Zavrieť

Porady

Pomoc zvieratám

študentka
Za 60 minút končí možnosť zakúpenia kupónu a ešte je potrebných 437 kupónov
http://www.bratizlava.sk/zlava/1-ton...mbolicke-1/527

Usporiadat
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

.............
11760164_1098493033512387_1394439454290686653_n.jpg  
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Terezia13
.............
Keby len psov....

, že pán podnikateľ?

bohužiaľ...
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Chobot
Terezia13
.............
Keby len psov....

, že pán podnikateľ?

bohužiaľ...
včera mi stískalo hrdlo aj srdce..........viem o čom hovoríš...............skôr ako tento príspevok, som dávala aj rubrike miminká bábätká.....a možno ujo podnikateľ to upozornenie aj čítal.....koľký ho možno čítajú a je im to ľahostajné, kým...................
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

súrne sa hľadá pomoc
11752521_1457064527930375_1366189924315479992_n.jpg  
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Natália Útulok Senica
Vzhľadom na zúfalú situáciu posledných dní, mesiacov, tlaku verejnosti, nejakých článkov... Chcem poprosiť každého, kto si prečíta tento môj (súkromný) status - aby si dal ruku na srdce a odpovedal mi na moju otázku :

Predstavte si, že ste dobrovoľník v útulku, pomáhate zverom v núdzi ako len vládzete, navláčite si sami niekoľko tých nešťastníkov domov, obetujete čas, peniaze, atď. nemusím to všetko rozpisovať.. No a ku príkladu v jeden týždeň Vám volajú ľudia že - našli psa, 50 km od Senice, nevedia kam s ním, majú ho pred domom na vodítku a nik ho nechce, domov ho vziať nemôžu, v ten istý deň volá veterinár z mesta vzdialeného 40 km od Senice, že majiteľ došiel utratiť svoje dva krásne mladé zdravé psy a že mu to je ľúto, a že či sa nedá pomôcť. V lese pri Senici čakajú dvaja malí psíci na spásu, nemá ich kto ani len odchytiť... máte za sebou odchytovú akciu akciu 7veľkých psov (typu čuvač) pri ktorých bol nachystaný poľovník s puškou, že ich ide odstreliť - to je fakt len veľmi úzky prierez telefonátov a prosieb v priebehu PÁR DNÍ.
Čo urobíte v koži dobrovoľníka ?

A. vyberiete len jedného a nejak ho nacpete do preplneného útulku, tým pádom odsúdite ostatné na smrť
B. vezmete všetkých do útulku, postrkáte ich do kotercov spoločne a behom hodiny sa medzi sebou potrhajú, prežije silnejší
C. vezmete si ich všetkých domov k 20tim ďalším zvieratám, kvôli ktorým sa už aj tak nepohnete z domu / nevyspíte / nemáte žiaden život
D. utratíte psy, čo sú v útulku dlhšie, nikto o ne nejaví záujem, vy ich síce ľúbite ako svojich, ale radšej urobíte priestor novým
E. prestanete vnímať, nedvíhate telefón

Situácia je extrémne zlá, počty zvierat v núdzi sa zvyšujú, v každom kúte Slovenska záchranári plačú, že už nevládzu.
Ak nezačne každý od seba, nehľadať výhovorky, prečo aktuálne nemôže pomôcť zvieraťu, ale skúša prehodiť zodpovednosť za jeho život na niekoho iného, nebude tu fungovať už ani jeden dobrovoľník - som si istá. Za rok - dva už nebude nikto. A o kastráciách vlastných psov ani nehovorím. Nebude sa kastrovať, nebude nám už pomoci. ÚTULOK by mal byť posledné a nie prvé riešenie, ktoré ľudí napadne ! Prečo ? Lebo už nemá miesto !

.......darčeky za vysvedčenia sa hlásia.................
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


vek - 2 mesiace
Adopčný poplatok - 25€ ( očkovanie 15€ čip 10€) Je aj odblšena odčervňena.
Nachádza sa vo Veľkých kapušanoch, kontakt - 0918 799 176


2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1




Kniha Továrna na štěňata aneb ŠMEJDI v psím světě ukazuje tvrdou realitu podvodů se zvířaty... Jejich součástí jste právě teď i VY!
https://www.bux.cz/knihy/181405-tovarna-na-st enata-aneb-smejdi-v-psim-svete.html
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

alaya1



Kniha Továrna na štěňata aneb ŠMEJDI v psím světě ukazuje tvrdou realitu podvodů se zvířaty... Jejich součástí jste právě teď i VY!
https://www.bux.cz/knihy/181405-tovarna-na-st enata-aneb-smejdi-v-psim-svete.html
neviem, či sa môže taký človek kľudne pozrieť do zrkadla
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dlho som tu nebola vidím, že veľa z nás sa snaží pomáhať zvieratkám, čo ma teší
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

alaya1
Many bol adoptovaný minulý rok a žiaľ domov mu nevyšiel kvôli chorobe.Mal demodex ktorý sa vyiečila ale majiteľka si nevie dať rady že mu stále vypadáva srsť aj napriek liečbe unsure emoticon
Potrebujeme niekoho zodpovedného kto by mu vedel poskytnúť domov či dočasnú opateru kde budeme môcť dať Manyho doporiadku.Je to havinko ktorý je zvyknutý na záhradu.Je očkovaný aj čipovaný.
Tel. 0948015944



6049189940304194616_n.jpg?oh=5c3a8d791098cc87ba1f3 00377a25ac7&oe=55CB4429[/IMG]
Psychologičke by viac pasovalo zaujímať sa o ľudí, ako o psov !
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Terezia13
Natália Útulok Senica
Vzhľadom na zúfalú situáciu posledných dní, mesiacov, tlaku verejnosti, nejakých článkov... Chcem poprosiť každého, kto si prečíta tento môj (súkromný) status - aby si dal ruku na srdce a odpovedal mi na moju otázku :

Predstavte si, že ste dobrovoľník v útulku, pomáhate zverom v núdzi ako len vládzete, navláčite si sami niekoľko tých nešťastníkov domov, obetujete čas, peniaze, atď. nemusím to všetko rozpisovať.. No a ku príkladu v jeden týždeň Vám volajú ľudia že - našli psa, 50 km od Senice, nevedia kam s ním, majú ho pred domom na vodítku a nik ho nechce, domov ho vziať nemôžu, v ten istý deň volá veterinár z mesta vzdialeného 40 km od Senice, že majiteľ došiel utratiť svoje dva krásne mladé zdravé psy a že mu to je ľúto, a že či sa nedá pomôcť. V lese pri Senici čakajú dvaja malí psíci na spásu, nemá ich kto ani len odchytiť... máte za sebou odchytovú akciu akciu 7veľkých psov (typu čuvač) pri ktorých bol nachystaný poľovník s puškou, že ich ide odstreliť - to je fakt len veľmi úzky prierez telefonátov a prosieb v priebehu PÁR DNÍ.
Čo urobíte v koži dobrovoľníka ?

A. vyberiete len jedného a nejak ho nacpete do preplneného útulku, tým pádom odsúdite ostatné na smrť
B. vezmete všetkých do útulku, postrkáte ich do kotercov spoločne a behom hodiny sa medzi sebou potrhajú, prežije silnejší
C. vezmete si ich všetkých domov k 20tim ďalším zvieratám, kvôli ktorým sa už aj tak nepohnete z domu / nevyspíte / nemáte žiaden život
D. utratíte psy, čo sú v útulku dlhšie, nikto o ne nejaví záujem, vy ich síce ľúbite ako svojich, ale radšej urobíte priestor novým
E. prestanete vnímať, nedvíhate telefón

Situácia je extrémne zlá, počty zvierat v núdzi sa zvyšujú, v každom kúte Slovenska záchranári plačú, že už nevládzu.
Ak nezačne každý od seba, nehľadať výhovorky, prečo aktuálne nemôže pomôcť zvieraťu, ale skúša prehodiť zodpovednosť za jeho život na niekoho iného, nebude tu fungovať už ani jeden dobrovoľník - som si istá. Za rok - dva už nebude nikto. A o kastráciách vlastných psov ani nehovorím. Nebude sa kastrovať, nebude nám už pomoci. ÚTULOK by mal byť posledné a nie prvé riešenie, ktoré ľudí napadne ! Prečo ? Lebo už nemá miesto !

.......darčeky za vysvedčenia sa hlásia.................
Prečítal som
dal som si ruku na srcco (potom som si ju preložil radšej na hlavu ! )
a odpovedám na tvoju otáyku

( Čo urobíte v koži dobrovoľníka ? )

Neurobím nič, lebo som nebol / nie som / ani nebudem psí dobrovoľník (samootrok! = sami ste si to vybrali,tak neotravujte iných svojím fňukaním )
- neosprostel som natoľko, aby som na piedestál vyzdvihol IBA psov
- viem rozoznať ľudí od zvierat
- snažím sa nerobiť veci, ktoré sú zbytočné.
0 2
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Srdečně Vás zveme na setkání - DEN PRO ŠTĚNĚ, v rámci kterého se uskuteční autogramiáda Simony Smith, autorky publikace Továrna na štěňata (Universum, 2015). Akce se koná v neděli 30. srpna 2015 od 14:00 do 18:00 před restaurací Šlechtovka ve Stromovce v Praze.

Vás i Vašeho zvířecího kamaráda čeká spousta zábavy zdarma a navíc odměna pro pejska.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

!!!!!!!!!!!!ZDIELAME!!!!!!!!!!!!!
PSÍK MÁ BYŤ UTRATENÝ!!! NACHÁDZA SA V BA. NIE JE AGRESIVNY, TAHA NA VODITKU, NEOVLADA POVELY!

SOS, HĽADÁ SA MIESTO PRE TOHTO KRÁSNEHO ČOKOLÁDOVÉHO LABRADORA. MAJITELIA NEZVLÁDLI VÝCHOVU A ABY TOHO NEBOLO MÁLO, PRIVIEZLI HO NA VETERINU NA EUTANÁZIU. AK SA DO 18H NENÁJDE MIESTO, BUDE USPATÝ!!!
KONTAKT: 0902 548 300
12191420_1154993281195695_1918505528710269423_n.jpg  
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

................
12065547_904669862948002_1607720962031179888_n.jpg  
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

.....
12066019_918342688215048_8350146607906786990_n.jpg  
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ak sa niekto z BA cez den velmi nudi, moze pomoct a aj pohladit si dusu.
Simona Šeršeňová

Kamarati/ znamy, neviete nahodou/nepoznate nejaku studentku/studenta ktory by si chcel privyrabat vencenim mojich psikov? Nastup od buduceho tyzdna. Dakujeeem
1 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
skutočne, ale naozaj skutočne ľudkovia , majme srdce ( Terezia13 obdivujem ťa ) , pomôžme útulkom teraz v zimnom počasí aspoň staré deky, krmivo a tí bohatší aj zateplené búdy sa zídu - pomôže aj dočasná starostlivosť, venčenie, a hlavne nepozerať inde ak ide o život našich najvernejších priateľov - buďme zodpovední voči zvieratám a prírode ,
Naposledy upravil hanelie : 03.12.15 at 13:07
2 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Terezia13
.....
nepýtala som sa kto je za to zodpovedný,

....mám tri takéto mačičky, najdúchov z ulice
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

...
10527308_385232518302493_9145148769084055181_n.jpg  
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať