Zavrieť

Porady

Gaštan jedlý - pestovanie - kde zohnať semená

Ahojte, vie mi niekto poradiť, kde by som ešte teraz hlavne v Banskej Bystrici zohnal semená gaštana jedlého? Chcem si ich zasadiť. V Tescu ich už nepredávajú. Resp. má niekto ešte pár gaštanov?

Ďakujem za skorú odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Ak si chceš gaštany užiť aj ty, nielen tvoje deti, tak si kúp radšej mladé stromčeky, a pri nich však budeš na prvé plody čakať 10 rokov. A nezabudni, že gaštany musíš mať aspoň dva, sám jeden si pri opeľovaní nevystačí.

    henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

    henrieta3
    josadko Pozri príspevok
    A vedel by si mi par semienok poslat postou napr. na dobierku, aby som ti zaplatil postovne pripadne aj tie semienka? Som z BB, velmi by mi to pomohlo.
    ak sa nemylim, gastan ma semena plody gastana, najdi gastany a zasad, ja som mala na balkone pagastan konsky, bol taky velky, ze som ho musela presadit do zahrady, tak isto aj orgovan, krasne kvitol, uz stoji pred panelakom

    josadko je offline (nepripojený) josadko

    josadko
    Dakujem, ale ja to chcem pestovat okrasne na balkone, mal som to minuly rok. Je to krasna rastlina, a skor ma bavi si to vypestovat sam zo semiacka, nie uz kupit hotovu rastlinu )

    josadko je offline (nepripojený) josadko

    josadko
    A vedel by si mi par semienok poslat postou napr. na dobierku, aby som ti zaplatil postovne pripadne aj tie semienka? Som z BB, velmi by mi to pomohlo.

    Gaštan jedlý - pestovanie - kde zohnať semená

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.