Zavrieť

Porady

ZeekRewards - 1997 najlepšia firma

ZeekRewards ( http://virealko.zeekrewards.com ) je jedna z najrýchlejších rozvíjajúcich sa firiem na svete. Za jednu minútu sa tu preinvestuje niekoľko tisíc dolárov. V dnešnej dobe je to najrýchlejšia rastúca network marketingová spoločnost, ktorá nemá konkurenciu. Najzaujímavejšie na tejto spoločnosti je, že zisk neprúdi z vytváranie siete spolupracovníkov (členov), ale z predaja vecí v aukciách (to ale neni naše práca). Díky tomu môžete zarábať každý a nezáleží na tom, koľko ludí do systému privediete (je to len výhoda ked máte ludí, díky ktorému máte dalšie provízie). Najlepšie na tomto systéme je ale to že Vám to zabere len 2-3 minútky denne. Môžete zarábať ako free člev po dobu 60dní ked tie zisky máte menšie čiže bez investície, ako som začal napr. ja a teraz mám aktívny príjem od ZK, je to najlepšia firma na svete je to 100% istý zárobok ak má niekto záujem dajte vedieť.

http://virealko.zeekrewards.com

PS. investoval som 500€ ... uvediem Vám príklad kolko som zarobil za cca 10dní ...

Vložíte 500 € každý den dostanete cca 1,5% úrok .. čiže prvý den 7,50€ další den máte 507,50€ + 1,5% čo je už 7,61€ sa rovná 515,11 € + 1,5% čo je - 522,83 € čiže každý den pribúda 1,5% cca
ak máte záujem len investovať môžte začať bud vás zaučím do systému kompletne alebo môžete investovať cezomna dám vám 1,4% zisk môžete začať s 10€ čiže napr dáte mi 100€ každý den 1,4% čo je 1,14€ po dobu napr. 30dní - prvý mesiac 142€ ak to necháte zas u mna na další mesiac máte už 2€ cca denne čo je za druhý mesiac cca 200€ za 90dní máte cca 230-300€ super systém, Ak má niekto záujem píšte sem alebo mail - abvireal@gmail.com

PS. Pripravujem prezentačné videá chcem to naozaj ukázať že to funguje.
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Toto tu na Slovensku už raz bolo (v inej forme) - klasické lákanie na zisk = pyramída.

Ja osobne toto neodporúčam!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
abvireal abvireal

abvireal je offline (nepripojený) abvireal

o čom točiš ? regni sa tam zadarmo skús si to ... žiadna pyramida funguje od 1997 ...

je zaradená v kategorií ORIFLAME,AVON atd... je na prvom mieste .. pozri sa kolko ludí stade profituje .. pyramida je o získanie ludí, tu nepotrebuješ ludí sních máš len malé bonusy ..
Naposledy upravil abvireal : 19.07.12 at 23:18 Dôvod: chyba
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://www.porada.sk/t197805-zeekrew...ml#post2108126
....a prdlajs na prvom mieste.
0 0
abvireal abvireal

abvireal je offline (nepripojený) abvireal

platia ? zato tam zarábajú ludia mesačne 80 000kč ... kludne dohodím screeny aj video v pohodičke
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
abvireal Pozri príspevok
platia ? zato tam zarábajú ludia mesačne 80 000kč ... kludne dohodím screeny aj video v pohodičke
...nahodím Ti také videá ...až do het...........v pohodičke...

Posledné by bolo také náučné ......že zo súdnej siene ......keď Fruniho odsúdili na tých pár rôčkov - pekne na tvrdo ....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Podstatná OTÁZKA ,

spomínanú istinu 500 € možno kedykoľvek vybrať , alebo nie ?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

buchač Pozri príspevok
...nahodím Ti také videá ...až do het...........v pohodičke...

Posledné by bolo také náučné ......že zo súdnej siene ......keď Fruniho odsúdili na tých pár rôčkov - pekne na tvrdo ....
Správne Juraj, dobre si to pochopil,

MONOPOL na finančné obchodovanie má Ministerstvo financií SR a tie subjekty ktorým udelí LICENCIU na také podnikanie

ostatní dopadnú ako Fruni .... a ešte aj na Mojžiša si došlapli... po dlhom čase , ale DOŠLAPLI.
0 0
abvireal abvireal

abvireal je offline (nepripojený) abvireal

Neviete o čom točíte chlapi však si napíš hocikde či platí zeekrewards ... pozri koľko uživateľov majú ... mne je jedno ak nechcete nemusíte mna to vobec nezaujíma ide o to že tu si môžeš zarobiť aj sám čiže nepotrebujem budovať tým... ale ako myslíte ..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
abvireal Pozri príspevok
Neviete o čom točíte chlapi však si napíš hocikde či platí zeekrewards ... pozri koľko uživateľov majú ... mne je jedno ak nechcete nemusíte mna to vobec nezaujíma ide o to že tu si môžeš zarobiť aj sám čiže nepotrebujem budovať tým... ale ako myslíte ..
...he ...to máš tak ....my nie iba myslíme .....my aj rozmýšľame........

...že pochopil si ten veľký rozdiel medzi tými slovami - mysliteľ ???

zato tam zarábajú ludia mesačne 80 000kč
...len či dane platia - platíš....

...aj nad tým rozmýšľam , či si na to myslel ....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Indeed Pozri príspevok
Podstatná OTÁZKA ,

spomínanú istinu 500 € možno kedykoľvek vybrať , alebo nie ?

Nedostal som ODPOVEĎ na moju veľmi podstatnú OTÁZKU.
0 0
mirodur mirodur

mirodur je offline (nepripojený) mirodur

No 80.000. kč je cca 2600 euro... Nezdá sa mi že o takejto práci sa nikde nehovorí. Ked sa spýtam na túto prácu tak jedine čo sa stane tak sa vyroja aktívni členovia Zeek Rewards a volajú ma k sebe , ako svedkovia Jehovovi ) Také to šialenstvo ..pod k nám.. za mesiac máš mercedes, ja zarabam 80. 000 nechceš aj Ty ??? Prečo teda tak veľa ľudí je nezamestnaných a žiju z vyplaty do výplaty ak stačí raz za den dať jeden inzerát... ???
0 0
mirodur mirodur

mirodur je offline (nepripojený) mirodur

No podla toho čom zistil tak tie peniaze sú tam 90 dní.... až potom sa k nim dostaneš... teda možno... a možno to aj funguje... len je otazka že dokedy. ... Tie aukcie kde sa draží tovar už funguju aj napr. v Čechách... len či to nie je bublina......ktorá zatial rastie...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

mirodur Pozri príspevok
No podla toho čom zistil tak tie peniaze sú tam 90 dní.... až potom sa k nim dostaneš... teda možno... a možno to aj funguje... len je otazka že dokedy. ... Tie aukcie kde sa draží tovar už funguju aj napr. v Čechách... len či to nie je bublina......ktorá zatial rastie...
Pred časom sa tu diskutovalo o ******* teda lajonnes či l.y.o.n.n.e.s.

a moderátori boli prudko proti tejto téme a zatvarali ju ako besní...

Teda aj z tychto reakcií dedukujem,že také niečo asi FUNGUJE a všetko ostatné je len ZÁVISŤ.

Pravda, takéto hry nie su určené pre človekov z 300 eur prijmom či dochodkom.
Naposledy upravil Indeed : 27.07.12 at 08:28
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

mirodur Pozri príspevok
No 80.000. kč je cca 2600 euro... Nezdá sa mi že o takejto práci sa nikde nehovorí. Ked sa spýtam na túto prácu tak jedine čo sa stane tak sa vyroja aktívni členovia Zeek Rewards a volajú ma k sebe , ako svedkovia Jehovovi ) Také to šialenstvo ..pod k nám.. za mesiac máš mercedes, ja zarabam 80. 000 nechceš aj Ty ??? Prečo teda tak veľa ľudí je nezamestnaných a žiju z vyplaty do výplaty ak stačí raz za den dať jeden inzerát... ???
Možno preto ,že im taku prácu nikto neponukol a ak aj ponukol boli tak neveriaci ako polovica slovenska,neveril by si ale na slovensku a v čechach je velmi vela ľudí čo robí tuto prácu,nie je to sice tak jednoduche ako sa na prvý pohlad zdá,treba sa aj trocha vzdelávat a snažiť,ved kto ti dnes dá vyplatu len tak pre pekne oči?či máš taku prácu? Spoločnosť ZeekRewards je skoro ako Amway Avon či Herbalife,nie je to vôbec žiadna pyramída ako si niektorý chytráci myslia,tu si vytváraš pasívny príjem.Ale to je na dlhé vysvetlovanie,nechcem to tu ospevovať,pretože kto do toho nevidí a nevyskúšal to tak bude aj tak kritizovať,proste sme na slovensku.


Ak sa chce niekto tomu venovat,tak potrebuje živnostenský list a odvadza z toho dane ako z každej inej živnosti.
Ešte pre doplnenie, na slovensku a v čechách je už k dnešnemu dnu registrovaných 11 000 ludí ktorý pracujú pre túto spoločnosť,a každým dňom pribudaju nový, za 7 pracovnych dni pribudlo až 1000 ludi.
Naposledy upravil beba13 : 01.08.12 at 20:54
0 0
abvireal abvireal

abvireal je offline (nepripojený) abvireal

asi tak ale nechaj ich beba sú zaostalý, ja natom zarábam ked nejdete nejdete mne to je jedno dovi dopo ... zarábajte si 500€ mesačne
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

abvireal Pozri príspevok
asi tak ale nechaj ich beba sú zaostalý, ja natom zarábam ked nejdete nejdete mne to je jedno dovi dopo ... zarábajte si 500€ mesačne
Trochu by som bol zdržanlivejší v dávaní niekomu prívlastku "zaostalý" , či zaostalí v množnom čisle,

táto gramatika sa preberala na I. stupni ZŠ.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Aký dobrý človek je ten abvireal: rýchlo zbohatol a nie aby si užíval niekde v Karibiku - nie on má starosť o chudobných aby aj oni zbohatli .......
Veru, to sa dnes len-tak nevidí!!!
0 0
abvireal abvireal

abvireal je offline (nepripojený) abvireal

Dobre, nejdem sa tu hádať, mne to je jedno nejdem dalej odpisovať dovi
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

abvireal Pozri príspevok
Dobre, nejdem sa tu hádať, mne to je jedno nejdem dalej odpisovať dovi
Prajeme Ti veľké výnosy , uži si ich v zdraví.
0 0
globalpartner globalpartner

globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

abvireal Pozri príspevok
ZeekRewards ( http://virealko.zeekrewards.com ) je jedna z najrýchlejších rozvíjajúcich sa firiem na svete. Za jednu minútu sa tu preinvestuje niekoľko tisíc dolárov. V dnešnej dobe je to najrýchlejšia rastúca network marketingová spoločnost, ktorá nemá konkurenciu. Najzaujímavejšie na tejto spoločnosti je, že zisk neprúdi z vytváranie siete spolupracovníkov (členov), ale z predaja vecí v aukciách (to ale neni naše práca). Díky tomu môžete zarábať každý a nezáleží na tom, koľko ludí do systému privediete (je to len výhoda ked máte ludí, díky ktorému máte dalšie provízie). Najlepšie na tomto systéme je ale to že Vám to zabere len 2-3 minútky denne. Môžete zarábať ako free člev po dobu 60dní ked tie zisky máte menšie čiže bez investície, ako som začal napr. ja a teraz mám aktívny príjem od ZK, je to najlepšia firma na svete je to 100% istý zárobok ak má niekto záujem dajte vedieť.

http://virealko.zeekrewards.com

PS. investoval som 500€ ... uvediem Vám príklad kolko som zarobil za cca 10dní ...

Vložíte 500 € každý den dostanete cca 1,5% úrok .. čiže prvý den 7,50€ další den máte 507,50€ + 1,5% čo je už 7,61€ sa rovná 515,11 € + 1,5% čo je - 522,83 € čiže každý den pribúda 1,5% cca
ak máte záujem len investovať môžte začať bud vás zaučím do systému kompletne alebo môžete investovať cezomna dám vám 1,4% zisk môžete začať s 10€ čiže napr dáte mi 100€ každý den 1,4% čo je 1,14€ po dobu napr. 30dní - prvý mesiac 142€ ak to necháte zas u mna na další mesiac máte už 2€ cca denne čo je za druhý mesiac cca 200€ za 90dní máte cca 230-300€ super systém, Ak má niekto záujem píšte sem alebo mail - abvireal@gmail.com

PS. Pripravujem prezentačné videá chcem to naozaj ukázať že to funguje.

Už je to tu je to podvod:

http://ekonomika.idnes.cz/americky-u...zahranicni_spi
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať