercie.

Dajte ďalšie typy, keď sa tu môže použiť slovo Kros, Alfa, Omega, Olymp, tak prečo nie aj ďalšie, napr. Pohoda, Pro-Fit alebo ešte existuje MRP?
Keby mi neposielal Kros počas celého roka nevyžiadané faktúry, tak ušetrí na poštovnom, že mi môže dať jeden upgrade zdarma.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Ankaa7 Pozri príspevok
Balík podpory ALFA mi skončil 31.12. Čo mi odporúčate? Prejsť na ALFA +?
my v zamestnaní sme prešli, nie sú problémy,a ale u nás nie so sw nastali, museli sme kúpiť nové mašinky, pretože to na starých nechodilo....(zase až také staré neboli)
0 0
felama67 felama67

felama67 je offline (nepripojený) felama67

Ja som tiež rozčúlená, kde je tá malá seriózna firma ktorou Kros bol. Len rabujú, rabujú, aj som im už napísala (prechod z Alfy na Alfa plus a zaplatiť 70 %), to sa nehanbia? Odpísali mi, že to je iný softvér tak vraj preto. Aj Omega je drahá a olymp, nepáči sa mi, že sa platí podľa počtu zamestnancov, jeden mesiac mám viac zamesntnancov, inokedy menej. V poslednej dobe je s nimi ťažká komunikácia.
0 0
katulka336 katulka336

katulka336 je offline (nepripojený) katulka336

Podpora starej Alfy by mala byť do konca roka 2014 :-( Potom budú všetci užívatelia nútení prejsť na novú Alfu plus, aspon také som dostala informácie z infolinky.
0 0
uctoman uctoman

uctoman je offline (nepripojený) uctoman

Ak sa Vam nepaci pristup Krosu, tak skuste nieco ine. Napriklad Humanet, ktory funguje online, takze nemusite uz nikdy nic stahovat a instalovat a cena je pocitana podla skutocneho poctu zauctovanych poloziek. Ked mate poloziek viac, tak je cena vyssia a ked ich mate menej, tak je automaticky nizsia.
0 0
eva.ch eva.ch

eva.ch je offline (nepripojený) eva.ch

Humanet pouzivam pre jednu sro, a je v pohode, ale je pravda, ze praca v krose je lahsia. Neviem ale programy od krosu su zatial najlepsie s akymi som robila. Ale je to vec nazoru
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať