Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dočasná opatera Zbyňov přidal(a) nové fotky (4) do alba šteniatko Tim hľadá domov.

0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

KS Zvolen: Darček.tak uz tu mame aj prvy povianočný Darček .....ktory skoncil v KS Zvolen ...

Darček
Darček je cca 2 mesačné psíča dunčošpicoidnej rasy, nájdene 28.12.2012 na sídlisku Západ vo Zvolene. Keďže bolo nájdené s ľadovými cencúľami na srsti, zablšené a začervené, neodporúčam pôvodnému majiteľovi aby sa prihlásil ak má štipku svedomia. Je trošku bojazlivé, dokonca aj hryzká od strachu, au tie ihličky. Ale keď zistí, sú okolo neho ľudia, ktorí mu nič neurobia, hneď je z neho malý nezbedník, ktorý behá ako vietor. Predpokladaná stredná veľkosťOd: KS Zvolen





0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



utulokZilina.sk

AIRA - je maličká, asi 6r., 7 kg sučka, ktorá bola uviazaná na 1,5 m reťazi bez búdy, bez vody, vychudnutá pri opustenom dome, kde ju dievčatá chodili kŕmiť a 2x ju zachránili pred obesením. Momentálne je v dočasnej opatere už po operácii obrovského slabinového pruhu a je OK, už jej nič nebráni v pohybe, krásne behá a teší sa zo života. Je nekonfliktná, milá, už okúpaná, odčervená, má hygienické návyky, vhodná do bytu, nepotrebuje dlhé vychádzky. HĽADÁME NOVÝ DOMOV , Tel. 0905-670 180 .
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša zdieľa album používateľa KS Vranov nad Topľou: JASPER.


ZDIEĽAME: Jasperovi nikto neponúkol ani dočasku! Malý milučký psík, ktorý ma spať v teple v kresle a nie byť v studenom koterci! Ľudia, on v karanténe v koterci zmrzne, keď sa ešte o pár stupňov ochladí, stále sa trasie... Komentáre typu chúďatko a aký je krásny mu nepomôžu, ak chcete pomôcť zdieľajte prosím! Ďakujeme.

JASPER
Jasper je mladý do 2 rokov starý psík zrejme bichonik..našiel sa na sidlisku,na pravom stehne ma veľký exem,ktovie či kvoli tomu ho majitelia nevyhodili..malý je veľmi milučký,je absolutne neagresivny,aj ked sme mu zastriekavali bolestivu nôžku,hadzal sa no nehryzol,je to statočník..Teraz veľmi potrebuje aspoň DOCASNU OPATERU! ks nieje miesto pre tekahoto psika,je zima,ma exem a mal by byť v sterilnejšom prostredi..museli sme ho dať ku šteniatkam kedže ani nema kde inde isť..pomôžte chudatku dostať sa z koterca,,aspoň zdieľajte!Autor: KS Vranov nad Topľou
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


Volám sa Bobo, som mladučký ročný psík veľmi milej povahy. Našli ma pobehovať po hlavnej ceste, kde som sa túlal už viac dní. Moji predošlí majitelia ma pravdepodobne vyhodili z auta a čakal som, že prídu po mňa. Som veľmi hravý,vyhrám sa so všetkým, čo mi dáte, fľašou, handrou, loptou, dokonca aj šalátovou uhorkou . Som stredného vzrastu, ani nie po kolená a rásť už nebudem. Som úplne nekonfliktný s inými psami. Som vhodný len na dvor, alebo do koterca, pretože v byte všetko značkujem. Som kastrovaný. Nachádzam sa v dočasnej opatere na Liptove, ale už som tu príliš dlho a potrebujem nový domov.

Kontakt: Lucia.Cernanska@gmail.com, 0908 075 038, dadidka3@gmail.com, 0917 416 932.

Fotoalbum: http://www.facebook.com/media/set/?s...5455928&type=3


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
šteniatko Tim hľadá domov.


Timi sa ma síce v dočasnej opatere naozaj skvelo, ale domov je domov... nikto nehľadá takéhoto nádherného spoločníka?

šteniatko Tim hľadá domov
Tim je 4 mesačné šteniatko, v budúcnosti bude stredného vzrastu, tak okolo kolien. Momentálne je v dočasnej opatere, v rodinnom domčeku, kde má prístup aj do vnútra. Tim je priateľský, hravý ale i rozvážny a učenlivý. Je odčervený, očkovaný i čipovaný, hľadáme mu dobrý domov: 0949575965Autor: Dočasná opatera Zbyňov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pepsikova Pozri príspevok
Psia duša zdieľa album používateľa KS Vranov nad Topľou: JASPER.


ZDIEĽAME: Jasperovi nikto neponúkol ani dočasku! Malý milučký psík, ktorý ma spať v teple v kresle a nie byť v studenom koterci! Ľudia, on v karanténe v koterci zmrzne, keď sa ešte o pár stupňov ochladí, stále sa trasie... Komentáre typu chúďatko a aký je krásny mu nepomôžu, ak chcete pomôcť zdieľajte prosím! Ďakujeme.

JASPER
Jasper je mladý do 2 rokov starý psík zrejme bichonik..našiel sa na sidlisku,na pravom stehne ma veľký exem,ktovie či kvoli tomu ho majitelia nevyhodili..malý je veľmi milučký,je absolutne neagresivny,aj ked sme mu zastriekavali bolestivu nôžku,hadzal sa no nehryzol,je to statočník..Teraz veľmi potrebuje aspoň DOCASNU OPATERU! ks nieje miesto pre tekahoto psika,je zima,ma exem a mal by byť v sterilnejšom prostredi..museli sme ho dať ku šteniatkam kedže ani nema kde inde isť..pomôžte chudatku dostať sa z koterca,,aspoň zdieľajte!Autor: KS Vranov nad Topľou
...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov



Zbyňov!!! našiel sa psík, pravdepodobne mix boxera a staforda, podľa očkovacieho štítku by mal byť majiteľ Ján Urík zo Zbyňova. Nepoznáte niekto tohto pána, prípadne neviete kde býva? 0905 716 517


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


Možnosti
Dočasná opatera Zbyňov





1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


ZDIEĽAJTE!!!

Jackie je u nás už tak dlho, že sa stala maskotom nášho útulku.

Každý, kto k nám chodí venčiť psíky ju už pozná...
Je to inteligentná fenka, ktorá sa na svojho majiteľa veľmi naviaže. Za človeka by dala asi naozaj všetko. Je u nás už dva roky! Vonku poslúcha na slovo, je dobrá k deťom a znášanlivá s inými psíkmi. Sama síce neutečie, ale keď odíde jej pán, preskakuje ploty. O to ťažšie je jej nájsť domov, ale my stále dúfame, že sa nám ozve niekto, kto je často doma alebo má bezpečný plot. Veľmi nás mrzí, že musí tak dlho čakať. Už o ňu bol neraz záujem, ale vždy sa niečo pokazilo a nakoniec zostala v koterci..

Je to úžasná fenka, vhodná ku komukoľvek. Bola by super na rôzne športy, je veľmi inteligentná, miluje pohyb a vodu Je znášanlivá so psíkmi aj mačkami. Má cca 7 rokov.

Nezaslúži si žiť v koterci. Ostatné psíky postupne odchádzajú do nových domovov, len ona stále čaká...

OZ Strážni Anjeli - útulok Žiar nad Hronom: 0908 661 737, 0904 609 772 (prosím volajte počas pracovných dní medzi 9:00-19:00 hod.)

Fotoalbum: http://www.facebook.com/media/set/?s...3146392&type=3












Dočasná opatera Zbyňov


takéto foto sme dostali od rodiny, ktorá má v dočasnej opatere "nášho" Feďa aj s textom: "Takyto je Fedko pysny spolujazdec..strasne rad parkuje so mnou auto-aj celkovo,ked ma moznost ist so mnou autom je stastny,pri preradzovani rychlosti mi vzdy od vdacnosti oblizne ruku)" ďakujeme tejto rodine, že napriek tomu, že majú 2 malé deti a svojho psíka, tak sa dočasne ujali aj staršieho drobca Feďa, aby bol cez zimu v teple. Iba pripomíname, že na stály domov Feďo ešte stále čaká...


2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi.


26.12.2012 podvečer sa stratila naša 10 ročná fenka Nelly v oblasti Zádielu.
Okolité dediny sme navštívili, vylepili fotky, ale skúšame to ešte touto cestou, keby sa náhodou dostala k Vám.
Je priateľská, môže byť bojazlivá. Je čipovaná, čip je umiestnený na krku v oblasti ľavého ucha.
V prípade akýchkoľvek informácií nás prosím kontaktujte na tel. čísla 0911 893 971, 0911 750 936.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov pridal/a 4 nové fotky do albumu Šinty hľadá domov. — v Dočasná opatera Zbyňov.








2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


‎30.12.2012
do nového domova odišiel Timi. Dnes poobede si ho na internete všimol jeden pán a tak sa mu zapáčil, že sa na neho prišli hneď aj pozrieť a samozrejme už neodolali. Timi bude zo začiatku vo vnútri, ale pri dome majú obrovskú záhradu, tak len čo trošku podrastie bude mať veľa miesta na vybehanie. Sľubili, že čoskoro pošlu aj fotky. Poslúchaj drobec
A samozrejme veľké ĎAKUJEME patrí pani Majke, ktorá mala Timiho v dočasnej opatere.


2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša zdieľa fotku používateľa HAF & MŇAU.


Sdílejte prosím! Ať jich letos hledáme méně než minulý rok!
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa album: šteniatko Teo hľadá nový domov.


všetci jeho súrodenci už nové domovy majú, nájde ho čoskoro i Teo?

šteniatko Teo hľadá nový domov
Teo je ca 4 mesačné šteniatko. Je priateľský, hravý a veľký maznáčik, najradšej spí niekomu na kolenách. Momentálne je v dočasnej opatere v byte, kde sa učí hyg. návykom a základnej poslušnosti. Samozrejme je vhodný i k rodinnému domu so záhradou, zo začiatku ale ešte musí byť vo vnútri. Je zvyknutý aj na deti a iných psíkov. Teo je odčervený, očkovaný i čipovaný, hľadá dobrý domov. 0949575965Autor: Dočasná opatera Zbyňov
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
"Záchranári": Pozor na prsty na silvestra !!!!


‎..všetkým petardo-maniakom...len smelo do toho..

Pozor na prsty na silvestra !!!!
Aspoň fotkami vas chcem postrasit aby ste si davali pozor !!!!Autor: ‎"Záchranári"
Fotky: 6
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov pridal/a 4 nové fotky do albumu Ďakujeme Ježiškovi.








1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Životopis: Ralfík-psík z kanála

Včera (18.11.) nám prišla prosba o pomoc pre viacerých psíkov z obce Jasov pri Košiciach, avšak jeden psík bol v najakútnejšom stave. Podľa informácií ho v piatok zrazilo auto, psík zaliezol do odvodňovacieho kanála a celý deň preplakal, v sobotu už len tíško ležal...

Vyrazila som pre neho s Katkou Mačatkovou, ktorej ďakujem za pomoc. Našli sme malé psíča - vystrašené, ubolené a mierne apatické...

Dnes sme boli na vyšetreniach. Ralfík má komplikované zlomeniny, ľavá stehenná kosť je zlomená v troch častiach a okrem toho má zlomenú aj ľavú stranu panvy. V stredu ho čaká náročná operácia.

Je to ešte len mladé cca 8-10 mesačné šteňa a toľko si toho už prežilo... Operácia bude finančne náročná (odhad 450-500 €), ale maličký si určite zaslúži našu pomoc. Je to bojovník, drží sa statočne. Celý deň len leží, odpočíva a veľmi rád sa mazná, pri hladkaní podáva labenku. Sem-tam ma zavolá kňučaním a keď k nemu prichádzam alebo sa mu prihovorím, vždy vrtí chvostíkom.

Držte mu palce.

NOVÉ:
20.11. Za pár hodín ste sa tak všetci zmobilizovali, že budeme mať dostatok prostriedkov na operáciu. Neskôr vypíšeme všetkých darcov, ktorým veľmi pekne ĎAKUJEME!

Ralfíkovi však ešte vždy môžete pomôcť zdieľaním, aby po rekonvalescencii mohol čo najskôr putovať do nového domova.

21.11.
Ralfík dnes absolvoval operáciu. Všetko prebehlo v poriadku. Maličký je ešte celý ubolený. Potrvá nejaký čas, kým sa z toho telo pozviecha... Čakajú nás ešte ďalšie konzultácie a kontrolné vyšetrenia. Držte nám palce! Operácia stála 354 €. Ďakujeme ešte raz všetkým, ktorí na operáciu prispeli. Zvyšok bude venovaný ďalším psíkom v núdzi.

23.11.
Raflíkovi je už oveľa lepšie. Prvý deň a noc preplakal, potom už vôbec. Pekne skacká na troch labkách, papá, teší sa zo života, vrtí chvostíkom a najradšej by sa celý deň len túlil, položí si na vás hlávku a chce sa hladkať. Je to maličký maznáčik. Venčiť sa chodí výhradne na savú podložku, vonku zatiaľ ešte nechodíme, ale myslím, že hygiene sa naučí veľmi rýchlo. Je šikovný.

04.12.
Pre Ralfíka sa vyzbierala krásna suma - 983,08 €. Zoznam darcov nájdete v albume pod fotografiou "Ďakujeme".


Ešte nás čakajú kontroly a kontrolné RTG a neskôr pravdepodobne aj ďalšia operácia, pri ktorej sa vyberie platnička.

Ralfík sa má k svetu, chodíme už aj vonku na prechádzky, hygienické návyky má zvládnuté. Zatiaľ o neho nikto neprejavil záujem, ak sa vám zapáčil, tak nás kontaktujte. Je to strašný mojkoško, už teraz mi je ľúto dňa, keď bude od nás odchádzať... Dostal prezývku "ŠŤASTKO", pretože je neustále pozitívne naladený, čo dáva najavo aj krútiacim chvostíkom.

Momentálne sa nachádza v Košiciach, ale v prípade vážneho a seriózneho záujmu sa vieme dohodnúť na prevoze.

Kontakt: OZ Psia duša, psiadusa@psiadusa.sk
Psia duša pridal/a 3 nové fotky do albumu RALFÍK.






0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Dočasná opatera Zbyňov Vám všetkým praje šťastný Nový rok 2013. Rok 2012 bol naozaj náročný, zažili sme veľa krásných ale žiaľ i smutných chvíľ, ale najdôležitejšie je, že nové domovy našlo ca 80 psíkov. Sme veľmi pyšní, na malý súkromný azyl je to naozaj pekne číslo. Veľmi pekne by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí nám tento rok pomohli, je Vás veľmi veľa, preto nejdeme menovať kontretne, aby sme na niekoho nezabudli . Naozaj sme radi, že máme okolo seba toľko milých a ochotných ľudí, ktorí vždy keď je to treba pomôžu, či už dočasnou opaterou, či prevozom, s hľadaním nových domovov, finančne, materiálne atď atď. ĎAKUJEME, že nám pomáhate pomáhať, bez vašej pomoci, by sme to nedokázali.


0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať