Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pripad tyraneho psa.

Pripad tyraneho psa
Vcera, 30.11.2012 nam bol nahlaseny pripad tyrania psa, kedze sa jednalo o osobu mne znamu, nechcela som verit, ze by pripad bol realny, dufala som, ze len nekto prehanal. Dnes, 1.12.2012 som sa tam isla pozriet a to, co som videla, prekonalo vsetky moje ocakavania, nic tak hrozne som v zivote nevidela na vlastne oci, na foto ano, ale takto nikdy! Na pozemku, kde je sice dom, ale nebyvaju tam, su dvaja psi, jeden stredoazijat, ktory je sice v dobrom vyzivovom stave, ale je priviazany k hrubej retazi o strom, nikde na blizku nema ani len krik, kde by sa ukryl pred zlym pocasim, dost agresivne stekal na nas. Ale druhy psik je na tom katastrofalne, je to asi NO, alebo aspon niekedy bol, velmi stary psik, oci zapalene, asi je uz slepy, na tele srst len vo flakoch, na pravej lopatke akoby mal dieru, je priviazany na retazi o budu, jedlo som tam nevidela, miska s vodou tam sice bola, ale voda bola spinava, plna listov zo stromov, psik k nam vysiel z budy, boli sme dve zeny, po privolani mestskej policie vsak pri pohlade na muza zaliezol a odmietal vyjst, je zrejme, ze mu ublizoval muz, zial, majitel sa vyjadril, ze sa mame starat o seba a o ludi bez domova, nie o psy, dufala som, ze sa s nim dohodneme a aspon bude suhlasit, aby sme ho odtial mohli vziat, ale nie, takze na neho bude podane TO za tyranie, aj ked neviem, ci to bude mat nejaky zmysel, je to dost bohaty obcan nasho mesta, ktory ma kontakty vsade Ja vsak slubujem tomuto psikovi, ze sa nevzdam, kym ho odtial nedostanem!

Autor: Marcela Jurickova
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi: Fík.

Fík
MAXIpes Fík je približne 2 a pol ročný psík, ktorý sa našiel vyhodený na ulici. Nikomu nechýbal. Má zanedbanú srsť čím je jasné, že túlať sa musel už dlhšiu dobu. Má poranenú prednú labku, čo sa rýchlo dá do poriadku. Fík je priateľskej povahy, čaká na novú šancu. Nádej, že ďalší deň bude pre jeho psí život druhou šancou. Vhodný do rodinného domu s prístupom do vnútra. Fík bude očkovaný, kastrovaný a čipovaný. Nachádza sa na Budči (okolie Zvolena).Autor: Pes v núdzi
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tulava Labka.


Meno: ŠTUCO
Pohlavie: psík - KASTROVANÝ
Vek: cca 8 rokov (on si však myslí, že má tak 2 roky)
Farba: čierny s hnedými znakmi
Veľkosť: pod kolená, nižší psík , 11 kg
Rasa: x bradáč, možno foxteriér...

30.07.2012:
Štuco bol s nami v sobotu reprezentovať naše OZ Túlavá labka na kultúrnej akcii Piknik na Drieňovej.
Je to parádny pes ) Je to pohoďák, perfektný kamoš a nezávislák.
Občas vstal, pozrel na okoloidúceho psa, trochu poštekal a hrabal zadnými nohami. Strážil nás ) No „trhačské“ vlastnosti v ňom nehľadajte.
Niekedy sa správa ako decko, len by sa hral a behal. Nie len jeho vnútorná krása, ale aj vonkajšia je očividná ) Štuco je jednoducho aj štramák .o)
Štuco prežil doterajší život na metrovej reťazi...všetky zimy, všetky búrky, všetky horúčavy trávil v priestore veľkom asi 1,5 x1,5 m. Napriek tomu je to úžasný pes, vďačný za všetko. Nie je problém ho v salóne ostrihať, nie je problém ísť s ním v aute, nemá problém s inými psíkmi...
Darujte mu RODINU! Darujte mu DOMOV!
Tento perfektné psisko si to naozaj zaslúži


Pre Štuca chceme lepší život. Doteraz bol na metrovej reťazi, odteraz
by sme si priali, aby zažil ozajstný psí šťastný život. Je to trošku starší
psík, ktorý sa však správa ako psí pubertiak - všetko chce oňuchať, so všetkými sa pohrať, zoznámiť Však len teraz začína skutočne žiť ))

Má dobrú povahu, je priateľský, veselý, znášanlivý.
Bol zanedbaný, ale postupne sme ho dali dokopy. Vyumývali, ostriháli
zachlpenú a nezdravú srsť .o) Teraz je to riadny frajer :O)
Znesie sa so psíkmi a mačky ho celkom fascinujú )
Nemá problém voziť sa v aute, chodiť na vodítku.
Štuco by chcel dožiť život v rodine. Nájde sa pre neho ešte niekde miestečko?

foto: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Stuco/

Nachádza sa v Banskej Štiavnici.
kontakt: tulavalabka@gmail.com, 0911291083, 0903261807, 0918050524
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
zoberieš si ma domov prosím?

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Bady hľadá domov.






0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša.


LEO - bude v zime už v novom domove?

Leo je cca 5-6 ročný psík, nekastrovaný, znášanlivý s inými psíkmi aj hydinou. Touto cestou si hľadá nový domov, žije v nie práve najlepších podmienkach (viď foto na reťazi)... Majitelia sú ochotní sa ho vzdať a dopriať mu krajší život. Kto mu ho ponúkne? Nachádza sa vo Vranove nad Topľou, ale po dohode je možný prevoz do nového domova.

PS - Leo dnes dostal vankúš, aj do búdky a konečne bola aspoň chvíľu bez reťaze... Leo je malinký psík, prosím poskytnite mu niekto dočasnú opateru!

Kontakt: ell.antoniova@gmail.com
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Radka HránkováDočasná Opatera (DO)

Hladam surne docasnu opateru v Bratislave pre tohto 7 tyzdnoveho psika. Je to krizenec kokra.Viezla som ho 100 km do noveho domova v BA a pani mi ho odvolala na poslednu chvilu, nechcem ho viezt 100km naspat a trapit ho..lebo verim tomu ze v priebehu tyzdna mu niekoho najdem.a vacsinou sa mi ozyvaju ludia z BA.moje t.c 0948043847..ja som v PK len nasmu vlciakovi nie je po voli a nemam ho kde na cely den pocas prace dat.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



  • Dočasná Opatera (DO) sdílel(a) příspěvek (fotka) uživatele Kristina Chylová.


    http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater ..... tieto 2 psiky sme dnes doviezli z Lubochnianskej doliny ... su to psikovia, mladi a nerozlucna dvojka, spolu aj spali .... zaviezli sme ich do Ruzomberskeho utulku, ale tam su uplne plni, preto sa hlada domov - najlepsie ak by sa umiestnili spolu ... prosim o zdielanie a ak ma niekto zaujem nech sa ozve na meno pri albume alebo priamo do utulku ... su naozaj velmi rozkosni


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa fotku.


maco GOLEM hľadá nový domov


GOLEM
pes, 2 roky, stredoaziat, 60 cm, 50 kg

Golem je ten najpokojnejší pes, aký kedy v útulku bol. Pohybuje sa pomaly, rozvážne, celý deň
prevažne preleží, či prespí. Je to veľký maco, dobrák od kosti, skôr sa bojí, ako by sa púšťal
do konfliktu. Nie je vhodný na stráženie, iba ak by odstrašil svojou veľkosťou. Golem nebrechá
a je rád, keď sa mu niekto venuje (napr. keď ho hladkáme). Golem vie chodiť na vôdzke, neťahá,
avšak nie je náročný na pohyb.

http://www.utuloksenica.sk/golem.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa fotku.


maličká ELY hľadá domov na šantenie


ELY
sučka, 4 mes., kríž. JRT parson, 25 cm, 4 kg

Ely je krásne - trojfarebné šteniatko, vždy šťastné, veselé a pripravené sa hrať. Ely miluje hračky,
loptičku, iné psíky, s ktorými môže šantiť. Ely má drsnejšiu srsť, je zrejme krížencom JRT parson.
Bude malého až stredného vzrastu.

http://www.utuloksenica.sk/ely.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa fotku.


maličká FLIKA túži po skutočnom domove


FLIKA
sučka, 11 mes., 20 cm, 4 kg

Flika je malinká, skladná sučka, vhodná len do bytu. Flika je hravá, milo pobláznená, priateľská
a najradšej vám vylezie na kolená alebo si ľahne tesne pod vás na chrbát a nechá sa hladkať.
Flika stále hľadá v človeku pocit bezpečia, ešte vždy má trocha obavy z neznámych. Je to ale len
na pár sekúnd, potom sa osmelí a užíva si pozornosť.

http://www.utuloksenica.sk/flika.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica zdieľa fotku.


GOYA - krásna a dobručká NO čaká na nový domov




GOYA
sučka, 3 roky, NO, 55 cm, 30 kg

Goya je veľmi submisívna, priateľská a dobručká sučka NO. Je nerada sama, potrebuje robiť
spoločnosť svojej rodine, kľudne aj starším ľuďom alebo rodine s deťmi. Nie je otravná, vyžaduje
všaj lásku a pozornosť. Pre svojho pána je ochotná urobiť čokoľvek, rýchlo sa naučila povely, sadni,
podaj labku... Nie je štekavá a nie je vhodná na stráženie. Goyu sme prijali veľmi vychudnutú spolu
s Jasperom, sú zrejme zo zlých podmienok. Môžu byť adoptovaní aj spolu.

http://www.utuloksenica.sk/goya.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...havkovia, ktorí už majú svojich páničkov...

KORES má nový domov


..

BRUNO má nový domov

..

SHITA má nový domov !

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
SLEEPY má nový domov

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Útulok Košice
KOŠICE!!!!! pred chvilou sa našiel na terase psik shitzu (oblečený) nechýba niekomu????? našiel sa v okoli Inžinierskej ulice (no môže byť aj z inakade)....Teraz je v utulku, hladame majitela, pomozte zdielanim, pripadne docasnu opateru, ak by niekto mohol pomoct.volajte piste na č. 0907 441 447, 0918 564466
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Priatelia, isto ste si všimli že sme posledné týždne hľadali nejaký koterec alebo prístrešok na darovanie alebo za sym. cenu. Žiaľ nepodarilo sa nám žiaden zohnať a kedže zima sa blíži, začali sme volať aj na inzeráty. Dnes sa nám podarilo násť nový veľký koterec, ktorý by mohol slúžiť aj viacerým psíkom. Máme iba jeden problém a to finančný. Koterec stojí 250 e, čo je síce za koterec takých rozmerov /2 x 3m/ naozaj dobrá cena ale toľko žial na účte momentálne nemáme. Ak by nám niekto vedel na koterec prispieť, budeme naozaj veľmi vďační, každé jedno euro pomôže. Vopred veľmi pekne ďakujeme. Číslo účtu: 0423809485/0900 do poznámky prosím napísať "koterec"




1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Útulok pre psy Poprad

Prečo si niekto zaobstará psíka a potom ho vyhodí???
Ľudia zobudte sa!!!!!!!!!!! (myslím tích ktorý to už psíkovi urobili)
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Útulok pre psy Poprad

Hľadá sa prevoz!!!
Z popradu do Olomouca! Pre tohoto maličkého ratlíka. Má šancu na nový domov. Zimu v útulku nezvládne! PROSIME!!! Kontakt: 0944 194 897 alebo utulokpoprad@gmail.com
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Pomoc pre nechcené zvieratá v Trebišove

Hľadáme nových dobrovoľníkov,18 + ,ktorí by chodili pravidelne do KS-kŕmenie,venčenie,fotenie atď...Nenájde sa tu nikto z Trebišova ?? Už rok a pol sme v tej istej zostave,od septembra nebudeme mať na psov toľko času ako v lete.Nebuďte ľahostajní,ďakujeme !
Naposledy upravil verkaz : 03.12.12 at 16:45
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Pomahame Kosickym Psikom:vianocna aukcia 2.12.-10.12.

vianocna aukcia 2.12.-10.12.
Podmienky aukcie: Aukcia bude trvať do 10.12. (20:59) a vecičku získa ten, kto ponúkne za ňu najviac eur do uplynutia terminu aukcie, teda do času 20:59. Prihodenia od 21:00 sú už neplatné. Dražiť môžu len osoby starsie ako 15 rokov ! Aukcia platí len pre územie EU. Prihodenie sumy je záväzné, zakazuje sa mazať, aby nedoslo k chaosu, poškodeniu dražiteľov a dražobníkov! Zmazanie prihodenej sumy sa bude považovať za porušenie a zablokujeme vám možnosť draženia. Pod fotky prihadzujte len sumičky, ktoré ponúkate, bez komentárov aby to bolo prehľadné. Po ukončení aukcie budem kontaktovať každého, kto niečo získal a vydražená vec sa mu bude posielať poštou. Poštovné nie je zahrnuté v cene vydražených vecičiek. Vydraženú vecičku môžete dostať:a) na dobierku, vecičky vyplatíte na pošte pri preberaní ( + 2€ poštovné ) b) obyčajne poštou, po vyplatení vecí na účet útulku vopred ( + 1€ poštovné ) c) osobne v Košiciach ( 0€ poštovné ) Do zahraničia sa na dobierku poslať nedá, len vyplatením vopred na účet. Ak máte akékoľvek otázky alebo sa chcete vyjadriť k aukcii, prosím kontaktujte matu v ss. Táto aukcia nie je len pre psíkov z útulku, jej výťažok by som rada prerozdelila aj medzi ľudí, ktorí vynakladajú vlastné finančné prostriedky, čas, energiu a lásku pre opustené psíky, či už nájdené v rómskych osadách, zachránených pred uspatím z asanačky, vyhodených,... atď. Vyzbierané financie pôjdu na preplatenie veterinárov a potrieb aj týmto psíkom, a to svojpomocným záchrancom , ktorí mnohokrát potrebujú aj našu finančnú pomoc: Nina Vojtková , Magdaléna Závatská, Diana Zrúdka Betty, Dalma Hancova, Zuzana Jochmannova, Katarina Ivanova...





0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať