Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz



Snívam svoj sen o vlastnej rodine, verím , že sa mi raz splní.Pokial chceš aby som ťa ochraňovala, a kráčala s tebou na ceste životom zavolaj mojej tete dočaskárke 0905/829247 Katarína
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Jana Útla: KETY zakňučala v šope a tak sa zachránila... dnes túži po domove.


Kety potrebuje čo najskôr domov, aby nemusela ísť do útulku.

KETY zakňučala v šope a tak sa zachránila... dnes túži po domove
Niektoré dni sú pre nás ochranárov akékoľvek, len nie bežné. A nebyť takého dňa, ani nechcem pomyslieť, v akom stave by dnes bola. Iste tušila, že jej niekto prišiel na pomoc! Ale aby sme sa vrátili na začiatok- bola som požiadaná o pomoc pre Kety- fenku s krutým osudom... Kety má 3 roky a nepoznala nič, len dvor rodinného domu. Jej „láskaví“ majitelia akosi pozabudli, že na ich pozemku je na krátkej reťazi neustále priviazaný živý tvor, odkázaný výhradne na ich starostlivosť. Kety postupne chradla, keďže jedlo dostávala len sporadicky a sama si pomôcť nedokázala. Až časté kňučanie prinútilo susedov zaujímať sa o jej stav. Rýchlo zistili, čo sa na vedľajšom dvore deje a fenu začali tajne kŕmiť. Majitelia si po istej dobe všimli, že o ich „majetok“ sa zaujíma aj niekto iný a hádajte čo spravili? Človek by predpokladal, že sa spamätajú a začnú správať ako ľudia. Ale v tejto rodine niet srdca a ani rozumu. Kety umiestnili inam, kde ju už nebolo vidno. Susedia začali hľadať pomoc, pretože z dvora sa stále ozývalo kňučanie. Keď som sa o všetkom dozvedela, šla som za majiteľmi zistiť, ako sa veci v skutočnosti majú. Majiteľky som sa na rovinu spýtala, či je fena stále niekde na ich pozemku, keďže ju nebolo vidieť. Na moje prekvapenie sa vtedy otvorili dvere domu, z ktorých vyšiel aj majiteľ a za ním vybehol malý, pekne vypapaný a spokojný hafan - gaučový značkový typ. Úžas!... o tohto sa postarať dokázali. Pán priznal, že fenu mali, no boli s ňou opletačky (veterinárna správa) a tak ju dali preč. V jeden moment som sa zľakla, že už je neskoro, ale vtedy si Kety pomohla vlastne sama - začala kňučať zo šopy. Veci nabrali rýchly spád. Najskôr ešte chvíľu zapierali, nechceli ju dať, upozorňovali ma, že je zlá a hryzie. Prišla som k nej, Kety bola prestrašená a vystresovaná, pre istotu som jej dala náhubok a šli sme odtiaľ čo najrýchlejšie preč. Bála sa ma a krčila sa, ale poslušne išla. Dnes je Kety u mňa v dočasnej opatere a je z nej celkom iný pes - pribrala, je aktívna, rada aportuje a blázni sa s mojím psom. Znesie aj iných psov. Potrebuje niekoho, kto s ňou bude pracovať- je to predsa len psík, ktorý až v 3 rokoch zisťuje, ako vyzerá život bez hladu a reťaze. Rada sa prebehne po pozemku a výborne stráži. Je to ideálny pes na dvor k rodinnému domu, kde bude fungovať ako člen rodiny, nie chátrajúci a neesteticky vyzerajúci majetok, ktorý treba upratať do šopy. ... Veru, jeden deň bol pre mňa, ale i pre Kety akýkoľvek, len nie bežný... Bude ešte taký? Kety čaká na deň, kedy bude môcť odísť do skutočného domova. Prosím... Kontakt: 0904 133 486 – Jana Útla alebo e-mail: zachranazvierat.pb@centrum.sk Kety sa nachádza v Považskej Bystrici, ale prípadný prevoz by sa vyriešil.
Autor: Jana Útla
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi


Mininka je malinka fenka kríženca yorkshira, váži len 1,8kg, ale musí pribrať. Je veĺmi dobrej povahy, milá, pokojná, dobručká. Mini je kastrovaná aj čipovaná. 0948 213 214 — Mini (3 fotky)








0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Susan Smith: Kokeršpaniel Ares hľadá domov!


Ares nemá kam ísť! Súrne hľadáme aspoň dočasku!

Kokeršpaniel Ares hľadá domov!
Psík bol nájdený vysilený, špinavý v Margecanoch (okres Gelnica, KE kraj), na ušku má tetovanie (bude s PP) a podľa tetovania kedysi patril veterinárovi z Ruskova, no ten ho predal. Psík vraj vystriedal viacerých majiteľov, údajne zdrhal (nevieme, či za fenami, či za pôvodným majiteľom alebo z akého dôvodu...). Preto hľadáme jeho terajšieho majiteľa. Ale zároveň psík potrebuje SÚRNE DOČASNÚ OPATERU! A ak sa majiteľ neohlási, tak aj NOVÝ DOMOV! Psík je veľmi milý, prítulný, ako aj k ľuďom, tak aj ku psíkom, rád sa škrabká na brušku, pekne ide na vodítku, vyzerá, že aj na jazdu autom je zvyknutý, ma 8 rokov, je to taký veselý psík. Vhodný do bytu, aj na dvor (s dobre zabezpečeným plotom!) Kontakt: 0904 532 516 alebo FB: https://www.facebook.com/sjuzi.smith?ref=tn_tnmn
Autor: Susan Smith
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša


V Margecanoch sa našiel 8-ročný zlatý kokeršpaniel. Nepoznáte jeho majiteľa? Kontakt: 0904 532 516.



0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mummy

Aktualizované Pred 6 hodinami

Mummy bola odobratá zo zlých podmienok. Keď sa k nám dostala, mala zapálené ušká a bola veľmi zablšená, až tak že sa škrabala do krvy. Má 2 roky, je znášanlivá so psíkmi aj mačičkami, je zvyknutá aj na deti. Mummy je vhodná do bytu aj rodinného domu. Bude ideálnou spoločníčkou aj k staršiemu človeku. Má 100% hygienické návyky, je veľmi čistotná a poslušná. Fenka dostala meno Mummy, lebo sa stará o všetky šteniatka v útulku, ako ich mama. Je kastrovaná, čipovaná, očkovaná a odblšená. Nachádza sa v Banskej Bystrici. KONTAKT: 0905 269 952

Mummy.






0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
A mame tu opät sutaz PES ROKA. Pomozete nam hlasovat? Da sa kazdu hodinu.

Do sutaze sme za utulok dali Donu. Bojuje za 45 hladnych krkov v nasom utulku.

Dona

Prišla do útulku už pred štyrmi rokmi z dvora rodinného domu na juhu Slovenska, keď zatkli jeho obyvateľov. Pekná, mladá, temperamentná a plná očakávaní tých najkrajších vecí, aké život môže ponúknuť psovi v ideálnej ľudskej rodine.

Ako však plynul čas, dni a týždne pomaly prechádzali v mesiace a roky, jej nádeje na vlastnú, ľudskú rodinu sa pomaly, ale iste prepadávali v ľudskom ponímaní ideálneho spoločníka, ktorý má byť hlavne mladý. Čím mladší, tým vyššia šanca na adopciu.
Toto kritérium Dona už veľmi dávno nespĺňa. Ešte aj známi, ktorí mali možnosť ju spoznať na rôznych verejných psích akciách, ktorí obdivne vravievali – aká je krásna, aká je perfektná, hneď by som ju brala a pod. a časom si šli zaobstarať psíka, akoby zabudli, že v jednom útulku žije zabudnutá, krásna a perfektná sučka.
Pravda je, že na tých akciách sa Dona tiež vždy snažila a aktívne si vyhliadala nových majiteľov aj sama tak, že sa pri nich pristavila, nechala sa pohladkať, sadla si a čakala.
Toho svojho však zatiaľ ešte nestretla. Myslíte, že ho ešte stihne stretnúť? Nájde si ju niekto a dá jej pocit skutočného domova? Dostane šancu obdariť niekoho svojou láskou a spoločnosťou? Dožije v útulku, kde čím staršia, tým nervóznejšia bude na množstvo iných psov alebo dodýcha raz vo svojom vlastnom peliešku, s rukou milovaného pána hlave?

Dona je úžasný pes, vie to každý, kto ju niekedy stretol. Na akciách ju skoro uráža, keď je na vodítku, tak ju vždy odopnem. Na vychádzkach sa rozvážne drží poblíž a jej špecialitou je, že nikdy nepríde na prvé zavolanie. Len sa zastaví, obzrie a čaká, či to myslím vážne, že sa má vrátiť. Na druhé zavolanie teda vždy prikráča.
Je dostatočne lenivá aby vedela prespať aj desať hodín bez majiteľa, kým bude v práci. A neuveriteľne miluje prechádzky. Však, ktorý pes nie, že?

Do súťaže ide za všetkých parťákov v útulku a verí, že im vyhraje financie na krmivo a nové vodítka a obojky.
Najviac však dúfa, že si ju tu všimne jej budúci majiteľ. Tak jej držme palce !

http://www.cas.sk/pesroka2013/profil/5484/voted
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..posúvam...



bonita Pozri príspevok
A mame tu opät sutaz PES ROKA. Pomozete nam hlasovat? Da sa kazdu hodinu.

Do sutaze sme za utulok dali Donu. Bojuje za 45 hladnych krkov v nasom utulku.

Dona

Prišla do útulku už pred štyrmi rokmi z dvora rodinného domu na juhu Slovenska, keď zatkli jeho obyvateľov. Pekná, mladá, temperamentná a plná očakávaní tých najkrajších vecí, aké život môže ponúknuť psovi v ideálnej ľudskej rodine.

Ako však plynul čas, dni a týždne pomaly prechádzali v mesiace a roky, jej nádeje na vlastnú, ľudskú rodinu sa pomaly, ale iste prepadávali v ľudskom ponímaní ideálneho spoločníka, ktorý má byť hlavne mladý. Čím mladší, tým vyššia šanca na adopciu.
Toto kritérium Dona už veľmi dávno nespĺňa. Ešte aj známi, ktorí mali možnosť ju spoznať na rôznych verejných psích akciách, ktorí obdivne vravievali – aká je krásna, aká je perfektná, hneď by som ju brala a pod. a časom si šli zaobstarať psíka, akoby zabudli, že v jednom útulku žije zabudnutá, krásna a perfektná sučka.
Pravda je, že na tých akciách sa Dona tiež vždy snažila a aktívne si vyhliadala nových majiteľov aj sama tak, že sa pri nich pristavila, nechala sa pohladkať, sadla si a čakala.
Toho svojho však zatiaľ ešte nestretla. Myslíte, že ho ešte stihne stretnúť? Nájde si ju niekto a dá jej pocit skutočného domova? Dostane šancu obdariť niekoho svojou láskou a spoločnosťou? Dožije v útulku, kde čím staršia, tým nervóznejšia bude na množstvo iných psov alebo dodýcha raz vo svojom vlastnom peliešku, s rukou milovaného pána hlave?

Dona je úžasný pes, vie to každý, kto ju niekedy stretol. Na akciách ju skoro uráža, keď je na vodítku, tak ju vždy odopnem. Na vychádzkach sa rozvážne drží poblíž a jej špecialitou je, že nikdy nepríde na prvé zavolanie. Len sa zastaví, obzrie a čaká, či to myslím vážne, že sa má vrátiť. Na druhé zavolanie teda vždy prikráča.
Je dostatočne lenivá aby vedela prespať aj desať hodín bez majiteľa, kým bude v práci. A neuveriteľne miluje prechádzky. Však, ktorý pes nie, že?

Do súťaže ide za všetkých parťákov v útulku a verí, že im vyhraje financie na krmivo a nové vodítka a obojky.
Najviac však dúfa, že si ju tu všimne jej budúci majiteľ. Tak jej držme palce !

http://www.cas.sk/pesroka2013/profil/5484/voted
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


Jimmko je 10 týždňové šteniatko úžasnej povahy ktorý stále čaká na svoju novú rodinku.


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov zdieľa album: Dasty - psík zo zlých podmienok.


SÚRNE HĽADAÁME NIEKOHO na prevoz Dustyho z BA do ZA dnes alebo zajtra, prípadne niekoho kto by ho na pár dní ubytoval v Bratislave kým sa zoženie prevoz. Z vážnych dôvodov mu končí DO už teraz a do stredy by už mal byť preč. Tiež ďakujeme terajším opatrovníkom, že ho aspoň na čas prichýlili... kontakt 0905716517

Dasty - psík zo zlých podmienok
Toto je psík ktorého mestská polícia zobrala človeku ktorý sa oň vôbec nestaral a mlátil ho. Dasty sa zatial nachádza v kotercoch MP, dnes bude očkovaný, čipovaný a veterinárne ošetrený. Je veľmi podvýživený, ale aj tak sa neskutočne teší pohladeniu človeka, aj keď vidno že sa ruky ešte bojí...Hľadáme pre neho dočasku alebo najlepšie trvalý domov. Jeho jediná chyba je, že šteniatkom bol už strašne dávno a tak si ho asi nik tak rýchlo nevezme....0905716517Autor: Dočasná opatera Zbyňov
Fotky: 28
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
bonita Pozri príspevok
A mame tu opät sutaz PES ROKA. Pomozete nam hlasovat? Da sa kazdu hodinu.

Do sutaze sme za utulok dali Donu. Bojuje za 45 hladnych krkov v nasom utulku.

Dona

Prišla do útulku už pred štyrmi rokmi z dvora rodinného domu na juhu Slovenska, keď zatkli jeho obyvateľov. Pekná, mladá, temperamentná a plná očakávaní tých najkrajších vecí, aké život môže ponúknuť psovi v ideálnej ľudskej rodine.

Ako však plynul čas, dni a týždne pomaly prechádzali v mesiace a roky, jej nádeje na vlastnú, ľudskú rodinu sa pomaly, ale iste prepadávali v ľudskom ponímaní ideálneho spoločníka, ktorý má byť hlavne mladý. Čím mladší, tým vyššia šanca na adopciu.
Toto kritérium Dona už veľmi dávno nespĺňa. Ešte aj známi, ktorí mali možnosť ju spoznať na rôznych verejných psích akciách, ktorí obdivne vravievali – aká je krásna, aká je perfektná, hneď by som ju brala a pod. a časom si šli zaobstarať psíka, akoby zabudli, že v jednom útulku žije zabudnutá, krásna a perfektná sučka.
Pravda je, že na tých akciách sa Dona tiež vždy snažila a aktívne si vyhliadala nových majiteľov aj sama tak, že sa pri nich pristavila, nechala sa pohladkať, sadla si a čakala.
Toho svojho však zatiaľ ešte nestretla. Myslíte, že ho ešte stihne stretnúť? Nájde si ju niekto a dá jej pocit skutočného domova? Dostane šancu obdariť niekoho svojou láskou a spoločnosťou? Dožije v útulku, kde čím staršia, tým nervóznejšia bude na množstvo iných psov alebo dodýcha raz vo svojom vlastnom peliešku, s rukou milovaného pána hlave?

Dona je úžasný pes, vie to každý, kto ju niekedy stretol. Na akciách ju skoro uráža, keď je na vodítku, tak ju vždy odopnem. Na vychádzkach sa rozvážne drží poblíž a jej špecialitou je, že nikdy nepríde na prvé zavolanie. Len sa zastaví, obzrie a čaká, či to myslím vážne, že sa má vrátiť. Na druhé zavolanie teda vždy prikráča.
Je dostatočne lenivá aby vedela prespať aj desať hodín bez majiteľa, kým bude v práci. A neuveriteľne miluje prechádzky. Však, ktorý pes nie, že?

Do súťaže ide za všetkých parťákov v útulku a verí, že im vyhraje financie na krmivo a nové vodítka a obojky.
Najviac však dúfa, že si ju tu všimne jej budúci majiteľ. Tak jej držme palce !

http://www.cas.sk/pesroka2013/profil/5484/voted
..troška som skrátila tvoj príspevok, ale posúvam:


DONA - Naj psík z útulku




...prosím o váš hlas/klik, pre Donu, ktorá bojuje za celú svoju bandu v útulku, treba im granulky, obojky a Dona je hviezda, ktorá to môže s vašou pomocou pre nich vyhrať...hlasovať sa dá každú hodinu...

http://www.cas.sk/pesroka2013/profil/5484/voted



DONA | Pes roka 2013
www.cas.sk
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka.


Hľadá sa nový domov




Avar stále čaká čakal 6 mesiacov sám pri dome , na reťazi .. teraz čaká už 6 mesiacov v KS , vo voliére ...
Do kedy má ešte čakať ???

Ahojte priatelia!
Pamätáte si ma ešte?
Áno, som to ja.
Ja som ten psík, ktorý bol po smrti svojej majiteľky 6 mesiacov sám
Sám pri dome na reťazi, bez lásky, bez rodiny, bez spoločnosti.
Prežil som iba vďaka susede, ktorá mi raz denne doniesla vodu a žrať.

Keď sa o mne dozvedeli dievčatá z labky, snažili sa mi pomôcť.
Boli ma pofotiť a hľadali mi súrne nový domov, alebo aspoň dočasnú opateru.
Reagovalo na mňa vraj veľmi veľa ľudí, zdieľali môj album, ale Bohužiaľ rodina sa pre mňa nenašla
Situácia už bola naozaj kritická a tak ma dievčatá aj napriek preplnenému útulku boli vziať, za čo im naozaj ďakujem.
Som v KS už 6 mesiacov, ale od vtedy sa už o mňa nezaujíma nikto

Áno, som v bezpečí, mám pravidelnú stravu, starostlivosť, prístrešok.
Dokonca ma aj púšťajú pobehať si na voľno, čo som do teraz nezažil.
Väčšinu dňa som však zavretý vo voliére. Nie je to skutočný domov!

Snívam o domove pri domčeku, kde budem môcť celý deň behať po záhrade a byť vašou súčasťou.
Snívam o rodinke, ktorá ma bude mať naozaj rada.
Snívam o láske, o naozajstnej láske medzi človekom a psom.
Snívam o ...

Je to naozaj až taký nesplniteľný sen?

Som priateľský, spoločenský a aktívny psík.
Mám rád všetky sučky, no psíkov si vyberám - mojim naj kamošom je momentálne Twister
Som veselý, vždy dobre naladený psík.
Naozaj sa so mnou nebudete nudiť

Tak už nečakajte, príďte si ma vziať a splnte mi môj sen
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka.


hľadá sa domov ....


Penny

Mená: PONGO, PENNY, PEGGY
Vek: cca 8 týždňov
Farba: čierne s bielymi golierikmi, bielymi ponožkami a fľakmi
Pohlavie: 1 chlpatý psík, 2 krátkosrsté sučky
Rasa: mamka Linda, ocko neznámy
Veľkosť: malinké

Malinké rozkošné „kuriatka“ k nám prišli spolu s mamkou Lindou z Krupiny.
Pomaličky si zvykajú na nový dočasný domov, zoznámili sa už so psíkmi a preskúmali aj prostredie depozitu.
Najsmelší je chlpatý čierny psík Pongo: je to malý prieskumník, nepostojí ani chvíľku
Jeho sestrička Penny: krátkosrstá, čierna s bielym golierikom a fľakom na hlave, je trochu opatrnejšia, ale rýchlo sa osmeľuje.
A posledná, čierna krátkosrstá s bielym golierikom: sučka Peggy, je zatiaľ najopatrnejšia.
No drobce sa rýchlo osmeľujú, sú aktívne a veselé. Dokonca už chceli aj cez malú dieru v pletivu ujsť z voliéry, dvom sa to podarilo, no pekne čakali na mieste )) Asi chceli ísť na prieskum do okolia )
Pongo, Penny a Peggy sú inak typické priateľské, hravé a nezbedné šteniatka.
Keď nich vypustíme, tak mamku Lindu prenasledujú ako kuriatka, hrajú sa a naháňajú.
S dostatkom lásky, trpezlivosti, starostlivosti a výchovy z nich budú určite perfektní rodinní miláčikovia.
V dospelosti budú malého vzrastu a teda sú vhodné aj do bytu alebo do domu s prístupom dnu - proste do postele
Tak na čo ešte čakáte? Kontaktujte nás, píšte, volajte, mailujte a tieto rozkošné šteniatka môžu byť hneď Vaše
Sú odčervené, očkované.
Podmienkou adopcie je podpis adopčnej zmluvy a kastrácia vo vhodnom veku.

foto: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Linda_a_3_steniatka/

Nachádza sa v Banskej Štiavnici.
kontakt: tulavalabka@gmail.com, 0908953783, 0911291083, 0918050524
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Útulok Skalica.


Kto mi dá nový domov ?


OLINKA je úžasný psí spoločník, podrží človeka v najhoršom a užijete si s ňou veľkú srandu. Je to malé štístko, večne dobre naladené. Žiaľ už je veľmi dlho v útulku. POZOR: Je to psík za odmenu. Viac info tu: https://www.facebook.com/media/set/?...2446781&type=3
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Útulok Košice.


pomôžme nájsť


Skopirovane:
STRATILA SA!!!
belgicky ovciak malinois ma identicku masku na tvary a ma 9 mesiacov stalo sa to v Geci pocas noci zo vcera na dnes nam bol odcudzeny a chcel by som vas poprosit o pomoc pri hladani je to sucka a pocuva na meno stejsy kontaktujte ma prosim na tel.c. 0914 158 645 vopred dakujem a nalezcovy patri aj odmena. dakujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi.


pomôžme nájsť nový domov

(héééj, ktorý bača ma prichýli - - - ovečky postrážim, vlčky zaženiem )





Oskar rastie ako z vody a stale nemá domov :-((
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tierarztpraxis Sowka.


Wer will mich ?


Einjähriger männlicher Cavalier King Charles Spaniel sucht Platz. Infos bei Tina Tel:+43 664 4161562
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tierarztpraxis Sowka.


Sucht dringend Pflege oder Fixplatz. Männlich. Infos bei Tina +43 664 4161562
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša.


HĽADÁ SA ELZA! Nevideli ste ju???

Cca 8-9 ročná Elza bola zachránená z katastrofálnych podmienok, kde žila dlhé roky... Dostala sa areálu firmy vo Vranove nad Topľou, kde čakala na lepší život. Avšak v piatok ZMIZLA! A to doslova! Nikto si nevie vysvetliť, čo sa stalo. Útek sme vylúčili, keďže areál má perfektné oplotenie. Do úvahy pripadá aj krádež, no zámok bol nepoškodený... Ani nikto z vedľajších firiem si nič nevšimol... Sme bezradní, je upovedomená aj mestská polícia a v pondelok vyjde aj inzerát v miestnych novinách. Prosím, pomôžte aj Vy! Hlavne obyvatelia Vranova a okolia! Zdieľajte a majte prosím poriadne oči otvorené, či ju niekde neuvidíte! Kontakt: 0903 900 409
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Tulák Sereď: Vyhodená mopska! Hľadá sa dočaska.


Hľadá sa domov

Vyhodená mopska! Hľadá sa dočaska.
Dnes 22.4.´13 sa našla na smetisku pri Váhu v Šúrovciach táto fenka mopslíka..Fenka je vychudnutá,zanedbaná. Hľadá sa prenu dočaska alebo nový domov!! kontakt:0908 834 061 alebo oztulak@utuloksered.skAutor: OZ Tulák Sereď
Fotky: 3
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať