Zavrieť

Porady

Náklady na začatie eshopu-podnikateľský plán

Prosím skúsenejších, ktorí podnikajú cez eshop z príspevku na podnikanie z Úradu práce aké výdavky ma čakajú na začiatku?
Zatiaľ som pri písaní plánu a náklady na zriadenie vidím takto:
kancelársky nábytok, počítačová zostava, tlačiareň zo skenerom, internet, telefón, ročný poplatok za doménu, poplatok za prenájom eshopu (nechcem sťahovať tie zdarma keďže to sama asi nezvládnem), kvalitný antivírusový program, poistné zdravotná poisťovňa.
Na čo som ešte zabudla?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    I. V. B. je offline (nepripojený) I. V. B.

    Podnikateľ I. V. B.
    Z toho čo som tu prečítal vidím, že sú tu otázky aj okolo skladov a údržieb.
    Pretože je obchod online tak prvoradá otázka by mala byť získať zákazky, zákazky, zákazky.
    Ak by som si vybral čo s cca 3000€ od štátu na dotáciu, tak celé to ide na marketing, eshop-stránku a telefón.
    Nemám pre vás problém vyfakturovať toto pre Úrad práce.
    Inak sa peniaze zle rozložia, minú a ostanú vám iba tie stoličky a sklad....
    3-4 mesiace makačka za počítačom a na telefóne. ... a až potom sa peniažky budú vracať.

    práci zdar

    Erika az je offline (nepripojený) Erika az

    Erika az
    ak chceš aby bol v Google tvoj webshop zviditeľnení aj tam si môžeš predplácať mi platíme okolo 100 € za mesiac a tak sme v popredí keď sa nahodia klúčové slová... ale nie je to povinné

    richard8888 je offline (nepripojený) richard8888

    richard8888
    ano ale do toho podnikatelskeho planu okrem nap. napr. pocitaca, tlaciarne, odvod , eshop co si mozem este dat do nakladov ? viem ze stol alebo stolicku ale este co ? velmi velmi by mi to pomohlo preto uz teraz dakujem za odpoved.

    richard8888 je offline (nepripojený) richard8888

    richard8888
    Pomoze mi niekto kto ma eshop ake naklady si mozem dat z prispevku ? ako napr. internet ? telefon ? predsa jedna sa o zakladnu cast alebo ine veci rozne dobre napady a podobne dakujem velmi pekne

    sascha55 je offline (nepripojený) sascha55

    sascha55
    ahoj
    mna napadlo (kedze nemam eshop, ale uvazujem)
    ze na zaciatku, teda nielen na zaciatku, ale furt je potrebne mat nejaky sklad/ulozny priestor na predmety ktore budes predavat cez eshop, predpokladam ze nebudes tovar sprostredkovavat ale budes ho aj realne mat a realne ho aj budes posielat... tj uprava "skladu" - bezne opravy stavby, ci nakup regalov, ..
    - dalej ma napada uctovniky softver

    Náklady na začatie eshopu-podnikateľský plán

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.