Zavrieť

Porady

...Psia duša...

...originál...
...s povolením adminov oboch stránok otváram túto tému...bude patriť hlavne psíkom, ktorí hľadajú domov, sú v útulkoch, dočasných opaterách a potrebujú dobrých páničkov.....prosím vás, aby ste sa zdržali komentárov, budem sem dávať príspevky zo stránok útulkov, ktoré zdieľam na face, tam je aj kontakt, ak by niekto mal záujem o havenkov.....

..ak niekto potrebuje uverejniť niečo o psíkoch, prosím, môžete sem...uvítame aj mačiatka, ktoré chcete darovať...

...ďakujem vám, že nás chcete...
Naposledy upravil pepsikova : 31.08.12 at 17:13
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
KARANTÉNA - Útulok Senica.





0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Útulok Skalica.


DOLLY - krásna, milá, nežná. Takto sa ju dá charakterizovať. Potrebuje láskavého človeka, ktorému môže dôverovať a takto krásne sa pritúliť.
HĽADÁME JEJ NOVÝ DOMOV. Tel. Kaja : +421 904 581 909, Zuzka : +421 902 460 378
https://www.facebook.com/media/set/?...2446781&type=3
Po kliknutí na link nájdete album s viacerými fotkami tohto psíka.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Majka Cútová.


Tento psík je v Handlovej na veterinarnej klinike. Psíka našli s rozbitou hlavou, poranenym očkom a podrezaným hrdlom v lese. Museli ho uspať, aby ho mohol veterinar aj s mestkými policajtmi dopraviť na kliniku a ihned ho operovať. Na hlavičke mal 5 cm hlbokú ranu,5 cm širokú a na krku mal 35 cm ranu dlhú a hlbokú 6 cm od noža. Je vôbec zázrak že žije. Psík hladá nový domov, je na adopciu, bude uplne zadarmo, veterinarne ošetrený. Rana sa mu krásne hojí. Psík bol týraný, a niekto sa ho chcel krutým spôsobom zbaviť. Včera sme sa s nim u veterinara hrali, je sice veľký,asi ako SAO ale strašne pritulny, hned nás olyzoval. I napriek tomu, ako mu bolo ublížené, má rad spoločnosť ludí, a je nekonfliktný ku psom. Rád aportuje, ale velmi sa bojí palice. Veterinar mu dal meno Zohan. Je podane aj trestné oznámenie za týranie zvierat. Poprosím Vás, zdielajte to, psík potebuje nový domov. Je neskutočne ztatučký.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka.


Meno: KORA
Pohlavie: sučinka - KASTROVANÁ
Rasa: nemecký ovčiak x francúzsky ovčiak ( Becaueron )
Vek: 2,5 roka
Farba: čierna s hnedými labkami
Veľkosť: stredne veľká, po kolená, mohutnejšia

Ahojte priatelia!
Moje meno je Kora. Teda aspoň také meno som dostala pred rokom .
Vtedy sa začala iná, nová etapa v mojom živote.
Našli ma na ulici v zúboženom stave, môj predošlý majiteľ si nepotrpel na starostlivosť o moju srsť, o moje plné bruško.

Istý čas som strávila v karanténnej stanici v Banskej Štiavnici, kde
som pribrala, dala som sa dokopy, začala pozitívnejšie myslieť )
Na bývalého majiteľa už nemyslím, nezaslúži si to...

Potom ma dievčatá z Túlavej labky prebrali do ich depozitu.
Udržujem si tu dobrú postavu. V zime behám po najväčších závejoch, mne studené počasie neprekáža. Brodím sa v snehu, chytám vločky a behám s bielym ksichtom po tom, čo som mala hlavu zaborenú v záveji )
V lete plávam! Pozor milí priatelia, pozeráte sa na delovú guľu, ktorá
niekedy skáče pupkáče do vody ) Mám rada vodu... Tak isto nevynechám neustále behanie po lúke s inými obyvateľmi útulku.

Chýba mi však rodina... Som síce sebavedomá silná sučka, no srdce mám mäkké. A pocit domova a láska rodiny mi naozaj chýba.
Na naplnenie tohto slastného pocitu čakám už 8 mesiacov. Je to pomerne dlho, pretože žiadny útulok nenahradí psovi domov...

Som mladá, asi 2-ročná sučka, kríženka francúzskeho alebo nemeckého ovčiaka, kopova.
Budem skvelou spoločníčkou pre aktívnych ľudí, či skvelou rodinnou sučkou.
Nemám problém s vozením v aute.
Mám rada deti, iných psíkov
Mačky naháňam. Nemôžem za to. Moji predkovia boli pravdepodobne lovci a ten pud sa u mňa zachoval. Tak isto lovím aj potkany!

Som mohutná, silná sučka, držať za vodítko ma preto nemôže malé dieťa, lebo zažije húsenkovú dráhu v priamom prenose ))

Budem vernou spoločníčkou a priateľkou.

Čakám, dúfam a verím, že nájdem aj ja svoju rodinu.

Kora je veterinárne ošetrená, kastrovaná a čipovaná.


foto : http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Kora_2/
foto : http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Kora/

Čaká v Banskej Štiavnici .
kontakt : tulavalabka@gmail.com , 0918050524
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
OZ Túlava Labka.


Meno: LEO
Pohlavie: pes
Rasa: mamka x jazvečík, otec neznámy, asi nemecký špic alebo border kolia
Vek: do 1 roka
Farba: bielo-čierny, huňatý
Veľkosť: menší

Domov si hľadá šikovný a bystrý psík, fešák Leo.
Miluje spoločnosť ľudí, detí, zvyknutý je aj na iných psíkov, mačičky.
Je priateľský, hravý, veselý.
Nachádza sa u starej babičky, ktorá psíka nezvláda. Preto Leo súrne potrebuje domov!
Čaká vo Vyhniach.

foto: http://tulavalabka.rajce.idnes.cz/Leo_vyhne/

Kontakt: 0907117988, mery.vlado@post.sk alebo tulavalabka@gmail.com, 0908953783
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Utulok Senica


odteraz sme používateľmi platobného systému PAYPAL, príspevky tak môžete posielať aj cez tento systém, ako príjemcu uveďte: web@utuloksenica.sk
ďakujeme


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psíkovia seniori.


,,My sme tí, ktorí zostanú v koterci, keď naši mladší kamaráti jeden za druhým odchádzajú do nových domovov..."

Tak nám dajte šancu!
https://www.facebook.com/media/set/?...8417400&type=3

Modelka z plagátiku je LIZZY Hľadá si stále nový domov...
https://www.facebook.com/media/set/?...8477406&type=3
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi


Dostali sme echo, ze vo Zvolene pri mestskom urade je porozsypana otrava pre psy zmiesana s kuracinou a kostami. Prosim vas zdielajte a davajte pozor na vasich psikov. Najlepsie by bolo to cele odpratat a tak ochranit aj macicky :-(
· Približne pred hodinou ·




0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Natália Útulok Senica zdieľa fotku.


Stal sa zazrak, pre Beka si prisla jeho povodna rodina. Je z nedalekej dediny, stratil sa im z dvora. Psik sa vola Rexo a ma neuveritelnych 18 rokov!!!! Plakali dojatim, ked ho u nas nasli :-)


BEKO - vrátil sa k povodnej rodine - psík aj majitelia sa zvítali vo veľkom štýle :-) Psík má neuveriteľných 18 ročkov !!
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psia duša.


NEPODPORUJTE takéto utrpenie kúpou šteniatok od množiteľov!

Na fotografii je fenka shitzu zachránená od množiteľa, každé háranie nakrytá... Bola celá olepená od vlastných výkalov, mala zapálené ušká, zadoček... Nehovoriac o tom, že to poznačilo aj jej psychiku... Je smutný pohľad, keď po vyložení fenky z klietky vidíte, že absolútne nevie fungovať v byte či na voľnom priestore, nepozná to, čo je pre iných psov samozrejmosť... A ak sa pozriete lepšie, je viditeľné, že fenka má aj iné vady - je celá neforemná, degenerovaná a pokryvená...

Stojí jej utrpenie za to, že vy máte doma lacné šteniatko? Nehovoriac o tom, že jej potomkovia pravdepodobne niektoré vady a zdravotné problémy zdedia...

Len MY môžeme zastaviť biznis množiteľov... Zákony SR na to nemyslia, je im to ľahostajné a oni neprestanú, kým budú mať zákazníkov a dopyt...

Pred kúpou šteniatka si spomeňte na túto fotografiu a radšej si psíka adoptujte z útulku alebo ho vyberte od kvalitného chovateľa... Nenechajte sa oblbnúť rečičkami množiteľov, u ktorého šteniatko možno stojí len pár eur, ale za akú cenu??? Za cenu života jeho rodičov, za cenu zdravotných problémov, utrpenia a nešťastia aj jeho samotného, aj jeho rodičov, aj vášho... Nekupujte šteniatka ani z ľútosti, pretože aj tým sa tento biznis podporí a obetí týrania bude mnohonásobne viac...

Stojí to za to??? www.lacnesteniatka.sk
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Človek-najlepší priateľ psa: ARIA.

ARIA
Aria žije u jednej množiteľky malých plemien, ktorá ruší chov, lebo vraj už psy tak nejdú, ako kedysi. Zostali tam 2 čivavky, jeden ratlík -miláčikovia, ktorých si chcú nechať a jedna ratlíčka so 4 šteniatkami, ktorá má už vraj sľúbený domov, a šteniatka idú do výkupu A je tam prenádherná ARIA, ktorá má byť uspatá, lebo rodina sa sťahuje a tam už pre ňu není miesto Množiteľkina 13 ročná dcéra sa ju snaží zachrániť, a tak nám dovolila ju nafotiť. Aria má asi 4-5 rokov, je veľmi hravá, temperamentná, priateľská, aktívna... vraj sa znesie aj so psíkmi, ale slliepky nemusí. PROSÍME O ZDIELANIE, nedovoľme ju dať uspať Partizánske kontakt-do správy, alebo tel. 0911 727 546
Autor: Človek-najlepší priateľ psa
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Prešovskí havkáči: Buldoček s demodikozou hľadá nový domov.Prešov.

Buldoček s demodikozou hľadá nový domov.Prešov
Psík má 6 rokov a je naučený bývať v byte.Má 100% hyg.návyky.Vhodný aj ku malým deťom.So psami vzchádza bez problému a je očkovaný.Demodikóza ako vidieť nie je v katastrofálnom stave ale samozrjeme treba ho ešte liečiť a investovať do liečby.Psíka chce dať majiteľka utratiť ak sa nič pre neho nenájde z rod.dôvodov.Psík je v Prešove.Tel. 0948015944Autor: Prešovskí havkáči
Fotky: 10
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Veľmi dobrá a radostná správa!!!!!!!!!!!!!!! Ja sa teším aj za psíka aj za majiteľov!!! HURÁAAAAAAAAA


Stal sa zazrak, pre Beka si prisla jeho povodna rodina. Je z nedalekej dediny, stratil sa im z dvora. Psik sa vola Rexo a ma neuveritelnych 18 rokov!!!! Plakali dojatim, ked ho u nas nasli :-)


BEKO - vrátil sa k povodnej rodine - psík aj majitelia sa zvítali vo veľkom štýle :-) Psík má neuveriteľných 18 ročkov !![/QUOTE]
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


​Nedalo mi aby som tento krásny príbeh sem nevložila.

DNES JSEM ZACHRÁNILA ČLOVĚKA

Její oči se setkaly s mými, když kráčela chodbou nahlížejíc s obavami do kotců. Okamžitě jsem vycítila, co potřebuje, a věděla jsem, že jí musím pomoci.
Vrtěla jsem ocáskem, ne příliš bujně, aby se nebála. Když se zastavila u mého kotce v útulku, zastoupila jsem její pohled k malé nehodě, kterou jsem udělala v zadní části mé klece. Nechtěla jsem, aby věděla, že jsem dnes nebyla venku, abych se mohla vyvenčit. Někdy jsou přepracovaní chovatelé příliš zaneprázdněni a nechtěla jsem, aby si o nich myslela něco zlého.
Když si četla mou kartu na mé kleci, doufala jsem, že nebude smutná kvůli mé minulosti. Jediné, co mám, je budoucnost a chci změnit něčí život.
Klekla si a začala na mě hezky mluvit. Přitisknula jsem se k mřížím, aby to bylo pro ni pohodlné. Jemnými prsty mě hladila na krku, zoufale toužila po společnosti. Slzy jí stékaly po tváři a já jsem zvedla svou tlapku, abych ji ujistila, že všechno bude v pořádku.
Moje klec se brzy na to otevřela, její úsměv byl tak nádherný, že jsem jí okamžitě skočila do náruče.

Slibuji, že se postarám, aby byla v bezpečí.
Slibuji, že budu vždy po jejím boku.
Slibuji, že udělám vše, jen abych mohla vidět tento nádherný úsměv a zářící oči.

Měla jsem tak velké štěstí, že dnes přišla chodbou k mé kleci. Ještě tolik dalších lidí je tam venku, kteří k našim klecím nepřišli. Ještě tolik dalších lidí musíme zachránit. Alespoň tohoto jednoho člověka jsem mohla zachránit já.
DNES JSEM ZACHRÁNILA ČLOVĚKA.

Janine Allen – psí fenečka

JE PŘÍJEMNÉ PEJSKŮM POMÁHAT - JEŠTĚ LEPŠÍ JE ALE NECHAT SI POMOCI OD NICH - ZAJDĚTE SI PRO PEJSKA DO ÚTULKU !!!
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi


Maličká Žabka si už vytrpela dosť, má asi 2 roky, je to kríženček bradáčika drobného vzrastu, je milá, hravá, super povaha, miluje loptičky a aportovanie, znáša sa so psami aj fenkami, je naučená bývať v byte, jediné čoho sa bojí sú autá nakoľko v minulosti bola zrazená a museli ju operovať. 0948 213 214, 0948 891 391 — Žabka ( Lili ) (7 fotiek)










0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi


Nelly je fenka kríženca bordeaux dogy, má 1,5 roka je milá, prítulná, dobrá povaha. Jej majiteľ sa jej zbavil a teraz hľadá druhú šancu na domov v rodine kde ju budú mať radi. 0948 213 214 — Nelly (3 fotky)








0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Cola.



















0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pes v núdzi


Ešte pred troma dňami 26.4.2013 sa vo Svätom Jure našiel asi 2 ročný psík hrubosrstého jazvečíka. Pôvodný majiteľ sa zatiaľ neohlásil a ak sa nenájde psík bude ponúknutý na adopciu. Kontakt: 0948 787 373 — Našiel sa hrubosrstý jazvečík !!! (2 fotky)






0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Psíkovia seniori.


,,My sme tí, ktorí zostanú v koterci, keď naši mladší kamaráti jeden za druhým odchádzajú do nových domovov..."

Tak nám dajte šancu!
https://www.facebook.com/media/set/?...8417400&type=3

Modelka z plagátiku je LIZZY Hľadá si stále nový domov...
https://www.facebook.com/media/set/?...8477406&type=3
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dočasná opatera Zbyňov


POPROSILI NÁS O POMOC PRI HĽADANÍ: RAJECKÉ TEPLICE A OKOLIE, dnes sa stratil v Rajeckých Tepliciach dlhosrstý jazvečík (psík) , na obojku by mal mať holandskú známku. Ak ho niekto našiel, prípadne ste ho videli volajte: 0907 855 694
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať