Zavrieť

Porady

musím poslať list danej spoločnosti do 2 týždňov, že ju ruším alebo to môžeme ignor.?

dnes nám prišla objednávka od nemeckej agentúry - slovenský internetový register.
je adresovaná mojmu ocovi, píšu že si má prekontrolovať aktualizácie registroaných údajov Sl. inter. reg. a v prípade ich opravili.
píšu že základné údaje (meno, psc, odvetvie kde pracuje) sú bezplatné.

keby to podpísal a poslal platil by 958 E na rok v priebehu 3 rokov, môj oco nič take nechce podpisovať.

v obchodných podmienkach sa píše:
"zmluvná dohoda sa začína vykonávať už pri odoslaní podpísanej objednávky vydavateľstvu (odoslanie možno uskutočniť aj prostredníctvom faxu), pokiaľ nebude do dvoch týždňov po udelení zákazky písomne zrušená (určujúci je dátum uvedený na pečiatke)


pripomínam, že môj oco nič nepodpisoval
Naposledy upravil Dav : 19.07.12 at 11:12
Usporiadat
Lenka 1974 Lenka 1974

Lenka 1974 je offline (nepripojený) Lenka 1974

ahojte tiez mam podobny problem dnes mi prisiel lsit ze mam uhradit 958 eur (inzercia slovensky internetovy register) problem je v tom ze som to v septembri podpisala a nevsimla som si za akych podmienok to funguje, poradte mi co robit??? nemam sancu zohnat 1000 euro len tak!!!
0 0
mirkahod mirkahod

mirkahod je offline (nepripojený) mirkahod

Aj mne prišla upomienka na zaplatenie po anglicky nenájde sa niekto kto by nám pomohol? V zmluve nieje ako to ukončiť hneď až o 1 rok ale músíš to zaplatiť. Ja mám aj ten prvý list a tam bolo zadarmo a ne tom druhom už je cena.
0 0
adriankaka adriankaka

adriankaka je offline (nepripojený) adriankaka

dobry den,som jedna z vas,ktora naletela,aj ja som dostala teraz v marci od nich list,udajne moju pohladavu davaju tretej firme,cize vymahacom,bola som u mojej pravnicky,ta mi povedala nech to ignorujeme,ak by nieco prislo na Slovensky sud,len te moze konat na Slovensku,tak potom to bude ona riesit a udajne nase sudy taketo zmluvy ake sme podpisali neuznaju.takze mame ignorovat.napiste ako ste ostatni,ci aj vam prisiel ten posledny list o vymahacej firme.drzme spolu a informujme sa.
0 0
mirkahod mirkahod

mirkahod je offline (nepripojený) mirkahod

Mne to tiež stále chodi ale je to vždy v cudzom jazyku á ta cena je už riadna. Ani ja zatiaľ nič nerobím uvidíme ak by niečo chceli tak len dúfam že pôjdeme spoločne do toho
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať